banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 00:11 Danas je 28 Jun 2026, 00:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364 ... 1224  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 11:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Ташко je napisao:
Lakse covjece. Ili bar stavi u spojler te intervjue...


Ti si neki glavni kriticar ovde na forumu :roll:

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 11:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ne, nego je tesko otvarati stranice kad imaju tri kilometarska "posta" jedan za drugim.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 15:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Harvester je napisao:
zerocool je napisao:
danijell je napisao:
Ma da je bilo ko drugi prekinuo ovaj niz ... Nadam se da će ga Nadal poderati do suza...


Za to ne brini, prekosutra ce se Federer lagano sageti i naguziti, kao i uvjek kad igra protiv Nadala..



Hm, ne bih ja baš bio toliko siguran...



Jesi sad siguran?
Ocekivano, pocne dobro i onda skonta protiv koga igra, usere se i to je to, 99% njihovih meceva je tako, najprecjenjenije rivalstvo ikad, od ovih 25 meceva sto su odigrali dobra su bila 2,5 meca.
I eto, poslije ovog meca ce skor biti 17:8 za Nadala, do kraja godine ce to otici na +10.. I kako onda Federer moze biti najbolji igrac svih vremena kad nije najbolji ni u svoje vrijeme? Ni jedan od velikana, igraca za koje govore da su najbolji ikad (Sampras, Borg, Laver, itd.) nisu dozvoljavali da ih neko ovako ponizava, imali su i oni protivnika koji im nisu odgovarali sa svojim stiliom, ali opet su uspjevali nekako da ih pobjede, da taj skor drze barem na nuli, eventualno -1..
Sad nakon sto Nadal uzme RG bice glavni favorit za Wimbledon, i tacno ne znam koga bih vise htio da bude na Djokovicevoj strani na Wimbledonu, realno njemu je to najslabija podloga dok je Federeru najbolja, a Murray je isto veoma dobar na travi, znaci Djokovic mora odigrati najbolje sto moze da pobjedi nekog od njih dvojice na travi.. Sa Nadalom se moze nositi, jednostavno mu odgovara, i gledajuci kako Nadal danas Djokovic bi ga uzeo 100%, ali..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 15:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Avg 2010, 21:51
Postovi: 1353
Imam kont da je tu neka stela u pitanju :S ili prijetnja ....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 15:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Sta pricas ti? Jesi gledao ti uopste ranije njihove meceve? 90% meceva je ovako..
Njihov najbolji mec koji su obojica odigrali vrhunski je iz 2006 finale Rima, uzeo Nadal 3:2 u setovima, cak je spasio 3-4-5 mec lopti (to jos dok su se finala mastersa igrala na tri dobijena) isto finale Majamija iz 2005 je bio vrhunski mec, i finale Wimbledona iz 2008 je onih pola od 2,5 sto sam rekao, tamo od pet setova samo dva su bili extra, ostala tri su bili prosjek u najboljem slucaju. A velika vecina ostalih meceva je ispod prosjeka, mozda se moze naci jos par da mogu proci, ali daleko od toga da su vrhunski.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 16:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Je*o ih njihov termin u 3 sata...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 16:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Avg 2010, 21:51
Postovi: 1353
zerocool je napisao:
Sta pricas ti? Jesi gledao ti uopste ranije njihove meceve? 90% meceva je ovako..
Njihov najbolji mec koji su obojica odigrali vrhunski je iz 2006 finale Rima, uzeo Nadal 3:2 u setovima, cak je spasio 3-4-5 mec lopti (to jos dok su se finala mastersa igrala na tri dobijena) isto finale Majamija iz 2005 je bio vrhunski mec, i finale Wimbledona iz 2008 je onih pola od 2,5 sto sam rekao, tamo od pet setova samo dva su bili extra, ostala tri su bili prosjek u najboljem slucaju. A velika vecina ostalih meceva je ispod prosjeka, mozda se moze naci jos par da mogu proci, ali daleko od toga da su vrhunski.


Ma ja sam mislio na djoku i federera :D nisam se izjasnio do kraja :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 16:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31563
Lokacija: Je Suis Ahmed
Bekend i forhend, da li su ti udarci podjednako vrijedni ili neki više vrijedi?
Kontam da svako od nas može bolje zamahnuti forhend nego bekend.

Dva tenisera, svaki je u svom uglu i razmjenjuju udarce, zašto nijedan ne može opucati paralelu, već isključivo pucaju dijagonale?

Kako ono Nadal udara lopticu sa strane teniskog polja i ona leti izvan terena, pravi polukružni let i pada u protivničko polje?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 16:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
A filozofa i pitanja... :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 16:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ziri, ajd sarni ko koliko brani poena na narednih par turnira...
Kvins/Roterdam, Vimbldon itd...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 17:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5388
Lokacija: Wien, Österreich
Bome ga Fedex brejknu. More bit da se ovaj mec produzi i da Djoka ipak bude nummero uno od sutra.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 17:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Ташко je napisao:
Ziri, ajd sarni ko koliko brani poena na narednih par turnira...
Kvins/Roterdam, Vimbldon itd...


Federer u Halleu brani 150 poena (finale izgubio od Hewitta, a ove godine igraju u prvom kolu :D )
Djokovic, Nadal i Murray u Queensu brane nesto sitno, 40-50 bodova. Na Wimbledonu Nadal brani 2k, Berdych 1200, Djokovic i Murray po 720, Federer 360. Poslije toga ide pauza skoro mjesec dana.

Ja otisao vani kad je bila ona pauza zbog kise i dolazim sad kad vidim Federer uzeo set. :D Svake godine osim 2008 je uzeo jedan set..

Joj, kad vidim kako Nadal lose igra a Federer nema muda da ga pobjedi, sta bi Djokovic pocinio Nadalu. :(


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 17:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Francuzi su najgluplja nacija definitivno! Nadal oznaci gdje je lopta pala, da je bio aut i oni zvizde zbog toga sto je lopta vani?! Koliko retardiran trebas biti za tako nesto?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 17:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Seljacine. Rame uz rame sa Amerima... Navijam za Nadala, u inat njima i u inat svajcarskoj kmeci.

Nego, dokle bi Djokovic trebao dogurati na Vimbldonu, da preskoci mesara.
Do finala opet?

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 18:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Zavisi sta Nadal uradi.. Nadal mora osvojiti Wimbledon da ostane na prvom mjestu, Djokovic je sa finalom sigurno prvi, cak i ako Nadal osvoji, sve je isto kao i na RG..
Federer je jos jednom pokazao zasto nije najbolji igrac svih vremena, tacka. Ne moze neko takav biti najbolji, jednostavno ne moze, nisu brojevi sve..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 18:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Je*o te Federer! :lol:
A jest mi drago sto je Nadal uzeo...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 18:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ima li neka kladionica u ponudi da odigram da ce Novak nakon Vimbldona biti prvi?

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 19:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2006, 22:37
Postovi: 873
zerocool je napisao:
Francuzi su najgluplja nacija definitivno! Nadal oznaci gdje je lopta pala, da je bio aut i oni zvizde zbog toga sto je lopta vani?! Koliko retardiran trebas biti za tako nesto?


Istina.


A šta je bilo sa onom opomenom vezano za Đokovića i koliko mu vremena treba sa serviranje kad je igrao protiv Federera? Ili sam ja nešto pogrešno vidio, pošto sam se trudio da ne gledam :)

_________________
...na sjeveru smrtno je zima l na jugu pingvini jedu ljude l na zapadu ljudi ljude l a istok se trudi da kao zapad bude...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 19:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7209
Lokacija: Under a total blackened sky
bzvz je napisao:
zerocool je napisao:
Francuzi su najgluplja nacija definitivno! Nadal oznaci gdje je lopta pala, da je bio aut i oni zvizde zbog toga sto je lopta vani?! Koliko retardiran trebas biti za tako nesto?


Istina.


Da i ja potvrdim, imam u poslednje vrijeme i previše iskustva sa njima...

Jedno vrijeme sam gotivio Federera al' kad sam skontao da je papak obični počeo mi je ići na živce. Nadal je daleko veći igrač i čovjek, kompletniji je što se obe stvari tiče...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 19:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Pa 25. sekundi je dozvoljno vrijeme za servis, a to dosta igraca predje cesto ali skoro nikad ne daju upozorenja, a ovaj Djokovicu dao na break loptu. ;>


Vrh
  
 
 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364 ... 1224  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs