banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 15:20 Danas je 27 Jun 2026, 15:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363 ... 1224  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 03 Jun 2011, 23:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
zerocool je napisao:
Ma jebo niz, mogu se kladiti da je njemu najmanje zao niza, najzalije mu je sto nije osvojio RG, pa onda sto nije uzeo prvo mjesto, niz je poslije toga tek..

Meni lično je najviše žao zbog niza. RG se može osvojiti kasnije kao i prvo ATP mjesto a niz teško da će ikad ponovo doći u priliku da obori, a sa njim bi imao svoj jedinstven rekord, ne znam ima li on bar jedan. Do nedavno su pričali da rekord drži Mekinro a sad kažu da neki amerikanac ima još duži niz.

Ionako će se sada još više približiti Nadalu a ako se ne varam biće prvi ako Nadal izgubi u finalu.

Oborio bi rekord da mu onaj lik nekidan i ranije Tipsarević nisu predali meč bez borbe :(


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 04 Jun 2011, 00:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Vader je napisao:
zerocool je napisao:
Ma jebo niz, mogu se kladiti da je njemu najmanje zao niza, najzalije mu je sto nije osvojio RG, pa onda sto nije uzeo prvo mjesto, niz je poslije toga tek..

Meni lično je najviše žao zbog niza. RG se može osvojiti kasnije kao i prvo ATP mjesto a niz teško da će ikad ponovo doći u priliku da obori, a sa njim bi imao svoj jedinstven rekord, ne znam ima li on bar jedan. Do nedavno su pričali da rekord drži Mekinro a sad kažu da neki amerikanac ima još duži niz.

Ionako će se sada još više približiti Nadalu a ako se ne varam biće prvi ako Nadal izgubi u finalu.

Oborio bi rekord da mu onaj lik nekidan i ranije Tipsarević nisu predali meč bez borbe :(



Opet cu ponoviti, niz mu je bio najmanje vazan, a drzi Novak par rekorda, po meni najvazniji je da je najmladji igrac u istoriji koji je bio u 1/2 finala sva 4. GS. RG ne mora znaciti da ce osvojiti u buducnosti, Nadal je stariji od Djokovica samo godinu dana, znaci nista, a ove godine je igrao ubjedljivo najslabije u zadnjih 5 godina na sljaci, tako da mu je ovo bila perfektna sansa da osvoji RG, a samim tim i da uzme prvo mjesto, naravno da bi se u tom slucaju niz nastavio ali prilicno sam siguran da su mu ove dvije stvari dosta vaznije od niza.
A stvarno ne znam sto ljudi misle da su sanse 50:50 i to? Pa Federer se uvjek usere od Nadala, to je do sad vec jasno, Nadal je igrao lose u Madridu (turnir na sljaci koji mu najmanje odgovara a Federeru najvise, turnir na kojem ga je Federer uzeo 2009) pa je opet pobjedio Federera! A RG uz Monte Karlo Nadalu najvise sjeda od svih turnira na sljaci, igra se na pet setova, Federer je izgubio od Nadala 2005,2006,2007 i 2008 na RG. Federer ima 2:6 skor u finalima GS protiv Nadala (obe pobjedu su na Wimbledonu i to na guzove), itd, itd.. Naravno da postoji sansa da Federer uzme, ali po meni Nadal je ogromni favorit, najvise zbog zbog psihe, ja stvarno ne vjerujem da on misli da uopste moze pobjediti Nadala na RG.. A i ako misli nakon par gemova bombardovanja njegovog backhanda predomislice se..
A i za taj niz, imaju dva niza, jedan je najduzi niz pobjeda ikad, to drzi Vilas iz Argentine i taj niz je 46. pobjeda (svih 46. je bilo na sljaci), a drugi niz je broj pobjeda od pocetka sezone, to drzi McEnroea i taj niz je 42. pobjede.. Djokovicu da nisu predali Tipsarevic i Fognini imao bi 43. i prestigao bi njega, ali sta da se radi.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 04 Jun 2011, 01:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
zerocool je napisao:
Ma jebo niz, mogu se kladiti da je njemu najmanje zao niza, najzalije mu je sto nije osvojio RG, pa onda sto nije uzeo prvo mjesto, niz je poslije toga tek..
A Federer je igrao odlicno na najvaznijim poenima i to je to, a Djokovicu je dosla prevelika pauza glave.


Tako je!
Djokovicu svaka cast! Veceras jednostavno nije islo. Federer odlicno servirao i mislim da je to prevagnulo. Djokovic u odsustvu prvog servisa ukrasio igru losim bekendom...
Opet kontam da je ova pauza imala najvise uticaja.

Nadam se da ce Ziri opet fulati i da ce Federer odrati Nadala :)

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 04 Jun 2011, 02:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ljudi, protiv Federera je igrao!!! Nije ispao od Wawrinke, Gasqueta i sličnih...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 04 Jun 2011, 07:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Sondri je napisao:
Ljudi, protiv Federera je igrao!!! Nije ispao od Wawrinke, Gasqueta i sličnih...


vala bash, ne znam sto se palite. Bio sam siguran da ce federer pobjediti, jer realno jedini je on mogao prekinuti taj niz....kod nadala kad vidi djokovica, psiha radi cudo :) Sto se tice RG, istina da je nadal samo godinu stariji, ali imamo minimalno jos 10 godina da vidjamo djokovica, male su sanse da u tih 10ak godina ne osvoji RG i vimbl..... i meni zao niza :)

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 04 Jun 2011, 10:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Sad malo gledam kraj meca i izjave neke...

Morao sam promjeniti tabor. Nadam se da ce Nadal ubiti ko vola u finalu!
Ima vremena Djokovic za prvo mjesto. Doci ce ono sigurno uskoro.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 04 Jun 2011, 10:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
:lol: :lol: :lol:
Ma uzima Nadal sigurno, Federer ce se usrati kao po obicaju, Nadal ce slati milion lopti sa 10. kila spina na Federerov backhand i samo je pitanje vremena kad ce se on slomiti (uvjek se slomi protiv Nadala), a nije brz kao nekad da se moze stalno izvlaciti na forehand..
Nego Tasko budi koristan i sibni mi poruku ko je pobjedio kod zena, odoh na svadbu. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 04 Jun 2011, 10:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ako zavrse dok ne odem, hocu...
Krecu oko 3? Na Li dobije u dva seta i ja zadovoljan...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 04 Jun 2011, 11:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Pljuvaci jedva docekali:

Slika

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 04 Jun 2011, 16:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3232
Lokacija: Banja Luka
Izgubi brkata :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 04 Jun 2011, 16:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Ja finala i g*vana, ne pamtim kad sam gori meč gledo. Ovaj ženski tenis treba zabraniti.

Što se muških tiče, iako nemam nikakav racionalan razlog za to, osjećaj mi govori da će Federer da mlatne Nadala i to žešće.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 04 Jun 2011, 17:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Bravo za Kinsekinju. Nek je uzela ono biće. :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 04 Jun 2011, 19:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
Ташко je napisao:
Pljuvaci jedva docekali:

Slika

Ja ne znam ko se sa kim zezo pola godine :lol: :lol: :lol:
šiljio qrac na njima 6 mjeseci :lol: ,odahnuli ljudi :lol:

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 04 Jun 2011, 19:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24013
Jedino pozitivno u porazu Đokovića, je to što naredne godine na RG ne brani maksimalan broj poena :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 04 Jun 2011, 23:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
Dobar je Djokovic, nema sta. Sjetimo se njegovih igara prije godinu-2. Bio je strah i trepet od neiznudjenih gresaka, duplih servis gresaka, a da ne spominjem neuspjesne izlete na mrezu.
Ako sad dodamo da je jaci, precizniji i slozeniji u glavi, onda ga tesko sta moze zaustaviti na preostala 3 grand slam-a.

Federer polako prolazi i jedino moze uzeti ako je zesce nalozen. Vidjecemo da li je ova pobjeda nad Djokovicem bila kao nasa protiv Nijemaca u fudbalu ili je ipak uspio da se poslozi da moze parirati Nadalu.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 10:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
http://www.youtube.com/watch?v=Vfqp8QEsrds&feature=player_embedded
Koellerer dozivotno suspendovan zbog namjestanja meceva
:lol:

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 10:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
intervju - Jürgen Melzer



Kojeg igrača bi izabrao...

Sa kim bi podijelio bocu vina...
Phillipp Petzschner

Da vas vodi u restoran...
Andy Roddick

Za šetnju šumom...
John Isner. Veoma je visok, sigurno bi me zaštitio.

Kao pratnju na festival u Kanu?
Novak Đoković, naravno.

Da glumi u filmu?
Janko Tipsarevic. Bio je sjajan u Monte Carlu kada je imitirao trenere i igrače. Bilo je veoma zabavno.

Za izlazak u Las Vegasu?
Florian Mayer. On je veliki kockar.

Za priču o životu i 'promjenama u svijetu'?
Thomas Johansson.

Sa kim ne bi trenirao?
Ivo Karlović.

Za partnera u muzičkom bendu?
Braću Bryan. Oni su već u bendu. Bob svira piano, a Mike je gitarista.

Ko bi bio adekvatan domaćin na Vašem vjenčanju?
Philipp Petzschner

Za odlazak na fudbalsku utakmicu?
Julian Knowle. On voli fudbal i veliki je navijač AC Milana.

Kada biste bili novinar, koga bi izabrali za intervju?
Ako bih želio da bude smiješno, moj izbor bi bio Andy Roddick.

Za pecanje?
Moj brat Gerald bi bio idealan izbor. On je 350. igrač ATP liste.

Za odlazak na koncert Vašeg omiljenog benda?
Mardy Fish.

Za flert sa djevojkama?
Fernando Verdasco. Ne bojim se konkurencije, hehe.

Za partnera u miks dublu?
Kim Clijsters.

Sa kime bi otvorili bar?
Mark Knowles bi bio moj izbor, bar bi bio na Bahamama, jer je Mark sa Bahama.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 10:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Intervju - David Ferrer



Kojeg igrača bi izabrao...

Sa kim bi podijelio bocu vina...
Juan Carlos Ferrero i Albert Costa.

Da vas vodi u restoran...
Feliciano Lopez. On voli dobru hranu!

Za šetnju šumom...
Guillermo Garcia-Lopez. Nekoliko puta smo večerali zajedno, veoma dobro se slažemo.

Kao pratnju na festival u Kanu?
Rafael Nadal. Dobro se zabavljamo. Nije neki ljubitelj filmova, ali već ga zamišljam u tom izdanju (smijeh).

Da glumi u filmu?
Novak Djokovic. On je pravi šoumen.

Za izlazak u Las Vegasu?
Albert Montanes. On voli kasina.

Za priču o životu i 'promjenama u svijetu'?
Toni Nadal. On voli pričati o tim stvarima, sviđa mi se njegov pogled na svijet.

Sa kim ne bi trenirao?
Ummm, sa mojim trenerom. Ne, čak ni on ne spada u tu kategoriju. Mislim da takva osoba ne postoji!

Za partnera u muzičkom bendu?
Braću Bryan. Oni su već u tim vodama.

Ko bi bio adekvatan domaćin na Vašem vjenčanju?
Djokovic. On me uvijek nasmijava.

Za odlazak na fudbalsku utakmicu?
Rafael Nadal ili Feli Lopez. Oni vole fudbal, a ja navijam za Valenciju.

Kada biste bili novinar, koga bi izabrali za intervju?
Roger Federer. On je sjajan igrač i volio bih ga malo više upoznati.

Za pecanje?
Oh… vjerovatno nikoga, ne volim pecanje..

Za odlazak na koncert Vašeg omiljenog benda?
Andres Gimeno. On obožava muziku.

Za flert sa djevojkama?
Juan Carlos Ferrero, on mi je prijatelj. Ili Nicolas Almagro, koji je veoma specifičan...

Za partnera u miks dublu?
Maria Kirilenko. Ne… samo malo… u stvari, Sara Errani, ona trenira u Valenciji nekoliko posljednjih godina. Dobar je prijatelj.

Partner u kupovini?
Fernando Verdasco. On voli modu i odjeću.

Sa kime bi otvorili bar?
Juan Carlos Ferrero

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 10:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Intervju - Jo-Wilfried Tsonga



Kojeg igrača bi izabrao...

Sa kim bi podijelio bocu vina...
(Nakon malo razmišljanja). Mika Llodra, on zna te stvari.

Da vas vodi u restoran...
Kei Nishikori, jer je moj omiljeni restoran u Parizu – Minori. To je sjajan Japanski restoran. Pokazat ću mu da je Francuski sushi bolji o Japanskog (smijeh).

Kao pratnju na festival u Kanu?
Ana Ivanović. Ona je sjajna pratnja.

Da glumi u filmu?
David Ferrer. On bi bio Forrest u filmu Forrest Gump, ja bih bio Bubba, njegov prijatelj sa pecanja.

Za izlazak u Las Vegasu?
Nema dileme, La Monf' (Gaël Monfils).

Za partnera u muzičkom bendu?
Dustin Brown, to bilo sjajno. Svirali bi predivan reggae.

Ko bi bio adekvatan domaćin na Vašem vjenčanju?
Djokovic. On je prava osoba za to.

Za odlazak na fudbalsku utakmicu?
Jurgen Melzer. Igrali smo zajedno u Americi, dobar je igrač. Voli fudbal..

Partner za odlazak na stand up komediju?
Andy Roddick.

Za pecanje?
Rafael Nadal.

Sa kime bi otvorili bar?
Marat Safin. Kada padne mrak, on prava osoba za druženje.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 05 Jun 2011, 10:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Lakse covjece. Ili bar stavi u spojler te intervjue...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363 ... 1224  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Apple [Bot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs