banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10424 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507 ... 522  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 21 Feb 2022, 12:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Sezona je završena sinoć? Nešto sam propustio?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 21 Feb 2022, 12:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
enc0re je napisao:
Sezona je završena sinoć? Nešto sam propustio?

Ma kakvi, samo me zanimalo tvoje misljenje o utakmici? :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 21 Feb 2022, 12:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Loša utakmica Partizana.

Biće boljih do kraja sezone.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 21 Feb 2022, 12:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
skeva je napisao:
supersonic je napisao:
Ma dzaba, ne moze se preko noci nista. Bilo je lozenje na pocetku sezone, sad su se stvari postavile na svoje mjesto, onako realno. E sad, ako uspiju da zadrze ovu ekipu i sledece sezone.. to ce biti sasvim druga prica onda

Hoces da kazes da ce ovi igraci sledece sezone poceti igrati odbranu i ocvrsnuti? Ja bih prije rekao da je selekcija totalno promasena i pare bacene... Ali ok, vjerovatno ja nesto ne vidim sto drugi vide.

Nego, ima li encorea? :D

Ne, nego naprotiv.. ekipa je jako dobra. Ali pocevsi od strucnog staba pa do najmladjeg igraca, to je sve preko noci dovedeno. Partizan je sa mnogo losijim ekipama i budzetom pravio rezultate. A nesto sto je preko noci, ne moze donijeti rezultat. Misljenja sam da ako okosnica ove ekipe bude sacuvana narednu sezonu, pa i onu poslije nje, mogu se velike stvari ocekivati. Evo, zvezda drugi put bez problema dobija partizan, a sjetimo se pocetka sezone gdje je prica bila da ce se prosetati abom i eurocupom. Jednostavno, treba vremena i to je to..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 21 Feb 2022, 12:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
supersonic je napisao:
skeva je napisao:
supersonic je napisao:
Ma dzaba, ne moze se preko noci nista. Bilo je lozenje na pocetku sezone, sad su se stvari postavile na svoje mjesto, onako realno. E sad, ako uspiju da zadrze ovu ekipu i sledece sezone.. to ce biti sasvim druga prica onda

Hoces da kazes da ce ovi igraci sledece sezone poceti igrati odbranu i ocvrsnuti? Ja bih prije rekao da je selekcija totalno promasena i pare bacene... Ali ok, vjerovatno ja nesto ne vidim sto drugi vide.

Nego, ima li encorea? :D

Ne, nego naprotiv.. ekipa je jako dobra. Ali pocevsi od strucnog staba pa do najmladjeg igraca, to je sve preko noci dovedeno. Partizan je sa mnogo losijim ekipama i budzetom pravio rezultate. A nesto sto je preko noci, ne moze donijeti rezultat. Misljenja sam da ako okosnica ove ekipe bude sacuvana narednu sezonu, pa i onu poslije nje, mogu se velike stvari ocekivati. Evo, zvezda drugi put bez problema dobija partizan, a sjetimo se pocetka sezone gdje je prica bila da ce se prosetati abom i eurocupom. Jednostavno, treba vremena i to je to..


Kako ne moze za godinu ili par mjeseci? Eno Perasovic u Uniksu nanijeo 15 crnaca i odose vjerovatno u TOP8, Monako doveo 8 igraca, igraju sjajno.... Ako odradis dobru selekciju ekipe, igraces dobro, ako ne, rutinirace te ozbiljne ekipe. Canak je pruzao ozbiljniji otpor od ovoga. Ne kazem da nece biti bolje (mada ne vidim kako, osim da dobiju sada sledecu na nas umor ili nesto slicno), ali ovo je sada neozbiljno.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 21 Feb 2022, 13:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Nije igrao Madar, Smailagic, Zagorac, Dangubic, igraci koji su znali na pojedinim utakmicama odigrati veći broj minuta. Smijesno je kako Obradovic u nemoci krece sa pritiskom na sudije, bukvalno trazi tehnicku da trgne ekipu, a na kraju Radonjica isključe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 21 Feb 2022, 13:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
@skeva
Jeste, saglasan sam sa tobom. Ali uzmi u obzir da unics, monaco to tako rade.. drugacije ne znaju, oni nemaju mladje. Timovi koji imaju astronomske budzete na spram ovdasnjih ekipa. 15 crnaca je dovedeno, gotovih igraca na jednu sezonu da naprave rezultat, ogromne pare ulozene. Monaco je od skora usao u pare pa grade pricu, ali i oni rade na isti fazon, instant rezultat, pa cemo sledece sezone 15 novih. I prolazi im. Imas recimo s druge strane Makabi, koji su godinama jedan od najbogatijih klubova u evropi, dovode i kurtu i murtu , ali dzaba.. ne mogu prismrditi vrhu.
Partizan je selektovan drugacije po meni, dosta je mladih igraca tu.. smailagic, koprivica, kuruc, glas, trifunovic, vukcevic, madar.. mladi momci, talentovani, prospekti ali nema iskustva. Da bi gradio rezultat oko njih treba vrijeme, sigurno je da ne mozes sa njima ganjati velike rezultate poslije par mjeseci. Zato i kazem, da se zadrze svi ti momci plus par starijih iskusnijih, za sezonu dvije moze se ocekivati nesto, cak i iznad ocekivanog.
Dangubic, Zagorac.. onaj ko misli da njih dvojica mogu odlucivati i donositi prevagu u bitnijim mecevima u sezonu, taj je promasio sport

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 21 Feb 2022, 13:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
supersonic je napisao:
@skeva
Jeste, saglasan sam sa tobom. Ali uzmi u obzir da unics, monaco to tako rade.. drugacije ne znaju, oni nemaju mladje. Timovi koji imaju astronomske budzete na spram ovdasnjih ekipa. 15 crnaca je dovedeno, gotovih igraca na jednu sezonu da naprave rezultat, ogromne pare ulozene. Monaco je od skora usao u pare pa grade pricu, ali i oni rade na isti fazon, instant rezultat, pa cemo sledece sezone 15 novih. I prolazi im. Imas recimo s druge strane Makabi, koji su godinama jedan od najbogatijih klubova u evropi, dovode i kurtu i murtu , ali dzaba.. ne mogu prismrditi vrhu.
Partizan je selektovan drugacije po meni, dosta je mladih igraca tu.. smailagic, koprivica, kuruc, glas, trifunovic, vukcevic, madar.. mladi momci, talentovani, prospekti ali nema iskustva. Da bi gradio rezultat oko njih treba vrijeme, sigurno je da ne mozes sa njima ganjati velike rezultate poslije par mjeseci. Zato i kazem, da se zadrze svi ti momci plus par starijih iskusnijih, za sezonu dvije moze se ocekivati nesto, cak i iznad ocekivanog.
Dangubic, Zagorac.. onaj ko misli da njih dvojica mogu odlucivati i donositi prevagu u bitnijim mecevima u sezonu, taj je promasio sport


Sta se po tvom misljenju moze ocekivati?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 21 Feb 2022, 13:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Za pocetak mogu napasti aba ligu poslije nekoliko sezona, imati taj neki skor kao zvezda od prije koju sezonu sa 1 porazom cini mi se ili tako nesto. Takodje, ako se kockice posloze, i u evropi mogu dogurati daleko.

Za aba ligu mislim da nece ove sezone uzeti pehar, prvo zbog utakmica sa zvezdom gdje su ih dva puta glat dobili bez problema. U vecini utakmica dobijaju sa par razlike, da kazem guzovaca neka. Jos to nije ustimano bas…
Imas tu cedevitu, buducnost koji rade ovo sto partizan radi vec par sezona, i sigurno je da ce sad stisnuti da uzmu to i udju u euroligu. Da se ne lazemo, nije ni zvezda bog zna sta ove sezone, ali je opet iznad partizana, sto su i pokazali.

No dobro, sto encore rece.. jos nije gotova sezona, ima jos da se igra. Ovo je samo neko moje misljenje

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 21 Feb 2022, 14:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
supersonic je napisao:
Za pocetak mogu napasti aba ligu poslije nekoliko sezona, imati taj neki skor kao zvezda od prije koju sezonu sa 1 porazom cini mi se ili tako nesto. Takodje, ako se kockice posloze, i u evropi mogu dogurati daleko.

Za aba ligu mislim da nece ove sezone uzeti pehar, prvo zbog utakmica sa zvezdom gdje su ih dva puta glat dobili bez problema. U vecini utakmica dobijaju sa par razlike, da kazem guzovaca neka. Jos to nije ustimano bas…
Imas tu cedevitu, buducnost koji rade ovo sto partizan radi vec par sezona, i sigurno je da ce sad stisnuti da uzmu to i udju u euroligu. Da se ne lazemo, nije ni zvezda bog zna sta ove sezone, ali je opet iznad partizana, sto su i pokazali.

No dobro, sto encore rece.. jos nije gotova sezona, ima jos da se igra. Ovo je samo neko moje misljenje


Znaci imas najvece ugovore kosarkasa u istoriji kosarke na ovim prostorima da bi za par sezona napao ABA ligu? Sta onda treba da se napadne vrh EL? Deset sezona sa 30+ miliona budzetom?
Ne znam, bas je super funkcionerima KKP ako rade sa tako malim pritiskom rezultata.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 21 Feb 2022, 14:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Rečeno je prije početka sezone šta su ciljevi, ima press konferencija na YT.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 22 Feb 2022, 18:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
https://twitter.com/euroleague/status/1496047110709514247?s=21


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 23 Feb 2022, 11:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
https://twitter.com/cigansturaa/status/ ... de4V7WcXqw
:lol:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 23 Feb 2022, 16:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
https://telesport.rs/2022/02/23/savic-prepotencija-covica-je-prevrsila-svaku-meru/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 23 Feb 2022, 18:30 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
skeva je napisao:
https://twitter.com/cigansturaa/status/1496205802608238593?s=20&t=BypEahmTmEgXde4V7WcXqw
A jebote ako ti je ovo smiješno onda nisi izgleda glup nego ono baš glup zaprave.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 23 Feb 2022, 20:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Jedino mozes da zamjeris da se smijem pomalo psihicki nestabilnoj osobi. A naravno da je smijesno.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 24 Feb 2022, 08:26 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Razočaran sam.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 02 Mar 2022, 11:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Dokumentarac Eurolige o povratku Željka Obradovića u Partizan.

https://www.youtube.com/watch?v=pMMDVBd-iwc


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 07 Mar 2022, 11:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 07 Mar 2022, 11:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Opaki ste :lol:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10424 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507 ... 522  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs