banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Mar 2012, 13:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
Hertzog je napisao:
Pa nisu sva deca sposobna da igraju fudbal, kosarku i sl. Ili jednostavno nisu zainteresovani, a mozda i ne zele da se profesinalno bave nekim sportom, Dovoljno im je da prebacuju "lopticu" preko mreze i da se bave nekom fizickom aktivnosti... Ko je rekao da oni ozbiljno spremaju nekoga za neka takmicenja, moras da razumes da neki ljudi/deca zele da se bave necim drugacijim, stvar izbora... Koliko se secam, kada sam kao klinac trenirao fudbal nije bilo 100 sati treninga kao da su surovi profesionalci...

Ja ne razumem sta je tvoja prica, hoces da kazes da oni "unistavaju" decu jer im ne obezbedjuju profesionalne uslove za bavljenje tim sportom i da je za decu bolje da treniraju fudbal i slicne sportove jer je tu rad ozbiljniji... Zamisli kako je detetu koje zeli da se bavi fudbalom i da bude Messi, a u klubu ima jos 30 klinaca na toj poziciji, vecina ih odustane posle 5 treninga... Mislim da je bolje da se bavi badmintonom nego play stationom... Jednostavno, ne bave se svi sportom da bi postali profesionalci u toj oblasti

jasno, samo ako neki klub ima tendenciju da nudi uslove iskljucivo za rekreaciju (a 4h sedmicno je gola rekreacija) onda to treba i da naglasi.
trenirao sam i ja fudbal npr. kao klinac i koliko se sjecam imali smo sedmicno 5 dana treninga, i kad je sezona bila je jednom sedmicno utakmica. mi koji smo bili talentovaniji smo trenirali i zimi u dvorani, znaci treniralo se bez prestanka. a djeca koja su tu dolazila vise zato sto vole fudbal onako rekreativnije su preskakala svaki drugi trening, i to je ok, niko ih nije tjerao zbog toga iz kluba.

Citiraj:
Ja ne razumem sta je tvoja prica, hoces da kazes da oni "unistavaju" decu jer im ne obezbedjuju profesionalne uslove za bavljenje tim sportom i da je za decu bolje da treniraju fudbal i slicne sportove jer je tu rad ozbiljniji.

ne unistavaju oni nikoga, samo bilo neko dijete talenat ili dolazilo ono tu malo da se iskace, uslovi su isti, nema napredovanja iznad rekreativnog nivoa.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 13:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Pa jesu li oni negde rekli da ce oni najbolji dobiti priliku da predstavljaju BiH na svetskom prvenstvu, nisu, jesu li oni negde naglasili da su profesionalci, nisu... Svakome je jasno da se radi o rekreaciji... Sajt je vise informaivnog karaktera, kako bi ljudi dobili vise info o tom sportu i ima cilj da poveca popularnost istog... Jer ako ja volim da igram badminton i zelim da se time bavim, trebaju mi ljudi koji dele to misljenje, da bih se time bavio treba mi sala, a sajt i FB koristim da bih ljude upoznao sa tim sportom i privukao da dodju... Zasto bi morali naglasavati da su rekreativci i u ostalom ne treba ista fizicka sprema i ista kolicina treninga za fudbal i za badminton, tako da i ako zele da se smatraju profesionalcima, to je njihova stvar... Zasto bi im ti to branio i osporavao


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 14:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
Hertzog je napisao:
Pa jesu li oni negde rekli da ce oni najbolji dobiti priliku da predstavljaju BiH na svetskom prvenstvu, nisu, jesu li oni negde naglasili da su profesionalci, nisu...

Ajd ti prvo procitaj sta im pise na stranici pa komentarisi, evo samo par stvari koje su naveli:
Igrači iz klubova koji čine Badminton Savez BiH u proteklom periodu su nastupali i na međunarodnim takmičenjima, poput balkanskih šampionata za različite uzraste ili turnira U-19 u Poreču. Savez je takođe bio i domaćin jednog balkanskog šampionata za igrače do 15 godina starosti koji je vrlo uspješno organizovan u avgustu mjesecu 2007. godine u Banja Luci.

- Savez je organizovao i kampove za trenere i igrače i na nivou BiH i na međunarodnom nivou, sudijske seminare, trenerske kurseve. Sudije koje su članovi sudijske organizacije Saveza sudile su već i na juniorskim i seniorskim prvenstvima Evrope, te na turnirima poput univerzitetskog svjetskog prvenstva u Bragi ili Croatian International turnira u Zagrebu.


Ako na to dodamo da imaju poseban link za REKREACIJU, jasno je da nisu samo rekreacija....
A sve to sa 4h sedmicno... Nema sta, jako rentabilan sport.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 14:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Niko te ne tera da se time bavis, a ne vidim potrebu da ih pljujes... FbK Gromovi ucestvuju u BiH ligi, regionalnoj ligi, organizuju jednom godisnje turnir u BL na koji dolaze razne ekipe, od svega toga nisu izmuzli pare... Sve sto se placalo bilo je od sponzora ili od samih ekipa koje su ucestvovale, prevoz/smestaj... Ti ako mislis da tvoje dete ili ti ne treba da se bavi badmintonom, ti mu tako reci i objasni zbog cega je to tako, verujem da ce razumeti i da ce mu tvoji razlozi pomoci u odluci...

A raspravu sa tobom cu prekinuti, kao i bezbroj puta pre, pitanjem: Cime se to ti bavis (na sportskom nivou), podeli svoje uspehe i neuspehe sa nama, iznesi probleme pa mozda dobijes savet od nekoga sta i kako da uradis kako bi unapredio svoju trenutnu poziciju, koja je ocigledno puna frustracije i mrznje prema svemu sto je uspesnije i drugacije od tvoje aktivnosti i prestani da pljujes ljude bez dokaza da se bave necim losim, mada sumnjam da to mozes, cini mi se da je to tvoja karakterna osobina... Jer sve vreme pricam sa zidom...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 18:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
cek, znaci ovako se raspravlja na forumu o sportu:
ti navedes nesto NAPAMET - tj. bubnes o Badmintonu, ja ti citiram sta tacno pise na njihovoj stranici, i onda ti okrenes na floorball? i ti si ovde moderator? hah!

i jos jedna stvar, ja SE NE BAVIM badmintonom - po prirodi sam radoznao i kliknuo sam na link. vrijeme koje mi je bilo potrebno da skontam da se tamo ne radi ozbiljno se mjeri u sekundama, mozda minutama, jos ako uzmemo u obzir moju nadmocnu inteligenciju, treba mi jako malo, ne opterecujem se danima tim sportovima...

e sad druga je stvar sto sam ja udario po floorball-u jer ste ruku na srce previse smarali tako jednim nebitnim sportom. medjutim, stvarni problem je sto takvi kao ti stvari shvataju licno... evo sad da ima neki badmintonas na forumu on bi moje postove shvatio isto kao ti, skroz licno, a nije tako. ja samo realno sagledam situaciju i uvidjam sta se desava.
upravo zbog toga sto vi stvari koje su generalne primate licno, nemam apsolutno nikakvu zelju da ja ovde promovisem nesto cime se ja bavim, jer sve sto bi mogao da ocekujem od ovakve "zajednice" je licni napad ili pojedinacno pljuvanje bez ili sa pogresnom argumentacijom... u tome se mi razlikujemo, a ja bas i nemam vremena da stalno nekog ovde na nesto upucujem.

evo ako uzmemo nekog prosjecnog forumasa za primjer - uzmimo da je zavrsio SUP skolu, da se bavi vezanjem goblena, nije zavrsio fakultet, radi npr. u nekoj knjizari iskompleksiran sto nije uspio ni u zivotu ni sportu kojim se nekad bavio - i sad ja od njega da trazim podrsku u nekom sportu koji ja guram? "nidje" veze

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 18:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
cek, znaci ovako se raspravlja na forumu o sportu:
ti navedes nesto NAPAMET - tj. bubnes o Badmintonu, ja ti citiram sta tacno pise na njihovoj stranici, i onda ti okrenes na floorball? i ti si ovde moderator? hah!

i jos jedna stvar, ja SE NE BAVIM badmintonom - po prirodi sam radoznao i kliknuo sam na link. vrijeme koje mi je bilo potrebno da skontam da se tamo ne radi ozbiljno se mjeri u sekundama, mozda minutama, jos ako uzmemo u obzir moju nadmocnu inteligenciju, treba mi jako malo, ne opterecujem se danima tim sportovima...

e sad druga je stvar sto sam ja udario po floorball-u jer ste ruku na srce previse smarali tako jednim nebitnim sportom. medjutim, stvarni problem je sto takvi kao ti stvari shvataju licno... evo sad da ima neki badmintonas na forumu on bi moje postove shvatio isto kao ti, skroz licno, a nije tako. ja samo realno sagledam situaciju i uvidjam sta se desava.
upravo zbog toga sto vi stvari koje su generalne primate licno, nemam apsolutno nikakvu zelju da ja ovde promovisem nesto cime se ja bavim, jer sve sto bi mogao da ocekujem od ovakve "zajednice" je licni napad ili pojedinacno pljuvanje bez ili sa pogresnom argumentacijom... u tome se mi razlikujemo, a ja bas i nemam vremena da stalno nekog ovde na nesto upucujem.

evo ako uzmemo nekog prosjecnog forumasa za primjer - uzmimo da je zavrsio SUP skolu, da se bavi vezanjem goblena, nije zavrsio fakultet, radi npr. u nekoj knjizari iskompleksiran sto nije uspio ni u zivotu ni sportu kojim se nekad bavio - i sad ja od njega da trazim podrsku u nekom sportu koji ja guram? "nidje" veze


Pod 1: Ne shvatam ja nista licno, samo mi je smesna kolicina hejterskog stava u tvojim postovima
Pod 2: Boldovao sam deo u kom kazes da se razlikujes od "nas", a sta radis na forumu osim sto pljujes po radu drugih ljudi, ako je to cime se bavis pohvalno i ima rezultata, asto mislis da ce ljudi pljuvati po tvom radu, ocigledno znas cime se bavis i koji su tvoji uspesi pa se vodis cinjenicom da ne mozes prihvatiti negativan komentar

Prebacio sam se na florball jer sam se bavio time godinu dana pa znam kakva je situacija u klubu koji si pljuvao koliko si mogao, ljubomoran sto ima temu na forumu i sto se s vremena na vreme pojave u medijima lokalnih televizija, tebe nema nigde i verovatno te to boli...

Badminton niti sam branio niti sam se bavio izucavanjem njihovog rada, niti me zanima, ali ti si na osnovu njihovog sajta i onoga sto pise tamo zakljucio da su oni tumor ovog drustva i da su jos jedna usta na sisi ove drzave...

Imas broj telefona i termine kada treniraju, pa ih nazovi/otidji pa pitaj, ko ih finansira za ta takmicenja i ako je to drzava, pljuj po njima ako mislis da otimaju paru bez ikakve potrebe...

Ako je covek napisao da im treba ljudi da im ne propadne termin, meni nekako logicno zvuci da nemaju finansijere pa da im treba nvac za prostorije, a kako sam kazes tvojoj intaligencije ne treba mnogo da zakljucis neke stvari, pa mi cudno kako si to predvideo...

To sto tebi drzava ne daje za nove puske i mast da podmazes cevi i sto deca nemaju uslove da trniraju jer su cebi na starim puskama krive, to je drugi par opanaka, ali ne trebas svoe frustracije leciti tako sto ces pljuvati po drugima, a sam kazes da se razlikujes od NAS i da to ne radis, odluci se


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 18:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
Hertzog je napisao:
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
cek, znaci ovako se raspravlja na forumu o sportu:
ti navedes nesto NAPAMET - tj. bubnes o Badmintonu, ja ti citiram sta tacno pise na njihovoj stranici, i onda ti okrenes na floorball? i ti si ovde moderator? hah!

i jos jedna stvar, ja SE NE BAVIM badmintonom - po prirodi sam radoznao i kliknuo sam na link. vrijeme koje mi je bilo potrebno da skontam da se tamo ne radi ozbiljno se mjeri u sekundama, mozda minutama, jos ako uzmemo u obzir moju nadmocnu inteligenciju, treba mi jako malo, ne opterecujem se danima tim sportovima...

e sad druga je stvar sto sam ja udario po floorball-u jer ste ruku na srce previse smarali tako jednim nebitnim sportom. medjutim, stvarni problem je sto takvi kao ti stvari shvataju licno... evo sad da ima neki badmintonas na forumu on bi moje postove shvatio isto kao ti, skroz licno, a nije tako. ja samo realno sagledam situaciju i uvidjam sta se desava.
upravo zbog toga sto vi stvari koje su generalne primate licno, nemam apsolutno nikakvu zelju da ja ovde promovisem nesto cime se ja bavim, jer sve sto bi mogao da ocekujem od ovakve "zajednice" je licni napad ili pojedinacno pljuvanje bez ili sa pogresnom argumentacijom... u tome se mi razlikujemo, a ja bas i nemam vremena da stalno nekog ovde na nesto upucujem.

evo ako uzmemo nekog prosjecnog forumasa za primjer - uzmimo da je zavrsio SUP skolu, da se bavi vezanjem goblena, nije zavrsio fakultet, radi npr. u nekoj knjizari iskompleksiran sto nije uspio ni u zivotu ni sportu kojim se nekad bavio - i sad ja od njega da trazim podrsku u nekom sportu koji ja guram? "nidje" veze


Pod 1: Ne shvatam ja nista licno, samo mi je smesna kolicina hejterskog stava u tvojim postovima
Pod 2: Boldovao sam deo u kom kazes da se razlikujes od "nas", a sta radis na forumu osim sto pljujes po radu drugih ljudi, ako je to cime se bavis pohvalno i ima rezultata, asto mislis da ce ljudi pljuvati po tvom radu, ocigledno znas cime se bavis i koji su tvoji uspesi pa se vodis cinjenicom da ne mozes prihvatiti negativan komentar

Prebacio sam se na florball jer sam se bavio time godinu dana pa znam kakva je situacija u klubu koji si pljuvao koliko si mogao, ljubomoran sto ima temu na forumu i sto se s vremena na vreme pojave u medijima lokalnih televizija, tebe nema nigde i verovatno te to boli...

Badminton niti sam branio niti sam se bavio izucavanjem njihovog rada, niti me zanima, ali ti si na osnovu njihovog sajta i onoga sto pise tamo zakljucio da su oni tumor ovog drustva i da su jos jedna usta na sisi ove drzave...

Imas broj telefona i termine kada treniraju, pa ih nazovi/otidji pa pitaj, ko ih finansira za ta takmicenja i ako je to drzava, pljuj po njima ako mislis da otimaju paru bez ikakve potrebe...

Ako je covek napisao da im treba ljudi da im ne propadne termin, meni nekako logicno zvuci da nemaju finansijere pa da im treba nvac za prostorije, a kako sam kazes tvojoj intaligencije ne treba mnogo da zakljucis neke stvari, pa mi cudno kako si to predvideo...

To sto tebi drzava ne daje za nove puske i mast da podmazes cevi i sto deca nemaju uslove da trniraju jer su cebi na starim puskama krive, to je drugi par opanaka, ali ne trebas svoe frustracije leciti tako sto ces pljuvati po drugima, a sam kazes da se razlikujes od NAS i da to ne radis, odluci se

puske? o boze, ne bavim se ja nikakvim pucanjem... iako sam igrom slucaja upoznat sa streljackim savezom grada i RS, i mislim da bi tek njima trebala reorganizacija.
- moj klub sasvim dobro funkcionise, i imamo podrsku institucija... eto vidis koliko si ti u stvari ogranicen misleci da ja pisem jer sam ogorcen kako meni ne daju, a drugima daju. uopste nije tako. to sto je tebi normalno da neko suti kad dobije pare, pa, to je tvoj problem.
- mozda je tebi moj stav hejterski, ali je on u stvari samo realan - kad si npr. cuo da ja prozivam tenisere ili par dobrih teniskih trenera koji rade u BL? imamo ekstra par klinaca koji bi mogli nesto napraviti u tom sportu ako se sve kockice sloze, a do sad se slazu jer se puno trenira, kvalitetno i ima talenta...
- ja sam takva licnost da me vise zanimaju greske nego dobro odradjene stvari, jer mi je nekako po defaultu logicno da bi se sve trebalo raditi kako treba, a ne zabusavati ili gledati kako da se negdje neko ugradi. tj. sutis i radis, a pustis da te drugi hvale.
- pa badminton klub je valjda postavio stranicu da bi se ljudi informisali bez da stalno zivkaju telefonom, onda ja uzimam da ono sto drze na svom zvanicnom sajtu i jeste istina. ako oni jedno pisu, a drugo rade, pa to ispada jos gore.
- ne, covjek je napisao da mu treba ljudi --- cisto iz interesa da ne propadne termin koji vec placaju (obicno unapred), a nekom direktoru skole se ne mili bas da drzi prazan termin koji niko ne placa... zasto je termin prazan in the 1st place? to je iskljucivo do organizacije tog kluba, pogotovo ako se uzme u obzir da imaju samo 4h sedmicno.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 18:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
puske? o boze, ne bavim se ja nikakvim pucanjem... iako sam igrom slucaja upoznat sa streljackim savezom grada i RS, i mislim da bi tek njima trebala reorganizacija. moj klub sasvim dobro funkcionise, i imamo podrsku institucija... eto vidis koliko si ti u stvari ogranicen misleci da ja pisem jer sam ogorcen kako meni ne daju, a drugima daju. uopste nije tako. to sto je tebi normalno da neko suti kad dobije pare, pa, to je tvoj problem.
- mozda je tebi moj stav hejterski, ali je on u stvari samo realan - kad si npr. cuo da ja prozivam tenisere ili par dobrih teniskih trenera koji rade u BL? imamo ekstra par klinaca koji bi mogli nesto napraviti u tom sportu ako se sve kockice sloze, a do sad se slazu jer se puno trenira, kvalitetno i ima talenta...
- ja sam takva licnost da me vise zanimaju greske nego dobro odradjene stvari, jer mi je nekako po defaultu logicno da bi se sve trebalo raditi kako treba, a ne zabusavati ili gledati kako da se negdje neko ugradi. tj. sutis i radis, a pustis da te drugi hvale.
- pa badminton klub je valjda postavio stranicu da bi se ljudi informisali bez da stalno zivkaju telefonom, onda ja uzimam da ono sto drze na svom zvanicnom sajtu i jeste istina. ako oni jedno pisu, a drugo rade, pa to ispada jos gore.
- ne, covjek je napisao da mu treba ljudi --- cisto iz interesa da ne propadne termin koji vec placaju (obicno unapred), a nekom direktoru skole se ne mili bas da drzi prazan termin koji niko ne placa... zasto je termin prazan in the 1st place? to je iskljucivo do organizacije tog kluba, pogotovo ako se uzme u obzir da imaju samo 4h sedmicno.

Hajde daj par dokaza pa da pricamo o tome, da ti se izvinim sto sam te na pravdi Boga okrivio, a onda da idemo dalje...


Ko meni garantuje da tvoj klub dobro posluje ima uspehe i da je opradana podrska institucija, jesi li ti garant za to... Ne znam te, ne znam cime se bavis, krijes to kao zmija noge i ja treba da verujem da je sve sto ti kazes istina... Neozbiljno sa tvoje strane, branis svoje uspehe a ne znamo koji su i pljujes po drugima a nemas dokaze za te svoje tvrdnje...

Mislim da je krajnje neozbiljno tako razgovarati i nema smisla... Ja ti dam primer onoga cime sam se bavio, a ti samo kazes da ti imas uspeha u necemu i da je opravdano poverenje institucija u to i ja ti trebam verovati na rec... Mislis da je to normalno


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 19:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
da bi neko uspjesno kritikovao ne mora obavezno biti vrhunski strucnjak u tom polju...
to valjda i sam znas.
sta ako ja kazem da se ja uopste ne bavim sportom, nego sam samo jako dobro upucen u desavanja u sportu u gradu - npr. jako sam dobar sa odgovornim ljudima u gradskoj upravi? ili tako nesto?
da li to umanjuje znacaj mojih stavova?

1994-e godine je Brazil osvojio svjetsko prvenstvo u fudbalu predvodjen trenerom koji nikad nije bio neki igrac, tj. mislim da nikad nije profesionalno igrao fudbal ili bar na nekom znacajnijem nivou (Pereira), da nece mozda neko umanjiti njegovo fudbalsko znanje zbog toga?

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 19:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Onda po prostoj logici imas problema sa podvojenom licnoscu... Tvrdis da se bavis sportom, zatim kazes da nisi covek is sporta... Kazes kako ne priznajes za sport stvari gde nema kontakta i onda otvoris temu o golfu... Sta si ocekivao nego da se ljudi krenu zajebavati na tvoj racun vezano za to...

Kod tebe je sve "sta ako"... Onda cu i ja tim putem: Sta ako ti nemas argumenata pa samo skreces sa teme... Ne vredi da pricam sa covekom koji u bukvalnom smislu lupeta...

Dokle god ne izneses neke konkretne dokaze da neko zivi (neopravdano) na racun drzavnih institucija, tvoje misljenje cu smatrati za lupetanje i svakako me neces navesti da promenim svoje misljenje i da ti se izvinim zbog toga sto sam te optuzivao i pricao da lupetas... Do tada mozemo vrtiti pricu ukrug kao i na bezbroj drugih tema... Ti tvrdis jedno, ja trazim dokaze i sve tako... Jedino smo se slozili oko raftinga, jer je ocigledno da su utrosene ogromne pare, a da taj rekreativni sport niko ne je*e ni 2%... Tako da se u tom slucaju nikako nije isplatilo ulagati tolike novce


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2012, 19:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
hertzog evo jedan savjet za tebe:
idi se zaposli na neki zapadnjacki medij, zaradices ogromne pare na izvlacenju stvari iz konteksta.
ali evo cisto zbog tebe:
- rekao sam da mi je bezveze da sport koji bi po svojoj prirodi trebao da bude kontaktni, ustvari se nateze da ne bude kontaktni. imam pravo na licno misljenje zar ne?
- ja nisam rekao da nisam iz sporta, nego sam ti postavio hipoteticko pitanje - sta da nisam iz sporta, da li to umanjuje znanje i upucenost koju imam? da li su tebi bitniji kometari uspjesnih sportista *koji mogu biti korumpirani* ili komentari obicnih ljudi koji vide sta se desava? nije tebi bitno da znas iz kojeg sam sporta, da skontas da sve sto govorim ima i te kakvog smisla. ako ces preskakati po cijele recenice koje komentarises onda si zaista u pravu - nema potrebe da diskutujemo.

Citiraj:
Dokle god ne izneses neke konkretne dokaze

tebi izgleda treba nesto da ode u krajnost, poput raftinga, da bi skontao da se pare kradu. opet nema svrhe raspravljati se ako cemo na taj nacin traziti dokaze.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs