banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 09:42 Danas je 27 Jun 2026, 09:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348 ... 1224  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 28 Maj 2011, 17:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
filozof sa vrbasa je napisao:
42.

To ako se racunaju i pobjede u Dejvis Kupu.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 28 Maj 2011, 17:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Zero, ne bih rekao da je Gasquet bas u odlicnoj formi. Ne igra lose, malo se ipak mucio sa Bellucijem (koji je daleko od loseg igraca), plus je imao neka euforicna ponasanja za vrijeme meca, to on skoro nikad ne radi, to rade uglavnom oni koji ili imaju problema sa samopuzdanjem, ili oni koji stoje pred pobjedom nad mnogo boljim igracem. Mislim da ce Jeremija to rutinski odraditi, 3:0, ne vidim kako bi mu on mogao uzeti i set. Ok, hoce publika biti za njega, ali Jeremija izgleda tako stabilno i fokusirano, da ima 100.000 navijaca protiv sebe, mislim da to ne bi moglo napraviti razliku. Btw, za sad mi Federer izgleda opasnije i spremnije od Nadala.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 28 Maj 2011, 17:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
pobjedi ljuba truba verdasca,ovo nisam ocekivao


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 28 Maj 2011, 19:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2005, 08:11
Postovi: 3226
Lokacija: Banja Luka
40 :) ajmo dalje

_________________
Umjetnost je ono sto neko kaze da je umjetnost! :painting:
Freak_on_a_leasH je napisao:
...svima vam treba odvalit jednu konceptualnu samarcinu da se vratite tamo gdje vam je mjesto.....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 28 Maj 2011, 19:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
MuskoBre je napisao:
Zero, ne bih rekao da je Gasquet bas u odlicnoj formi. Ne igra lose, malo se ipak mucio sa Bellucijem (koji je daleko od loseg igraca), plus je imao neka euforicna ponasanja za vrijeme meca, to on skoro nikad ne radi, to rade uglavnom oni koji ili imaju problema sa samopuzdanjem, ili oni koji stoje pred pobjedom nad mnogo boljim igracem. Mislim da ce Jeremija to rutinski odraditi, 3:0, ne vidim kako bi mu on mogao uzeti i set. Ok, hoce publika biti za njega, ali Jeremija izgleda tako stabilno i fokusirano, da ima 100.000 navijaca protiv sebe, mislim da to ne bi moglo napraviti razliku. Btw, za sad mi Federer izgleda opasnije i spremnije od Nadala.

A prosro ga servis protiv Jankeca,čekaj da mu Nokica reternira u one žvalje koju :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 28 Maj 2011, 22:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Mislim da Gaske ne bi trebao biti veći problem. Nije dovoljno dobar. Jedino ga može publika malo ponijeti, ali to ne može trajati tri seta.
Čitam izajvu Mareja da još ne zna hoće li moći igrati protiv Troickog. Šteta ako ne bude mogao igrati.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 28 Maj 2011, 22:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
Erazmo Roterdamski je napisao:
Mislim da Gaske ne bi trebao biti veći problem. Nije dovoljno dobar. Jedino ga može publika malo ponijeti, ali to ne može trajati tri seta.
Čitam izajvu Mareja da još ne zna hoće li moći igrati protiv Troickog. Šteta ako ne bude mogao igrati.

Što je šteta matere ti ? Možda čovjek hoće da odmori,stipu ga :D
Eto Vića u top 10 :lol:
P.S.odkuda ti to za Mareja ?

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 28 Maj 2011, 22:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Ne volim ja Mareja nikako, ali šteta da tako ispadne, a igra dobro. Realno mogao bi sa Nadalom igrati ravnopravno po onome što je do sad pokazao na turniru.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 28 Maj 2011, 22:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
Erazmo Roterdamski je napisao:
Ne volim ja Mareja nikako, ali šteta da tako ispadne, a igra dobro. Realno mogao bi sa Nadalom igrati ravnopravno po onome što je do sad pokazao na turniru.

Otvori se onda Rafi pravo do finala

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 28 Maj 2011, 23:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Ima Rafa Soderlinga. Ne vjerujem da će sa njim baš lako proći.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 29 Maj 2011, 00:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Nece proci protiv Soderlinga, a kamo li lako.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 29 Maj 2011, 10:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Hvala Ziri.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 29 Maj 2011, 10:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
MuskoBre je napisao:
Zero, ne bih rekao da je Gasquet bas u odlicnoj formi. Ne igra lose, malo se ipak mucio sa Bellucijem (koji je daleko od loseg igraca), plus je imao neka euforicna ponasanja za vrijeme meca, to on skoro nikad ne radi, to rade uglavnom oni koji ili imaju problema sa samopuzdanjem, ili oni koji stoje pred pobjedom nad mnogo boljim igracem. Mislim da ce Jeremija to rutinski odraditi, 3:0, ne vidim kako bi mu on mogao uzeti i set. Ok, hoce publika biti za njega, ali Jeremija izgleda tako stabilno i fokusirano, da ima 100.000 navijaca protiv sebe, mislim da to ne bi moglo napraviti razliku. Btw, za sad mi Federer izgleda opasnije i spremnije od Nadala.


Pa nisam gledao mec protiv Belluccija ali skontaj da je taj Bellucci u Madridu izbacio Berdycha, Murraya i da je protiv Djokovica uzeo prvi set i imao break u drugom dok nije mentalno pao i tad je poduvao :D A Gasquet ce ubrzo da se vrati u top10, na Wimbledonu moze puno napraviti ako bude imao dobar zrijeb, ipak njemu trava najvise odgovara.. Ali i dalje ocekujem da uzme Djokovic 3:0, ali ne bi trebalo biti lako. A I meni je Federer opasniji od Nadala trenutno, Rafa ne bi trebao sa ovom igrom proci ni Soderlinga :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 29 Maj 2011, 10:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2978
http://www.sportske.net/vest/tenis/nada ... 43348.html :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 29 Maj 2011, 10:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Fafaj ga mesaru.
Uvjeren sam da je Federer iznio ovaj prijedlog, da bi osuli drvlje i kamenje po njemu.

I Nadal je govno kad gubi...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 29 Maj 2011, 10:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Sreca pa ne kasne godinu dana, Nadal je jos prosle godine poslije AO to izjavio.. Tako da to nema veze sa gubljenjem :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 29 Maj 2011, 10:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Dobro, do novinara je. :)

Ako nema veze s gubljenjem, ima li veze s koljenima?

Djokovic igra nakon Svajcaraca? A prije njih, one dvije aspide?

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 29 Maj 2011, 10:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Pa jeste, kad su retardirani, uvjek izvlace kad im nesto odgovara, on je to prosle godine izjavio neka 3-4 puta, i ove je nakon sto je izgubio od Ferrera, ali ono, on to cesto govori nije sad da je dosao odjednom i rekao da treba promjeniti zato sto mu je ugrozeno prvo mjesto.
A ima veze sa tim sto je kalendar stisnut i sto Nadal najvise poena uzima na sljaci a ti turniri su jedan iza drugog skoro svi, moras biti zivotinja da igras sve.
A da, Federer - Wawrinka nakon Zvonarjeve i nakon njih je Djokovic.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 29 Maj 2011, 11:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Poceo juniorski RG, Jovana Jaksic servira za 1:1.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 29 Maj 2011, 11:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Kontam sad nesto kako sam uvjek bio protiv tog da zene dobijaju iste pare kao muski a igraju 5 puta manje, i sad skontam na sta bi to licilo da zene igraju na tri dobijena seta (na stranu to sto 99.9% njih jedva ima kondicije da odigra i na dva), kakvo bi to bilo mucenje, ko normalan bi zelio da gleda zenski mec u pet setova?! :D


Vrh
  
 
 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348 ... 1224  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs