banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 03 Jun 2024, 22:16

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 201 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sledeća

Hoće li FK Drina Zvornik opstati u svojoj prvoj sezoni u PL?
Hoće 34%  34%  [ 24 ]
Možda 26%  26%  [ 18 ]
Neće 21%  21%  [ 15 ]
Ne zanima me 19%  19%  [ 13 ]
Ukupno glasova : 70
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 03 Nov 2010, 12:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2009, 21:11
Postovi: 567
I ja bih licno volio da Drina izbori opstanak, mislim da bi vec od sledece sezon to bila mnogo jaca ekipa...

_________________
PIVO, PIVO REKREATIVO!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 06 Nov 2010, 00:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
Porist je napisao:
I ja bih licno volio da Drina izbori opstanak, mislim da bi vec od sledece sezon to bila mnogo jaca ekipa...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 06 Nov 2010, 10:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Хвала људи на тако лијепим честиткама!

Многи Зворничани, а и Сарајлије (из источног дијела Сарајева), са великим ишчекивањем су чекали 13. коло Премијер лиге БиХ, и утакмицу између Дрине и Славије у Зворнику. За многе поменуте људе ова утакмица представља својеврсни дерби источне Босне, Српске... па чак и једна од важнијих утакмица цијеле лиге. Можда је за неке веће клубове и навијаче ова моја констатација смијешна, али свако има право на своју борбу, па тако и наша Дрина, њени навијачи али и сутрашњи противник Славија. Многи још увијек, поготово они који не живе на овом дијелу наше државе и не знају како се заправо створило ривалство ова два клуба. Ево овако.

У мају 2006. године, ова два клуба састала су се у финалу кошаркашког плеј-офа Прве лиге РС. Играло се на двије добијене утакмице. Прва утакмица играла се у Зворнику, она је понајвише запамћена по нападима гостујућих навијача на обичну публику у дворани. У другој утакмици, у дворани у Лукавици, мета напада су поново били зворнички навијачи, који су дошли да бодре свој клуб, није се бирало средство, предмет којим ће се повриједити гостујући навијачи, и тако дође и трећа, коначна, утакмица у Зворнику. Хала је пуна, све гори од навијања, атмосфера какву дуго нисмо видјели на некој кошаркашкој утакмици, ипак жалост настаје у дворани када Славија узима титулу првака лиге. И тако настаде ривалство ова два клуба, али можда је веће оно међу навијачима ова два клуба. Зворничани су дуго чекали дан када ће се "осветити" Славији за онај пораз у финалу већ поменутог првенства.

Ватрена атмосфера очекује се и сутра на нашем фудбалском стадиону. Само што овај пут очекујемо побједу. Сасвим сигурно је да би трибине зворничког стадиона требале бити пуне, да ће "Вукови" поново, као и увијек, направити атмосферу за памћење. Вриједно је напоменути да су гостујући навијачи најавили долазак, њих око стотињак, "Соколови" поново најављују "инвазију" на Зворник. Биће то засигурно поново утакмица за уживање. Сигурно је да ће већ поменути домаћи навијачи дати све од себе а на тренеру Дарку Војводићу је да добро спреми своју екипу, што најбоље зна и умије. Јер ова утакмица није само ривалство два клуба, већ и толико позната борба за опстанак у овој лиги. Игру коју су показали, Ристић, Ћулум, Обрадовић и остала екипа, против Вележа али и против Челика, очекујемо да видимо и сутра, тада побједа неће сигурно доћи у питање. Оно што је Дрини правило проблеме, када су домаће утакмице у питању, је лоше вријеме, али ето прогностичари кажу да нас очекује лијеп и сунчан дан.

Позвао бих и све Зворничане, да сутра послије подне оставе све своје послове, да дођу на стадион у пола два, да покажу да им је стало до Дрине, њене игре и фудбалера, да имају њихову подршку. Да вјерују у њихов опстанак. Вјерујем исто тако да ће се и управа ФК Дрина смиловати, и да ће цијене карте, ако ништа више, бар да смање на 3 КМ. Јер данас, када, не само наш град, општину, већ и државу потреса финансијска криза, 5 КМ за некога значи опстанак од данас до сутра, један оброк а поготово што треба ставити руку на срце па признати, ма колико волили Дрину, да она својом игром и квалитетом не заслужује толику цијену карте.

Навијачка група "Вукови 2010." такође позивају омладину да им се придружи у суботу и помогне у бодрењу свог клуба те тако дају велику подршку за, надам се, нову побједу. Иначе цијена карте за "Вукове" је бесплатна. Утакмица почиње у 13.30 часова, сутра, дођите сви да уживамо у једном правом спектаклу.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jE_zpEiGBYY[/youtube]

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 06 Nov 2010, 17:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Браво! Иако кад играју два клуба из РС , по правилу не навијам ни за ког, осим наравно ако није у питању црвено-плави тим 8) , али данас сам баш навијао за Дрину јер Славија је сигурна и не вјерујем да ће се борити за опстанак...

У сваком случају, браво и само наставите... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 06 Nov 2010, 22:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Mar 2008, 15:42
Postovi: 1369
Lokacija: Republika Srpska
јан_де je napisao:
Браво! Иако кад играју два клуба из РС , по правилу не навијам ни за ког, осим наравно ако није у питању црвено-плави тим 8) , али данас сам баш навијао за Дрину јер Славија је сигурна и не вјерујем да ће се борити за опстанак...

У сваком случају, браво и само наставите... :wink:
I ja mislim da je Slavija sigurna zato bolje što je Drina uzela bodove.Pozdrav Zvorniku

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=JzvLxu-a ... re=related
NEKO U ŠEŠIRU NEKO NA PEHARU


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 06 Nov 2010, 22:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
честитке на побједи. надам се да ће се Дрина појачати у зимском прелазном периоду и да ће изборити опстанак.

ако већ мора да испадне српски клуб, радије бих да испадне Леотар него Дрина.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 07 Nov 2010, 09:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Mar 2008, 15:42
Postovi: 1369
Lokacija: Republika Srpska
Šajin je napisao:
честитке на побједи. надам се да ће се Дрина појачати у зимском прелазном периоду и да ће изборити опстанак.

ако већ мора да испадне српски клуб, радије бих да испадне Леотар него Дрина.
Ne znam što bi morao iko,eno Veleža i Banovića :D

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=JzvLxu-a ... re=related
NEKO U ŠEŠIRU NEKO NA PEHARU


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 07 Nov 2010, 09:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
live je napisao:
Šajin je napisao:
честитке на побједи. надам се да ће се Дрина појачати у зимском прелазном периоду и да ће изборити опстанак.

ако већ мора да испадне српски клуб, радије бих да испадне Леотар него Дрина.
Ne znam što bi morao iko,eno Veleža i Banovića :D

:D па добро то је још бољи сценарио :D

ја бих волио да испадну они кољачи из Травника и нпр. Будућност. нажалост,травник 1000% неће испасти, тако да ће се борба за опстанак највјероватније водити између Дрине, Будућности и Вележа


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 07 Nov 2010, 12:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
ФК ДРИНА 2 - 1 ФК СЛАВИЈА
47.Нинић,90.Ђелмић-34.Михајловић аг

Утакмица одиграна пред око 900 гледалаца.Судија Перван.

Дрина потпуно заслужено дошла до побједе,у првом полувремену мало боља Славија,Дрини поништен чист гол,у наставку Дрина прави кључне измјене улазе Нинић и Лазаревић и меч иде у бољем правцу,Перван човјек који је уништио Дрину у Приједору не свира пенал за Дрину поново,али у 94 минуту Дрина долази до заслужена три бода.
Иначе утакмицу је обиљежио и врло мали број гледалаца у односу колико се очекивало.На трибинама је било 70-ак Соколова и око 120 Вукова,треба истаћи да је домаћа навијачка група цијели меч бојкотовала управу и клуб ,те да је свака пјесма била против управе и против Славије.Исто тако овај мали број Вукова,стим да је очекиван далеко већи је управо због тога што се на утакмицу није ишло да би се навијало већ да би се прозивала управа те с тога неки момци су умјесто на стадион кренули кућама.

п.с. Хвала браћо на честиткама,даће Бог да испадне неко од клубова из Федерације,ал кад видим поједине навијаче у РС који дижу два прста онда не знам шта да мислим....

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 13 Nov 2010, 17:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Хохо, бод у Техерану. Честитам! 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 13 Nov 2010, 18:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2009, 21:11
Postovi: 567
haha svaka cast ne mogu vjerovati, odusevili ste me :D :D :D

_________________
PIVO, PIVO REKREATIVO!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 15 Nov 2010, 10:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2010, 11:12
Postovi: 393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Svaka cast za osvajen vazan bod i za vas i za nas! Sve najbolje i zelim vam da izborite opstanak!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 15 Nov 2010, 17:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Hvala braco,od srca cestitke na tituli,zelim vam da igrate kvalifikacije LS,nazalost pod zastavom koju ne volim i koju nikad necu priznati.Jos da napomenem da je bod osvojen sa drugom ekipom,jer su oni najbolji odmarali.
Sretno i vama i nama.

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 22 Nov 2010, 22:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2774
Čestitke za pobjedu protiv Zrinjskog i prepuštanje fenjera Veležu. Samo naprijed ali ne očekujte bod(ove) u drugom kolu na proljeće u Banjaluci. Jbg trebaju i nama. :D

Srećno u borbi za opstanak.

Još jedno pitanje. Pomaže li klubu onaj debeli načelnik opštine? I živi li i dalje u Loznici ili je sad možda u Zvorniku?

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 23 Nov 2010, 14:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
kod kuće i na strani je napisao:
Čestitke za pobjedu protiv Zrinjskog i prepuštanje fenjera Veležu. Samo naprijed ali ne očekujte bod(ove) u drugom kolu na proljeće u Banjaluci. Jbg trebaju i nama. :D

Srećno u borbi za opstanak.

Još jedno pitanje. Pomaže li klubu onaj debeli načelnik opštine? I živi li i dalje u Loznici ili je sad možda u Zvorniku?


Хвала на честиткама,што се тиче бодова у Бањалуци,наравно да их не очекујемо,јер је Борац доста јачи,практично је Борцу од оне утакмице у Зворнику и кренуло :)
Онда надам се само да ће навијачка група Вукови успјети са управом доћи до ријешења да дођемо у нашу престоницу на прољеће и навијамо за наш клуб.Искрено се надам да ће се тај однос са управом поправит,ми можда нисмо нека прејака група али смо сасвим солидни само је штета што нам управа не жели изаћи у сусрет да идемо на гостовања,осим што смо ишли у Приједор.
Било би лијепо доћи у престоницу наше Српске,ал то је још све у знаку теорије,мсм да би сигурно најмање 50-60 људи кренуло,не видим и што не би јер нас је у Добој толико ишло а у Приједор 30-ак.
Начелник живи у Зворнику,он је практично срце клуба,човјек који је помогао и помаже и само захваљујући њему клуб игра ПЛ он практично финансира све наравно из џепа општине.
Вама желимо титулу,нама опстанак.....

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 25 Nov 2010, 17:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12562
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Citiraj:
Vojvoda maršira Drinom


Trebalo je da na užarenu trenersku klupu Drine sjedne mladi fudbalski stručnjak Darko Vojvodić pa da stignu i rezultati tima u Premijer ligi BiH. Poslije prvih sedam kola četa iz Zvornika na svom kontu imala je jedan bod, dolaskom Vojvode situacija se i te kako preokrenula. Ekipa je odmah u susretu s Leotarom ostvarila prvenac (2:1), a do kraja jesenje sezone uspjeli su da fenjer prepuste Veležu i da sa zalihom od 14 bodova nešto mirnije dočekaju proljećnu trku za opstanak u društvu najboljih.

- Nije bilo lako vratiti ekipu iz fudbalske provalije u nešto mirnije vode. Nema sumnje da su za ovaj rezultat najzaslužniji fudbaleri koji se nisu predavali do posljednjeg sekunda kako bi došli do dobrog rezultata i često su u tome uspijevali. Treba se podsjetiti da smo pobjedonosne golove u Zvorniku davali Leotaru, Slaviji i Zrinjskom. Na Koševu sa Sarajevom poveli smo u nadoknadi vremena, a primili smo pogodak odmah u sljedećem napadau za 1:1. Kako je bilo na početku sada možemo i moramo biti zadovoljni onim što smo na kraju ostvarili - priča Darko Vojvodić, šef Stručnog štaba Drine.

Teško da bi se neko prihvatio rada u klubu koji je na sredini premijerligaškog karavana bio otpisan. Na sreću ljubitelja najvažnije stvari na svijetu, pojavio se Darko Vojvodić, koji se hrabro upustio u vođenje tada otpisanog tima.

- Ni danas ne znam kako sam odlučio da se prihvatimo trenerskog posla u klubu iz Zvornika. Mnogi su poslije tih sedam kola bili precrtali Drinu, svi su tada smatrali da su sigurni povratnici u Prvu ligu Republike Srpske i da ih ništa ne može spasiti. Možda je sada lako pričati, ali u to vrijeme bio sam na klupi teslićkog Proletera i igrali smo sa Zvorničanima kup utakmicu. Vidio sam tada da imaju određeni kvalitet i da po tome zaslužuju mnogo bolji plasman na tabeli. Uz to, valjda sam i rođen kao pobjednik, oduvijek volim izazove i odlučio sam da se prihvatim nemoguće misije koja je sada potpuno izvjesnija, nego kada sam dolazio - priča Vojvodić.

Popularni Vojvoda sada sigurno maršira Drinom u borbi za opstanak u elitnom društvu BiH. I danas, baš kao i kada je preuzima brigu o seniorskom pogonu, priča kako će zadržati premijerligaški status.

- Dosta smo toga napravili u drugom periodu jesenjeg dijela šampionata BiH. Međutim, neka se niko ne zavara činjenicom kako smo već izborili opstanak u ovom rangu takmičenja. Našu ekipu tek na proljeće iščekuju velika iskušenja i trebaće da uložimo maksimum napora i dosta prolivenog znoja kako bismo sačuvali sadašnji status. Tačno je da sam i dalje optimista, takav sam uvijek bio u životu, i kada sam igrao fudbal, i sada kada sam uplovio u trenerske vode. Međutim, moraćemo se svi debelo potruditi kako bismo došlo do zacrtanog cilja. Osim fudbalera i članova Stručnog štaba, tu mislim i na upravu koja je i do sada bila na nivou, a uzdamo se i na punu podršku navijača koji su i jesenas bili uz nas - izričit je kormilar Zvorničana.

Poslije prvog dijela takmičenja jasna je slika na kojoj se vidi koji će se timovi uz Drinu boriti za očuvanje premijerligaškog statusa, čega je svjestan i Darko Vojvodić.

- Evidentno je da su uz nas najugoroženiji mostarski Velež i Budućnost iz Banovića. Možda se u tu priču uključila i Zvijezda iz Gradačca koja je malo pokleknula u finišu jesenje sezone i koja je sada došla u nešto težu situaciju. Nama je prednost, ako se to tako može nazvati, što već u prvom proljećnom kolu dočekujemo Banovićane, ukoliko ih dobijemo, izjednačićemo se bodovno sa njima, a pošto je naš prvi duel završen remijem (1:1), u slučaju da na kraju imamo isti broj bodova, mi ćemo biti u prednosti. Ipak, do tada ima dosta vremena, ali i poslije tog megdana na našem putu do opstanak u Premijer ligi BiH - poručio je mladi fudbalski stručnjak.

Zadovoljan je prvi čovjek struke s većinom fudbalera koji su jesenas branili boje Drine.

- Teško mi je kada nekog moram izdvojiti, jer su gotovo svi davali maksim na terenu. Ipak, ako moram, onda su to: Nemanja Obradović, Ognjen Đelmić, Darko Kikanović, Brazilac Roberto Karvaljo, Bojan Mihajlović, koji je uz Dragana Ristića odigrao svih 15 mečeva, te provjereni golman Goran Maksimović. Od njih očekujem da na proljeće igraju i bolje, baš kao i od ostalih koji budu na spisku prvotimaca - smatra Vojvodić.

Trenerskim pozivom počeo je da se bavi prije nešto više od godinu dana. Tako je u sezoni 2009/2010. vodio dva tima i to više nego uspješno. Na početku je sjedio na klupi Sutjeske iz Foče, koju je s podmlađenom ekipom doveo do jesenje titule u Republici Srpskoj, da bi poslije četvrtog proljećenog kola preuzeo Proleter, kojeg je iz fudbalske provalije doveo do četvrtog mjesta na tabeli, bez ijedne izgubljene utakmice.

- Rođen sam u Foči, počeo karijeru u Sutjesci i želio sam da s trenerskim pozivom krenem upravo iz matične sredine. Na klupi sam sjedio sve do onog trenutka kada nisam više mogao biti i trener, sekretar, predstavnik kluba... Potom sam došao u Teslić i moram napomenuti da sam tu napravio možda i najbolji posao. Ono što mi je još važnije šansu sam u Foči davao mladim fudbalerima, koliko sam prepoznao njihov kvalitet potvrda je da danas Dejan Drakul igra u tuzlanskoj Slobodi, Bojan Mihajlović je u mom sadašnjem timu, Veselko Njeguš bio je u Slaviji, Jovan Simić bio je na pragu mostarskog Veleža, a Radan Muminović nosi dres Proletera. Rad u tim sredinama za mene je sada lijepa prošlost, moja sadašnjost i budućnost zove se Drina i biću najsrećniji čovjek na svijetu samo da izborimo opstanak, da budemo i naredne takmičarske sezone u društvu Borca, Sarajeva, Željezničara, Širokog Brijega, Leotara, Slobode, Čelika i drugih premijerligaša - zaključio je Darko Vojvodić, nekadašnji odlični fudbaler, danas trener za vađenje kestenja iz vatre i pred kojim je, nema sumnje, svijetla trenerska karijera.

Prijatelj se ne odbija

Najzaslužniji za dolazak Darka Vojvodića na trenersku klupu Drine jeste načelnik opštine Zvornik, Zoran Stevanović.

- Nisam mogao odbiti poziv Zorana Stevanovića, koji je moj dugogodišnji prijatelj. Stoga bih volio da i zbog njega izborimo opstanak, pogotovo kada se zna da je dosta toga uradio za ovaj sportski kolektiv, kojem je i omogućio da se nesmetano takmiči u eliti - ističe Vojvodić.
Borac šampion

Za Darka Vojvodića nema dileme ko će biti prvak BiH i samim tim učesnik kvalifikacija za Ligu šampiona.

- Borac će osvojiti titulu, u to sam potpuno uvjeren. Tokom jesenje sezone pokazali su najviše, stekli pet bodova viška u odnosu na vječite rivale iz Sarajeva i ubijeđen sam da tu prednost mogu sačuvati na proljeće. Jedini opasan protivnik Banjolučanima može biti Željezničar, koji takođe ima kvalitet - mišljenja je strateg Drine.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 09 Jan 2011, 18:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
СРЕТАН ДАН РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ! СРПСКИ ЗВОРНИК!

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 02 Mar 2011, 17:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Slika

Drina-Banovići :lol: :lol: :lol:

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 02 Mar 2011, 17:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
ахахаахах :lol: :lol: :lol: који краљеви :D

иначе драго ми је да је Дрина побједила. Биће тешка борба за опстанак, али надам се да ће Дрина успјети да се избори јер су ми једна од дражих екипа у РС


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 02 Mar 2011, 18:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Побједа против Бановића 2-0 ,стријелци Лазаревић и Лежаић.По тешком терену Дрина лагано дошла пред 500 људи и снијежном времену до побједе која је корак ка опстанку.
У следећем колу Дрина гостује у престоници против Борца....


п.с. Кисла ми је глоооооова!

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 201 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs