banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 15:20 Danas je 27 Jun 2026, 15:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356 ... 1224  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 01 Jun 2011, 18:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Murray - Chela je zajebao bilo koji WTA mec. Soderling tele. :(
Ako nista barem su top4 igraca u 1/2 finalu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 01 Jun 2011, 19:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Kako onaj zeznu Djokovica sa predajom... Sad mora uzeti i Federera i Nadala za rekord...

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 01 Jun 2011, 22:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Ma jebo rekord, ako uzme Federer bice prvi, to je najvaznije, a i ako uzme Federera bice rasterecen i tad bi trebao isprasiti Nadala u finalu..

Nego evo opet nesto o namjestanju meceva, kopirao sam sa ovog teniskog foruma pa je sve na engleskom, en da mi se prevoditi. :D


Citiraj:
Taken from a romanian newspaper:

Romanian bookmakers SuperBet found a tentative of fraude, after several betting tickets with the same matches were laid simoultaneosly at SuperBet agencies in Bucharest and Drobeta Turnu Severin (Romania).

The official SuperBet press release:
"Today, Advanced Betting System Inc. was the victim of a massive fraude tentative, by the fixing of some first round tennis matches from Rijeka Challenger. Here are the details:

9 first round matches were included on several tickets laid at the same time on SuperBet agencies in Bucharest and Drobeta Turnu Severin. The following matches were involved.
Slika

All the bets had a total amount of 1000 EURO, with a total winning sum of 147.000 EURO. All the tickets involved were canceled.

SuperBet has already informed the national tennis federations and ITF about this fraude."

As expected, the ticket would have been a winning one!
Guez - Brzezicki 6-1 6-1
Volandri - Dutra da Silva 6-4 6-2 (match from Prostejov Ch.)
Brose Bamberg - Artland 83-55 (German League Basketball)
A.Balazs - Julio Silva 6-1 6-2
Millot - Vagnozzi 2-6 4-6
Patience - Pedro Sousa 3-6 4-6
Prodon - Mesaros 4-6 6-2 5-6 ret. (Prodon retired when Mesaros was 2 pts away from winning!!!)
Devilder - Junqueira 1-6 2-6
Trujillo Soler - Gensse 6-3 6-3
Di Mauro - Zemlja 4-6 0-3 ret.
Another match involved, but not found on the ticket above is Zopp - Kellner 2 @ 1.98 (2-0 ret.)

Some interesting facts:
-- all the players selected won easily in 2 sets (not even a tiebreak!!!)
-- in the matches which were going bad, the player selected to win retired (Di Mauro, Prodon and Kellner)
-- in 6 / 10 matches there was a Frenchmen involved



Ovo bas uzelo maha..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 01 Jun 2011, 22:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Ja juce htio igrati na Junqueiru, kvota 1.55, a realna je bilo 1.45-1.5..Mauna, blokirano, ocekivano Junqueira uzeo. Za Di Maura se zna da je fixer, nista novo, mislim da je kod njega pitanje dana kad ce ga suspendovati. Ovo sa Prodonom me bas iznenadilo dok sam pratio rezultat, izgleda da je nekom obecao da ce dobiti, pa kad je vidio da ne ide, kud ce sta ce preda :D

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 01 Jun 2011, 23:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Pa realno 90% Italijanskih igraca je sumnjivo.. A i ja mislim da je to bio slucaj kod Prodona. Tacno trebaju opaliti svim igracima suspenzije po 2. godine, pa da vidim onda sto se namjestati.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 02 Jun 2011, 11:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Poceli Zimonjic/Llodra, ajmo jos jedno finale za Nenada! :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 02 Jun 2011, 11:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Miki Jankovic imao servis za treci set, 1/4 finala RG. Izgubi 5:7 :-?

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 02 Jun 2011, 11:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Jeb ga, nije ni 1/4 finale lose, koliko on ima, 16. godina?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 02 Jun 2011, 12:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
17. Ima jos sledecu godinu.

Lodra i Zimonjic izgube servis, kad su imali 30:0. O drzavo.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 02 Jun 2011, 12:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Aha, sad sam vidio, u avgustu puni 17. Pa dobro, ima jos.. Nekad je Chang sa 16. osvojio RG, danas nema sanse osim ako nisi zivotinja kao Nadal pa da sa 17. godina nesto uradis, snaga vaznija nego ikad.
Vratise break u zadnji cas, ajmo!!!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 02 Jun 2011, 12:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Nisam gledao gluplji meč od ovog Marej-Cela. Užas i dosada. Mislim da nisam gledao odvratnijeg tenisera od Mareja.

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 02 Jun 2011, 12:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
E vala i ti si nasao sta ces gledati :lol:

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 02 Jun 2011, 12:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Daljac je napisao:
Nisam gledao gluplji meč od ovog Marej-Cela. Užas i dosada. Mislim da nisam gledao odvratnijeg tenisera od Mareja.



Ljubavi moja! :D :lol:

Zar je moguce da se i mi slozimo u necemu?! Cak je i vecina zenskih meceva bila bolja, volio bih da ga Nadal toliko iznabija da ne zna kud goni!

Inace izgubise ovi prvi set, ali jos nista nije gotovo.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 02 Jun 2011, 15:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Jao tenise.
10.236 duplih gresaka.
WTA treba zabraniti.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 02 Jun 2011, 15:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
WTA nije tenis.. Hehe, a drug htio igrati Sharapovu i ja mu rekao nemoj, zajebana je Li Na, igra odlicno ovaj turnir i ne odigra. :) Volio bih da osvoji na kraju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 02 Jun 2011, 15:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
yebo me pas kad igram yebeni zenski tenis,ova sarapova je zajebala i anu ivanovic

ne znam koliko je imala duplih servis gresaka,a tako je i zavrsila mec(sa duplom servis greskom)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 02 Jun 2011, 15:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
0 aseva, 10 duplih greski, 12 direktnih poena i 28 neiznudjenih greski! :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 02 Jun 2011, 15:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
zerocool je napisao:
0 aseva, 10 duplih greski, 12 direktnih poena i 28 neiznudjenih greski! :lol:



:lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 02 Jun 2011, 16:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Momak stavi u Meridijanu, na pocetku prvog seta 400 marki na Li Na, ja stavio funfciku, onako rekreativno :D

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 02 Jun 2011, 22:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Sta kazete za sutrasnja 2 meca?

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356 ... 1224  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Apple [Bot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs