banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 19:18 Danas je 28 Jun 2026, 19:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5517 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229 ... 276  Sledeća

Za koga ćete navijati u finalu?
Argentina 44%  44%  [ 32 ]
Njemačka 56%  56%  [ 41 ]
Ukupno glasova : 73
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Jul 2014, 20:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Schlager je napisao:
brazil-kolumbija 99%-1%


Gledam ovo sada na HRT 2 i imali su neko glasanje, ili šta već, i glasali su 52% za prolaz Kolumbije.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 21:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3222
Kolumbija, zamlja najmilija.
Ili što bi rekao Beli:"Kolumbijo, i oče i majko..."

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 21:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Paulinjo :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 21:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Ovo je fudbal a ne ono mrtvilo danas.kakav tempo


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 21:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Brazil za neprepoznati ako se ovo veceras ne zove tempiranje forme onda ne znam sta je :-) Kolumbija dobra, ali su naivno ostavili samog covjeka kod onog gola.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 21:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Sudija mamu ti tvoju,pa sta crtas ako ovi pridju na metar kod slobodnog udarca


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 21:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Sudija zasad sudi domacinski ;-)


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 21:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Dino izgleda odsvirao svoje ;-)


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 21:53 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13460
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
brazil ovo ladno uzima..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 21:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3222
Brazilci igraju kao da se ocjenjuje umjetnički dojam, igra Kostarike djeluje više organizovano, mada ne sumnjam u krajnji ishod. Onu lavinu je teško zadržati, pogotovo što su već u plusu.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 21:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Ne igra Kostarika danas, njihov termin je malo kasnije.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 21:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
То сам и ја помислио, домаћинско суђење, али ми се касније ипак учинило да једноставно пушта грубљу игру. Иначе, дјелује Бразил нешто боље него до сада, али опет, не може се рећи да је то нека сјајна игра. Ако прођу, биће их занимљиво гледати против прве озбиљне европске екипе на турниру. Некако контам да ће им то евентуално полуфинале бити доста теже од евентуалног финала, јер су потенцијални ривали са друге стране костура, Холандија, Аргентина или Белгија, ипак угоднији противници од Њемачке.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 22:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3222
BeckaSkola je napisao:
Ne igra Kostarika danas, njihov termin je malo kasnije.


Ebi ga, lapsus. :)
Ali ljudi svejedno drže pozicije. Bilo bi interesantno ako bi mogli dati gol. Čini mi se da bi imali više snage u produžetcima, ako do njih dođe i da bi tada dominirali.
Ne vjerujem samo da će do njih doći.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 22:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Ma jebes ti ovo.

Steta :(


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 22:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
pišaj po sirotinji


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 22:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3222
Što smo se nadali, nadali smo se. Ovo je bila golčina.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 22:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Jedan od najljepših golova do sada.

Protiv Njemačke igraju bez Silve.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 22:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3222
Evo još malo nade za Kolumbiju. Cezar je srećno izbjegao crveni karton, samo zahvaljujući prisustvu Davida Luiza, tako da se nije računao kao posljednji čovjek.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 22:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
hu d fak iz enrike?


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 22:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Danasnji rezime dana Kolumbija nije igrala toliko lose koliko je Brazil igrao dobro. Isto tako Njemacka nije igrala toliko dobro koliko je Francuska igrala lose. Jbg prodjose favoriti na kladionici iako do sada nisu nesto blistali, ali su dodali gas u cetvrtfinalu.


Vrh
  
 
 [ 5517 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229 ... 276  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs