banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596 ... 642  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Sep 2019, 20:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Ahahahah


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Sep 2019, 20:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ta slika pokazuje da mu nije bilo svejedno kada su gubili od Argentine.
Nešto ni njega ni Bogdana ne vidim kao vođe tima. Osim ako ipak u Denveru ne naprave od njega to. Bogdan može biti nabolji na terenu u svakom trenutku. Ali treba pokrenuti i ostale kada padnu.
Nema to da zagalami i na svoje ako treba kao Teo. Ili ovako nešto da uradi :D
https://youtu.be/HYw2ePZeqeU
Možda su Dule sa onim davljenjem i Obradović kada podivlja.. ostavili duboke traume :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Sep 2019, 20:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Stani čovječe,pa zar nije to trenerov posao? Ako neki igrač svojim primjerom ne djeluje na ostatak tima, onda tu nešto ne štima. A to nije do tog igrača. Nije sve u riječima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Sep 2019, 21:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Pa trebao bi biti. Ali ne može on i na teren da uđe. Treba neko i na terenu da ih "vodi". Recimo ono što je Bogdan protiv Amera na početku uradio. Znao je i Teo tricama, ali isto tako asistencijama odličnim da doda na momentumu :D Uključiš još nekoga.
Džaba šta god trener ili selektor vikao, ako se igrači vuku. Padnu. Posebno što najčešće stalno i galame. Lakše ih tada digne neko na terenu. Ne može se stalno timeout uzimati. Mogu izmjene. Ali još kada čuješ kada umlače. Ko je najjači? Srbija. Vidiš da su se predali. E tada treba neko malo da ih prodrma. Očito Đorđević nije mogao. Ne znam šta im je danas na poluvremenu rekao, jer su bili živnuli. Možda je rekao da podosi ostavku :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Sep 2019, 22:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2011, 15:35
Postovi: 470
Lokacija: СрПсКо СаРаЈеВо
Хвала Салету на свему.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Sep 2019, 04:52 
рЕпУбЛиКа СрПсКа je napisao:
Хвала Салету на свему.

x2


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Sep 2019, 07:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1237
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
On je legenda naše košarke. Uopšte ne treba omalovažavati ono što je uradio za reprezentaciju.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2019, 08:43 
Niko ni ne omalovazava.

Ok, ima ovih internet "strucnjaka" sto mu zamjeraju sto nije pozvao nekoga u reprezentaciju ili sto nije napravio neke odredjene izmjene. Valjda oni znaju bolje od Saleta Djordjevica koji je osvajao medalja i sampionata kao igrac i trener...


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Sep 2019, 08:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Milan je napisao:
Niko ni ne omalovazava.

Ok, ima ovih internet "strucnjaka" sto mu zamjeraju sto nije pozvao nekoga u reprezentaciju ili sto nije napravio neke odredjene izmjene. Valjda oni znaju bolje od Saleta Djordjevica koji je osvajao medalja i sampionata kao igrac i trener...


A jbga čemu onda da se raspravlja o sportu uopšte. "Sale legendo doživio si debakl, ali ipak si ti igračka/trenerska legenda i ti znaš najbolje. Samo nastavi, radiš odličan posao."

Ovako onda da mantramo poslije svakog prvenstva i da pogasimo sve forume i zabranimo bilo kakvu diskusiju, jerbo je u pitanju ipak naša legenda, abolirana od bilo kakve odgovornosti, zato što je legenda.

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2019, 09:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Izgleda da je knjiga oko novog trenera spala na 2 slova, Obradović ili Kokokškov. Ko god da dođe biće dobar izbor.
Miško je između redova provukao da će Obradović biti selektor, juče kad je gostovao na RTS prije finalne utakmice.

Neka je realna priča da se više neće računati na RAduljicu i Siminovića, Birčević zavisi od povreda.
Takođe, mislim da ako su zdravi Milutino, Bobi i Jokić da ne treba sve trojicu voditi, jer svi tu trebaju minutažu, a za takve poduhvate se nema vremena.

Vidjećemo kakva je situacija s Teom, može li pomoći na turniru prije Oi, i možda na još jednom EP.
Očekujem povratak Nedovića i Kalinića.

Saletu hvala, kako nam je donio 3 medalje, imao je valjda pravo na ovaj kiks, a i dostojanstvno se povukao, nakon debakla.

Novi selektor će imati super tim, sigurno u top3 na svijetu, ostaje mu sad samo da to uigra i ukomponuje, preciznije, nagoradi već postojeći sistem.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2019, 09:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1237
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Nije ovdje bilo podcjenjivanja i omalovažavanja, ali sam na drugim portalima u komentarima viđao ocjene da je degen, kreten i sl... što mi se ni malo nije svidjelo. Ne treba zaboraviti ono što je uradio proteklih godina. Ok... desio se debakl, čovjek se časno povukao i to je to. Koga je pozvao, koga nije, to on najbolje zna razloge. Znate i sami da je bilo baš puno povreda naših igrača pred pripreme i prvenstvo. Kuburilo se sa tim.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2019, 09:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1237
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Нова Варош je napisao:
Izgleda da je knjiga oko novog trenera spala na 2 slova, Obradović ili Kokokškov. Ko god da dođe biće dobar izbor.
Miško je između redova provukao da će Obradović biti selektor, juče kad je gostovao na RTS prije finalne utakmice.

Neka je realna priča da se više neće računati na RAduljicu i Siminovića, Birčević zavisi od povreda.
Takođe, mislim da ako su zdravi Milutino, Bobi i Jokić da ne treba sve trojicu voditi, jer svi tu trebaju minutažu, a za takve poduhvate se nema vremena.

Vidjećemo kakva je situacija s Teom, može li pomoći na turniru prije Oi, i možda na još jednom EP.
Očekujem povratak Nedovića i Kalinića.

Saletu hvala, kako nam je donio 3 medalje, imao je valjda pravo na ovaj kiks, a i dostojanstvno se povukao, nakon debakla.

Novi selektor će imati super tim, sigurno u top3 na svijetu, ostaje mu sad samo da to uigra i ukomponuje, preciznije, nagoradi već postojeći sistem.

U svakom slučaju, biće veoma zanimljivo pratiti šta će se dešavati. Raduljica bi mogao pomoći u odbrani kad bi došao u neki bolji klub da malo podigne formu. Kina je ipak slaba sa košarkom.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2019, 09:43 
Citiraj:
a i dostojanstvno se povukao, nakon debakla.


kako procitah negdje na internetu jos prije prvenstva je izjavio da ce se povuci kad se isto zavrsi


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Sep 2019, 10:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
gsasa je napisao:
U svakom slučaju, biće veoma zanimljivo pratiti šta će se dešavati. Raduljica bi mogao pomoći u odbrani kad bi došao u neki bolji klub da malo podigne formu. Kina je ipak slaba sa košarkom.




:notworthy:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2019, 10:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Kakav debakl je u pitanju?
Pa nismo bili dvadeseti nego peti. Nije uspjeh ali nije ni propast.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2019, 10:14 
za amere se moze reci da su sozivjeli debakl, za nas 'nako...ni tamo ni vamo


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Sep 2019, 10:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Pa, s obzirom na kvalitet prvenstva, sve osim medalje je debakl.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2019, 11:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Radije bi ostavio Đorđevića, nego Obradovića...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2019, 12:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Ne znam kakav ce motivator biti, ali sto se tice strucnosti, nista nismo izgubili.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2019, 14:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Skevu za selektora.

Poslato sa COL-L29 uz pomoć Tapatoka


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596 ... 642  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs