banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619 ... 642  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Jul 2022, 12:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Pa slažem se. Nije dolazio s bolom u kurcu da igra. I nisam ja započeo temu o njemu nego ti koji si ga popljuvao bez razloga a sam si rekao da ne pratiš.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2022, 13:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Njemu to nije bitno, sa bolom ili bez kada je limitiran, zato sam ga i spomenuo. Ti kao pomni pratioc pa jos nasao porediti ove majstore kosarke sa njim.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2022, 13:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Ok.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2022, 15:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Teodosic (vec sad) otpao?!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2022, 15:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
Sranje


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2022, 15:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Nije posenilio Svetislav još uvijek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2022, 18:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
nije posenilio ali je puk'o, sto je jos gore.
pa nije Teodosic 23 igrac na spisku pa da ga se eliminise sa Dangubom i Jagodic Kuridzom na prvom otkosu.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2022, 18:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Pa nije ni Teodosic sto je bio prije, brljavio je koliko se sjecam zadnji put itekako. Uostalom ne mozes imati dva takva lucidna pleja, dovoljan je Jokara.
Ljudi dragi imamo najboljeg igraca svijeta i valja oko njega graditi ekipu.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2022, 18:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
prosli put je izasao iz povrede a sada izlazi iz sezone kao MVP.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2022, 19:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Ljudi, Teovo je prošlo... i dok je bio u naponu snage, bio je rupčaga u odbrani, ali suva genijalnost u napadu i to što je bio vođa tima je značilo da bez njega ne može. Sad je mator, sa brojnim povredama iza sebe. Sve što on može uraditi je da se skrši u ovim utakmicama. Za njega je penzija, odmor i zabavljanje italijanskih porodica atraktivnim asistencijama.
Grđe je što je otpisan i Smailagić, iz nekog razloga.

A najgrđe što je jedan Žarko Paspalj pojeo goMno i rekao da nam treba stranac u reprezentaciji. Treba nam koliko i seksualno obrazovanje u 3. osnovne gdje se vidi kako bato dira batu. Jepse malo, Žarko Paspalje, Paspalje, Paspaljeee... Prodajemo dušu za šaku pilava. Jbga mora se u Evropu nekako.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2022, 20:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Možda je to bio obostrani dogovor. Možda Pešiću trebaju oni koji su najspremniji. Ali možda i Teodosiću treba odmor da uđe što svježiji u narednu sezonu. Khm, nešto kao kada je išao u NBA, pa isto kod Đorđevića... Ali bad Jokić :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2022, 20:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Rivaldinho je napisao:
Ljudi, Teovo je prošlo... i dok je bio u naponu snage, bio je rupčaga u odbrani, ali suva genijalnost u napadu i to što je bio vođa tima je značilo da bez njega ne može. Sad je mator, sa brojnim povredama iza sebe. Sve što on može uraditi je da se skrši u ovim utakmicama. Za njega je penzija, odmor i zabavljanje italijanskih porodica atraktivnim asistencijama.
Grđe je što je otpisan i Smailagić, iz nekog razloga.


onda je matori magarac, koji se naputovao o trosku saveza obilazeci igrace trebao to drugacije da uradi. a pricao je i sa Teodosicem i spominjao ga vise puta, tako da je ovo klasicno pisanje po kapitenu iz ko zna kojeg razloga! zapravo, nebitno je, svaki razlog za ovo je debilan!

kao kada bi dalic pozvao modrica na pripreme za katar i onda ga precrta nakon 7 dana!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2022, 00:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Kako je Teovo vrijeme proslo, covjek MVP, u virtusu se satrase da ga zadrze? I dalje on ima to nesto, to da se uigralo, onim svojim ludim pasovima bi punio Jokaru, a ovaj rutinski dalje.. To je nasa boljka, nase nesto svima drugima valja, samo nama ne.
Ne kazem da je trebao 30 minuta igrati, ali sa iskustvom koji ima a i mudima, mogao je pomoci mnogo. Sto vlakanje kaze, njega medju prvima otpisati, ostaviti jagodica kuridzu, dangubica.. dajte ljudi.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2022, 07:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Још ако умањимо шансе за одлазак на СП то ће покварити атмосферу у екипи.
А биће веома тешко,сами смо криви.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2022, 16:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Citiraj:
Katastrofalne vijesti stižu iz tabora reprezentacije Srbije! Aleksa Avramović, najbolji igrač Srbije u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, propušta Eurobasket koji se igra tokom septembra. Bek Partizana će propustiti naredna dva mjeseca jer mu je ruka trenutno u gipsu, a samim tim ne može da se stavi na raspolaganje selektoru Pešiću!


I takooooooo.....

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2022, 21:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Neka, neka.. Rekoh ja da postoji strah da je Kari potrosen, da nije to vise to kao prije 20 godina. Ima covjek 80 godina skoro, i kroji neke vizije kako ji to trebalo izgledati. I prvo sto uradis otpises kapitena koji je tu stalno zadnjih 12-13 godina. I sad ti se desi ovo sa Avramovicem i eto ti kurca..
Samo da ne bude fijasko na prvenstvu…

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2022, 09:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 445
Teo otpao, idemo dalje. Ako ne bude više u reprezentativnim akcijama (a vjerovatno neće) hvala mu za dosta radosti u reprezentaciji, a naročito za onu trojku preko Garbahose (kad komšiji nisam slupao i tv i luster kad sam skočio). Sljedeće sezone ga gledamo u EL u BG-u. Šta je pravi razlog njegovog otpisivanja valjda će Kari reći na kzš. Ako mu je namijenio 10, 15 minuta i da ulazi sa klupe, a to Teo nije prihvatio, onda bolje da ne ide na prvenstvo (možda se to moglo i ranije znati, al ajd).

Tamo se zna da će biti glavni u timu Jokić i Micić + Kalina (Karijeve izjave u vezi njega). Poene nam spolja još donose Gudura i Nedović i eventualno Marinković, a i Dobrić može da uđe u ozbiljnu seriju. Meni je žalije što je otpao Avramović. Nama će problem biti ti dueli u kojima treba zategnuti odbranu i biti agresivan na prenosu lopte, a tu je Avramović dobar i ima odličnu sezonu iza sebe. Zbog toga sada očekujem da Kari ostavi Dobrića koji može pritisnuti na prenosu i preuzimati puno toga spolja.

12 koje očekujem da će ostati: Micić, Nedović, Gudurić, Marinković, Dobrić, Kalinić, Lučić, Bjelica, Davidovac, Petrušev, Milutinov, Jokić- ako neke povrede ne iznenade (pu pu).

Startna petorka:

Micić
Gudura
Kalina
Davidovac
Jokić


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2022, 20:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
LeonN je napisao:
Teo otpao, idemo dalje. Ako ne bude više u reprezentativnim akcijama (a vjerovatno neće) hvala mu za dosta radosti u reprezentaciji, a naročito za onu trojku preko Garbahose (kad komšiji nisam slupao i tv i luster kad sam skočio). Sljedeće sezone ga gledamo u EL u BG-u. Šta je pravi razlog njegovog otpisivanja valjda će Kari reći na kzš. Ako mu je namijenio 10, 15 minuta i da ulazi sa klupe, a to Teo nije prihvatio, onda bolje da ne ide na prvenstvo (možda se to moglo i ranije znati, al ajd).




Ne vjerujem. Ako je razlog vansportske prirode (zapuštenost pri dolasku na pripreme i sl.) mislim da će Kari progutati ego i da će radi reprezetnacije i javnosti ići najdalje do uopštenih fraza (nova vizija, smjena generacija i sl).

Elem... ima li neka dobra duša da zna, i voljna je da napiše raspored predstojećih utakmica reprezentacije, prije svega kvalifikacije za SP? Ajd za EP sam našo na sajtu, neki početak septembra, šta li je...

Ajde da ja započnem - 25. avgusta dočekujemo Grčku. Kakav sastav Grka očekujemo?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2022, 23:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Gianis igra, njega zacepimo i to je to. Neki dan dade Spancima 31 poen plus 10 skokova.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2022, 05:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
@Rivaldinho Kao što si napisao 25 dočekujemo Grčku za koju će igrati Adetokumbo a tri dana kasnije idemo u goste Turskoj..
Oba susreta moramo dobiti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619 ... 642  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs