banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 07:35 Danas je 24 Jun 2026, 07:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416 ... 456  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Avg 2022, 08:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2503
Očigledno skauting im je dosta bolji.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2022, 09:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2022, 10:57
Postovi: 122
DStankovic je napisao:
Generalno je bolja situacija. Cak i kada se radi o bodovima i koeficijentima.

Jedino dok ti ne dodje Stef i objasni kako je u stvari Dinamo enetrprajs za ove prostore! :D
Liga Evrope je veliki uspjeh, naravno. Ali nikako neulazak u LŠ ne može biti bolji od ulaska.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2022, 12:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Da uzivamo malo u plodovima uspjeha.


_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2022, 12:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
ChairosBL1987 je napisao:
Dinamo i jeste daleko ispred svih na ovim prostorima. U organizaciji, omladinskoj skoli, transfer politici, a pogotovo kvalitetu ekipe.


Nije daleko, mozda malo ispred svih.
Skripi i pusta kod njih na sve strane.

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2022, 13:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2022, 10:57
Postovi: 122
DStankovic je napisao:
Da uzivamo malo u plodovima uspjeha.

Najbolje ostati u super ligi onda, tamo ih niko neće naderati.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2022, 13:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14881
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Rik Harison je napisao:
DStankovic je napisao:
Generalno je bolja situacija. Cak i kada se radi o bodovima i koeficijentima.

Jedino dok ti ne dodje Stef i objasni kako je u stvari Dinamo enetrprajs za ove prostore! :D
Liga Evrope je veliki uspjeh, naravno. Ali nikako neulazak u LŠ ne može biti bolji od ulaska.
Sa strane koeficijenta je bolja LE. Zvezda ce uzeti vise poena sigurno, kad bi jos prosli grupu i prezimili.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2022, 14:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Da, ako se ponovi prosla sezona i npr osvoji titula ove godine, Zvezda bi sljedece godine igrala direktno LS i to bi bili u trecem sesiru.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2022, 16:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2022, 10:57
Postovi: 122
Samo u Srba je bolje kad ispadneš u niži rang. Možda je Stankela to i htio?


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2022, 04:21 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Slika

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2022, 12:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Grupa H Lige Evrope

Crvena zvezda
Monako
Ferencvaroš
Trabzon

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2022, 13:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Sve su gurpe egal, možda je moglo bolje iz zadnjeg šešira, al i ovo je OK...


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2022, 13:44 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Jesmo morali izvuci ove fanatike? :D


_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2022, 13:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Teska grupa ali dobro, idemo pa da vidimo sta ce biti. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2022, 14:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2022, 15:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Otisao Stankovic.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2022, 15:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
Vidio kakvu je grupu dobio i skont'o da je bolje sad da ode.
Neko je skoro spomenuo da bi mu Miloje bio dobra opcija, pa evo... Zelja se ispunila :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2022, 15:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Gadan je to pritisak i Milojevic je jedva docekao da ode.
Ovo mu je garant sredilo zivaca za deset godina zivota.

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2022, 16:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Hoćeš li ti sada novi nik imati?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2022, 16:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
DStankovic je napisao:
Gadan je to pritisak i Milojevic je jedva docekao da ode.
Ovo mu je garant sredilo zivaca za deset godina zivota.

Milojevic?

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2022, 17:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
vlakanje je napisao:
DStankovic je napisao:
Gadan je to pritisak i Milojevic je jedva docekao da ode.
Ovo mu je garant sredilo zivaca za deset godina zivota.

Milojevic?


Ma da i njega je sredio pritisak.

Sve ovo ostalo, ja sam u službi Crvene zvezde. Ne čitam komentare, ne interesuju me komentari uopšte, ne može da me komentariše neko ko me ne poznaje, ja nisam iz te priče uopšte. Ovo ostalo, ja ću nastaviti da radim svoj posao, uprava je tu, javno mnjenje i navijači su tu, oni će da iskažu, ja nemam nikakav problem. O tome uopšte ne treba da se priča, da mi postavljate pitanje da li ću da dam ostavku. Ja sam ovde došao da dam svoj maksimum, ako sam kriv, kriv sam, idemo dalje. "Tući će te Đura", šta da radimo, tako je jednostavno. Fudbal je takav sport, najteže je nama i igračima. Ajde pričaćemo o tome, da ne ispadne da ne želim da pričam o tome. Onaj dan kada je završena utakmica, okrećemo se daje, to je sport.

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/31 ... ec-na-zimu

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416 ... 456  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Semrush [Bot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs