banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 10:42 Danas je 26 Jun 2026, 10:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337 ... 1224  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 22 Maj 2011, 12:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
Volio bih da uzme Ivan :)
A sta je ovo, HRT, RTS i Eurosport1 i 2 prenose RG?! :D
A na RTRS ima Brcko Open! :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 22 Maj 2011, 12:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
Cosa Nostra je napisao:
Od srijede u Parizu najavljuju kisu :(
Izleda da ce nam susjed ispast cak u prvom kolu :lol:

bez qrac,nego prebacite malkice na RTRS da vidite šta je tenis :lol: ,igraju dvojica nesretnika iz komšiluka :lol:
Da sam znao da je onako tačno bi se prijavio,ja i "muško bre" u finalu :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 22 Maj 2011, 12:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
De ne pricaj gluposti, ti ni jednom od njih dvojice ne bi uzeo ni gema da igrate do nove godine.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 22 Maj 2011, 13:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
zerocool je napisao:
De ne pricaj gluposti, ti ni jednom od njih dvojice ne bi uzeo ni gema da igrate do nove godine.
Aj po petobu :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 22 Maj 2011, 13:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
Setkic je oko 350-tog mjesta na ATP listi, ti ako mislis da si bolji sto ne odes onda igrati tenis profesionalno, ako si bolji od njega mogao bi doci do top200, pa i top100 zar ne? ;)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 22 Maj 2011, 13:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
zerocool je napisao:
Setkic je oko 350-tog mjesta na ATP listi, ti ako mislis da si bolji sto ne odes onda igrati tenis profesionalno, ako si bolji od njega mogao bi doci do top200, pa i top100 zar ne? ;)
Ne mogu,sustigle me godine jbo me rat :D
Vala bi mu gem otkino, na njegov servis :D
P.S.odoh malo "slajsati" :lol: ,termin mi je u 15.00

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 22 Maj 2011, 13:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
To ti mislis, mozda ako bi on zaspao :)
Pa eno, citao sam nedavno da je Roddick prije par godina pobjedio lika sa tavom!!!! I to nije igrao protiv nekoga ko nikad nije drzao reket u rukama, ono zna lik igrati ali naravno nije profesionalac, ja kontao zajebancija pa sam ganjao po netu i stvarno tako, igrali jedan set Roddick uzeo u tie breaku, ima cak na YT snimak od pola minute.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SwfbYdaYEoc[/youtube]

Cisto da vidis kolika je razlika izmedju profesionalaca i svih drugih, to se tebi samo cini da bi ti mogao uzeti gem, dva, pet njima..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 22 Maj 2011, 13:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7208
Lokacija: Under a total blackened sky
Kako ga je Ziri natanko narezo... :lol:

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 22 Maj 2011, 15:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Novak igra svoj mec sutra drugi poslije 11 na terenu Philippe Chatrier
Troicki igra svoj mec od 11 sati na terenu 6
Tipsarevic igra svoj mec na terenu broj 16 koji pocinje kao drugi odma nakon meca Haas-Ilhan

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 23 Maj 2011, 10:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Citiraj:
Organizatori Rolan Garosa servirali su malo iznenađenje učesnicima drugog Grend slem turnira u sezoni: uvodni treninzi odrađeni su do sada standardnim, “Danlopovim” lopticama, a mečevi se igraju potpuno novim, koje proizvodi kompanija “Babolat”.
Ta promena nije se baš svidela svima, jer prema mišljenju aktera Otvorenog prvenstva Francuske u tenisu nove loptice odskaču više kada se odbiju o šljaku, a i da se brže kreću. Tako je Endi Marej prokomentarisao da će ova promena uzrokovati probleme u zglobovima tenisera, dok je Novak Đoković naglasio da je brzina novih loptica prilično iznenađujuća.

“Ove loptice su veoma, veoma brze i stvarno ih je teško kontrolisati. Možda one budu više pogodovale dobrim serverima, kao i igračima koji vole da korsite jake udarce”, kaže najbolji teniser Srbije koji u 2011. godini još uvek ne zna za poraz.

Sa Noletom se složila i Jelena Janković, koja je u prvom kolu savladala Aljonu Bondarenko sa 6:3, 6:1.

“Čini mi se da su ove nove loptice lakše nego one prethodne, kao i da lete malo više nego što je to ranije bio slučaj. Kada se odbiju o teren stvarno umeju da odlete. No, sve što treba da uradite je - da se prilagodite. Razlika između ovih novih i onih starih je što su prethodne bile malo teže i ‘lepile’ su se za reket prilikom udarca malo više nego ove nove”, kaže Jankovićeva.

Organizatori, pak, smatraju da teniseri greše kada govore o razlikama između nekadašnjih i sadašnjih loptica.

“Tereni su suvi, zato je brzina loptice velika. Iako su ove nove veoma slične prošlogodišnjim, osećaj kod tenisera mogao bi baš iz tog razloga da bude različit u odnosu na ono na šta su navikli”, poručuje Krist Hejo di Tili, zvaničnik Rolan Garosa.


Čak mi se i učinilo da loptice idu brže dok sam gledao Troickog kako servira, i onda pronašao ovu vijest. Ili je to samo zbog položaja kamere.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 23 Maj 2011, 10:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
Da, zna se za ovo vec 6-7 dana, procitao na ovom teniskom forumu :D A jesu i loptice brze ali i sunce je upeklo pa su samim tim i tereni brzi.. Tako da ce biti veoma zanimljiv RG, Soderling ako ponovi igru sa zadnja dva RG mogao bi izbaciti Nadala u 1/4 finalu :D
Samo da ne bude kise :/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 23 Maj 2011, 10:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ima li goreg tenisera od ovog Karlovica :lol:
Pa taj covek ne zna napraviti brejk, svaki set mu udje u 13. igru :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 23 Maj 2011, 10:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Ne bi me čudilo da sam i ja ostavio istu vijest ranije :lol:
Ma meni to pravdanje sa upeklo Sunce khmm, khmm, Kao nikada nije bilo prije takvo vrijeme :) Mogu malo i prskati vodom. Ako smo mi mogli u toku rata kada je bila redukcija vode, mogu i oni :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 23 Maj 2011, 10:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
Ma i nije pravdanje, dobro, nece da priznaju za loptice ali ima veze kad bude jako sunce par dana za redom pa se stvrdne teren malo i bude brzi nego inace..
A Karlovic, jedan od omiljenih igraca MuskoBre, ne bi ni bilo lose da ga uzme Del Potra cisto da se Djokovic ne mora ebati sa njim :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 23 Maj 2011, 10:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Sa njim nema vise od 3 razmene po servisu, 5 maksimalno... Covek ili servira as ili mu ovaj vrati, a on kljakavac ne moze potrcati da vrati...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 23 Maj 2011, 10:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
Ti ocigledno nisi gledao Wimbledon 90-tih :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 23 Maj 2011, 10:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Nisam ni 2010-e, a kamo li 90-ih :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 23 Maj 2011, 10:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
:lol: :lol: :lol:
Tamo je 90-tih bio servis fest u svakom drugom mecu :D
Zamisli kad se sretnu npr Sampras i Ivanisevic, as, as, as, servis winner, as, as, i tako do tie breaka :lol:
Pa su zato usporili travu i stavili vece loptice da dodatno uspore igru, i zato danas Wimbledon zovu zelenom sljakom i igraci poput Nadala, Hewitta (2002 je pocelo to) osvajaju Wimbledon, a u stara vremena ne bi mogli proci vise od 3-4 kola.. Jedini igrac koji je do 2002 druge osvojio Wimbledon sa osnovne linije je bio Agassi, a od 2002 svi osvajaju sa osnovne..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 23 Maj 2011, 10:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
Troicki uzeo prvi set 6:4.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 23 Maj 2011, 11:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2978
Uzeo Ivo prvi 7/6 :D


Vrh
  
 
 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337 ... 1224  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs