banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 02:38 Danas je 26 Jun 2026, 02:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389 ... 456  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Sep 2020, 13:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Kanga nije dobio vizu, da nije slucajno muslim?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Sep 2020, 13:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3190
Da je klub iz neke malo jače zapadne lige, malo sutra bi se meč odigrao


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Sep 2020, 13:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1646
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Nek im je bog na pomoći. Samo da im ne skinu avion sa neba.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Sep 2020, 13:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
"Ako mene lično pitate, ja sam za to da se utakmica igra u Armeniji. Ne želim da nevolju armenskog naroda koristimo za neku našu korist. Ne želim to. Ako je već žrijeb odlučio da po treći put budemo gosti, neka tako i bude. Ako smo bolji, u šta ne sumnjam, Crvena zvezda mora pobijediti gdje god da igra. Idemo i pobijedit ćemo", istakao je Terzić.

https://radiosarajevo.ba/sport/nogomet/ ... iju/391369

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Sep 2020, 14:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Ne bih ja pravio od ovoga veliku dramu. U tom regionu konstantno je prisutna razmjena vatre, doduše sad je nakon dugo vremena, uključeno i teško naoružanje, ali dok god državne avio kompanije drže komercijalne letove za Jermeniju, mislim da je prilično bezbjedno. U Izraelu se konstano razmjenjuje vatra. Izraelci avio napadima i artiljerijom, svakih par dana odgovaraju na raketiranja iz pojasa Gaze, a to se sve dešava na 70ak kilometara od Tel Aviva. I sve funkcioniše normalno, kad su u pitanju gostovanja u Izraelu...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Sep 2020, 15:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Nitro je napisao:
Ne bih ja pravio od ovoga veliku dramu. U tom regionu konstantno je prisutna razmjena vatre, doduše sad je nakon dugo vremena, uključeno i teško naoružanje, ali dok god državne avio kompanije drže komercijalne letove za Jermeniju, mislim da je prilično bezbjedno. U Izraelu se konstano razmjenjuje vatra. Izraelci avio napadima i artiljerijom, svakih par dana odgovaraju na raketiranja iz pojasa Gaze, a to se sve dešava na 70ak kilometara od Tel Aviva. I sve funkcioniše normalno, kad su u pitanju gostovanja u Izraelu...


Oboren jermenski avion, ipak se igra na Kipru...
Dobro mi idu ove politicke prognoze... Bolje da se sklonim sam...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Sep 2020, 16:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6289
Sad smo jači za Kangu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Okt 2020, 20:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Cetvrtu godinu za redom grupna faza evropskih takmicenja. Solidno

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Okt 2020, 05:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Bravo majstori!

Avanti, avanti, avanti Stella Rosa !

Slika

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Okt 2020, 12:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Gent, Hofenhajm, Liberec

pa dobro je, sa svima se moze igrati, Hofenhajm je malo jaci od ostalih, ne puno, ostale tri ekipe su ujednacene


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Okt 2020, 13:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Nije lose, ali zajeban je Hofenhajm.

https://www.youtube.com/watch?v=W0JO6KAysHU

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Okt 2020, 13:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Gent jedini iz prvog šešira koji sam se nadao da ćemo zaobići... Loše su krenuli sezonu, puni nepoznatih crnaca, a naš mentalitet to prihvati kao super smo prošli, možemo ih dobiti... Garantujem da ćemo, bez obzira na rezultat, najbolje odigrati baš protiv Hoffenheima...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Okt 2020, 13:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Za početak da odigramo protiv bilo koga dobru utakmicu, to će biti napredak.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Okt 2020, 13:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6289
Ako budemo igrali kao u kvalifikacijama uspjeh će biti i da dobijemo Liberec, bar u Beogradu pred publikom ako bude dobra situacija sa koronom.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Okt 2020, 14:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Ovo bi Miloje prosao sa prvog mjesta. Ovako, hajde nadajmo se da ce biti sanse da se ponosamo za drugo mjesto

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Okt 2020, 17:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
Koja je ovo pizda materina na jebenoj Areni? Može li se igdje Zvezda mirno gledati?


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Okt 2020, 17:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6289
Na 3 kanalu


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Okt 2020, 11:55 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Deki uci Ciru kako se kaze Zvezda.

https://twitter.com/crvenazvezdafk/stat ... 6106571782

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2020, 14:07 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 1171
Mirko Ivanić pozitivan na korona virus. Ekipa je testirana i svi su negativni.

_________________
Make Red Star Great Again


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Okt 2020, 17:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
aja igre i ekipe i uzasa
jedan covjek igra i 10 gledaju

gdje nadjose ovog levata Spiridonovica, covjek je komedija

sreca Joja pokloni penal :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389 ... 456  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], ByteDance [Bot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs