banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24405 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1194, 1195, 1196, 1197, 1198, 1199, 1200 ... 1221  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 08:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Pa "ljudi" najavljuju bocanje barem 3x/god bilo ili ne korone tako da.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 08:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
To ostaje još da se vidi. Svašta nešto su najavljivali za ove dvije godine. A nije nemoguće da će ga i dalje koristiti kao sredstvo da daju primjer neposlušnima...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 09:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Dec 2021, 13:26
Postovi: 475
Ne znamo budunost, ali najvjerovatnije da ce i biti par puta godisnje, jer ne traju ove dvije doze vjecno, a da se ide ka tome da vakcinacija postane obavezna, uslovljavajuca, to i slijep vidi.

_________________
Svaka mjesalica ima svoj loop.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 10:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5337
Lokacija: Wien, Österreich
Ja podržavam da se ne moze igrati nevakcinisan, kad se vecina vec vakcinisana,mora i on ako hoće da igra, zasto bi bio bio izuzetak,zato što je to nas Nole?
Vecina država u kojima se odvijaju ti turrniri je usvojila ili ce usvojiti te mjere,ako ljudi koji idu na posao moraju biti vakcinisani,zašto bi teniseri bili izuzetak?

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 10:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
I obavezno Pfizer, eventualno Moderna!?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 11:18 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
laoce je napisao:
Ja podržavam da se ne moze igrati nevakcinisan, kad se vecina vec vakcinisana,mora i on ako hoće da igra, zasto bi bio bio izuzetak,zato što je to nas Nole?
Vecina država u kojima se odvijaju ti turrniri je usvojila ili ce usvojiti te mjere,ako ljudi koji idu na posao moraju biti vakcinisani,zašto bi teniseri bili izuzetak?
A Izrael razmislja o ukidanju Covid potvrda jer nemaju smisla. Ajde molim te, vidis da se zajeb.. sa nama. Ti se vakcinisi i super, on ako nece ne mora.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 12:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5337
Lokacija: Wien, Österreich
A kad je Izrael vakcinisao po treći put i tad si ih podržavao?
To je glavna odlika mnogih,da traže izgovor za svoje tvrdnje i hvataju se za neke informacije, selektivno, kako im odgovara.
...cak i Australija prihvata Sputnik, a Kineske su vec priznate. Da je bio prihvaćen, vakcinisao bi se i ja Sputnikom, ovdje mi ne vrijedi.
Juce sam se posvađao ovdje sa jednim kolegom na poslu upravo zbog Novaka, jer je i on imao poluargumente,tj. vjerovatno da je citao nesto sa lokalnih medija gdje su Novaka ,naravno, ocrnili.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 12:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
Ja podrzavao Izrael i vakcinaciju hahahahahah. Zamijenio si me sa nekim, zivio.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 12:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5337
Lokacija: Wien, Österreich
Kao što rekoh, izvlačenje iz konteksta i tumačenje kako kome odgovara(jedino ako kao Sheldon Cooper ne razumijes pojam ironije,onda se izvinjavam).

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Poslednji put menjao laoce dana 19 Jan 2022, 12:44, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 12:44 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 960
Lokacija: Land of Downunder
Razlog zašto je deportovan iz Australije je Noletov uticaj i javno mišljenje na građane Australije što narušava Australijski stav po pitanju vakcinacije i covida. Znači nikakve veze nema da li je on vakcinisan ili nije, čak i da je vakcinisan a ima stav (kakav ima u javnosti) po pitanju vakcinacija i zbog toga mu nije odobren ulazak i učešće na AO.


Citiraj:
The immigration minister has broad discretionary powers under section 133C (3) of the Migration Act to cancel visas on public interest grounds, including on the grounds of health, safety or good order.


Od 26 učesnika/tenisera koji su takođe dobili medicinsko izuzeće ima ih koji nisu vakcinisani ali o tome javno ne pričaju kao Nole (i gospodža mu).

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 13:09 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
eno neki novinar prica publika ulazi ko stigne, vakcinisani, nevakcinisani..niko nista ne provjerava..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 15:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Citiraj:
Istina, nije samo Đoković na udaru. Moćni lokalni političar Džon Loko, nekadašnji gradonačelnik Brajtona, jedne od opština u Melburnu, optužio je Tenis Australiju da je Novaku plaćala sudske troškove, kuću u Malvernu u kojoj je trebalo da bude smešten, let iz Dubaija, te da su organizatori prvog grend slema u sezoni popunjavali i Đokovićeve papire za vizu što je uostalom i on sam rekao još na saslušanju na aerodromu.

Govoreći u popularnom podkastu, Džon Loko, pozivajući se na izvore iz Teniskog saveza i dokumenta u koje je imao uvid, tvrdi da je dokumentaciju za vizu Tenis Australija popunjavala i za sve ostale učesnike Otvorenog prvenstva, ali ističe da je u konkretnom slučaju dovela Đokovića u zabludu. Novak navodno nije ni znao šta je Tenis Australija pisala u aplikaciji za vizu.

Nije to sve, Loko dalje navodi da je Tenis Australija namerno bukirala let koji je u zemlju trebalo da sleti u rano jutro kada je na aerodromu Tulamarin minimalan broj ljudi iz granične službe. Savezu se zamera i što je Novaku plaćao sve sudske troškove, dok je odbio isti takav zahtev Renate Voracove, češke teniserke koja je prvo puštena u zemlju, a zatim deportovana posle Đokovićevog dolaska. Zbog istih problema sa vizom.

Loko tvrdi da sve to govori da bi ljudi iz Tenis Australije odgovarali za svoje postupke, jer je i Đoković na kraju ispao žrtva tih dela.

“Novak je u Australiju došao s poštenim namerama, a na kraju je oklevetan”.


Eto Nole lagao za vizu, kao da on uzima to da popunjava.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 16:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Evo sad izasla vijest kako Djokovici vode firmu koja se bavi farmacijom, i koja izmedju ostalog, istrazuje lijek protiv kovida.. vec 2 godine.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 16:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Изгледа организатори АО плаћају судске трошкове за Ђоковића, тако пишу медији из Аустралије.

Они су и закували тај циркус око визе,и треба да плате.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 16:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Odakle ti ta informacija. To je nešto sasvim novo.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 17:42 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 960
Lokacija: Land of Downunder
https://www.smh.com.au/sport/tennis/the ... 59p68.html

If Djokovic wanted to play in the tournament, and pursue a record-breaking 21st grand slam title, why didn’t he just get the jab? Why did he refuse to follow the Australian government edict that visitors receive coronavirus vaccination, and instead seek an iffy “medical exemption,” only to be caught violating common sense after he tested positive for the virus?

Because Djokovic chases a one per cent margin of human performance, on an acute physical plane, one in which he’s sensitive to even a moment of dullness or physical setback, and he trusts no one but himself to protect that sensory margin. Not even a doctor. And perhaps living at that one per cent made him feel invulnerable, and unassailable.

The gap between Djokovic and even the 10th-ranked player in the world is profound. It’s not just physical but a mindset, a mental threshold, and he means to keep it that way. As Washington Post tennis writer Liz Clarke observes: “These one-percenters are not normal people, these are not even normal athletes.” What Djokovic does is unrecognisable to most of us - and it’s downright anti-social.

I ono sto drzavi (to jeste vodecim ljudima na vlasti) Australiji najvise smeta je... Mjesecima su poslusni gradjani bili zatvoreni u kucama i sad odjednom razmazenoj naciji da dodje jedan Srbin sa brdovitog Balkana i prodaje muda za bubrege (i jos osvoji AO nekvacinisan) a oni svi vakcinisani i presjedili kuci skoro 4 mjeseca pod kljucem.

Many simply will not understand how he could have been so tone-deaf to the sacrifices and outrage of Australians, who for two years have followed some of the most austere COVID-19 restrictions in the world.

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 17:54 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
joj kako seru...dokaz da seru jeste sto su prije noleta pustili ljude sa medicinskim izuzecem...dokaz da seru jeste sto publika nevakcinisana ulazi na teniske terene..sad je samo faza pripreme za izbore i kupuju gradjane sa noletovom situacijom...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 17:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Citiraj:
Promena u odnosu na prethodnu godinu i ostale turnire je da na aktuelnom Australijan openu ne postoje učestala testiranja igrača kao i da im je u potpunosti dozvoljeno kretanje.

"Ove godine je drugačije, dozvoljeno nam je da idemo napolje, da jedemo u restoranima... Ima mnogo pozitivnih slučajeva u Melburnu i u Australiji. Bilo je nekoliko slučajeva i među teniserima pre početka turnira. Mislim da ih takođe ima i sada, ali nas ne testiraju. Ako bi nas testirali, sigurno bi bilo mnogo više pozitivnih slučajeva nego što ih sada ima. Ovde sam da igram turnir, ima mnogo slučajeva i zato ne idem napolje mnogo, ne idem po restoranima, ne idem nigde osim u hotelsku sobu i na trening. Ne želim da dovodim sebe u rizik, pa sam napravio neku vrstu 'balona'. Želim sebi da dam najbolje moguće šanse, a ako dobijem kovid, to se definitivno neće desiti", kazao je Zverev.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 18:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
supersonic je napisao:
Najbolje bi bioo da se vakcinise i zavrsi ovu zezanciju. Ili mozda da smulja nesto, kad je mogla ona med. sestra u italiji muljati na ne znam ti ni ja koliko pacijenata, najbolje da jedan Djokovic ne moze

Posrao bi se onda po sebi, ne vjerujem da o tome razmislja.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 19 Jan 2022, 18:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
danijell je napisao:
Odakle ti ta informacija. To je nešto sasvim novo.
Прочитао на сајту Спорт Клуба
https://sportklub.rs/posts/organizatori ... e-troskove


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24405 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1194, 1195, 1196, 1197, 1198, 1199, 1200 ... 1221  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs