banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Feb 2012, 12:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6389
Ima li ko zainteresovan za termin subotom od 17:00-18:30? Kolegica se raspituje, ima njih nekoliko, ali im treba jos igraca da ne propadne termin. Cijena je 25 KM/mjesec.
http://www.badminton-bl.com
065/530-979

Ako znate koga, neka se javi na ovaj broj.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 01:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
nadam se da taj badminton nije podrzan sa desecima hiljada maraka od gradske uprave i/ili ministarstva sporta, jer sam se malo razocarao gledajuci njihovu stranicu - imaju svega 4h termina sedmicno treninga...

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 09:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
A jesi dosadan za oskara

Mozes promeniti nick u Muva govnara, bolje ti pristaje, samo zujis okolo i smaras ljude, a tvoji tragovi na forumu smrde. Zamoli administraciju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 01:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
Hertzog je napisao:
A jesi dosadan za oskara

Mozes promeniti nick u Muva govnara, bolje ti pristaje, samo zujis okolo i smaras ljude, a tvoji tragovi na forumu smrde. Zamoli administraciju

sta je tacno tvoj problem?
sta sam ja rekao da nije tacno? samo primjecujem jako dobro odradjenu stranicu, apdejtovano sve, sve djeluje da stima, kad tamo... cista za*ebancija od treninga i aktivnosti... u pravu si, tu nesto smrdi, ali definitivno to nisam ja.
a ako sam slucajno jos ubo gdje ne treba, neka! :)

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 02:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
U svakom slucaju je mnogo normalniji i ozbiljniji sport, od jednog...npr. strelicarstva.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 02:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
MuskoBre je napisao:
U svakom slucaju je mnogo normalniji i ozbiljniji sport, od jednog...npr. strelicarstva.

da se ne bismo sad zavlacili u off, za razliku od npr. floorball-a ja protiv badmintona kao sporta nemam nista, komentar je upucen cisto na to koliko se doticni klub zalaze sa svoj sport.
sad da li je ozbiljniji od nekog drugog sporta, ja sam prije odredjenog vremena pokrenuo temu o golfu, pa ste ju ismijali... naravno niko ne imajuci pojma o tako jednom sportu i sta on sve vuce za sobom.
bilo kako bilo, cini mi se da vi ovde o sportu nemate bas i nekog posebnog znanja (ako se eliminisu glavnih par sportova sa loptom).

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 02:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Da rezimiramo, tvoja teorija glasi otprilike :"Ko ima neka znanja o glavnim sportovima sa loptom, taj ustvari nema nikakvo posebno znanje, a ko nema o tim istim sportovima pojma, ali ima o nekim sekundarnim-tercijarnim (floorbal, strelicarstvo, golf, i sl) taj ustvari ima posebno znanje o sportu". To zelis da nam kazes?

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 02:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
MuskoBre je napisao:
Da rezimiramo, tvoja teorija glasi otprilike :"Ko ima neka znanja o glavnim sportovima sa loptom, taj ustvari nema nikakvo posebno znanje, a ko nema o tim istim sportovima pojma, ali ima o nekim sekundarnim-tercijarnim (floorbal, strelicarstvo, golf, i sl) taj ustvari ima posebno znanje o sportu". To zelis da nam kazes?

taj nema nikakvo posebno znanje o sportu u globalu - gdje je atletika npr? slabo se ovde o tome prica, gdje je jos masa olimpijskih sportova... tako da da, ako neko prati fudbal kosarku tenis, i sjedi danima u kladionici, ne bih ga bas okarakterisao kao dobrog poznavaoca sporta u sirem smislu te rijeci.... je l' ti sad jasno?

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 02:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Da, jeste. Ko poznaje dobro sve olimpijske sportove, taj za sebe moze reci da je poznavalac sporta. Jos ako zna o npr. strelicarstvu nesto..Nema veze sto je 5 puta u zivotu ima dodir sa loptom, 3 puta na fizickom u skoli, jednom sa rajom ispred zgrade, i jednom ga neko nabio loptom u vugla. Sve jasno kao dan.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 02:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
MuskoBre je napisao:
Da, jeste. Ko poznaje dobro sve olimpijske sportove, taj za sebe moze reci da je poznavalac sporta. Jos ako zna o npr. strelicarstvu nesto..Nema veze sto je 5 puta u zivotu ima dodir sa loptom, 3 puta na fizickom u skoli, jednom sa rajom ispred zgrade, i jednom ga neko nabio loptom u vugla. Sve jasno kao dan.

sta si ti zapeo za to streljanje vise, imas dole klub u sklonistu idi pucaj ako ti se puca (?!)
ne kontam poentu tvog posta, ili si mozda jedan od rijetkih moderatora-trolova?

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 02:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
u svakom slucaju, ovaj banjalucki badminton mi je nekako razocarenje, jer smatram da je 4h treninga sedmicno mizerno malo... osim naravno ako ne forsiraju cisto rekreaciju, al' to je onda nesto drugo.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 09:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Streljanje je bas cool... Kod nas u selu kada zelis nekoga da se resis ti ga pozoves u lov :lol:

Svasta ljudi danas nazivaju sportom, ali neka, sto sira ponuda to bolja... Ljudi uzimaju milione na gluposti, zasto ne i na fizicke aktivnosti


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 12:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
Citiraj:
Svasta ljudi danas nazivaju sportom,

nek si i ti priznao to :)

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 12:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Priznao sam ja to davno, a jedini koji ovde nece da prizna svoje sportske uspehe si ti ;)
Prema tome, nijedne... Ti nemas dokaza da neko gura sportove koje pljujes, a o svojim uspesima/neuspesima sutis kao zaliven... Samo zujis po forumu...

Covek napise da im treba ljudi da im ne propadne termin i da se mesecno placa 25KM... Je li napisao: Samo dodjite, finansira nas grad i Vlada, nase je da sviramo qrcu i da izmisljamo gde da putujemo i da se zajebavamo na racun drzave... Najjaci ti je argument sajt, pa od te clanarine su mogli i sajt platiti, koji im mozda odrzava brat od strica kapitena badminton tima, pa im daje za nizu cenu...

Nemoj da blatis neciji rad i da vrtis pricu u krug, bez ikakvog argumenta... Ako je rafting i slicni uzeli pare od drzave i grada, ne znaci da svi to rade, ja dok sam se bavio tim florballom koji toliko volis da pomenes, sam isto placao clanarinu i putovanja na utakmice i odgovorno ti tvrdim da od drzave ni marke nismo dobili, po svemu sudeci ni gore pomenuti nemaju veze sa gradom, vec se okupila nekolicina ljudi i uzela termin...

Opet cu ti ponoviti, svoju nesposobnost i frustracije resavas pljuvanjem po drugim ljudima... Ako sam ja sposoban da okupim 500 ljudi i da ih nagovorim da placaju clanarinu od 30KM kako bi organizovali Klikeraski Klub Borac i kako bi sve pare morao da dam na iznajmljivanje livade u sklopu akvane, to je moja stvar i moja sposobnost da nesto pokrenem, ne gledaju svi kao ti da zive na racun dela kolaca koji ce oteti od drzave, samo ispadas smesan, da ne kazem glup, ne mogu jer te ne poznajem, a ne znaci da jesi ili nisi... Mozda si sposobniji od svih ljudi u sportskim kolektivima u gradu, mozda si uradio i vise od svih, ali ovakvim pisanjem samo jos vise umanjujes svoju vrednost i predstavljas se kao neko ko samo kuka i pljuje po drugima u silju da opravda svoju nesposobnost da nesto uradi...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 13:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
ti ocigledno nisi onda procitao moj post.
moja argumentacija je bila na ono sto oni vec imaju objavljeno, nisam ja napisao na njihovom sajtu to sto pise - ako se ti slazes s tim da je dovoljno da se u bilo kojem sportu trenira 4h sedmicno, onda mi zaista nemamo dodirnih tacaka po pitanju trenaznog procesa.
moj dalji komentar je bio USLOVNA RECENICA, a ne argument ---- "AKO DOBIJAJU MASNE PARE...", onda je krajnje cinicno objaviti da dobijaju ista iz budzeta ili da se ozbiljno bave sportom.

slazem se za klikere, ko god omasovi bilo kakvu aktivnost i time promovise bar rekreaciju i tjera mlade ljude od poroka, to je po meni dobar projekat.

i jedna ispravka, ne pljujem po drugima, nego samo po onima koji to zasluzuju.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 13:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Pa verujem da su svi ovo sportovi rekreacija, dokle god ne udju u mutne poslove, da se tako izrazim, tj da uzimaju pare od grada ili drzave ez jasnog pokrica i uspeh... Nisam ni ja rekao da je 4h sedmicno dovoljno, ali niko od njih sebe ne smatra za vrhunskog sportistu nego za rekreativce, koji imaju jasan cilj, okupiti ljude, igrati i ako mogu organizovati neko akmicenje jos bolje, imaces vise motiva u mecevima...

Ne mogu se ja sada u svojim godinama baviti odbojkom, kosarkom i slicnim sportovima, em sam godinama, em kondicijom daleko iza ljudi koji se bave time, ali se mogu baviti florballom, badmintonom i slicnim sportovima jer sam (pretpostavljam) kondiciono u rangu ostalih clanova, a i vestinom baratanja reketom/stapom... Znaci lakse mi je "uspeti" u tim sportovima nego u nekom masovno popularnom...

Nekako gledam da mi je zanimljivije da treniram florball nego da igram mali fudbal u sali sa prijateljima... Zasto...? Zato sto cu igrati nesto novo, putovati po BiH, Slo, Srbiji za sitne, pare, videti nesto i druziti se... Ugodno sa korisnim... Niko od tih ljudi iz florballa se ne smatra vrhunskim sportistom, bar ne na ovim prostorima (slovenija vec i ima neke ozbiljnije timove), ne ganjaju ucesce na svetskom i evropskom prvenstvu... Jednostavno, okupili se, zajebavaju se ZA SVOJE PARE, putuju i sve super... Tebi to toliko bode oci, bez nekog konkretnog razloga ili dokaza za to sto pricas...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 13:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Za strelicara,

Vidis i sam da se radi o rekreativnom pokretu, koji se ne nafurava ni na kakva ozbiljna takmicenja. Sta si zapeo za treninge, trenazne cikluse, finansiranje. Badmintonom se profesionalno takmicarski ionako u cijelom svijetu bavi 100 ljudi.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 13:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
Hertzog je napisao:
Pa verujem da su svi ovo sportovi rekreacija, dokle god ne udju u mutne poslove, da se tako izrazim, tj da uzimaju pare od grada ili drzave ez jasnog pokrica i uspeh... Nisam ni ja rekao da je 4h sedmicno dovoljno, ali niko od njih sebe ne smatra za vrhunskog sportistu nego za rekreativce, koji imaju jasan cilj, okupiti ljude, igrati i ako mogu organizovati neko akmicenje jos bolje, imaces vise motiva u mecevima...

Ne mogu se ja sada u svojim godinama baviti odbojkom, kosarkom i slicnim sportovima, em sam godinama, em kondicijom daleko iza ljudi koji se bave time, ali se mogu baviti florballom, badmintonom i slicnim sportovima jer sam (pretpostavljam) kondiciono u rangu ostalih clanova, a i vestinom baratanja reketom/stapom... Znaci lakse mi je "uspeti" u tim sportovima nego u nekom masovno popularnom...

Nekako gledam da mi je zanimljivije da treniram florball nego da igram mali fudbal u sali sa prijateljima... Zasto...? Zato sto cu igrati nesto novo, putovati po BiH, Slo, Srbiji za sitne, pare, videti nesto i druziti se... Ugodno sa korisnim... Niko od tih ljudi iz florballa se ne smatra vrhunskim sportistom, bar ne na ovim prostorima (slovenija vec i ima neke ozbiljnije timove), ne ganjaju ucesce na svetskom i evropskom prvenstvu... Jednostavno, okupili se, zajebavaju se ZA SVOJE PARE, putuju i sve super... Tebi to toliko bode oci, bez nekog konkretnog razloga ili dokaza za to sto pricas...


sve je to ok, ali to je tvoje razmisljanje o TVOM angazmanu. Sta je sa mladim snagama? Kako iskolovati dobrog badmintonasa (ako se tako to kaze), ako ces djecu trenirati u vrh glave 4h sedmicno - pod uslovom da ti dolaze na svaki od tih 1h treninga. Ono sto vidim da badminton ukljucuje je ako nista dobra motorika, gdje ti imas vremena da kondiciono pripremis takmicara, radis na njegovim fizickim (a i psihickim sposobnostima) ako tako malo vremena ulazes.

Ponavljam, slazem se sa konstatacijom da kad prevazidjes takmicarske godine sve postaje rekreacija, ali ne okrece se sve oko tebe.

Po meni je jedan od najiskrenijih klubova onaj stonoteniski klub "spin" ili tako nesto, koji je sebe jasno nazvao rekreativnim klubom. A i oni imaju vise termina od badmintona.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 13:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
MuskoBre je napisao:
Za strelicara,

Vidis i sam da se radi o rekreativnom pokretu, koji se ne nafurava ni na kakva ozbiljna takmicenja. Sta si zapeo za treninge, trenazne cikluse, finansiranje. Badmintonom se profesionalno takmicarski ionako u cijelom svijetu bavi 100 ljudi.

Je l' ti stvarno mislis da je njihova prica takva kad idu traziti pare od grada ili ministarstva?
Ja bih prije rekao da oni navode kako daju akcenat na rad s mladima, kako je to olimpijski sport, kako hoce da poslalju ljude na vazna EP i SP... i sl. a s cim, sa 4h sedmicno? ma daj....

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 13:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Pa nisu sva deca sposobna da igraju fudbal, kosarku i sl. Ili jednostavno nisu zainteresovani, a mozda i ne zele da se profesinalno bave nekim sportom, Dovoljno im je da prebacuju "lopticu" preko mreze i da se bave nekom fizickom aktivnosti... Ko je rekao da oni ozbiljno spremaju nekoga za neka takmicenja, moras da razumes da neki ljudi/deca zele da se bave necim drugacijim, stvar izbora... Koliko se secam, kada sam kao klinac trenirao fudbal nije bilo 100 sati treninga kao da su surovi profesionalci...

Ja ne razumem sta je tvoja prica, hoces da kazes da oni "unistavaju" decu jer im ne obezbedjuju profesionalne uslove za bavljenje tim sportom i da je za decu bolje da treniraju fudbal i slicne sportove jer je tu rad ozbiljniji... Zamisli kako je detetu koje zeli da se bavi fudbalom i da bude Messi, a u klubu ima jos 30 klinaca na toj poziciji, vecina ih odustane posle 5 treninga... Mislim da je bolje da se bavi badmintonom nego play stationom... Jednostavno, ne bave se svi sportom da bi postali profesionalci u toj oblasti


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs