banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 12:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 642  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jul 2007, 00:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
Nadam se da si slucajno bacio poredjenje samo sa Zvezdinim igracima


Nema ovdje veze ko je iz Partizana, a ko iz Zvezde. Naravno da svi dolaze i svi se bore. Naveo sam Jankovića zato što je vječito bio prepotentni mangup, od koga se svašta moglo očekivati, pa sam bio prijatno iznenađen njegovim nastupima...

Citiraj:
Koji bi vrhunski trener zvao igraca koji otvoreno pljuje i ponizava kosarkaski savez svoje zemlje pa onda mesec dana izjavljuje da nece da igra,za koga da igra i slicne nebuloze i jos ga stavi kao kapitena da bude primer mladima?To se samo u Srbiji moze desiti i nigde vise.


Savez i treba pljuvati, jer su bagra i lopvi, koji su ogromni krivci za sunovrat košarke, što vjerovatno smatra i veliki broj reprezentativaca. A Gurović je za kapitena izabran zato što je najstariji, što je nekako i logično. Primjer mladima? Pa neće igrati sa djecom od 11-12 godina, koji se tek uče lijepom ponašanju. Ako su momci mladi, ne znači da im treba kapiten ili selektor, da ih nauči da nije kulturno pljuvati sudije. Ako to sa 20 godina, ne znaju onda imaju problem koji se ne rješava u tom dobu, niti se rješava tenerskim i kapitenskim metodama. Rekoh već da će Gurović biti dobar primjer kako se bori za reprezentaciju i kako se odnosi prema reprezentativnom dresu, a to je ono što oni treba da uče, a ne da se uče osnovnoj kulturi. To su valjda naučili kod kuće...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jul 2007, 17:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Nema veze sa reprezentacijom ali ima sa kosarkom u Srbiji

Citiraj:
Daniloviću dve godine van košarke!


Disciplinski sud Košarkaškog saveza Srbije kaznio je u četvrtak predsednika KK Partizan Predraga Danilovića sa dve godine zabrane vršenja blo koje funkcije u srpskoj košarci!

Daniloviću je kazna izrečena po prijavi sudije Marka Jurasa koga je predsednik Partizana napao u sudijskoj svlačionici posle utakmice izmedju Hemofarma i Partizana 30. maja.

"U skladu sa svim okolnostima slučaja, uzimajući u obzir priznanje, izvinjenje i kajanje okrivljenog, a prema normativnim aktima KSS , Disicplinski sud je doneo prvostepenu odluku da se Predrag Danilović kazni vremenskom kaznom zabrane vršenja funkcija u košarkaškom sportu u trajanju od 2 (dve) godine", piše u saopštenju.

(MONDO)

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jul 2007, 17:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Da nije već, gotovo sve, dogovorio sa Bolognom, druga bi se pjesma pjevala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jul 2007, 17:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 29 Apr 2006, 21:16
Postovi: 592
Lokacija: BL
Sondri je napisao:
Da nije već, gotovo sve, dogovorio sa Bolognom, druga bi se pjesma pjevala!


Ne ide u Virtus, to je prije desetak dana objavljeno.

_________________
Н.У.С.К.Н.В.П.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jul 2007, 22:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:58
Postovi: 712
Vuk_samotnjak je napisao:
Daniloviću dve godine van košarke!


taj Partizanov savez...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jul 2007, 11:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Citiraj:
"U skladu sa svim okolnostima slučaja, uzimajući u obzir priznanje, izvinjenje i kajanje okrivljenog, a prema normativnim aktima KSS , Disicplinski sud je doneo prvostepenu odluku da se Predrag Danilović kazni vremenskom kaznom zabrane vršenja funkcija u košarkaškom sportu u trajanju od 2 (dve) godine", piše u saopštenju.



Јој мајко мила....Slika

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jul 2007, 14:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Pavlović za Srbiju!

http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=62995

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jul 2007, 11:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
Astor_Piazzolla je napisao:
SIJUKS je napisao:
Astor_Piazzolla je napisao:
pavlovic igra za srbiju, sisurno i definitivno ...


Moze po pivu? :wink:


naravno



Lično bih bio najzadovoljniji kad bih mogao da igram za zajedničku reprezentaciju Srbije i Crne Gore, reprezentaciju države u kojoj sam učio košarku, bezgranično se radovao osvojenim medaljama svih selekcija i gde sam i počeo reprezentativnu karijeru, juniorsku i seniorsku. Medjutim, na moju žalost, te države više nema i svi košarkaši treba da se opredele za koju reprezentaciju treba da igraju. U mom slučaju se u crnogorskim elektronskim i pisanim medijima izveštava DA MORAM da se izjasnim. Ja sam slobodan čovek i živim u, valjda slobodnom društvu tako da ništa NE MORAM, nego radim ono što volim i želim.

Reprezentacija za koju želim da igram je SRBIJA. Tu dileme nikad nije bilo,i to znaju svi koji me poznaju. A više puta sam to i izjavio, tako da me je začudilo stavljanje na spisak reprezentacije Crne Gore od strane selektora Duška Vujoševića.

Nadam se da sam ovim saopštenjem stavio tačku na sve spekulacije i brojna nagadjanja. Molim medije da mi dozvole da ostatak zasluženog odmora provedem mirno u mom rodnom Baru.



*sportskacentrala

Mislim da mi dugujes pivo :) :D

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jul 2007, 11:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Kome on ne duguje? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jul 2007, 12:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Nema od te pive nista meni dugue najmanje sleper :lol: :lol: :lol:

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jul 2007, 18:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ženska košarkaška reprezentacija Srbije do 18 godina igraće u finalu evropskog prvenstva u Novom Sadu protiv Španije!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jul 2007, 18:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Astor_Piazzolla je napisao:
Mislim da mi dugujes pivo :) :D [/i]


Nije problem :wink:

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jul 2007, 19:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Ženska juniorska košarkaška reprezentacija Srbije (košarkašice do 18 godina) osvojila je titulu šampiona Evrope, pošto je u finalu, u Novom Sadu, savladala branioca titule, selekciju Španije sa 72:48 (18:15, 17:16, 16:10, 21:7).

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jul 2007, 10:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Nebojša Čović je gospodin čovjek.
Čovjek je kulturno rekao svom igraču Zoranu Ercegu "Ima dečko da igraš za reprezentaciju, inače slijedi kazna od strane kluba" i po svemu sudeći, jeftino opravdanje za izostanak sa reprezentativne akcije, će da ispari, a Slavnić će još jednom da ispadne u pravu. Ako dovuče još i Mileta Ilića, eto opet solidne reprezentacije...

A Erceg je očito još mlad momak, koji nije u stanju da se nosi sa teretom, koji mu košarkaški talenat nameće. Očito je da su ga raznorazni mešetari, a Bog sam zna, ad ih je oko saveza i reprezentacije i previše, odnosno menadžeri u pokušaju, iskoristili za neku vrstu samo-promocije. Dečko je imao odličnu sezonu iza sebe, a raznim menadžerima se kosa diže an glavi od pomisli da bi njihv pulen mogao da igra za reprezentaciju i rizikuje povredu, umjesto da se odmara ili recimo igra ljetnu ligu u NBA. Srećom pa je Čović izgleda dobar mentor svim svojim igračima. Kapa njemu dole. Izgradio je pravu fabriku igrača, svake sezone izbaci po 3-4 igrača reprezentatvinog kalibra, a što se tiče reprezentcije - ili je Čović strašan patriota ili je ukapirao da će Erceg u nedostatku igrača, biti gotovo siguran starter na EP, pa je pričom o patriotizmu, u stvari gurnuo igrača na poligon za dodatnu afirmaciju i nabijanje cijene, a kud ćeš bolje od reprezentacije i EP. Sve u svemu, ipak je to dobra disciplinska mjera. Čović je doveo tri ljekara da pregledaju Ercega, utvrdili su da mu operacija krajnika nije neophodna i izgleda da će dotični ipak na EP, samo... Tužno je što se igrači bukvalno motikom moraju tjerati da igraju za reprezentaciju. Nekadašnje reprezentativce je bilo dovoljno pozvati, pa da maltene, pješke dođu na pripreme...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jul 2007, 14:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ercek, ipak, ne mora na hitnu operaciju krajnika! Ova reprezentacija je postala prava šprdnja!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Hm...
PostPoslato: 09 Jul 2007, 17:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Citiraj:
Nebojša Čović je gospodin čovjek.


Ma taj Čović je jedan manipu... prevarant! :D

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jul 2007, 20:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
Ma taj Čović je jedan manipu... prevarant!


Prevarant ili ne, ali je on kulturno naredio igraču iz svog kluba da "ima da igra za reprezentaciju i kraj"...

Najjača njegova izjava, vezana za reprezentativce...

Nebojša Čović je napisao:
Sve ovo što se događa sa otkazima igrača reprezentaciji je bruka i sramota. Patriotizam im se sveo na dizanje tri prsta po splavovima i pevanje srpskih pesama...


Inače mlada reprezentacija Srbije je, nakon lošeg starta i poraza protiv Slovenije, na EP za mlade, dobila naredne dvije utakmice protiv Mađarske i Francuske i plasirala se u naredni krug takmičenja... Ponajbolji u generaciji 87. na ovom EP su Teodosić, Labović i Nikola Dragović. Nešto mislim da bi ih trebalo povesti i na seniorsko Evropsko prvenstvo. A ako im se doda dvojac Tepić i Aleksandrov, eto kompletne petorke - generacija 87. 20 godina i prostor za napredak ima svaki od njih. Uz pravilan trenerski rad sa njima, mogla bi se dobiti petorka za narednih 10 godina, uz godinu starije, Tripkovića i Dragićevića, pa Miličića i već iskusnog Pavlovića. Samo da je sreće pa da se svi na vrijeme smaknu iz domaćeg prvenstva i da odu negdje u klub koji treniraju naši treneri tipa Pešića ili Dude Ivkovića, pa da momci malo razviju taj potencijal...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jul 2007, 20:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
KO NEĆE, NE MORA
Ne treba nikog moliti da igra za Srbiju, kaže kapiten srpske reprezentacije

KURIR :D

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jul 2007, 07:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:58
Postovi: 712
Nitro, Harvester je mislio na čuveni klip sa Veljom Ilićem u kome pljuje Čovića, rekao bih :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jul 2007, 21:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Citiraj:
Rebrača odbio Slavnića
Utorak, 10. jul 2007. 21:37

Selektor Srbije Zoran Moka Slavnić najavio je u ponedeljak da sprema "bombu" za proširenje spiska reprezentativaca za Evropsko prvenstvo u Španiji.

Iako mu je pošlo za rukom da privoli Milana Gurovića da igra na EP, ovoga puta Slavnić nije uspeo isto da učini sa Željkom Rebračom.

"Nažalost, iako smo razgovarali, nismo uspeli da se dogovorimo. Željko mi se zahvalio na pozivu i rekao da se na Evropskom prvenstvu 2005. godine oprostio od reprezentacije. To je sve što mogu da vam kažem", rekao je Slavnić za MONDO.

Selektor Srbije je u utorak sa spiska igrača "precrtao" Tadiju Dragićevića, jer se Zvezdin košarkaš nije odazvao pozivu za igranje u univerzitetskoj reprezentaciji, pa je nakon toga nacionalni tim ostao deficitaran na pozicijama u reketu.

(MONDO, foto: MN Press)


_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 642  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs