banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 23:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004 ... 1114  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Okt 2017, 13:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Da mi je samo da ga pozove, da prestanemo vise o ovoj temi.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2017, 15:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
usudio bih se prognozirati da tvrdoglavko uopste nece zvati SMS dok je on selektor


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2017, 15:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Iskreno, ne bih ni ja u inat, da imam takve pritiske i prozivanja iako stoje rezultati iza mene.

Uostalom popustio je sa Ljajicem, i vidimo kako Ljajic izgleda u reprezentaciji. Duplo gore nego u klubu, jer mu sistem ne odgovara. Ali eto, zvao ga je i igrao je, dobar dokaz da Muslin zna sta radi, ko mu trebe ili ne treba. Ali hajd

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2017, 15:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
inacenje mu se moze obiti o glavu kao Mihajlovicu u vezi Matica


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2017, 16:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Kostakurta vjerovatno posenilio pa lupa gluposti, zbog ovakvih odnosa u savezu nikada nismo ni napravili ozbiljniji rezultat.
https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1315207


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2017, 18:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Да су нам бајни односи на свим нивоима опет не би направили резултат јер немамо квалитета. Не треба се заносити да ћемо ми икад медаљу узети на великом такмичењу. Успут речено, то ако би се десило, могли би спорт укинути у србистану :iconbiggrin:

Сва прича је била око тога да нисмо тако лоши као што смо лоше играли, и да је Муслин превише сујетан, и да смо сви срећни што смо на СП.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2017, 18:50 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
pisao sam vec da je sergej igracina,i da mi je zelja da ga se zove SAD,kad je mlad,zeljan sportskih uspjeha,multimilionskih transfera...a ne kad se zasiti svega,nacne ga umor i povrede..pun mi je kufer sujetnih selektora koji se pozivaju kako "imaju rezultat"...ali,nadam se da nece potcjenjivacki zvucat,takvih igraca sam u zadnjih 40 godina vidjao kod nas....ono sto nisam vidjao,cime Bog nije obdario ni dzaju,ni pixija,ni deju,ni mijata...nikoga...to je ovaj nemanja radonjic iz zvezde....takvu brzinu,eksplozivnost u prvom koraku,gdje desni bek ne zna sta ga je snaslo...eto ja to jos kod nasih igraca nisam vidio..., ako ga mimoidju povrede,i ako ne poludi ponovo,skoro sam uvjeren da ce se o njemu pisat kao o najvecem srpskom igracu svih vremena!...srpski ronaldo ce postat...ili ce zavrsit pod mostom gazela,jeduci parizer...sredinu ne vidim!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2017, 19:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
nabrojao si sve vrline Radonjica, i ja sam misljenja da je to najbrzi nas igrac unazad nekoliko decenija ali to nece biti dovoljno za vrhunsko izdanje u jacim utakmicama gdje ce ga cekati 2 do 3 igraca u blokadi, dosta to radi pravolinijski bez promjene pravca i nekog stosa u igri


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2017, 19:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
nisam to primjetio...al sam primjetio kako nas austrijanci opusteno u becu cekaju na centru igralista,znajuci da nema ko da im pobjegne :( ...kao da igraju sa nizerazrednom ekipom,pogledaj snimak kako nas citavu utakmicu visoko cekaju,skoro na centru...boli ih qurac :( ....vapim za ovakvim igracima kakav je ovaj mali...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2017, 19:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
jos samo malo da sredi glavu i to je to, na pravom je putu ako se sa njim bude pametno radilo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2017, 19:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Kada imaš onu brzinu lako je drugo savladati, najbolji primjer je CR7, sve žestokim radom kasnije nadogradis. Mi možemo imati šanse, primjer su Vels i Island, možda ne na neke duže staze ali da barem jednom iznenadimo. Smijesno je reći da se uzalud nadamo, ako smo vecinom u završnici na turnirima mladjih selekcija, osvojena prvenstva U19 i svjetsko U21, mislim da ne bi bilo iznenadjenje da nas ubode neki dobar rezultat A tima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2017, 20:04 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ako i ovog ispustimo,kao marka arnautovica zbog antare,ili zvjezdana misimovica zbog pizona,nek se gone svi da ne kazem gdje :( ....pratim reprezentaciju 100 godina,ali ako vam kazem da mi je od svih golmana,najsigurniji bio,i najmanje zivaca popusio ovaj sadasnji stojkovic,koji citavu karijeru ne moze za krsten klub braniti....onda mozete misliti koliku su mi "sigurnost" ulijevali pantelic koji hvata loptu jednom rukom,tomica ivkovic dribler i svi poslije njih :( :(

jednostavno,za golmane smo qurchina,a ovog malog zovu novi tibo curtoa,a jos se opredjelio za srbiju....pa daj ga pozovite bar na prijateljsku,da ga kaparisemo za sledecih 15-20 god!!

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1315007

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2017, 20:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Od golmana sve kreće, još da izraste u nekog Handanovica ili Oblaka bio bi pun pogodak :-)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2017, 21:28 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
naravno....ako smo vec empirijski dokazali da od vremena beare i soskica ne znamo napravit golmana sa velikim G,da je pouzdan,da nije linijas,ili bar da nije budala :roll: ...dajte mi ovog malog Srbina koga su belgijanci naucili :D

otkad pratim fudbal,uvijek su imali golmana,medju najboljim na svijetu..od Jean-Marie Pfaffa,kad sam pocinjao pratit fudbal....do preudhomea,pa evo do dan danas...prvi golman curtoa,a rezerva simon mignolet :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2017, 21:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Da se ja pitam golman i stoper(i) moraju imati 30+ godina,a selektor kosu :D
Bez veze idioti nabijaju kompresiju zbog Sergeja,iako i on i Andrija Zivkovic kao buducnost nase reprezentacije treba da idu u Rusiju,bice skroz bezveze bude li suprotno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2017, 05:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
nije problem u kosi(uostalom poslacemo mu periku :D ), ali on nije dobar s glavom ako ne okupi najbolje igrace sto Srbija ima po svijetu, pa ako ima autoritet da uklopi te igrace u svoj sistem ako ga ima


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 07:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Nov 2016, 15:44
Postovi: 582
Iznenađenje: Muslinu spreman otkaz!?

Slavoljub Muslin neće voditi reprezentaciju Srbije na Svetsko prvenstvo u Rusiji sledeće godine!

"Telegraf" prenosi da je stručnjaku koji je sa "orlovima" izborio plasman na Mundijal spreman otkaz i da mu je već pronađena i zamena.

Navodno, selekciju Srbije trebalo bi da preuzme Dragan Stojković Piksi.

Iznenađujuća vest stiže nedugo posle utakmice Srbija - Gruzija u kojoj su Muslinovi "orlovi" teško, ali zasluženo ostvarili pobedu i direktan plasman na Svetsko prvenstvo u Rusiji.

Dragan Stojković Piksi, koji se u nekoliko navrata poslednjih godina spominjao kao selektor, a nikada nije seo na klupu reprezentacije, sada je prema pisanju beogradskog tabloida spreman za tu funkciju. On je sa "orlovima" putovao u Beč na meč sa Austrijom u pretposlednjem kolu kvalifikacija, i to kao podrška, ali "orlovi" na toj utakmici nisu uspeli da overe "vizu" za Rusiju.

Kao razlog iznenađujuće odluke o smeni Muslina pominje se loša igra koju je Srbija prikazala na poslednja dva meča kvalifikacija.

U Beču su potpuno nadigrani od gotovo rezervnog tima Austrije, dok su pred punim stadionom "Rajko Mitić" strepeli protiv Gruzije do samog kraja. Tek je u finišu golom Aleksandra Prijovića Srbija slomila otpor Gruzije i obezedila plasman na Mundijal.

Posle tih mečeva mnogi su se zapitali kako će srpski tim delovati na Svetskom prvenstvu i otvoreno počeli da sumnjaju da bi sistem koji Muslin forsira mogao da uspe, naročito protiv jakih ekipa koje čekaju "orlove" u Rusiji.

Muslinu se ozbiljno zamera i to što je tokom kvalifikacija sa spiska ignorisao Sergeja Milinkovića Savića, igrača koji je igrama u Laciju sigurno zaslužio poziv u nacionalni tim. On je dao i odgovor zbog čega nije pozivao veznog igrača u reprezentaciju, što mnogi nisu "progutali", budući da veruju da bi Milinković Savić bio i te kako značajan Srbiji.

Ono što Dragana Stojkovića kvalifikuje za mesto selektora su rezultati, budući da ga je Fudbalski savez Srbije proglasio najboljim trenerom godine u 2016. godini. Sa dosta uspeha radio je u Japanu, u ekipi Nagoje, a zatim i u Kini kao trener ekipe Gvangdžu, a mnogi ocenjuju da je sada spreman da napravi korak dalje u trenerskoj karijeri.

Slavoljub Muslin trenutno je na jednomesečnom odmoru, a nakon završetka istog videćemo da li će se vratiti na isto radno mesto.

Izvor: mondo.rs


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 08:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
samo Paunovic moze napraviti nesto u Rusiji, Piksi je veliko igracko ime ali mu trenerske reference nisu za divljenje, ajd da je u evropi radio i napravio te rezultate, to bi se moglo pozdraviti, ovako sve lici na eksperiment, ali se nikad ne zna ko moze biti prvi selektor od nas toliko miliona selektora :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 08:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Ako savez ovo pod hitno ne dematuje, na sp cemo dozivjeti pravi rezultatski debakl...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 08:47 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Znajuci kakvi su debili u fudbalskoj srbiji ovo za smjenu me uopste ne iznenadjuje!
Koliko se sjecam,ambicije su bile da se ode u rusiju sto je muslin i ostvario i sad kao hoces da ga mijenjas jer se bojis kako ces proci na sp zbog losih utakmica protiv austrije i gruzije!!!! Ljudi moji,pa ovo je osrednja reprezentacija sa dva tri dobra igraca i treba biti prezadovoljan sto se i na ovaj nacin otislo u rusiju.
Grohotom se smijem! Ako se ovo ispostavi kao tacno i dovedu novog trenera,sta cemo kada ni on ne prodje grupu!?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004 ... 1114  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs