banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10424 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426 ... 522  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 26 Apr 2018, 11:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Nisu, nemaju sprski pasoš.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 28 Apr 2018, 14:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Ја се надам да ће се ККП ријешити Вање Маринковића на љето... Дјелује ми као уљез у екипи, једном ријечју - није искористио указано повјерење.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 28 Apr 2018, 16:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Е ако је Вања уљез.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 28 Apr 2018, 19:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Apr 2018, 10:54
Postovi: 110
Vanji istice ugovor 9. januara 2019...vjerovatno ce otici na ljeto.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 28 Apr 2018, 21:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Нова Варош je napisao:
Е ако је Вања уљез.

Нажалост јесте. Никакве користи од њега Партизан нема. Ако већ неко хоће неку пару дати, да се пољубимо и опростимо.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 28 Apr 2018, 23:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Dejo: je napisao:
Vanji istice ugovor 9. januara 2019...vjerovatno ce otici na ljeto.


Sto bi isao ako ima ugovor do zime?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 28 Apr 2018, 23:26 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Apr 2018, 10:54
Postovi: 110
Da ga se rijese, sta ce sa domacim igracem za tri mjeseca iduce sezone. Vjerovatno ce dobiti ciste papire ako ga neko bude trazio jer je kasno za obestecenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 30 Apr 2018, 16:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
То у овом моменту и јесте најреалнија опција. Велико је питање има ли заинтересованих, а иоле озбиљних тимова.
Биће да ће му нека италијанска или шпанска борба за опстанак екипа бити сљедећа дестинација.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 15 Maj 2018, 19:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Milenko?

Još Uroš i imamo TNT :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 30 Maj 2018, 21:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Ne može se bez dvojice iz petorke i s nekima kojima je IQ u dubokom minusu.

Ipak, faul za 3 slobodna nije bio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 30 Maj 2018, 21:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Нисмо преломили, више пута су се нудили.

Ђоко, Чакаре, Воне, Брајма, Сани,Михајло далеко вам лијепа кућа.

Гагић показао срце шампиона... Али једна ласта (част Најџелу) не чини прољеће.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 06 Jun 2018, 09:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Vanja Marinković, navodno, potpisao dvogodišnji ugovor sa Partizanom...


Pod ugovorom su još Pecarski, Gagić, Sy, Aranitović. To su ustvari igrači koji će sigurno biti tu i sledeće sezone, uz mlađe Pažina, Tanaskovića, Vujačića.

Tu su još Nigel Williams-Goss, Đoko Šalić, Strahinja Gavrilović, Obrad Tomić ali je vrlo vjerovatno da niko od njih neće biti tu u oktobru. (za neke se i nadam da neće)

Ugovori su istekli Novici Veličkoviću, Mihajlu Andriću, Kvamiju Vonu, Amidi Brajmi.


Ako Goss zabode neki dobar ugovor u NBA ili EL, biće mnogo lakše pronaći dobrog igrača iz kasne prve ili druge runde drafta na koje NBA timovi neće računati u prvoj sezoni.

Ali, treba sačekati drugu polovinu juna da se vidi koje takmičenje igramo. Navodno i Željko lobira kod Đordija da dobijemo pozivnicu za EC, ali je i Olimpija tu u igri.

Vidjećemo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 06 Jun 2018, 18:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Само се надам да Ђока и Обрада више никада нећемо гледати у дресу Партизана. А волио бих да тако буде и са Чакаревићем и Андрићем.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 06 Jun 2018, 20:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Партизан притишће тај дуг (око 7,2 мил.€), који је постао ноћна мора задњих година, како ко закмечи, и неки који се куну у љубав према Партизану, активира се БАТ, ове сезоне освојен је национални куп, но бјеше то турбулентна и фрустрирајућа сезона, ход по мукама и кроз АБА и кроз ЕК. На крају ово у СЛ и није толико лоше изгледало.

Како год, сезона је завршена, и ваља видјети шта даље. Наравно да ће тај дуг и даље притискати. Но овај Партизан има јако занимљивих младих играча. Задњих година су Звезда (која има у своју филијалу ФМП) и Мега преузели ту доминацију, што се тиче младих играча које ће промовисати и лансирати, но могло би се то промнијенити, у овом Партизану баш има младаца који обећавају.

По "спортском журналу" (http://www.zurnal.rs/kosarka/super-liga ... onu-brajmi) Вања Маринковић је потписао нови уговор и тренутно стање (по Журналу) је слиједећа;
Citiraj:
Вања Маринковић би се тако придружио Александру Аранитовићу, Ђорђу Гагићу, Банџи Сију, Марку Пецарском, за које нема дилеме да ће и догодине играти у Партизану.
Уговор има и Најџел Вилијамс Гос, али тешко да ће остати у Хумској. Време ће показати каква је судбина Страхиње Гавриловића и Ђока Шалића.
Ту су млађи играчи: Слободан Јовановић, Никола Танасковић, Тадија Тадић и Ђорђе Пажин. Остаје да се види какву ће ко од њих добити улогу у следећој сезони.
Завршетком сарадње уговори су истекли Новици Величковићу, Михајлу Андрићу, Марку Чакаревићу, Квамеу Вону и Амиди Брајму.

Како је готово извјесно, Вилијамс-Гос сигурно одлази, Партизан ће такође сасвим извјесно имати нову аквизицију на поз. плеја у Амеру, и тај реално тешко да ће бити тај квалитет као Гос.
Ту је и ? око статуса Новице Величковића. Играч јако важан за атмосферу, онај који преноси позитивну енергију са паркета на трибине и обрнуто, момак који има срца, умије повући екипу, али овдје је ? колико његово тијело може.
Ако не би могао, мислим да је погрешно и на тој позицији и уопште трпати Амере, ту би шансу морао (напокон) добити Никола Танасковић, момак који је оставио одличан утисак на задњем ЕП У-20, био и наш најбољи играч, али у Партизану никако да добије шансу. Истина, проблем је недефинисана поз., нешто између 3 и 4, но то може бити и предност. Навијачима ће теже лећи, дјелује незграпно, али све стиже и јако користан млади играч.

Остаје да се види у којем ће европском талмичењу играти Партизан, свакако ваља све учинити да се обезбиједи УЛЕБ ЕК. Ако не, онда ФИБА ЛШ, које ће бити итекако квалитетно такмичење, пропустити европско такмичење (ту знам да постоји загуљена ситуација да би теоретски могли имати за ривала клуб са простора самопроглашене творевине јужно од Ибра, али то се и тако једном мора ријешити, на неки начин), била би трагична грешка, и злочин према младим играчима.

А младих играча има, поред ових у годиштима 97-99. (Маринковић, Н.Танасковић, С.Јовановић, Аранитовић, Тадић), некако се надам, прижељкујем да би се међу 14-15 играча у конкуренцији могла наћи петорка екстремно надарених јуниора; Стеван Карапанџић, Ђорђе Пажин, Далибор Илић, Душан Танасковић, Марко Пецарски.
Истина, није то још квалитет за сениорску конкуренцију (ту сам додао Илића за којег сам апсолутнио сигуран да би му пуно боље било у Партизану и да игра рецимо УЛЕБ ЕК, него да остане у Игокеи, мада опет пита се и менаџер), но ту пршти од талента, наравно ваља и те клинце истрпити у фазама сазревања, често ће и нервирати навијаче, но улагањем у те клинце на добитку ће бити и Партизан и српска кошарка.

Тако, видјећемо, има потенцијала, могло би то кренути на боље.


Poslednji put menjao Khal Drogo dana 06 Jun 2018, 20:47, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 06 Jun 2018, 20:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Велики је Партизан клуб да би се успјехом сматрао пласман из ФМП-а у домаћем такмичењу. ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 11 Jun 2018, 07:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Počela je licitacija imenima....

Milenko Tepić, Rade Zagorac, Nikola Janković, Uroš Luković.

I Derek Needham.

NWG se oprostio i otišao u Ameriku. Još, navodno, ne zna gdje nastavlja karijeru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 11 Jun 2018, 11:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Хвала Најџелу на свему. Један од најбољих странаца који су икада играли у нашем дресу.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 11 Jun 2018, 11:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
NWG je bukvalno bio pola ekipe.
Sto se tice pojacanja, fina imena. Zagorcu treba domaci klub da bi napravio iskorak, Tepic provjeren iskusan ugrac a Nidam mala zmijica oko koje se moze graditi igra. Za Lukovica ne trebam ni pricati, pored Nidama nosio igru Mornara naputu do plej ofa ABA i sampionskog prstena u CG.
Da sam zloban pitao bih otkud pare jednoj ekipi sa sredine ABA tabele, ali nisam :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 11 Jun 2018, 11:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
NWG je bukvalno sakrio to koliki je raspad ekipa ustvari.

Ne znam koliko para se može očekivati. Valjda je klauzula tu negdje oko 175k.


Ne znam u kakvom je stanju Milenko, ali kao bekap plej sigurno može odigrati. A može i zajedno sa Nidamom u petorku ako je ovaj uopšte opcija.


Andrić je, napokon, odigrao svoje. Hvala mu na svemu, ali brate 5 godina nikakvog napretka. Šuter takoreći bez šuta. Nikad nije pogodio kad stvarno treba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 11 Jun 2018, 11:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Од свих наведених заправо једино би Нидам био појачање...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10424 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426 ... 522  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs