banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 03 Maj 2024, 01:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 973, 974, 975, 976, 977, 978, 979 ... 1114  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Jun 2017, 22:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
ja mislim da bi dvije pobjede kuci i dva remija na strani bilo dovoljno, realno je da i Irska kiksa negdje, osim ako ne bude govana u zadnjem kolu recimo da Vels ne bude imao sanse pa ih pusti


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jun 2017, 22:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
To i ja kontam. Pa nisu Njemacka da uzmu sve, moraju se i oni okliznuti negdje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jun 2017, 22:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Играћемо и ми растерећеније у гостима. Вечерас је било нилкад веће очекивање, подршка... Уписна три бода унапријед.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jun 2017, 22:23 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
slazem se sa svim komentarima....i cak mislim da ce ovaj bod biti sve veci i veci,od sutra kad prenoci,pa sve do jeseni...

da mi ga je neko jutros ponudio,ne bih ni pogledao taj bod.....nema bejla,zalet,euforija,pun stadion.....ali nakon rezultata danas u dablinu,a pogotovo kako se kretao rezultat u beogradu,i da i nismo imali nekih pretjeranih sansi,ovaj bod je kao avala,realno!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jun 2017, 23:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31214
Lokacija: Je Suis Ahmed
jbg dok srbija ima jos 3 kriticne utakmice, irska nema vise ozbiljnog protivnika, bas smo svi egal

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jun 2017, 23:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
shakal je napisao:
Svaka vama čast kad imate i dalje volje i elana da pratite i odete do BG gledati ove nesretnike i splavare koji se zadnjih 10-ak godina samo zajebavaju sa reprezentacijom.



Ko igra i kako igra, 1-1 je puna kapa. Nema ovde sreće


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 00:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4886
Lokacija: Tu preko puta
Sve i nekako, al da ljudi krsten centar sut ili pas ne mogu izvesti kako treba, pa ja ne znam. I dalje tvrdim da ih sve otjerati treba i dati momcima koji su svjetsko osvojili da igraju.. radije cu njih trpiti koliko treba, pa poslije uzivati nego zivce gubiti zbog ovih manekena koji su sad na splavu vec dok ja ovo kuckam na tastaturi...

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 09:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26546
Lokacija: Banja Luka
Veoma vazan bod, jeste da je polufinalista proslog velikog takmicenja bio oslabljen ali odigrali su bas jako i disciplinovano. Sve u svemu idemo dalje, bice zanimljivo do kraja.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 09:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Прво да се најебем мајке:

-Организатору утакмице што дозвољава да се по степеницама стоји
-Ретардирама са југа који су узели па враћали заставе :confused2: :confused2: средњовјечним велшанима, а људи дали крв за оног рањеног гробара
-дебилима на истоку који су се тукли међусобно малтене цијело полувријеме
-редарима и жандарермији који све то посматрају, а жандармерије поредали од Кнез Михајлове до стадиона, на хиљаде их било.

Најбеме се и Лазару Марјановићу јер ће можда у крупу :angry4:

Што се тиче утакмице, не знам како то на тв изгледа али Коларов уживо констнтано трчкара у одбрану, људе иритира на стадиону.
2 потеза утакмица, глупост Стојковића која је претходила пеналу, и тамо на крају кад је глупи Бане покушао симулирати повреду, а људи контру трче :lol:

Епилог, како играмо 13 бодова је пуно.

Идемо у Русију по злато.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 10:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10261
Ko se mlavio na istoku? Da nije derventa dobila po glavi stanovnika :D
Ipak su zauzeli pola ograde :D

Vracanje zastava, pohvalno!

Spoiler:
Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 10:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Немам појма, нека омладина, али чини ми се да није београдски табор.

А људи ретардираних јебо те кру, каже сједни да гледам утакмицу, па ниси у позоришту јебо те свекар.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 10:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1674
Lokacija: banja luka
Mene interesuje samo jedno, ko gura Antonija Rukavinu u reprezentaciju ? Frajer je zavrnuo preko 20 lopti, ne znam da li je jedna pala u 16, da nekažem u 5 metara. Strašno koliko mi titra po živcima...

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 10:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
ali stvarno scena pred kraj kad Vels ide u kontru, a Bane uzeo da prilegne :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 10:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26546
Lokacija: Banja Luka
U sustini ti bekovi i jesu rak rana ove ekipe, Kolarov je olicenje kurcobolje, slika mentaliteta reprezentativaca u posledjih par godina, a Rukavima jednostavno ne zna.
Nesto sam razmisljao, da li uz Nastasica mogu da odigraju npr Gudelj i jos jedan zadji vezni, ili da se stavi nastasic lijevo a neka stozina u sredinu, tipa onaj Milunovic ili ko vec. Imamo frku u ogranizaciji napada, kada lopta treba ici brze iz te linije a Bane jednostavno vise ne moze dok Jagos nije taj igrac, bar ne za ovu formaciju. Inace Gudelj me pozitivno iznenadio.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 13:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Ја разумијем Муслина, има неких бодова, први смо, па стлано гура исте, ваљда под паролом екипа која добија се не мјења, али сваком лаику је јасно да Рукавина треба у најбољем случају на клупу, ту треба на фул десног бека Дарко Лазовић или Лазар Марковић.
Такође, не волим што робује систему, ваљда је то одлика маторих тренера.
Цијели космос је знао да ће се Велс бранити, требао је од почетка са Митром и Пријовићем, ил Гаћиновићем, а да Тадија игра предњег везног, Бане десно, Јагош и Матија штопери Коларов лијево.
Стојковићу опраштам, деси се свима.

Мислим да ће 8 бодова бити довољно да одемо директно.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 13:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Više se bojim Moldavije i Gruzije,nego Irske i Austrije. Vidim da smo već upisali 6 bodova protiv njih,a kad god smo tako kalkulisali...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 14:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12644
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Dobro je ovo, jer u ovo doba mi smo znali vec uveliko zavrsiti kvalifikacije...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 14:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10261
skeva je napisao:
U sustini ti bekovi i jesu rak rana ove ekipe, Kolarov je olicenje kurcobolje, slika mentaliteta reprezentativaca u posledjih par godina, a Rukavima jednostavno ne zna.
Nesto sam razmisljao, da li uz Nastasica mogu da odigraju npr Gudelj i jos jedan zadji vezni, ili da se stavi nastasic lijevo a neka stozina u sredinu, tipa onaj Milunovic ili ko vec. Imamo frku u ogranizaciji napada, kada lopta treba ici brze iz te linije a Bane jednostavno vise ne moze dok Jagos nije taj igrac, bar ne za ovu formaciju. Inace Gudelj me pozitivno iznenadio.


To lijevo bi mogao da odigra karleusa tosic. Lijevog stopera pogotovo ili umjesto qrzobolja kolarova.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 14:40 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Mar 2016, 06:57
Postovi: 37
Meni se isto ne sviđa formacija, naši štoperi ne igraju ovo u klubovima niti su u karijeri puno igrali i zato onoliko grešaka. A takođe naši lijevi i desni štoperi se ne mogu uključiti u igru, a protiv protivnika koji se brani to je nemonovno. Generalno zavisimo od ubačaja sa bokova koji sa desne strane bude jedan kvalitetan u tri utakmice, a s lijeve možda malo više, jer Kolarov ipak zna da centrira (ne bih ga ja puno pljuvao, nemamo na vidiku lijevog bočnog, a i Kostić mu često zakomplikuje ne napravi mu prostor, al zna i Kolarov nervirati onim baletanskim pokretima i šetnjama) i naravno zavisimo od Tadića, koji kad zakaže nemamo puno rješenja. U sredini imamo zadnje vezne koji nisu kreatori i tu je veliki problem. U drugačijem sistemu bi za Sergeja bilo mjesta i vjerujem inovativnije igre.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 15:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
jedini zaključak nakon sinoćne utakmice... idemo na SP , ali tamo sa ovakvom igrom nemamo šta tražiti. prvi krug je plafon.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 973, 974, 975, 976, 977, 978, 979 ... 1114  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs