banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 03:10 Danas je 24 Jun 2026, 03:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304 ... 1224  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Apr 2011, 13:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Pa upravo, kad je on 16. na svijetu, iako je nas sto je previse previse je :D Pa dobro, Zagreb uz onaj turnir u Juznoj Africi su vjerovatno dva najslabija ATP turnira (a i Newport je tu negdje).. Ali i ovaj iz BG je vjerovatno blizu njih, jedino ga cupa Djokovic.. Ali opet bi moglo biti par zanimljivih meceva, nadam se da je Gulbis dosao igrati tenis a ne izlaziti po splavovima :lol:
Da, Kei nije igrao skoro citavu proslu godine, bio opasno sjebao rame ali lagano se vraca, trebao bi do kraja godine uci u top30, a mozda i 20, ko ce ga znati :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Apr 2011, 13:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Tek sad vidim da Krajinovic nije igrao ni kvalifikacije, a nije dobio WC, ne kontam sta je bilo? Prosle godine je bio u 1/2 finalu, znaci sad ce da pukne 90 bodova a to kad si oko 200-tog mjesta puno znaci..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Apr 2011, 13:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Mar 2011, 14:41
Postovi: 101
Johannesburg je žešća šprdnja od turnira :) Gulbisa i ja gotivim kad igra onako kako zna,Gonza je opasan igrač,ali prvi turnir poslije povrede pitanje je na šta će to ličiti.Ne znam,čini mi se da si malo podcijenio turnir.Sad gledam ove sedmice se još igra Estoril i Minhen,BG ima najjačeg 1.nosioca i najjačeg 8. nosioca,znači nije baš toliko strašno :) Valjalo bi se šutnuti za vikend na SF i F al čuće se.

Edit:Pročitao sam negdje za Krajinovića da ga povreda zeza i kad se vrati opet će sa fjučersima početi.Meni je čudnije što je Bozoljac dobio wc za dubl a za singl ga ni u kvalifikacijama nije bilo.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Apr 2011, 13:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Po meni jaci je ATP chellenger Banja luka od ovog Johanesburga bar po igracima a po nagradnom fondu ne znam koliki je u Johanesburgu ovde je 75.000 e+smjestaj

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 25 Apr 2011, 13:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Pa dobro, rekoh vec da Djokovic izvlaci ovaj turnir, jeb ga ipak je njegov turnir ali da njega nema bio bi drugi Zagreb :D
A vidio sam i ja sad za Krajinovica, jeb ga, neka se oporavi, mogao bi to biti dobar igrac u buducnosti..

Cosa Nostra, pa po igracima su tu negdje :lol: Ali dole je fond preko 400k$..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 29 Apr 2011, 10:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
SO: Granoljers na tribine poslao Viktora

U najlošije odigranom meču u 2011. godini Viktor Trojicki je morao da prizna poraz španskom teniseru Marselu Granoljersu pa će beogradski "Serbia open" do kraja odgledati sa tribina. Istina, Španac je bio mnogo bolji, ali bi Viktor, drugi nosilac, razlog poraza mogao da traži i u povredi koja ga je mučila u meču drugog kola turnira koji se igra na terenima SC "Milan Gale Muškatirović". Granoljers je slavio sa 2:0 (6:2, 6:3), a Trojicki je pri rezultatu 1:4 za protivnika u prvom setu tražio medicinsku pomoć.

Masaža bolnog mesta je pomogla, ali je "odnela " koncentraciju... Viktor je "stegao" zube i meč odigrao do kraja, ali se do kraja pošteno "ispromašivao". Usput, u drugom setu nije dobio nijedan svoj servis, ali je zato Marselu oduzeo tri, koji je na kraju materijalizovao hendikep našeg reprezentativca.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 29 Apr 2011, 10:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
http://www.youtube.com/watch?v=5-DPUEbiQTo

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 29 Apr 2011, 10:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Tipsarevic igra dana protiv De Varmana od 16 casova
Djokovic protiv Kavcica od 20 casova

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 29 Apr 2011, 18:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
prosao Tipsa :wink:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 29 Apr 2011, 22:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
Šteta što Nole i Tipsa nisu u finalu.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 30 Apr 2011, 14:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Tipsarevic predao mec Djokovicu, zbog povrede.. Znaci sutra Djokovic u finalu protiv Lopeza.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 30 Apr 2011, 20:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Jel se Noletu jos uvijek racuna niz pobjeda posto je pravio pauzu zbog povrede....????


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 30 Apr 2011, 21:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Naravno.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 30 Apr 2011, 22:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Isto tako ova pobjeda protiv Tipsarevica se ne racuna u niz.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 01 Maj 2011, 11:07 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 07 Dec 2010, 15:21
Postovi: 4
zerocool je napisao:
Isto tako ova pobjeda protiv Tipsarevica se ne racuna u niz.


Одкуд ти то? Свака предаја се рачуна као пораз, што значи нова побједа за Ђоковића.

Са двије побједе, против Кавчића и Унгура, доћи у финале АТП турнира ... па теже је било доћи до финала Брчко фјучурса :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 01 Maj 2011, 11:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Mar 2011, 14:41
Postovi: 101
Ova predaja se ne računa u niz zato što Tipsarević nije ni počeo meč.Da su odigrali jedan poen računala bi se pobjeda,ovako ostaje na 20 i kusur nzm tačno.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 01 Maj 2011, 11:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Ne racuna se ;) Zato sto nisu izasli na teren nego je mec predan prije nego sto je poceo, da su poceli mec pa Tipsarevic predao tad onda bi se racunalo u niz, ovako se ne racuna 100%.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 01 Maj 2011, 11:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Preduhitri me :D A da, ostao je na 26? I citam sad da su produzili niz Lendla na 29?! Zato sto se tad Masters kup igrao pocetkom januara, znaci jos ga nije prestigao, a McEnroa ne moze sve i da hoce :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 01 Maj 2011, 11:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Mar 2011, 14:41
Postovi: 101
Vidio sam to za Lendla ali ne mijenja nešto stvar,dobije finale i par kola u Madridu i to je to,jest da se nije usrećio sa žrijebom ali opet ne bi trebao imati nekih problema.Za Mekinroa bi trebao osvojiti sve do poslije Wimbledona :).Btw večaras mi je over na finalu baš izgledan,18.5 nije strašno a Lopez lijepo šamara onu lopticu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 01 Maj 2011, 11:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Pa dobro, Lendla ce opet prestici, a zrijeb mu jeste potezak, Gulbis/Wawrinka/Ferrer/Murray/Nadal (ako svi nosioci ispostuju svoje :D Ali do Ferrera bi trebao doci laganini, tu ce biti potezak mec, ako to prodje onda ce i 1/2 finale proci lagano, a u finalu sta bude :) Ta godina od McEnroa je bolesna, na kraju je imao 81:3 skor.. Da nije izgubio u finalu RG (gdje je vodio sa 2:0 i 4:2 protiv Lendla) imao bi niz oko 60:0, posto je i nakon tog poraza narezao jos 15 pobjeda.. A sve je moguce kad je Lopez u pitanju, on kad igra kako zna moze se nositi sa bilo kim, eto prosle godine? (ili bi prije 2) je uzeo Nadala u Queensu i to Nadal je igrao veoma dobro ali jednostavno Lopez je bio predobar..


Vrh
  
 
 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304 ... 1224  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs