Harvester je napisao:
zerocool je napisao:
danijell je napisao:
Ma da je bilo ko drugi prekinuo ovaj niz ... Nadam se da će ga Nadal poderati do suza...
Za to ne brini, prekosutra ce se Federer lagano sageti i naguziti, kao i uvjek kad igra protiv Nadala..
Hm, ne bih ja baš bio toliko siguran...
Jesi sad siguran?
Ocekivano, pocne dobro i onda skonta protiv koga igra, usere se i to je to, 99% njihovih meceva je tako, najprecjenjenije rivalstvo ikad, od ovih 25 meceva sto su odigrali dobra su bila 2,5 meca.
I eto, poslije ovog meca ce skor biti 17:8 za Nadala, do kraja godine ce to otici na +10.. I kako onda Federer moze biti najbolji igrac svih vremena kad nije najbolji ni u svoje vrijeme? Ni jedan od velikana, igraca za koje govore da su najbolji ikad (Sampras, Borg, Laver, itd.) nisu dozvoljavali da ih neko ovako ponizava, imali su i oni protivnika koji im nisu odgovarali sa svojim stiliom, ali opet su uspjevali nekako da ih pobjede, da taj skor drze barem na nuli, eventualno -1..
Sad nakon sto Nadal uzme RG bice glavni favorit za Wimbledon, i tacno ne znam koga bih vise htio da bude na Djokovicevoj strani na Wimbledonu, realno njemu je to najslabija podloga dok je Federeru najbolja, a Murray je isto veoma dobar na travi, znaci Djokovic mora odigrati najbolje sto moze da pobjedi nekog od njih dvojice na travi.. Sa Nadalom se moze nositi, jednostavno mu odgovara, i gledajuci kako Nadal danas Djokovic bi ga uzeo 100%, ali..