banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 14:13 Danas je 26 Jun 2026, 14:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340 ... 1224  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 24 Maj 2011, 23:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
GS je, ne moze kvalitetnije i da hoce :)
Djokovic sutra igra treci mec na centralnom terenu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 24 Maj 2011, 23:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
http://www.sportal.rs/news.php?id=51561
Pored toga što je dobar igrač, zna čovjek za koga treba navijati. Samo da je umjesto Milana Inter bilo bi idealno. :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Maj 2011, 00:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Maj 2011, 23:03
Postovi: 36
Jako jako kvalitetan ovaj turnir u Parizu.

Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Maj 2011, 11:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Jankan podera onog Ribu laganini. Sad protiv Federera u trećem kolu.
Ne znam samo kakva je logika ovog ždrijeba, pa Federer u provm kolu dobije odmah Lopeza, a onda u drugom ovog nindžu Tekseiru. Zar to ne bi trebalo biti malo obrnuto?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Maj 2011, 11:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Erazmo Roterdamski je napisao:
Jankan podera onog Ribu laganini. Sad protiv Federera u trećem kolu.
Ne znam samo kakva je logika ovog ždrijeba, pa Federer u provm kolu dobije odmah Lopeza, a onda u drugom ovog nindžu Tekseiru. Zar to ne bi trebalo biti malo obrnuto?


Nema to nikakve veze. Zna se ko su nosioci kostura, a ko nije.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Maj 2011, 11:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Znam da imaju ovi kosturaši, ali mi nekako bez veze da se odmah u prvom kolu sastanu Nadal-Izner i Federer-Lopez. Vidio sam nekih levatskih parova u prvom kolu. Kontam da je trebalo da se ova dvojica sastanu sa tim levatima u prvom kolu, pa onda kad prodju u drugo da nalete na ove i ispadnu. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Maj 2011, 12:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Znam ja o cemu ti govoris, ali to ne funkcionise bas tako. Ima toliko i toliko nosilaca na svakom turniru. Ti ako ne spadas u njih, bio ti prvi po rankingu do najslabijeg nosioca, ili bio udaljen po rankingu 200 mjesta od njega, imas iste matematicke sanse da naletis u prvom kolu na prvog nosioca.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Maj 2011, 12:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Vidim da je tako. Možda je malo bez veze, ali barem imamo mogućnosti gledati dobre mečeve u prvom kolu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Maj 2011, 12:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
To je jednostavno pravilo na svakom turniru, ukljucujuci i one koji su 6 klasa ispod RG. Cak je i to jedan od faktora srece koji je itekako potreban igracima koji se probijaju. Treba ti 3-4 turnira godisnje da te zrijeb pogleda, da ne naletis odmah na nosioca, cak ni u drugom kolu. Znam neke igrace koji su bili sjajni juniori, jednostavno nisu imali srece u recimo prve 2 godine sa ATP zrijebom, i to im je ubilo samopouzdanje i volju. Malo ko zna da je jedan Dominik Hrbaty oducavao Ljubicica od juniorskog tenisa, i bio prvi junior svijeta. Ili Mariano Zabaleta, za koga npr. jedan Monaco kaze da mu je to jedan od najboljih igraca IKADA. Ali eto, nisu imali srece, + povrede, i nista..

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Maj 2011, 12:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
Tipsarevic laganini, kao i Federer.. Nadam se da ce se Janku sad dici ona stvar pa da ce odigrati najbolje sto moze protiv Federera i izbaciti ga :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Maj 2011, 12:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Iako je imao jako jako laganog i neiskusnog protivnika, Robot je danas igrao jako jako dobro. Malo sam pogledao, imao je 5-6 totalno zastrasujucih poena, ili udaraca, winnera, passinga, itd..Sve u svemu, siguran sam da je Janko mozda zadnji protivnik kojeg bi Robot sad izabrao da moze, u ovoj fazi turnira :lol:

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Maj 2011, 12:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
Pa da, Janko je poznat po tome da igra najbolje protiv najboljih :D A ako je ovako dobro igrao protiv "slabijih" protivnika u prva dva kola sta tek sprema za Federera :D Samo da se ne usere i ne izgubi lagano u 3 seta..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Maj 2011, 12:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Ako je nesto sigurno, sigurno je da se nece uplasiti. Ali to i dalje ne znaci da nece izgubiti lagano u 3 seta :lol:

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Maj 2011, 12:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
Ma uplasice se pobjede ako bude u prilici da pobjedi! :>
Haha, a jeb ga, ako ponovi igru iz prva dva kola ne moze izgubiti u tri lagana seta nikako! Osim ako se ne usere :lol:
Poslije Monfilsa igra Djokovic.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Maj 2011, 14:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31563
Lokacija: Je Suis Ahmed
Kvalifikacije za RG, su trajale 4 dana prije zvaničnog početka turnira, ko je morao proći kvalifikacije?

Gledam ove novčane nagrade. Ako sam dobro skontao samo pojavljivanje na turniru i prvi krug se plaća 15 000 evra bez obzira na rezultat?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Maj 2011, 14:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
Pa oni igraci kojima ranking ne dovoljno dobar da direktno upadnu na turnir. Ove godine su prva 104. igraca upala direktno u zrijeb, 8. WC (wild card iliti specijalna pozivnica) i 16. igraca koji su upali kroz kvalifikacije. A onda od ovih 104. njih 6. je otkazalo ucesce zbog povreda pa je upalo 6. LL (lucky losera a to je 6. najvise plasiranih igraca koji su ispali u trecem kolu kvalifikacija).
I da, to se placa za prvo kolo i svi igraci koji ispadnu u prvom kolu dobiju 10 poena, osim u slucaju ako ispadnu oni sa WC, oni ne dobijaju nista osim ako ne pobjede.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Maj 2011, 14:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31563
Lokacija: Je Suis Ahmed
Hvala, Zero!!!

Citiraj:
RG: JJ sigurna, na redu Matek-Sends

http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2011&mm=05&dd=25&nav_id=514401

Ako ova dođe nacrtana lica, biće to težak meč za JJ.

Citiraj:
Ivanović: "Ne znam šta je problem"


Ana se poslednjih godina često borila sa povredama, a ni ova sezona nije izuzetak.

“Uvek je kreni-stani. Poslednjih nedelja fizioterapeut putuje sa mnom, ali nije dalo rezultat koji sam očekivala. Veoma sam frustirana”, zaključila je Ana.

http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2011&mm=05&dd=24&nav_id=514224

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Maj 2011, 14:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31563
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ljudi kada će Đoka da igra? Bio sam na zvaničnom sajtu i tamo stoji od 11:00, zašto kasne i zašto ne napišu tačno vrijeme? Stvarno su neprofesionalni.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Maj 2011, 14:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
Lose si protumacio ;) Pise da program pocinje u 11:00 a prvi mec na tom terenu je igrala Wozniacki, nakon nje Monfils i nakog njega Djokovic igra, ne moze niko znati kad ce se neki mec zavrsiti, tako da je nemoguce reci kad ce poceti neki mec koji ceka da se zavrse 2 meca prije.
Monfils vodi 2:1 u setovima i 3:3 u cetvrtom, znaci ako uzme ovaj trebao bi Djokovic poceti za nekih 40-tak minuta.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Maj 2011, 15:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
filozof sa vrbasa je napisao:
Ljudi kada će Đoka da igra? Bio sam na zvaničnom sajtu i tamo stoji od 11:00, zašto kasne i zašto ne napišu tačno vrijeme? Stvarno su neprofesionalni.


Ako si vec navalio toliko u zadnje vrijeme da pratis tenis, onda se bolje informisi kako funkcionise satnica teniskih meceva, posebno na vecim turnirima, a ne da bubetas kako su neprofesionalni.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340 ... 1224  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs