banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 11:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1011, 1012, 1013, 1014, 1015, 1016, 1017 ... 1114  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Nov 2017, 21:05 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
gledam ovu hrvatsku,koja je za nas pojam u fudbalu..ne samo po ovoj fifinoj tabeli,vec i ovako,realno...za 25 godina samostalnosti,ucestvuju stalno...mislim da su samo jedno evropsko i jedno svjetsko dosad propustili...
pa mi nesto pade na pamet...nit su bili bolji u bivsoj jugoslaviji od nas....pa evo recimo,sad...pogledati ove nase mlade kategorije iza rata,nema sta nismo osvajali,evropske titule u 19,svjetske u20...redovno ucestvujemo i na zavrsnici u21,dvaput igrali u finalu....a hrvati ne samo da ne osvajaju u tim mladjim kategorijama nesto,vec se skoro nikad i ne kvalifikuju!

ima li iko racionalno objasnjenje,ili bar pokusaj objasnjenja za ovu disproporciju do koje dolazi na prelasku iz u 21 u seniore?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 21:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
odlicno skautiraju djecu u dijaspori..evo ovde perisic i rakitic...mislim da ih ima jos

odlicno rade sa napadacima.....treneri im vecinom imaju muda napasti jakog protivnika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 21:30 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
perisic je splicanin,hajdukovo dijete....hocu neko jace objasnjenje :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 21:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Psihicki su jaci od nas. Imaju taj neki patriotski naboj, dok nasi gledaju samo sebe kao pojedinca. Tu je ta prevaga.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 21:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
i rakitic je iz bosne al oba su ko kovaci odrasli na zapadu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 21:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Schlager je napisao:

ima li iko racionalno objasnjenje,ili bar pokusaj objasnjenja za ovu disproporciju do koje dolazi na prelasku iz u 21 u seniore?


Гро репрезентације им је из Динама, играли 2-3 пута да ли лигу европе или лигу шампиона, Мамић продао кад су већ били сассвим солидни, у иностранству се надоградили, типа Модрић, Манџукић, Вида, Ловрен, и тако даље...И остали клубови су дали пар играча и то је то + Ракитић иностранство, и не знам ко још.
Велика је заслуга Мамића и Динама за ову репрезентацију, још да се мамњио мање петља били би квалитенији.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 21:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
krol,za perisica me bas nisi ubjedio...za rakitica znam,da je bio na vagi izmedju svajcarske i hr,bar u mladjim kategorijama..

ovo raskolnjikovo mi vise ima smisla...da su mnogo vise TIM nego mi...

ja sam sebe danas,citajuci o revansu na meazzi,italia-svedska,uhvatio da nijednog igraca svedske ne znam!! :( :(

bez google,ni za milion dolara ne bih na kvizu jedno ime znao beknut!...a kao fol volim i pratim fudbal....a oni,evo,doveli italiju na muke....znaci TIM je mnogo vazniji od imena

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 21:39 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
a caca u jednom postu demantujes sam sebe..u prvom dijelu posta,mamic prevaga..u zavrsnici posta "bolje bi bilo da se manje petlja mamic"?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 21:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
РЕци да се зезаш за швеђане, оно нису класа, али немојмо претјеривати, нису ни гибралтар...

Линделоф, штопер јунајтеда, Берг годинама игра у њемачкој ако се не варам, Олсон лијеви бек Свонсија, Ларсон био годинама у премиер лиги, једно вријеме одличан везни Сандерленда, Лустиг десни бек Селтика, годинама ЛШ игра редовно, Форсберг везњак Лајпцига, то онако на прву...

За Мамића сам мислио за тренера, само не написах. Какав Чачић, Јурчић и сличне будале.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 21:44 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
i sad kad si ih nabrojao,vjeruj da sam samo za forzberga cuo...al ni za njega ne bih znao gdje igra :D

nisu to imena kao kenet anderson,henric larson,zlatan ibrahimoivic..da bih ih znao u svako doba dana i noci :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 21:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5785
Lokacija: Banja Luka
Ma kod nas je najveći problem menadžerisanje. Vjerujem da u svakoj reprezentaciji ima toga ali kod nas je previše. Mislim da se ne zna ni ko pije ni ko plaća, kod njih bar ima jedan ćaća Maminjo i to je to. Nikada neću zaboraviti onu reprezentaciju koju je upropastio Petković kada je na SP prvenstvo poveo sina. Mislim da nemanje glavnog ćaće u u srpskom fudbalu daje za pravo i pojedincima da rade šta hoće i to naravno utiče na atmosferu u timu. Posebno što kod nas imaju te dvije struje Partizan Zvezda pa jedni drugima postavljaju kolčeve.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 21:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3119
Schlager je napisao:
perisic je splicanin,hajdukovo dijete....hocu neko jace objasnjenje :D

U Hrvatskoj nema splavova


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 21:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 21:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Не пратиш ти фудбал ја би рекао :lol: :lol: :lol:

Шта знам, овај им је ростер можда и јачи него тај твој, били су ту злаја, ларсон, али су остали били плач мајке божије, овај тим има више квалитетнијих играча, али не такве суперстарове.
Рецимо, готово сам сигуран да би нас издеветали очас посла.

Има и овог што пише Саша™, превише се код нас слијепаца води, наша репрезетнација је пандан Борцу :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 22:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Igraju za sahovnicu, a realno igraci im igraju u velikim klubovima, sto je bitnije igraju, dakle nisu samo clanovi, nemam pojma kakvw su propzicije za zrijeb SP, ali svakako ih treba izbjeci...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 22:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
двије европске могу у групу.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 22:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Нова Варош je napisao:
двије европске могу у групу.

Pisaj ga, valjda nismo toliko kurate srece, nije sramota da nas nakanta njemacka, belgija, spanija ili engleska, ali ove bi svakako valjalo izbjeci...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 22:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2189
Schlager je napisao:
i sad kad si ih nabrojao,vjeruj da sam samo za forzberga cuo...al ni za njega ne bih znao gdje igra :D

nisu to imena kao kenet anderson,henric larson,zlatan ibrahimoivic..da bih ih znao u svako doba dana i noci :D

Ili gospodina Thomasa Ravellia :-)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 22:07 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
:occasion5:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 22:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Kad neko kaze svedska reprezentacija ja jos uvjek prvo pomislim na kaznenu ekspediciju u rukometu sa kraja 90-tih :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1011, 1012, 1013, 1014, 1015, 1016, 1017 ... 1114  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs