banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 15:29 Danas je 24 Jun 2026, 15:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313 ... 1224  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 06 Maj 2011, 23:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Neki dan, ne znam tačno protiv koga, kvota na Nadala bila 1. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 06 Maj 2011, 23:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29905
Lokacija: Banjaluka
Ma dobro to protiv nekih levata, ali sad protiv Federera igra..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 06 Maj 2011, 23:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
To jeste, ali opet gdje ćeš staviti kvotu 1 greota :D
Još malo će biti da kad staviš pare na Nadala, ako prodješ tiket moraš kladionici dati još para. :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 06 Maj 2011, 23:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Al su malo i picici, ako dajes 1.15 kvotu, onda daj hendikep od 5.5, 6.5, a oni drzi 4.5

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 06 Maj 2011, 23:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29905
Lokacija: Banjaluka
A dobro, to je logicno ako si gledao Federera ove sedmice, jedino sto mu radi je servis, znaci mec bi trebao biti 6:3 6:4 za Nadala posto je teren veoma brz.. Ali opet nikad se ne zna sa njima dvojicom :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 06 Maj 2011, 23:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29905
Lokacija: Banjaluka
Slika


:lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 06 Maj 2011, 23:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Danas je Robot bio ocajan. I dalje mi nije jasno kako je dobio onog mucenika 2:0.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 06 Maj 2011, 23:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29905
Lokacija: Banjaluka
Zato sto se Soderling usrao kao i obicno, bio je dosta bolji do 4:4 u prvom setu, i onda je krenuo da sere, zamalo da izgubi 6:4.. Pa je nekako dogurao do tiebreaka i tamo dosao do mreze, sageo se, i rekao udri! Nije dzaba 15 (ili bi 16) - 1 skor za Federera protiv njega..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 06 Maj 2011, 23:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Licno se nadam da mu je ovo zadnja sezona. Ipak je bio preveliki igrac, da bi sad igrao neki osrednji tenis, a sanse da opet bude strah i trepet su otprilike nula, a i nije bas u igrackom cvijetu mladosti.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 06 Maj 2011, 23:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29905
Lokacija: Banjaluka
Nije, igrao 100% i sledecu, a za poslije je izjavio da zavisi kako ce se osjecati na kraju 2012.. Dosta puta je vec rekao da ce igrati na Olimpijadi u Londonu i bas zato je i igrao ove godine Davis Kup zato sto po pravilima moras odigrati barem jedan mec u sezoni prije, i jos jedan u sezoni kad se odrzava Olimpijada..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 06 Maj 2011, 23:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Onda to radi iskljucivo zbog Olimpijade, i samog nastupa tamo. Mislim da je i njemu jasno da bi on npr. sledece sezone mogao napustiti top 10.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 06 Maj 2011, 23:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Vjerovatno hoće da osvoji olimpisku medalju u singlu prije kraja karijere. Ali biće teško, pogotovo ako sad i psihički padne, ako ga ova dvojica budu nadimala stalno.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 06 Maj 2011, 23:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29905
Lokacija: Banjaluka
Pa odigrace i sezonu, kad je Olimpijada, negdje poslije Wimbledona? A i neka odigra, taman kao i Sampras, i on je zadnje 2-3 godine bio los, ispao iz top10 itd.. A Federer je mladji tacno 10 godina (Sampras 71 a Federer 81 godiste) i Sampras se povukao na kraju 2002 (dobro, zvanicno tek pred kraj 2003 ali zadnji mec je odigrao 2002) i to na kakav nacin, zadnji mec sto je odigrao je bilo finale US Opena koje je osvojio protiv svog najveceg rivala, Agassija, definitivno Hollywoodska karijera :)
Mah, sanse da osvoji zlato u singlu su veoma male, na zadnjoj je imao srece sto je i Wawrinka odigrao turnir zivota u dublovima pa je barem to zlato uzeo, dosta mu je..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 07 Maj 2011, 00:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Veci je njemu strah da ce ga nadimati Almagro, Soderling, Ferer, Dolgopolov..Za ovu dvojicu se vec pomirio..

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 07 Maj 2011, 00:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29905
Lokacija: Banjaluka
Mah, Almagro, Ferrer i Soderling ga ne mogu uzeti i da igra bez jedne noge, oni imaju traume od njega, isto kao i Roddick, koji je kod njih skor, negdje 20:2?! :D Mozda ga budu uzimali neki mladji igraci ili oni koji nisu igrali do sad sa njim pa nemaju toliki strah kao ovi..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 07 Maj 2011, 00:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Vjerovatno će biti tako. Žao mi ga je, ipak je svojevremeno bio tata.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 07 Maj 2011, 00:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29905
Lokacija: Banjaluka
Neka, meni nije!!! Cisto da mu se vrati malo, realno jeste veliki igrac ali ne moze se poreci da je imao ogromnu srecu sa konkurencijom.. Dva glavna konkurenta (Safin i Nalbandian, barem su to trebali biti) vise su se zajebavali izvan terena nego sto su trenirali i shvatali tenis ozbiljno kao on, da su njih dvojica igrali i trenirali kao i on imao bi on podosta GSova manje..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 07 Maj 2011, 00:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29905
Lokacija: Banjaluka
Nego MuskoBre, reci ti meni jesi vidio onaj "volej" od Ferrera u prvom setu?! :lol:
I sta bi u Doboju?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 07 Maj 2011, 00:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
zerocool je napisao:
Nego MuskoBre, reci ti meni jesi vidio onaj "volej" od Ferrera u prvom setu?! :lol:
I sta bi u Doboju?


Bruka :lol:

Doboj..Onako..Prilicno dobar kvalitet tenisa, posjeta ocajna..80% igraca sam vec gledao, nisam pozalio sto sam otisao. Nisam se nesto predugo zadrzavao, dok sam bio Brkic je igrao za polufinale, ne znam sta je bilo na kraju..Mali Lalic je izgubio jos neki dan u kvalifikacijama, sto je u najmanju ruku ocajno, jer ce mu vjerovatno opet ove godine dati WC za Challenger u Parku. Bio je i Prpic, prebacili smo koju strucnu na tribinama :lol:

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 07 Maj 2011, 00:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29905
Lokacija: Banjaluka
Moracu gif napraviti od tog udarca :D

A eb ga, tenis kod nas je 0 bambija.. Da se nisu pojavili Djokovic i kompanija po turnirima bi bilo 10 ljudi ukljucujuci i redare :lol:
E eb ga, steta sto nije upao barem u glavni zrijeb.. Jest da je mlad on jos, koje bi godiste, 91-2 negdje? A Trebace mu punoooooooo srece da prodje barem 1 kolo kod nas.. Haha, bila vas dvojica i jos 20 ljudi sto su zalutali, i to zato sto je ulaz bio besplatan :)


Vrh
  
 
 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313 ... 1224  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs