banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:16

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10424 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416 ... 522  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 15 Dec 2017, 10:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Pa koliki su transferi u fudbalu, a koliki u kosarci? U fudbalu te dva-tri dobra transfera dignu, dok u kosarci od toga nema nista. Sa druge strane, plate fudbalera i nekih kosarkasa su iste, a kad te iste treba prodati, fudbalere unovcis, dok od kosarkasa, dobijes mrvice. Eto, Zvezda moze za Boacija dobiti onoliko, kolika je visina duga kod vas.
Dvije stvari koje se ne porede.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 16 Dec 2017, 20:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
69p za poluvrijeme, Sani 5/6 za 3, index 22.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 17 Dec 2017, 21:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Pojavila se priča da Rade Zagorac pokušava da raskine ugovor s Betisom i pređe u Partizan.

Što se tiče visokih igrača, navodno je glavna meta Joey Dorsey. Ne vidim samo gdje on može da pomogne. Nama je najveći problem skok i odbrana pika. Nemamo ni rim protektora. A čini mi se da on nije ništa od toga :D.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 18 Dec 2017, 13:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
enc0re je napisao:
Pojavila se priča da Rade Zagorac pokušava da raskine ugovor s Betisom i pređe u Partizan.

Što se tiče visokih igrača, navodno je glavna meta Joey Dorsey. Ne vidim samo gdje on može da pomogne. Nama je najveći problem skok i odbrana pika. Nemamo ni rim protektora. A čini mi se da on nije ništa od toga :D.


Dorsi je sve to i više od toga, samo kad ga neko natjera da igra i da mu drži usijanu glavu ohlađenu. Nigdje nije ostao duže od jedne sezone, otjerali ga iz Olimpijakosa i Barselone. Može da rasturi svakog protivnika pod košem, ali može i da mu pukne neka stvar i da jednostavno odluči da neće da igra. Ako biste ga dobili bez nuspojava, bio bi mnogo dobro pojačanje pod košem...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 18 Dec 2017, 13:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Ја контао енкоре зна нешто о кошарци :lol: :lol: :lol:

Иначе, тих андерсајз центара је пуна европа, а пуно јефтинији од Дорсија.
Да не причам о НБДЛ-у.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 18 Dec 2017, 15:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Čisto sumnjam da je to sada onaj Dorsi od prije par sezona koji je letio po terenu kao bek. Vjerovatno ima 15kg viška. Da nije u kanalu, ne bi bio dostupan Partizanu (ako je uopšte dostupan, ovo su samo glasine).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 19 Dec 2017, 12:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
enc0re je napisao:
Čisto sumnjam da je to sada onaj Dorsi od prije par sezona koji je letio po terenu kao bek. Vjerovatno ima 15kg viška. Da nije u kanalu, ne bi bio dostupan Partizanu (ako je uopšte dostupan, ovo su samo glasine).


Nije on toliko propao igrački, koliko je prsotina u glavi, a to je odvajkada. On bi i sa jednom nogom bio kapitalac, ali mislim da nije realan. S jedne strane nemate ni takmičarski izazov da mu ponudite, a čisto sumnjam da možete i neke masne pare. Mada, ako je došao Samardo, moguć je i ovaj, ko zna.

Нова Варош je napisao:
Ја контао енкоре зна нешто о кошарци :lol: :lol: :lol:

Иначе, тих андерсајз центара је пуна европа, а пуно јефтинији од Дорсија.
Да не причам о НБДЛ-у.


Pa jeste, to stoji, ali ti iz NBDL (liga za nabijanje statistike) su recimo mačka u džaku, jer 90 odsto mečeva igra protiv slabih ili nikakvih odbrana. Ovi iz NCAA treba dobro da se iskautiraju, jer kod njih valja računati na adaptaciju na stil igre, način života, duragčije odbrane, pravila... Ostaju viškovi iz NBA, a njih opet, dobar dio, pokušava na sve načine da izganja makar i kratkoročni NBA ugovor, pa tako dođemo do ovih "poznatih" imena, koja se vrte u krug i evropska imena koja prođu "ispod radara"...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 19 Dec 2017, 15:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Nije Dorsi vise isti igrac, puca mu kurac za kosarkom. Vjerujem i da je dostupan, jer slabo ko da ga zeli. Encore je malo istrcao pred rudu, ali racunacemo mu kao izolovani incident :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 19 Dec 2017, 17:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Niko više od mene ne bi volio da on dođe i bude "game fit" i donese u igru Partizana sve ono što sam ja rekao da vjerovatno ne može. :) A to sam rekao poučen iskustvom gledanja Partizanovih stranaca ovih par sezona (Robinson, Gordon, Samuels, Skeen), čast izuzecima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 19 Dec 2017, 17:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Нитро, Партизану треба неко да заштити обруч и скочи који пут што одбрани што у нападу. Није то проблем искаутирати.
Наравно, тај играч би имао неку јачуиграчку аномалију, нападачку прије свега, али би у одбрани помогао.

Не памтим кад су и Звезда и Партизан одбрамбено били танки у истој сезони. Ово што сам гледао је баш дефанзивно очајно. Не може се одбранити нацртана столица.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 20 Dec 2017, 10:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Нова Варош je napisao:
Нитро, Партизану треба неко да заштити обруч и скочи који пут што одбрани што у нападу. Није то проблем искаутирати.
Наравно, тај играч би имао неку јачуиграчку аномалију, нападачку прије свега, али би у одбрани помогао.

Не памтим кад су и Звезда и Партизан одбрамбено били танки у истој сезони. Ово што сам гледао је баш дефанзивно очајно. Не може се одбранити нацртана столица.
Slažem se za taj tehnički dio... Nađeš u NCAA ili NBDL brata crnca na federima, a koji nije baš priglup za timsku odbranu i dobio si dovoljno. Ja sam više mislio na skauting mentalnog sklopa... Ono da neće dići dreku i zapaliti u SAD čim mu plata ne legne prvog u mjesecu u 8,00 časova, ili će upoznati čari splavova i sponzoruša željnih intimnog druženja sa crnim bratom, a možda će k'o Vilijams odjednom da poželi da upozna sedmi stadijum transcedentnog stanja i naduva se k'o krava... Ovi prekaljeni u Evropi su nešto drugo. Mahom znaš šta da očekuješ...
Ovi sa druge strane Atlantika su mačka u džaku. Igrački uglavnom znaš šta da očekujes. Dobiješ npr. Kvinsija na parketu, ali i Kvinsija van parketa, pa svako treće veče angažukeš klupsku logistiku da zataškava oblokavanje po splavovima :)

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 20 Dec 2017, 10:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Sa Millerom i NWG su stvarno pogodili. Čini se da su OK momci i van terena. Bar se nije čulo ništa loše.


Miller sinoć monstruozno kucanje jednom rukom. Nisam mislio da mrežicu može dohvatiti do sinoć :D. Ali onda promašuje polaganje za pobjedu.


Vratiće se to kad bude bitnije :).

Definitivno smo dobili Sanija ove zadnje dvije utakmice. Čini se da je povratio samopouzdanje i da će biti sve bolji.

Fino je vidjeti da kod Čanka mladi dobijaju značajnu minutažu za razliku od Mute kome je alibi bio "igra Pecarski 2000. godište" a bio u igri 3 minuta. Sinoć Sani 30min, Tanasković 26, Pecarski 15.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 20 Dec 2017, 13:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Kad ce biti bitnije? :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 20 Dec 2017, 14:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
U finalu ABA lige 8) :D .

There, I said it :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 20 Dec 2017, 14:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Zar prelazi u Zvezdu? Zanimljivo...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 20 Dec 2017, 14:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Sami ste pričali ovdje da Vučić "sipa" u Partizan (račun u blokadi €200k a dug preko €7M), da daje 300k za Zagorca i slična sranja. Valjda se od takve ekipe očekuje bar finale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 21 Dec 2017, 10:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Vujošević dao rok 7 dana za isplatu 113k evra, inače ide BAT blokada.

Igrač o kojem je Ostoja pričao na zadnjoj press konferenciji čiji osnovni dug je bio 18k i dnevnom kamatom od 50e narastao na 200k je Nikola Milutinov.


#uPartizanSeSipa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 21 Dec 2017, 11:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
enc0re je napisao:
Vujošević dao rok 7 dana za isplatu 113k evra, inače ide BAT blokada.

Igrač o kojem je Ostoja pričao na zadnjoj press konferenciji čiji osnovni dug je bio 18k i dnevnom kamatom od 50e narastao na 200k je Nikola Milutinov.


#uPartizanSeSipa
A Zagorca ste trebali dovesti za džak krompira i konzervu sardina... Ne sipa se šakom i kapom ali dobijate sasvim prostojna sredstva... To što su prethodno nagomilani dugovi stigli na naplatu, ne znači da vam sad niko ništa ne daje.

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 21 Dec 2017, 12:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Nisam u toku, ali zasto fk pljuje Ostoju. Gledam onu humoristicku emisiju, koju vodi Pantic, pa on onda govori da je Ostoja u stvari Zvezdin covjek, jer ga je tu Nedic postavio
Obozavam Pantica, ali mi nije jasno, cemu taj rat izmedju kk i fk

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 21 Dec 2017, 12:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Zato što je Ostoja bio uz "drugu struju" i glasao protiv sadašnjeg rukovodstva FK.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10424 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416 ... 522  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs