Citiraj:
Čak i Massa je u zadnje dvije sezone pokazao da je za 5 klasa bolji od njega i da baš taj isti Massa zaslužuje da bude prvi vozač Ferrarija.
Taj isti Massa kojeg su prosle godine pljuvali svi .. ukljucujuci i najvjernije Ferrarijeve vozace ? Koji u prosloj sezoni, u odnosu na prosjecnog Kimija nije uradio nista (dok je ovaj, nakon onolikog zaostatka na pola sezone .. naravno uveliko i zahvaljujuci sranjima u McLarenu .. osvojio prvenstvo) ?
Ne interesuje mene da se natezem oko toga da li je Kimi najbolji ili bolji od nekoga .. al' to uporno pljuvanje po covjeku koji je dokazano jako dobar vozac (istina, sjajnog automobila .. al' potezuci ovu pricu, potezemo predosadnu pricu Schumaherove dominacije s pocetka ovog vijeka) .. a glorifikovanje tamo nekog Webbera (koji nije i nikada nece uraditi nista znacajno u F1) .. je u najmanju ruku bezveze.
Rosberg i Vettel su sigurno sjajni mladi talenti .. al' dok ne sjednu u taj neki bolji bolid .. oni ce i dalje (izuzev poslednjih par trka) biti vozaci sredine ili kraja poretka ..
U ovo doba prosle godine Ferrari fanovi su slavili Kimijevu sjajnu formu, nacin na koji se vratio u trku za naslov prvaka .. sad se po njemu pljuje ..
Citiraj:
Jesu. sami su krivi.
Massa je imao sve i onda po ko zna koji put su sjebali sami sebe.
Apsolutna istina. Ukoliko izgube ovo prvenstvo u vozackom poretku, mogu biti zahvalni iskljucivo sebi.
Citiraj:
Ferrari uzas!!! *ebo ih njihov lolipop sistem.
Kol'ka je kvota da cemo na sledecoj trci vidjeti lolipop ciku ponovo u Ferrarijevom boksu ?
