banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 19:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8790 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431 ... 440  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Avg 2023, 06:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 756
Neprijateljstvo je isto kao i prema grobarima, manijacima, hordama, bbb i ostalim antisrpskim grupama, znaci bez imalo respekta.

Argumenti su ti kao da si rekao navijam za maminog svalera jer ima veci kurac od tate.
Evo meni nije jasno da neko navija za titoisticki klub, slugu svake vlasti, grupu koja tuce demonstrante, poljoprivrednike i svakog ko digne glas protiv vrhovnog vodje.

Evo ja rodjeni banjalucanin npr. navijam za Real Madrid i ne mogu shvatiti da neko gleda i prati tamo neku zvezdu i malog Beograda. Koja igra jadnu ligu sa nekakvim Surdulicama, Lucanima i to namjestenu ligu. Ne privlaci mi to paznju.

PS S obzirom da sam imao priliku gledati Real uzivo nekoliko puta uzeo sam za primjer. Vjerovatno vise puta uzivo nego ti crvenu ZVIJEZDU (kad moze Siroki BrEg). :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2023, 07:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 655
Lol kakva si ti pojava ... :D :D :D :(

... navijaš za Real a zanima te Borac!

Real je veća prevara u tom smisu koji navodiš od Zvezde!
Al dobro kad odrasteš shvatićeš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2023, 07:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 463
Joj priče. Po njonji dobiti. Ja kad sam trenirao košarku u Borcu, takvi kao ti nisu do pelena dogurali.

99% vas organizovanih navijača prati samo fudbalsku sekciju i mislite da time imate pravo na kompletan banjalučki sport. Junaci što vas nema kada se igra košarka, rukomet, vaterpolo. Igra se ABA liga prozor i dođe 30 klinaca, okače zastave srpske Crne Gore i prozivaju Milu Đukanovića, kad se igralo protiv kluba iz CG? Gdje ste sa par stotina da podržite tada klub? Ti ćeš meni držati slovo o Borcu, kad nas 50 u Boriku podržava kluba protiv Bratunca. Svake godine idem na košarku, kad mogu i koliko mogu. To što ne pišem na temi o KK Borcu, ne znači da ne idem na utakmice i ne pratim klub. Išao sam i na utakmice rukometne sekcije. I na vaterpolo utakmice. Ja sam jednom vidio organizovano navijanje samo kada se igrao gradski derbi protiv VK Banja Luka. Pratim i utakmice fudbalske sekcije, koliko mogu i znam u glavu igrača koliko i ti, a na stadionu nisam bio 15 godina nit imam želje ići pored takvih likova.

A i o Zvezdi pišeš nebuloze. Zvezdu nije osnovao Tito, niti visoki oficiri JNA, kao neke klubove, već antifašistička omladina. Dalje nema potrebe ni diskutovati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2023, 07:44 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 756
Nisam siguran da je Krcun bio bas omladinac kad ste osnovani.

Sa ovim stankovicem poslije promjene licnih imena i naziva iz ijekavice u ekavicu svaka rasprava dalja je suvisna.

Buntovnici i antifasisticka omladina nema ni potrebe da dolazi. Ne idete ni na mile kitic stadion svake sedmice vec 2 puta godisnje pa sto bi pratili i sport u BL.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2023, 08:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 655
Ja sam zadnju utakmicu Borca gledao protiv Leotara kada je bilo 2:2.
Kada je to bilo ni ne pamtim ...

Ovo sada da gledam i da idem na stadion ... nema šanse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2023, 15:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5913
ChairosBL1987 je napisao:
Neprijateljstvo je isto kao i prema grobarima, manijacima, hordama, bbb i ostalim antisrpskim grupama, znaci bez imalo respekta.

Argumenti su ti kao da si rekao navijam za maminog svalera jer ima veci kurac od tate.
Evo meni nije jasno da neko navija za titoisticki klub, slugu svake vlasti, grupu koja tuce demonstrante, poljoprivrednike i svakog ko digne glas protiv vrhovnog vodje.

Evo ja rodjeni banjalucanin npr. navijam za Real Madrid i ne mogu shvatiti da neko gleda i prati tamo neku zvezdu i malog Beograda. Koja igra jadnu ligu sa nekakvim Surdulicama, Lucanima i to namjestenu ligu. Ne privlaci mi to paznju.

PS S obzirom da sam imao priliku gledati Real uzivo nekoliko puta uzeo sam za primjer. Vjerovatno vise puta uzivo nego ti crvenu ZVIJEZDU (kad moze Siroki BrEg). :lol: :lol: :lol:


Lično, veoma slabo poznajem te vaše međunavijačke zanimacije, a još manje me zanima jer to sve smatram engleskim uvozom, taj huliganizam i sve to... ali nisam mogao da ovo ne primijetim. Naime, kad su se desila ona dva masovna ubistva u Srbiji u jednom danu, koliko me pamćenje služi Grobari su "ćutali prvo poluvrijeme" protiv Reala, pa navijali u drugom, jer jesu ona djeca izginula, ali neće se Real sam dobiti. Šta su radili ovi iz Vojvodine, Rada, Surdulice i ko vam je sve bitan na toj "sceni", nemam pojma, ali ono što znam pošto sam tad čitao po medijima svašta, kao i svako uostalom, je da su "antisrpski" Cigani odložili navijanje za 7 dana (mislim baš da je protiv Vojvodine trebalo biti prvo navijanje) ali i onda su počeli pa prekinuli, jer nije išlo, a koji dan nakon toga što se desilo, drugar i ja prolazimo blizu Gradskog, a Gradski grmi, igralo se nešto.
Toliko o srpskoj svijesti jednih, drugih, trećih.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2023, 16:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2005, 18:30
Postovi: 623
Nikad mi neće biti jasno kako neko može crvenu petokraku zvijezdu, tj. klub sa tim simbolom i imenom, da zove stubom i simbolom srpstva.
Možda je logika kao kod hrišćana, kako je Isus stradao na krstu, tako su i Srbi stradali pod petokrakom...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2023, 17:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 655
Crvena zvezda je najveći srpski brend po kome se prepoznajemo u svijetu.
Biti zvezdaš – znači biti Srbin.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2023, 18:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 756
Brend? Pa jos i srpski? :lol: :lol: :lol:

Nekada davno u srednjoj skoli smo se prepoznavali po tome: djeca iz grada i ovi sto navijaju za zvJezdu.

Najvece zlo srpskog naroda, a onda i srpskog sporta. Cudilo me kako se neko moze diviti likovima poput Terzica i Covica i svrsavati na namjestene titule, a onda se sjetis kako im je Arkan bio vodja tad kad su bili antifasisticka omladina i cetnici u isto vrijeme, protiv Slobe, svrsavali na Vuka i crvenog vojvodu a koju godinu ranije plakali za drugom starim, nosili kozne mantile i mahali znackama udbe.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2023, 18:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3123
Molim te reci da nemaš više od 19 godina.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2023, 19:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 756
Samo argumentovana rasprava. Fore o godinama sam prevazisao u osnovnoj skoli.
Ajmo dalje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2023, 19:25 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39482
Lokacija: Месечева икра
Ček dok završiš srednju pa čemo onda pričati. Do juče ste imali petokraku na grbu, sad glumite neko srpstvo.

Послато са 2209116AG помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2023, 20:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 756
Ajmo dalje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2023, 22:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1478
Sretan put, pa navrati opet


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2023, 00:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 756
Poselami po kuci.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2023, 03:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6055
Nekada dobar igrač a sada??? https://www.espreso.co.rs/sport/fudbal/ ... -transferi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2023, 12:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3123
Bakajoko je odličan, igrao bi sigurno i redovno pa se povratio u život ali nemaju oni za platu vjerovatno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2023, 17:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6055
Zvezda i Partizan od saveza dobijaju po 800 hiljada evra od tv prava .
Čudna raspodjela,Zvezda prva a Partizan četvrti u prošloj sezoni.Imala je Zvezda veću posetu na domaćim utakmicama.
Bilo bi zanimljivo vidjeti koliko je gledalaca,bar preko Telekoma,gledalo večite.

Kod Engleza svi klubovi PL dobijaju osnovni,fiksni iznos za sve plus na osnovu plasmana.

U Srbiji Zvezda i Partizan po 800,ostali po 250


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Avg 2023, 14:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15106
ChairosBL1987 je napisao:
Ovo je srecom Banjaluka forum, na Banjaluka ulicama se moze i po njonji dobiti.


:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:
:lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2023, 12:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 655
Pored Rena konkurenciju Zvezdi za Bakajoka čine Fenerbahče i Panatinaikos.

Fenerbahče ima novac ali nema Ligu Šampiona da privoli Bakajoka. Panatinaikos ima slične finansije.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8790 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431 ... 440  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs