Milanko Djeric je napisao:
@fantomacan : veliki psihologu, ne laprdaj. po cemu su to poljska i finska kao ekipe kompaktnije i bolje? nidje veze. kolko se sjecam, jedne smo u gostima pobijedili a kuci odigrali nerijeseno, a sa drugima smo u gostima odigrali nerijeseno. tako da ne vidim njihovu kompaktnost i stabilnost, jer se sjecam tamo nekih nerijesenih rezultata protiv jermenije.
veceras cemo hrabrom i dobrom igrom, nadam se sa zigicem u napadu (ili makar da udje na pocetku drugog poluvremena) da pobijedimo precijenjene portugalce!
Kompaktnije i stabinije su jer ne gube sa 6 golova razlike i jer se mogu vratiti poslije primljenog gola. Dok kod Srbije dok se primi go priča je završena. Poljska se vratila sa 1:2 protiv Portugala u gostima, vidjećeš kada će Srbija to postići. I sigurno je loša atmosfera u ekipi nakon onako očajnih partija protiv Belgije i Finske. U takvim okolnostima dosta može učiniti jedan individualac koji bi svojim potezima povukao čitavu ekipu ali ekipa Srbije je pokazala da nema takvog igrača. Jedino Krasić na momente ali brzo se upetlja i počne previše da solira.
Uostalom večeras će sve biti riješeno i vidjećemo ko je bio u pravu.
Hrabra i dobra igra... To od Srbije nisam nikada vidio. Ako se budu pokušavali nadigravati sa Portugalom završiće sa 5 golova u mreži. Igra Srbije najviše podsjeća na Azerbejdžan, Rusiju, Gruziju, ekipe koje ne znaju igrati ali ne možeš ih lako dobiti jer su čvrste, zatvorene i defanzivne. Sve dok ne dođe neko za klasu bolji kao npr. Portugal.