banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558 ... 642  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Mar 2019, 13:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Pa vidis da pucaju na finale :D
Kontaju, kad je je8eni katar mogao u rukometu do medalje mozemo i mi u basketu :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 15:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Sto nisu kupili 10 NBA igraca, dosli bi minimum do cetvrtfinala.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2019, 12:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
https://www.youtube.com/watch?v=EbeMFW9rIA4

ako koga interesuje, uzivo...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2019, 12:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Angola, Filipini i Italija. Cini mi se da smo na kineskoj strani kostura, znaci finale sa USA. ;-)
Bitno za spomenuti da se ukrstamo sa Spancima nakon ove prve grupe.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2019, 12:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Najebase milogorci :lol:
Ako postoji izjednacena grupa, necu reci teska, to je ova njihova. Grci na jednu stranu...
Inace ovo je uzas ko se sve kvalifikovao.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2019, 12:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Kineska grupa je vrh :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2019, 13:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
skypostman je napisao:
Angola, Filipini i Italija. Cini mi se da smo na kineskoj strani kostura, znaci finale sa USA. ;-)
Bitno za spomenuti da se ukrstamo sa Spancima nakon ove prve grupe.
Pod uslovom da Srbija u obe grupe bude prva.
I naravno SAD,onda sa njima tek u finalu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2019, 13:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2873
U kojoj su grupi Hrvati?

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2019, 14:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
shakal je napisao:
Kineska grupa je vrh :lol:


Slučajno, kao i ruska za Svjetsko u fudbalu :confused4: Slučaj je čudo jedno, što može da potrefi... da sam Sergej Trifunović rekao bih da je domaćinski...

Litvanija - Kanada - Australija bi moglo biti guravo do samog kraja. Možda Viginsa nagovore CA?

Nama grupa treba poslužiti za uigravanje i nametanje autoriteta (naravno, ako budemo u bar 90% mogućem sastavu). Sa Španijom bi trebalo biti guravo, ali nije to više ona velesila sa plejadom vansesrijskih igrača, itekako se mogu tući, a ne znam koliko bi bezobrazno bilo reći, i trebaju. Ipak mi k'o neke medalje imamo sa posljednjih velikih takmičenja.
Što se sastava tiče, Bogdan i Beli su još malo gotovi, valjda će ih zaobići povrede u narednih mjesec dana. Od Jokare ne očekujem da ide predaleko u plejofu, tako da bi i tu trebali biti relativno mirni, a valjda i za Bobija, ako visina ne uzme danak. Srećom, minutaža mu je malena. OdavleN, Teo je siguran, samo da se ne ulijeni previše, a vidjelo se u kvalifikacijama sad da je mnogo željan igre, tako da smo tu na jednom dobrom, velikom konju zbog tog njegovog otkaza u NBA. On može i da podiže formu kroz utakmice, ima znanja kao ostatak reprezentacije zajedno pa može da se vadi. Onda, sve oči uprte u Jovića, koji će nam mnooogo trebati u organizaciji kao ispomoć Teu, naravno i kao vrstan defanzivac. Za Kaliniqa ne treba govoriti koliko znači i Feneru i nama na polju odbrane, energije i sveprisutnosti. Milutinov radikalno pojačanje u odnosu na Štimaru burazera mahača, pored 2-3 mrcine i jedan pokretan centar koji može izaći ne samo subotom uveče. Micić kad treba pouzdanija seljačka opcija, ide ga to konačno fino ove sezone, trojka pada kao nikad, samopouzdanje visoko, atletski dobar, i to može značiti kad se bude moralo ići iz svih oružja. Gudurić, ne znam, meni nekako osciluje, vidjećemo šta nosi sezona, opet kontam ako ima ozbiljnu ulogu u najboljem klubu Evrope, morao bi imati neku prednost u odnosu na vazda pouzdanog, ali vazda neiskorištenog Milosavljevića npr. Inače, šteta što Toma Nikolić više nije u sedlu, jer Milosavljević je brat bratu zaslužio ordenčinu za to koliko se kida u reprezentaciji svaki put. Lično volim njegov stil igre, inteligentan igrač sa mnogo mogućnosti u igri, jedino što nije baš toliko dobar da ih primjenjuje s velikim uspjehom na najvišem nivou, pa bi možda tu Gudurić bio korisniji kao neko ko će trojkom širiti, jer ta mjesta svejedno trebalo bi da ostanu za "specijalce". Ne znam šta je sa Nedovićem ove sezone, još jedna dobra Komanči opcija, nadam se da dobro igra gdje god da igra i da je spreman. Iz prikrajka gledati šta će biti sa Simanićem kao našom najpokretljivijom četvorkom, tzv. "modernom", prangija + atletika. Takvog nemamo na listi, treba nam, ali samo u formi i da nije negdje iza oblaka kako je znao biti do sada u karijeri. Možda sam zaboravio nekog od tih glavnih, ko ih šiša, neće ih zaboraviti ko treba, tj. Sale... a iz prikrajka mogu vrebati Dobrić kao apgrejd Simonovića (naravno, isto kao i u slučaju Simanića, ako izvuče sezonu) i možda Vanja Marinković kao jedna od najmekših srpskih ručica, ali nekako, nikako da "preklopi" i da kaže, OK, sad sam igrač. Vidjećemo.

U svakom slučaju, mislim da s punim pravom trebamo očekivati vrhunac ove generacije. Poklopilo se konačno zdravlje, godine... možemo biti BAŠ jaki. Pa u onom prvom Đorđevićevom sastavu, sjetite se samo, predviđanje javnosti je bilo da će četvrtfinale biti veliki uspjeh, toliko je povjerenja bilo u "imena". Ovo sad je neka druga priča skroz, ako od imena ispadne tim, znači preznojićemo i Amere.

Izvinjavam se na malo dužem pisaniju, kad god je košarkaška reprezentacija u pitanju, kad prilazi veliko takmičenje, hvata me euforija :) Bilo je nekad iza fudbalsku, dok nisu počeli upropašavati, mislim da sam tu ladovina u principu od rastanka sa Radomirom i Antićem... a i naigrali smo se velikih takmičenja...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2019, 16:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8343
Lokacija: BL
Ја некако нисам еуфоричан пред ово СП, долазимо као други и реално, само можемо лошије од тога. Мислим да ће врхунац ове генерације бити сљедеће ЕП гдје ће бити можда и главни конкуренти за злато, треба нам једно злато да употпуни ова заиста одлична сребра и бронзе са задњих пар такмичења.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2019, 17:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Kakve su sanse da zabari okupe sve najbolje sto imaju?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2019, 18:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Osrednje. I ako okupe ne bi trebali imati problema sa njima.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2019, 20:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Citiraj:
Možda sam zaboravio nekog od tih glavnih


Само Вању Плиснића.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2019, 22:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Citiraj:
“Of course I want to play,” Harden said. “It’s an opportunity to represent your country, go out there and play basketball. It’s something I love doing. If that opportunity presents itself, I’ll be in. Not everyone gets that opportunity. As a basketball player, that’s one of the highest points you can get for basketball.”

khm, khm Jokiću :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 02:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Ма тај Јокић је мало сељак. "Ааааа, не дају ми, а тако бих радо игро МААААААААААААААААААААААААААААЈКЕ МИ, ал ето оће БАШ ОВО ЉЕТО да радим на себи, није до мене, сестре ми!", а онда дође Карнишовас и каже "ништа ми њему нисмо забранили, нама је част да игра за своју репрезентацију".

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 08:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
A kako je krenuo, možda i bolje da ne zaigra, jer se izgleda pretvara u Darka Miličića. Cijele sezone nešto 'suje, sinoć isključen jer je častio sudiju, doduše nešto je kraće trajalo nego legendarni Darkeljin ispad pa ne znamo koliko "sočno" je bilo, ali se ponavlja...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 09:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Aj ne seri života ti


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 09:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ponavlja se sudija i da Denveru sudi ako ružno pogleda protivnika, a na drugoj strani se pušta playoff odbrana... Slično je znao on i na drugim utakmicama.
Jokić 21 šut samo dva slobodna. Na drugoj strani, njihova dva visoka igrača... 19 šuteva i 19 slobodnih. Ova dvojica još uz bolji procenat šuta.
Uz sličan broj ličnih i čak Babini posebno u 4/4 ranije ulazili u bonus.... Skoro duplo više slbodnih. Posebno u 4/4. Dobar je Jokić kakav je prije bio, ali ova je kao suđenje u Morači. Ali za goste :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 10:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Najjaci su mi ovi sto se probude i krenu da listaju naslove po portalima i komentarisu kako im sta zapne za oko :lol:

Sve vrsni strucnjaci i headlines eksperti!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 10:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
https://streamable.com/wb3x5

Ja čekam kada će buraz da uleti u teren :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558 ... 642  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: motozeljo i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs