banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 23:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005 ... 1114  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Okt 2017, 09:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Ako savez ovo pod hitno ne dematuje, na sp cemo dozivjeti pravi rezultatski debakl...
A ako demantuje nećemo?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 09:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 26 Maj 2013, 04:22
Postovi: 36
Podrzavam smjenu Muslina, samo ukoliko ce ga zamjeniti neko ko ce odraditi bolji posao. Pitanje je da li bi to Piksi odradio , iako ne smunjam da bi za razliku od Muslina pozvao sve koji to zasluzuju, ali opet, njegove refernce nisu obecavajuce. Sve sto je kao trener ostvario bilo je van Evrope, a to i nije neka kredibilna preporuka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 09:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10257
srda83 je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Ako savez ovo pod hitno ne dematuje, na sp cemo dozivjeti pravi rezultatski debakl...
A ako demantuje nećemo?


ovakve price razvale ekipu iznutra! kao ona prica sa petkom i njegovim sinom. a srbi su poznati kao narod koji kada vidi da se nesto ljulja, ide to da srusi do kraja a nikako da nesto ucini da se to nesto ne srusi!
fudbaleri su vise puta dokazali da su takvi, hiltovke su odavno spremne!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 10:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
U centar, ne samo Srbi, generalno je to tako, samo jedan ovakav clanak, cak i nez ikakvog argumenta je dovoljan da razvali ono sto je neki trener gradio dugo vremena, a to prije svega mislim na povjerenje unutar grupe igraca...
Najsvjeziji primjer je Cacic u Hrvatskoj, onako klasni igraci se pate sa nekim poluamaterima, ali kad savez skinu ovog, odu u Ukrajinu prakticno bez selektora i razvale na terenu svog direktnog konkurenta za plasman na SP.

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 10:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
ako je istina da uzima pare za nastup,smijeniti....a i igra nam je kurcina ma kakvim igracima da igramo

uvijek cu biti za selektora koji ce igrati fudbal...ofanzivni a ne sa 7,8 stopera bekova i zadnjih veznih....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 10:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
_Krol_ je napisao:
ako je istina da uzima pare za nastup,smijeniti....a i igra nam je kurcina ma kakvim igracima da igramo

uvijek cu biti za selektora koji ce igrati fudbal...ofanzivni a ne sa 7,8 stopera bekova i zadnjih veznih....

Za uzimanje para, ja licno ne vjerujem, ne vodi on U21 pa da igracima treba da guraju kes selektoru da bi bili pozivani ili da bi igrali, a realno to niko niti moze dokazati niti bilo sta drugo...
Sto se tice igraca koji igraju, mozda je to najbolje sto u ovom momentu imamo...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 10:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Циљ је био пласман на СП. Циљ остварен. Крај приче. Ако га сад отјерају, онда су дебилни ретарди.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 10:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10257
_Krol_ je napisao:
ako je istina da uzima pare za nastup,smijeniti....a i igra nam je kurcina ma kakvim igracima da igramo

uvijek cu biti za selektora koji ce igrati fudbal...ofanzivni a ne sa 7,8 stopera bekova i zadnjih veznih....


Pare se uzimaju, to je najnormalnija stvar a posebno u rusiji. O njegovom angazmanu u rusiji se pricalo vezano za pare. Sema je poznata, igrac dolazi u klub na probu i potrebno je da se "pocaste" trener i sp. direktor koji su u semi oko sastavljanja ekipe.
O tome mogu vise da vam kazu momci iz bl koji su igrali u rusiji, grckoj i sl...
Desavalo se to i kod nas u borcu, znam za najmanje 2 trenera koji su ruke zavlacili u dzepove igraca tako da oko toga ne treba praviti skandal.
Isto kao kada ides kod doktora pa cusnes stoju u mantil...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 11:27 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39421
Lokacija: Месечева икра
Plaćanje za igranje u klubovima razumijem (ne opravdavam) ali zašto bi neko plaćao da igra za reprezentaciju? Ako je osrednji igrač ili loš, takav će biti i u reprezentaciji te mu ona neće pomoći u promociji.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 11:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Хоће, лакше се продају играчи преко репрезентације, поготово кад наступе на великим такмичењима. Мамић је то докторирао, рецимо.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 11:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Nisi shvatio poentu, los igrac se lakse proda ako ne igra...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 12:10 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 26 Maj 2013, 04:22
Postovi: 36
Cilj je ostvaren. Sada se postavljaju novi ciljevi. SP zahtjeva stepenicu vise, a to znači i podizanje kvaliteta same reprezentacije. Postavlja se pitanje da li mozemo vise? Ja vjerujem da mozemo i da ovo u kvalifikacijama nije nas maksimum. Ako se pojavi neko ko ce unaprijediti nasu igru i pozvati sve koji zasluzuju poziv , onda je po meni novi selektor zasluzio rasirene ruke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 12:17 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Bojdo je napisao:
Cilj je ostvaren. Sada se postavljaju novi ciljevi. SP zahtjeva stepenicu vise, a to znači i podizanje kvaliteta same reprezentacije. Postavlja se pitanje da li mozemo vise? Ja vjerujem da mozemo i da ovo u kvalifikacijama nije nas maksimum. Ako se pojavi neko ko ce unaprijediti nasu igru i pozvati sve koji zasluzuju poziv , onda je po meni novi selektor zasluzio rasirene ruke.


Boze dragi.......

a ko kaze da je ovo maksimum od muslina? mozda muslin nije pokazao sve sto zna sa ovom ekipom... mozemo se praviti budale pa isto tako reci,muslin je dozirao ove kvale,odigrao koliko je trebalo da se bude prvi.moze muslin isto tako reci nesto tipa "mozda se vama cini da je ovo bilo kroz iglene usi ali ja sam ovo svjesno uradio i sve je odradjeno po planu"!

opet postavljam isto pitanje,postoji li neko na ovom svijetu da moze da garantuje da ce neki novi trener unaprijediti igru ekipe i dda ce se proci u nokaut fazu???
ako takva osoba postoji,onda je odmah angazovati u vrh drzave da nam govori gdje koga postaviti da nas vadi iz ovih govana,onda taj neko ima vidovnjacke sposobnosti koje su uvijek na cijeni medju neukim zivljem!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 12:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
Не знам шта сад кењају са Муслином. Човјек је направио резултат и без обзира на игру, вољели га ми или не или се са њим не слагали око СМСа или тактике, треба га пустити да одради СП на миру. Колико год он јео говна.

Да је требао звати СМСа, требао је. Да му резултат даје за право да га не зове, даје.
Слично је било пред СП 2006. Шестка су медији разапели пред почетак СПа и онда се десио дебакл у групи. А човјек тад издоминирао групу.

Ми смо сами себи највећи непријатељи.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 12:22 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 26 Maj 2013, 04:22
Postovi: 36
Evo Muslin je odlucio uzivo da isprati Milinkovoc-Savica večeras

http://sport.blic.rs/fudbal/svetski-fud ... ce/nk262cw


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 12:26 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 26 Maj 2013, 04:22
Postovi: 36
WinstonWolfe je napisao:
Не знам шта сад кењају са Муслином. Човјек је направио резултат и без обзира на игру, вољели га ми или не или се са њим не слагали око СМСа или тактике, треба га пустити да одради СП на миру. Колико год он јео говна.

Да је требао звати СМСа, требао је. Да му резултат даје за право да га не зове, даје.
Слично је било пред СП 2006. Шестка су медији разапели пред почетак СПа и онда се десио дебакл у групи. А човјек тад издоминирао групу.

Ми смо сами себи највећи непријатељи.


Slazem se, selektor je tu da odlucije , a mi forumasi da laicki teoretisemo.

Ja bih volio da na SP, povede sto vise mladih igrača. Bilo bi hrabro od njega da povede Radonjica, Živkovica i SMS. To su tri nasa najtalentovanija fudbalera i veliki zalog za buducnost. Posto ja nisam selektor , pa mogu i malo da lupetam , ja bih umjesto Kostica forsirao odmah Radonjica. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 12:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10257
U onom tekstu je nekakav rus prozivao za period dok je vodio Krasnodar.

Za reprezentacije isto vazi jer se prilikom vecih transfera gleda da li je neko reprezentativac, u17, u19, u21 ili senior.
Kada npr igrac treba da potpise ugovor u engleskoj, zna se koliko mora da ima odigranih utakmica za reprezentaciju u skladu sa svojim godinama da bi mogao da dodje igrati englesku ligu.

I sta pojedinci seru?!
Kao sa muslinom ce biti propast, a taj neko novi neka vodi klince pa sta bude!
Klinci da se uce na SP?! Pa neki su tacno pukli! Neka odigraju po redu kako ih sleduje, a ne da bas svaki klinac koji pokaze imalo talenta, daj odma u seniorsku!
Menadzeri i roditelji prave debile i kretene od tih klinaca...
Raznorazni mandici, ninkovici, jankovici, radonjici...

Mali radonjic je dokazano krelac i zbog solidna 2 mjeseca u cz, ajde da ide na SP! Ma napusite se sa tom logikom!

_________________
Slika


Poslednji put menjao vlakanje dana 19 Okt 2017, 12:53, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 12:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1238
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Ako savez ovo pod hitno ne dematuje, na sp cemo dozivjeti pravi rezultatski debakl...

A ako demantuje, onda nećemo?

Muslin je tvrdoglav. Ja podržavam smjenu ako on misli da nastavi s onakvom formacijom. Ne može se ostvariti nikakav rezultat u formaciji 5-4-1 (drugo je što on kaže da je to 3-4-3). I ne može se ići naprijed s Rukavinom i Stefanom Mitrovićem. To je problem.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 12:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Problem i jeste to sto ovo nije tek puko lupetanje, nego je pisanje jednog od citanijih portala, a to ce sigurno unijeti nepotreban nemir u reprezentaciju.

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 13:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10257
pejas je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Ako savez ovo pod hitno ne dematuje, na sp cemo dozivjeti pravi rezultatski debakl...

A ako demantuje, onda nećemo?

Muslin je tvrdoglav. Ja podržavam smjenu ako on misli da nastavi s onakvom formacijom. Ne može se ostvariti nikakav rezultat u formaciji 5-4-1 (drugo je što on kaže da je to 3-4-3). I ne može se ići naprijed s Rukavinom i Stefanom Mitrovićem. To je problem.


Ko kaze da ne moze?
Ako je muslin selektor, onda je njegova zadnja po svakom pitanju i sto se tice formacije i igraca!
Trazen plasman, on ga izborio.
Ajd sad ga smijeni i sta onda, postavis novom selektoru cilj, on ga ispuni pa i tog drugog smijenis?!
Ne kontam!
Ajd onda da se napravi referendum na kojem bi ucestvovalo 3 miliona srva da se izabere formacija i 22 igraca za reprezentaciji! I postavis bilo koga da bude selektor pro forme jer nama selektor koji misli svojom glavom ocigledno ne treba.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005 ... 1114  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 47 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs