banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 04:40 Danas je 22 Jun 2026, 04:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 4197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 210  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 26 Mar 2015, 10:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
nisi se valjda pomirio s porazom?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 26 Mar 2015, 11:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
zavisi na čiji poraz misliš :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 26 Mar 2015, 12:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
U pravu je. Ko god da dobije polufinale rijesice drugog finalistu u 3 ili 4 utakmice.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 26 Mar 2015, 14:42 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40513
Lokacija: Месечева икра
Jebe lud zbunjenog....
http://sport.blic.rs/Kosarka/Evropska-k ... lifikacije

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 26 Mar 2015, 16:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
meščini da je sjednica 9-og maja, ili je aprila, sjednica fibaVSuleb.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 26 Mar 2015, 16:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
navijač Partizana...

Citiraj:
Meni samo nije jasno kako se niko od nas navijača Partizana nije sažalio na onu "pravu" Zvezdu koja se borila za opstanak u ligi i koju je nesposobna uprava uništila? Tada nam je bilo simpatično da igramo derbi i dobijamo stoka razlike, a niko da kaže, pa dobro, što država ne pomogne malo Zvezdi? Ipak su i oni državni klub kao i mi. Sada su nam puna usta jednakog tretmana a činjenica je da smo mi 10+ godina bili povlašćeni. Reći će neko, da, to je zbog rezultata. Ok, sada Zvezda ima rezultate, top 16 EL, a mi ne možemo da izađemo iz grupe EC. Mnogo licemerno, ako mene pitate. Ako Zvezda izbaci Partizan na 3 dobijena meča nema nikakve sumnje da su bolji i to je tačka na svaku p


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 26 Mar 2015, 16:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Pa sasvim sigurno upise sa juznatribina foruma ne mozemo uzimati kao primjer normalnosti, toliku opsjednutost Vucicem i teorijama zavjere nigdje nisam vidio.
Tenzije se smiriti nece, ko god izgubi kukace, a mi moramo biti realni, u ovom bitnijem polufinalu, zvezda ima BAR 55-60% sansi..
Sa jedne strane smorise navijaci Partizana sa kukanjem, sa druge strane smorise navijaci Zvezde sa pricom ugasicemo Partizan na kraju godine, rasformiracemo ih, nece vise postojati, gase se ako ne izbore EL i tako... :D

Ma bice ovdje haosa zivog. Zvezda jeste pod pritiskom tolikih godina bez trofeja, ali je i Partizan u stisci i to kakvoj.. ne zaboravimo..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 27 Mar 2015, 17:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Ma ko prica da ce se Partizan ugasiti? Ljudi imaju solidno para, mogu dovesti koliko zele stranaca, imaju put da razigravaju strane talente kao i do sada ako vec od Mege i Zvezde ne mogu doci do nasih talenata, sve u svemu nema zime za njih, a ni za Zvezdu. Ako ne prodje polufinale Zvezda ce totalno podmladiti tim i to je dobro, stvorice se 3-4 nova igraca za reprezentaciju a ako prodje bice jos jaca i mladja sledece sezone. Sve u svemu nema gasenja, jedini klub koga je drzava unistila zajedno sa ubacenim subjektima i duzebriznicima je Zvezda i tako ce i ostati vjerovatno sto je dobro.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 02 Apr 2015, 12:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=04&dd=02&nav_id=975953

idealna petorka ABA

Armstead Šehović Pavlović Mačvan Marjanović


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 02 Apr 2015, 12:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Daj bjez, ja sam mislio da ce idealna petorka biti drim tim iz Mege
Il bar Miljen Jokic Musli


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 02 Apr 2015, 12:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ok je to, manje-vise. Jedino se oko pleja mislim. Ocekivao sam da ce Jokic biti ispred Macvana i da sam glasao ja bih stavio Nikolu.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 02 Apr 2015, 12:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Dobra je petorka. Izmjena bi moglo biti ali uvijek ce neko biti nezadovoljan sto nije ovako vec je tako, najcesce gledajuci to sve kroz prizmu kluba za koji navija.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 02 Apr 2015, 13:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Jokić kao najbolji igrač lige, a nema ga u prvoj petorci. Ok.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 02 Apr 2015, 13:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Realno, Bobi Mačvan Armstead baš zasluženo. O pozicijama 2 i 3 bi se moglo diskutovati. Bobi najbolji igrač lige, Mačvan i Armstead su "nosili" svoje ekipe bukvalno. Pavlović nije igrao komplet sezonu ali uglavnom je bio na nivou. Šehovića sam gledao u par utakmica, nema puno boljih šutera u ligi a morao je biti i neko iz drugoplasirane ekipe :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 02 Apr 2015, 13:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Realno, za ovu trojicu nema priče. Ovi ostali ne znam, ali mislim da je to to otprilike. Samo je bez veze ovo za Jokića da je najbolji lafo.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 02 Apr 2015, 13:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 16:58
Postovi: 1103
Ево један занимљив текст везан за Јокића и МВП титулу:
http://www.balkanbasket.com/regionalna- ... realno-ne/

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 02 Apr 2015, 13:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Upravo tako.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 02 Apr 2015, 13:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Nisam čitao ovo gore sa linka, ali je statistika kurva.
Tu ne piše koliko se puta primi poena preko jednog igrača, koliko u napadu puta taj igrač stvori višak, da li dobrim kretanjem ili driblingom.
Jokić po indexu jeste mvp, ali lik rupčaga u odbrani, mada to gazdi ergele nije ni bitno. Veća rupa od Mitra, mada Mitar i ne može igrati odbranu na nekom velikom nivou, ovaj može, ali neće, niti ga gazda tjera. Ne mjerljiv je doprinos recimo Kalinića u odnosu na Jokića, s Bobijem i Mw-om ne može u rečenicu. Isto važi i za Mačvana i Milutinova, i Saleta u odnosu na Jokića. Ali gazda ergele ruka puno parom, za svoj džep. Krš, lom.
Vidjećemo dalji napredak Jokića, najbolje bi bilo da ode negdje da ruka kod nekog trenera, koji hoće jaku odbranu, da li Dule ili Radonja, ili neko u inostranstvu.
U Megi će samo stagnirati, iako index neće padati.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 02 Apr 2015, 14:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Ma on je sa Megom završio nakon superlige...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 02 Apr 2015, 15:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Moje misljenje o Jokicu i igracima Mege. Realnost je da se kod Milojevica ne moze nauciti odbrana jer Miloje je Mutin tip trenera, mladi Muta... trci i pucaj, jebo odbranu, sta je to. Mozda bi Jokic i zapeo ali ne zna kako, gdje da s ekrece, kako da se postavi, pomoc ne postoji, udvajanja smjehotresna, sto uspiju na fizikalije uspiju, to je to. Mitrovic jednostavno ne moze puno bolje u odbrani trenutno, moci ce kad se nakupi iskustva pa da protivnike hvata na cake poput Savana ali jokic moze, moze 90% evropskih centara sacuvati na niskom postu. Njegovo ispucavanje za 3 kad se moze guzati pod kosem me navode na povracanje. Pa majstore iskoristi tu jebenu guzicu kad si vec kao bure sala, uci se sada na niskom postu da ti je poslije lakse kad se dovedes u red kod nekog ludjaka koji ce te zatvoriti u teretanu :) .
Slazem se sa cacom da je Jokicev idealan put Zvezda ili Partizan, krvav rad, teretana i dijete, ako ode u inostranstvo nema nista od njega jer NIKO NECE IMATI STRPLJENJA trpiti kreativca. Posle pola sezone u Zvezdi koje sam detaljno propratio siguran sam da niko ne bi imao strpljenja za Dangubica kao mi, totalni amater sa talentom na pocetku, zao mi je sto ovo kazem ali tako je. Na zalost Mega vara, iako nisam mislio tako, ubijedili su me sa igracima koji su mi bili u vidokrugu sa svojim igrama poslije Mege.
Sve u svemu, ako je iko pametan od tih igraca, neka ne idu dalje iz Srbije ili sa Balkana odmah jer nema nista od njih. (Vasa je izuzetak zbog Pesica)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 [ 4197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 210  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs