banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 997, 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003 ... 1114  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Okt 2017, 13:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
za SMS-a se otima pola jebene evrope a muslin pravda njegovo nepozivanje kojekakvim frazama, nisu oni ludi da nude desetine miliona "oera" a da u ekipu dovedu konfliktnog igraca, samo smo mi pametni a oni ludi a hiljadu godina su ispred nas po svim segmentima igre sa loptom, Antic bezveznjak a punio kao od sale marakanu, Petkovic primio sa ekipom samo 1 jedini gol i opet neki bezveznjak :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2017, 13:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5779
Lokacija: Banja Luka
Imali smo mi i prije milionera kao SMS pa ništa nismo napravili. Uvijek se sjetim Vidića, kao najbolji odbrambeni igrač svijeta, a u reprezentaciji go... Svjetsko i one ruke u Africi neću ni da spominjem, kao retardiran se ponašao. Dok god nas selektor odvede na neko veliko takmičenje neću ga kritikovati. Posebno ovog, jer njegov i Antićev tim se ne mogu porediti, a ovaj je već uradio kao Antić.Ako prodju grupu biće to astronomski uspjeh jer realno tamo imamo jedan od lošiji timova.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2017, 13:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
iskusniborcevac je napisao:
za SMS-a se otima pola jebene evrope a muslin pravda njegovo nepozivanje kojekakvim frazama, nisu oni ludi da nude desetine miliona "oera" a da u ekipu dovedu konfliktnog igraca, samo smo mi pametni a oni ludi a hiljadu godina su ispred nas po svim segmentima igre sa loptom, Antic bezveznjak a punio kao od sale marakanu, Petkovic primio sa ekipom samo 1 jedini gol i opet neki bezveznjak :(


kakve to veze ima sto se otima pola evrope?! sjeca li se neko gdje je bio prvi transfer adema ljajica iz partizana? ili jos takvih klinaca po bijelom svijetu koji su obecavali a na kraju nisu nista napravili.
mi pravimo famu kao da je Dybala u pitanju!
i da ponovim slican primjer sa Markom Grujicem! nema sta, on i Matic, beton vezni red.
ili Rajkovic na golu! uz Donarumu najveci potencijal medju mladim golmanima u Evropi! a sada, ni jednog ni drugoga... i za to je Muslin kriv?! nepravda? sujeta?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2017, 13:49 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Htio sam ja pomenuti Rajkovića al' reće da sam ostrašćeni grobar....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2017, 13:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5779
Lokacija: Banja Luka
Ma pusti to, selektora mali milion, ne znam zašto se neki vole mješati drugima u posao. Da je Muslin stavio SMS u tim i da smo izgubili od Gruzije ti isti bi ga pljuvali. Ljudi Muslin je odradio sjajan posao, odveo nas je poslije 8 godina na veliko takmičenje. Uzivajte. Odradio je posao. Zamislite da vama neko ponudi posao i kaže evo vam reprezentacija i kaže morate je odvesti na svjetsko.Vi kažete ok, a on vama kaže da ima još jedan uslov, a to je da vam moraju igrati ti i ti zato sto vrijede toliko i toliko... Pa jebali bi mu mamu i rekli pustite da radim posao, igraće onaj za koga mislim da nas može odvesti.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2017, 13:54 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Muslin ce istrajati na svome i tu je kraj price.

Ima ozbiljnih nedostataka u njegovom sistemu i nelogicnosti oko pozivanja igraca, ali je cinjenica da je ekipa na SP. Slaba grupa, sreca sve to stoji ali nisu se rivali sami pobjedjivali. Bilo je to na momente i dobrog fudbala
On je na startu iznenadio rivale sa Tadicem koji je bio u sjajnoj formi , vec su nas Austrija i Gruzija spustile jer su vidjeli nedostatke i kako da cuvaju.

Vlakanje sjeti se samo Lazara Markovica, Gruja je poseban slucaj kao i Rajkovic (iako Stojkovica ne volim ovo sto on brani u reprezentaciji je sjajno).

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2017, 13:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Vidi se da baš pratite fudbal, Rajkovic je ove godine proglašen za najboljeg igrača Makabija. Ljajić takodje, Fiorentina, Roma, Inter, sada Torino jedan od glavnih igrača. Naravno treba dodati da je u kalču kao vezni igrač zabio nekih 50 golova, a takodje nije bio uz reprezentaciju od početka ovih kvalifikacija, valjda previše ofanzivan ili sta već.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2017, 14:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Klubovi imaju nacin da obuzdaju los karakter igraca, selektori bilo koje selekcije na svijetu nemaju takav alat, njihov nacin disciplinovanja igraca je potpuno drugaciji od klupskih metoda...
Mi smo na svjetskom prvenstvu, to je najvaznije, sve ostalo je manje vazno...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2017, 14:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
gishas je napisao:
Vidi se da baš pratite fudbal, Rajkovic je ove godine proglašen za najboljeg igrača Makabija. Ljajić takodje, Fiorentina, Roma, Inter, sada Torino jedan od glavnih igrača. Naravno treba dodati da je u kalču kao vezni igrač zabio nekih 50 golova, a takodje nije bio uz reprezentaciju od početka ovih kvalifikacija, valjda previše ofanzivan ili sta već.

Eto strucnjak, neka ti pratis!
Ovdje je drugi problem, ocigledno... Pojedincima treba da se nacrta da bi imali nekakve sanse da skontaju sta im se govori.
Jednostavno ne vrijedi...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2017, 14:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Prozivaš igrača da je izvikan, a on ove godine proglašen za najboljeg igrača u svom klubu, sta drugo reci nego da lupetaš.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2017, 15:02 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
A Makabi je ekipa u pičku materinu. U pet deka u odnosu na beogradske.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2017, 15:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Treba i u svom selu biti u nečemu najbolji, a ovo je svakako dobra ekipa za njega kao mladog igrača i dalje napredovanje u karijeri. Donaruma isto brani u Milanu i nameće se za reprezentaciju, već je i branio par utakmica za Italiju. Izjaviti da ih nema na mapi je nebuloza.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2017, 16:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
http://mondo.ba/a634783/Sport/Fudbal/Sl ... ndala.html

Sem toga postoje jos neki nasi, domaci igraci, koji su potvrdili da je i od njih trazeno, kako bi ovaj igrao u timu. Jedan trenutno igra u jednom turskom klubu, koji igra u Evropa ligi.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2017, 16:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
gishas je napisao:
Prozivaš igrača da je izvikan, a on ove godine proglašen za najboljeg igrača u svom klubu, sta drugo reci nego da lupetaš.


kojem klubu??? je8eni makabi :lol: :lol: :lol:

a ovo za procente, pa gdje vi zivite :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2017, 16:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Donaruma u Milanu isto bezze zato što je sa M kao Makabi. Imaš nekog boljeg golmana od njega, izuzimajuci Stojkovica koji je i napravio karijeru u reprezentaciji. Djeca su to jedan 18 drugi 21, uzimajući u obzir da golmani kasnije sazrijevaju možes im se samo pokloniti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2017, 10:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Citiraj:
Uz Rajkovića i Gaćinovića, koji su već nosili dres Srbije u kvalifikacijama, selektor Slavoljub Muslin planira da u Rusiju od mlađih igrača povede i Andriju Živkovića, Nemanju Radonjića, Marka Grujića, Srđana Babića i Nemanju Maksimovića.


http://sport.blic.rs/fudbal/svetski-fud ... al/jzw7vm5

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2017, 11:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Да баш ће повести.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2017, 12:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
pa dobro, prvi spisak je 27-28 fudbalera pa se to vremenom krajca.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2017, 23:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
https://www.facebook.com/frontalsrb/vid ... 982606509/

Dva degenerika.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2017, 07:47 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 26 Maj 2013, 04:22
Postovi: 36
Ono sto sam gledao protiv Juventusa , pa Sergej je doslovno pojeo Juvenuseve igrače na sredini.

https://www.facebook.com/Gielle96/video ... ic%20savic

Kakvog maestra dobijamo, ljudi moji!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 997, 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003 ... 1114  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs