banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 14:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24405 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 1221  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jan 2007, 21:36 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2006, 14:57
Postovi: 83
Ma rekoh ja jos davno,Federer je ljudi vanzemaljac!

_________________
Freedom is just another word for nothing left to lose.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jan 2007, 22:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Volio bi ga vidjeti protiv Samprasa u najboljim danima ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jan 2007, 23:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
zerocool je napisao:
Volio bi ga vidjeti protiv Samprasa u najboljim danima ;)


Satro bi i Samprasa 100%

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jan 2007, 23:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2006, 22:11
Postovi: 1122
Lokacija: borik
dosli su crni dani po srpski tenis
ovo federer djokovic nisam gledala ali po rezultatu mi se cini da je federer dobrano umlatio ovog naseg "junaka"
zato sam gledala ancic rodik i bio je bas jeben mec ancic za mrvu da ga uzme -:) -nek je nama crkla krava al nek je i komsiji :D
pocela sam cak gledati i jankovicevu u dvoboju sa serenom ali mi se bas nije dalo jankoviceva je u startu pocela mrljavit i razvlacit tako da mislim a to i rezultat potvrdjuje da je serena sasvim opravdano prosla dalje

_________________
PANK nije mrtav,samo je jednom nogom u grobu,a drugom na kori od banane ; ),ali i dalje je fin!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2007, 00:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Kakvi crni dani,pogledaj atp listu i pogledaj koliko godina imaju Ana,Jelena i Nole

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2007, 00:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Sijuks onaj tvoj levat Fish dođe u 1/4 finale!!! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2007, 03:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Nije Federer nikakav vanzemaljac već čovjek sa nevjerovatnom koncentracijom i kretanjem po terenu. Uostalom, da je samo čovjek pokazao je protiv Đokovića kada je dva puta tražio "challenge", a debelo je bio u krivu i bio propisno izviždan. Da je bio toliko siguran u pobjedu, ne bi ziherao za ta dva poena, a i prvi put otkad gledam tenis, vidio sam Federera kako se znoji i nervira i kako šalje lopte u mrežu u naizgled čistim situacijama. Đoković ima sve neophodno da ga pobijedi, ali još nema iskustvo, rutinu i strpljenje... Nravno ja sam laik za tenis, pa moje mišljenje ne mora da bude tačno, ali ja sam stekao takav utisak...


Citiraj:
dosli su crni dani po srpski tenis


Nigdje veze. Jankovićka, mislim negdje do marta, ne brani ništa ATP poena, a ako nastavi da igra u ovom ritmu, može puno da ih dobije, ako samo na dva tri turnira prođe par kola. Đoković će, uprkos porazu od Federera, da popravi rejting na listi, jer je u Melburn došao sa jednom titulom u 2007, a na turniru dogurao je dalje od prošlogodišnjeg plasmana... Da ne spominjem da je Jelena Janković 85. godište, a Đoković i Ana Ivanović 87.

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2007, 06:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 07:34
Postovi: 607
Lokacija: malo vamo,malo tamo (CH)
Ljudi moji ovo nesto ne mirise na dobro,jer sad vec po ko zna koji put se slazem sa onim sto kaze Nitro.

zerocool je napisao:
Volio bi ga vidjeti protiv Samprasa u najboljim danima ;)


Koje si ti godiste i koliko je tvoje poznavanje tenisa uopste?Samo za tvoju informaciju njih dvojica su imala dobar mec u Wimbledon-u koji je zavrsen u korist Federer-a.

Kao i u svim sportovima,pa tako i u tenisu,tesko je porediti nekadasnje vrhunske igrace sa danasnjim ili buducim,medjutim jedan parametar bi trebao da postoji,a to su rezultati.

_________________
Z.I.P.D.D.Z.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2007, 11:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2006, 22:11
Postovi: 1122
Lokacija: borik
u jebote sto me iznapadase razumjem ja i svjesna sam sveg tog ukupnog stanja nismo bar dok ja zivim igrali bolji tenis samo taj dan je zaista bio CRN po srpski tenis razumjem sto je djokovic izgubio od federera ali mi je stvarno mi je krivo sto je jankoviceva stvarno ali stvarno igrala traljavo od prve sekunde :cry:

_________________
PANK nije mrtav,samo je jednom nogom u grobu,a drugom na kori od banane ; ),ali i dalje je fin!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2007, 12:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Nitro je napisao:
Jankovićka, mislim negdje do marta, ne brani ništa ATP poena


Upravo tako! Dakle, ako ne odigra ni jedan jedini turnir do kraja maja, i dalje će biti na 11. mjestu! S obzirom u kakvoj je formi očekuje se ulazak bar u TOP 8 na predstojećim turnirima, ali će kraj sezone biti težak, gdje ima puno bodova da odbrani, prije svega 1/2 finale US Opena!!! Treba što više poena uhvatiti do sredine marta jer onda počinje sezona "šljake", a to nikako nije Jelenina omiljena podloga dok Đoković igra isto na svim podlogama! Kaže da su mu draže brže podloge, ali prvi naslov je osvojio na šljaci, a odmah 7 dana nakon toga igrao finale Umaga, takođe na šljaci, koje je morao predati zbog iscrpljenosti! Oni koji su gledali 1/2 finale Umaga protiv Moye vidjeli su kako se snalazi i na ovoj podlozi, pregazio ga je!!! Jedino je Ana u padu forme zbog brojnih sponzora i ponuda za snimanje reklama nako što je prošle godine od strane WTA proglašena za najsexy teniserku današnjice!!! Nadamo se da će Ana uskoro da se više posveti tenisu i vrati igrama sa kraja prošle i pretprošle godine!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2007, 12:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Ма само да они остану СРБИ до краја...
Политика која се води према тенисерима је слаба, лове нема, странци све нуде само да ови узму њихов пасош. Само чињеница да они нису подлегли, треба да се цијени. Они су стварно, БИСЕРИ нашег спорта, уопште...

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2007, 14:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Đoković, da nije finansijski jak koliko jeste od ranije, odavno bi igrao za Britaniju!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2007, 15:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
sikman je napisao:
Ljudi moji ovo nesto ne mirise na dobro,jer sad vec po ko zna koji put se slazem sa onim sto kaze Nitro.

zerocool je napisao:
Volio bi ga vidjeti protiv Samprasa u najboljim danima ;)


Koje si ti godiste i koliko je tvoje poznavanje tenisa uopste?Samo za tvoju informaciju njih dvojica su imala dobar mec u Wimbledon-u koji je zavrsen u korist Federer-a.

Kao i u svim sportovima,pa tako i u tenisu,tesko je porediti nekadasnje vrhunske igrace sa danasnjim ili buducim,medjutim jedan parametar bi trebao da postoji,a to su rezultati.


85. nego, gledao sam taj mec .. samo Sampras je vec bio blizu kraja karijere, mislim da je tad imao 30 godina ako se ne varam .. volio bi ga vidjeti sa 25 protiv sadasnjeg Federera :) Zato sam i bio rekao protiv Samprasa u najboljim danima (a tad sigurno nije bio u najboljim danima) A ako ces porediti rezultate onda je po tome Sampras jos dosta bolji od njega :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2007, 16:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Bježi mu 5 Grand Slam titula, a račinajući na trenutnu konkurenciju u tenisu na kraju sledeće godine Federer će ga prestići pošto će uzeti ova tri na tvrdim podlogama, a izgubiti u Parizu od Nadala i to 6, mada smatram da ove sezone u Parizu neće ni do finala! Prošle godine je prokockao šansu, imao je lagan put do finala, da kompletira sve Grand Slam turnire!!! Sampras je po meni, uz Rod Lavera, najbolji među jednakima jer je u njegovo vrijeme konkurencija bila nenormalna! Agassi, Rafter, Ivanišević, Becker, Kafelnikov, Muster,....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2007, 17:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 07:34
Postovi: 607
Lokacija: malo vamo,malo tamo (CH)
zerocool,
Sapras godinu dana posle poraza od Federera osvojio svoju 14. Grnad-slam titulu (US-open 2002).Sigurno da nije vise bio na vrhuncu svog igrackog potencijala,medjutim sto tako se ne moze reci da je bio za staro gvozdje.
Osim toga ne treba zaboraviti da je Federer u zadnje 3 godine izabran za najboljeg svetskog sportistu (ne bih rekao slucajno,a zamisli sta bi tek bilo da je Amerikanac ili iz neke druge velike zemlje,a ne tamo neki mali Svajcarac).

Sa svojih 25-26 godina je osvojio 9 grand-slam titula,oborio rekord po duzini neprekidno svetskog broja 1 i to u nimalo naivnoj konkurenciji (Nadal,Ljubicic,Hjuit,Rodik,itd.).
Teniske legende (kao sto su Agasi,Beker,Sampras,Konors itd.) vec su ga proglasili za jednog od najboljih svih vremena i da veruju da ce u vremenu koje je pred njim postati najbolji teniser svih vremena.Slucajno?.iskreno receno ne verujem.

Naravno da ce sve teze biti da ostvaruje iste ili cak bolje (ako je to uopste moguce) rezultate,jer dolaze mladji i jaci koji su zeljni dokazivanja i koji nemaju sta izgubiti (uostalom pogledaj meceve sa Djokovicem,jos samo pre 4 meseca bilo je 6:2,6:2,6:2).Takodje se ne slazem da sa tvrdnjama sto se tice Pariza,jer verujem da ce ove godine Federer osvojiti Grand-Slam (samo da bude ziv i zdrav).

Pored toga ne treba zaboraviti da jednog sportistu zvezdom i velicinom ne cine samo rezultati,nego i karakter.Federer je primer za vrhunske sportiste,covek kojeg ne prate skadali i koji se ne busa u prsa svojim humanitarnim radom.

_________________
Z.I.P.D.D.Z.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2007, 18:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Slika

On je bio car

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2007, 18:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Da, osvojio je US-open 2002 a zadnju titulu prije te je osvojio u junu 2000 tj Wimbledon. Znaci od Juna 2000 pa do Avgusta 2002 godine nije osvojio ni jednu titulu .. Znaci nije bio ni blizu svoje prave forme. Uglavnom nisam ja rekao da je Federer slabiji od njega, ja sam samo rekao da bi volio vidjeti njihov mec dok je Sampras bio u vrhuncu forme ali to ce ostati samo pusta zelja :) Nego i ja mislim da ce Pariz ostati samo san za Federera kao i za Samprasa, barem dok je Nadal tu :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2007, 19:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
sikman je napisao:
covek koji se ne busa u prsa svojim humanitarnim radom.


Kad ni nema humanitarnog rada! Proklete sajdžije su škrtije od Škota!!! Ako i da koji dinar to je zato što mu žena kaže da ga ne prozivaju o novinama!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2007, 20:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 07:34
Postovi: 607
Lokacija: malo vamo,malo tamo (CH)
Sondri,
varas se,itekako se varas.On ima svoju fondaciju koja se brine o deci koja zive na ulicama Juzne Afrike.Covek nije zaboravio svoje korene.

zerocool,
Nadal je proslost,bas kao i vecina igraca sljake (osvoje 2-3 turnira i gotovo.Njegova igra se ne bazira na znanju i umecu,nego na snazi.Koordinacija pokreta i koristenje snage mu nisu ni malo optiminirani,tako da njegov tenis ne moze opstati na duzi period.

_________________
Z.I.P.D.D.Z.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2007, 20:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Osvojio je on puno vise od 2-3 turnira. Osvojio je i Pariz dvije godine za redom, a i tesko da je proslost sa 20 godina :) ali, vidjecemo i to ove godine :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24405 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 1221  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs