banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 23:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24405 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1187, 1188, 1189, 1190, 1191, 1192, 1193 ... 1221  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 11:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Novak bi se, prije svega, trebao otrgnuti iz kandzi svoje zene i svih tih duhovnih budalastina, energije i budaletina kao sto je onaj kreten iz Visokog sa "piramidama". Mada, sa druge strane, moram biti posten i napisati da nemam pojma koliko mu je vjerovanje u takve stvari pomoglo da bude ono sto je sad - najbolji.
Ali to sto njegov otac lupeta na sve strane ne znaci da je ovo sto Australija radi ispravno. Pa to sto je zakonom dozvoljeno da ministar ima zadnju je sprdacina. Ajde, Novaka ce ovo proci, ali sta sa onim jadnicima koji 10 godina trunu u onom hotelu a za koje, siguran sam, ni masa u Melburnu nije cula dosad. Nekima nije jasno sta podrazumijeva "razum" jednog covjeka bilo u pravnom ili bilo kom drugom slucaju. Na sta vas to podsjeca, na sta vam to smrdi?
I da je dobio ovo opet su ga mogli nabiti iz Australije na osnovu stava jednog covjeka i to istog koji ga je prije godinu dana nazvao ambasadorom Australije. :lol:

Pravo i pravda...kad mi to neko spomene dodje mi da mu opalim iza usiju. Pogotovo ovi nasi, lokalni ku.cevi pravnici.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 11:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
verbalni delikt... hau jes nou!

odlucili su da ga posalju kuci, cemu ova pizdarija od obrazlozenja kad su jednostavno mogli da kazu, ajd sad mrs kuci jer nam je tako qrzu cejf!

svo vrijeme govore kako samo vakcinisani mogu da dodju na AO a onda neko zanemari sta se prica pa detaljno procita uslove oko ulaska u zemlju i provali da moze i sa potvrdom da je prebolovao koronu!
i sta sad, ispali smo glupi... ajd da napravimo cirkus i vratimo ga kuci jer i dalje smo pri stavu da samo vakcinisani mogu da igraju, iako nasi propisi kazu drugacije.

ovdje zanemarujem sve pizdarje koje izvodi... od grljenja drveca, maje volk, kojekakvih imaza, zene i oca koji su prica za sebe...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 11:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Za početak da Đoković napusti i ono drugo udruženje tenisera, kada već skoro svima odgovara menadžerski ATP. Gdje je tako sebično gurao i izgurao da oni koji ranije ispadnu na turnirima dobiju više novca i to tako što se najboljima oduzme. Ili zaledi njihova nagrada iako fond nagrada raste.

Pošto RG jedini sigurno neće praviti problem ako ostane pri tome da neće se vakcinisati, idealno bi bilo da uzme još jednom RG i nakon toga u penziju.
US Open će dopustiti da igraju nevakcinisani, ali ako pada kiša pa moraju zatvoriti krov... ne mogu... Osim ako ne bude slučaj kao što ganjaju za Kajri Irvinga u NBA, da plaćaju kazne od nekoliko hiljada USD za kršenje mjera... Eto priče za pravne države i zna se kod njih, nije to kao kod nas...
Wimbledon, tek tamo će Džonson sebe pokušati oprati. Tako da i tamo nije isključen sličan politički pritisak kao u Australiji.
I da zanimljivo da su najintezivniji protesti protiv vakcinacije u Francuskoj. Istina njima ne treba mnogo da naprave nemire. I oni neće praviti problem Đokoviću da dođe... Onda ispada da je Australija baš toliko slaba i nemoćna, kada ih je jedan sportista svojim stavom ugrozio...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 11:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
Да је добио на савезном суду то би била коначна одлука.

Кад смо код правне државе,очекујем да Србија бар новчано казни Новака што није поштовао изолацију након позитивног теста.
По личном признању Новака.
Ако га не казне,да ли то значи да и други заражени могу слободно међу људе?

А да, Србија није правна држава и правила не важе за све.
Као и код нас,познате су журке политичара који су прошли некажњено.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 11:34 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3053
Uvijek sam se pitao kakav je mentalni sklop ljudi koji su sarađivali sa Gestapom 41-45


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 11:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
boban1982 je napisao:
Да је добио на савезном суду то би била коначна одлука.

Naravno, ovo je laz. Jebo te, na sve strane se prica i pise da i dalje ministar ima pravo da odluci a ti opet po svom.
Njegova pada jedino na Vrhovnom sudu, ali Djokovicu to nista ne bi znacilo jer bi potrajalo.
Svasta. :lol:

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 11:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1428
Dce/02 je napisao:
Lolly mangup je napisao:
Svaka drzava ima svoja pravila i to se mora postovati, oni imaju 95% vakcinisanih. To sto je Novak kao broj 1 dobio poziv organizatora AO il neku vizu, a nije ispostovao pravila utvrdjena od strane najvisih institucija te drzave, ne znaci nista. To se evo i ispostavilo.
Ne mozes ti htjeti titulu, bodve, novac, jednog turnira, i samo sto si broj jedan, ocekivati da pravila ne vaze samo za tebe.


upravo...



A ko se nije drzao australijskih pravila kad vec trubite po pravu i pravilima?

Novak je ispostovao sva pravila te drzave dobio vizu i izuzece po pravilima, dosao po pravilima, zalio se popravilima i otici ce po pravilima.

To sto su pravila promijenila tek kad je Novak sletio za rad politicke kampanje je po tebi u skladu sa pravom i po pravilima i kad se Novak protiv toga borio opet po njihovom pravu i pravilima to kao nije pravilno.

Usput Novakov PCR test ni australijska drzava nije osporila.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 11:39 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3053
Ima on i sad pravo žalbe, ali što kolega reče, trajalo bi sednicama a to njemu ne znači ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 11:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
https://parkic.blogspot.com/2022/01/pro ... ca_15.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 11:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
Simpatizer je napisao:
boban1982 je napisao:
Да је добио на савезном суду то би била коначна одлука.

Naravno, ovo je laz. Jebo te, na sve strane se prica i pise da i dalje ministar ima pravo da odluci a ti opet po svom.
Njegova pada jedino na Vrhovnom sudu, ali Djokovicu to nista ne bi znacilo jer bi potrajalo.
Svasta.
Јеси сигуран у своју тврдњу?

Одлука савезног суда је коначна (у процесу је саслушан и министар имиграција) и да је Новак добио могао је играти на Аустралија Опену.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 11:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Spominjali su neki član zakona po kojem bi ministar mogao u ponedjeljak, kada dođe na posao, opet da mu ukine vizu. Ali to su te organizovane i uređene države. One brinu o svojim građanima. Za njih su spremne sve da urade, da ih zaštite. Kao Australija za Asanža...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Poslednji put menjao danijell dana 16 Jan 2022, 11:53, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 11:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Tacno.

A izgleda da je taj lik poremeceni populista kao ovi nasi, pa bi to sigurno i uradio. :D

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 11:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Srbija ima na žalost bezmudu vlast. Da imaju muda, ambasador Australije bi bio već u avionu koji leti ka zemlji kengura, a diplomatski odnosi prekinuti sve dok se ne promijeni ova cirkusantska vlast u zemlji kengura. Taman kad pomislim da smo najgori i da smo najpoznatija banana država na svijetu, neko se potrudi da me demantuje. Ove godine su kenguri popušili banana titulu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 12:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
Него биће занимљиво видјети колико ће добити забрану уласка у земљу.

Сумњам да ће добити максималне три године али и ако добије годину дана упитан је Нолетов наступ следеће године на АО.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 13:10 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3053
Neće dobiti ništa, kmetu zlobni.

Citiraj:
Unbelievably, one of the Australian government lawyer's main arguments is that Djokovic may become "an icon of free choice". Exact words used.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 13:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
По правилу,као и у другим државама,уз депортацију иде и мјера забране уласка.
Истина,постоје изузећа.

Ћале опет ваља неке глупости. Завршен покушај атентата ,испаљемо 50 метака у Новакова прса.
Лудило

Ноле господски зажелио организаторима и играчима на АО много среће и успјеха.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 14:07 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13210
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
neb ja vise otiso na AO..fino bi sjeo s kinezima i reko evo me kod vas, KO bi imo 5 puta veci prihod od AO..napustio funkcije, i onako nisu imali muda da ga podrze...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 14:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Lolly mangup je napisao:
Zasto bi odustali, sta ih boli ona stvar. Kakva ljudskost, pa nisu ga na pravdi Boga osudili na smrt. Ne bih ja prva odustala zbog tamo nekog pa nek je zauvijek prvi na svijetu. Da ne ulazim u to da li je Novakov stav i misljenje ispravno, ili zasto bi neko dijelio njegovo misljenje i da jeste ispravno.

Npr zato sto je Djokovic zalijegao za ostale igrace iako ga je moglo boliti prezime. Ali hajd, ko to pamti

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 14:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Lolly mangup je napisao:
Svaka drzava ima svoja pravila i to se mora postovati, oni imaju 95% vakcinisanih. To sto je Novak kao broj 1 dobio poziv organizatora AO il neku vizu, a nije ispostovao pravila utvrdjena od strane najvisih institucija te drzave, ne znaci nista. To se evo i ispostavilo.
Ne mozes ti htjeti titulu, bodve, novac, jednog turnira, i samo sto si broj jedan, ocekivati da pravila ne vaze samo za tebe.

Ispostovao je pravila koje je postavila ta drzava.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 16 Jan 2022, 14:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
mimikrija je napisao:
https://parkic.blogspot.com/2022/01/prof-dr-aleksandar-neskovic-10-crtica_15.html

Koji izlivi kompleksa :lol:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24405 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1187, 1188, 1189, 1190, 1191, 1192, 1193 ... 1221  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs