banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 12:37 Danas je 28 Jun 2026, 12:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 17674 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 884  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Sep 2013, 13:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Bobi 8)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YRv2HpwvWVE[/youtube]

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2013, 17:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7118
Slika

Crvena zvezda Telekom – Budućnost Voli 82:60

Crvena zvezda Telekom: Rebić, Cvetković 6, Gudurić 2, Mitrović 7, Lazić 2, Simonović 6, Marjanović 8, Savović 8, Ristić 8, Nelson 11, Dženkins 9, Šilb 15.

Budućnost: Novosel, Mihajlović 10, Jelenić 6, Subotić, Nikolić, Komatina 2, Mugoša 9, Kolmen 12, Vitkovac 5, Akindele 4, Ivanov, Ćapin 12

http://kkcrvenazvezda.rs/index.php/arti ... -buducnost

Konstanta kroz sve ove utakmice - raspoređeni poeni kod nas, protivnik na malom broju poena. Ako se po jutru dan poznaje bićemo jaki.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2013, 20:25 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Utisci momka koji je gledao utakmicu
Dzenkins u napadu se stedi jos nije preuzeo ulogu kosgetera za razliku od Silba odlican u defanzivi sa Nelsonom u paru jako opasan u odbrani
Silb ima spore noge slabije se krece ali nije tolika rupa u defanzivi . odlicno cita igru i ne samo da trpa vec odlicno asistira. velika podrska mladima nakon promasaja ih hrabri, daje savjete i gotovo tjera sda sutiraju kad su sami. Nelson i dalje ADMIRAL, a Bobi i dalje dijeli banane

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Sep 2013, 20:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7118
Brigate BL je napisao:
Dzenkins u napadu se stedi jos nije preuzeo ulogu kosgetera za razliku od Silba odlican u defanzivi sa


http://kkcrvenazvezda.rs/index.php/arti ... olitehniku

Izgleda da jeste :o


Crvena zvezda Telekom – Politehnika 83:56 (17:20, 20:6, 24:15, 22:15)

Crvena zvezda Telekom: Rebić 2, Cvetković 6, Gudurić 4, Mitrović 2, Lazić 3, Simonović 10, Marjanović 16, Ristić 8, Đukanović, Nelson 3, Dženkins 20, Šilb 9.

Odbrana u 2/4 :confused4:

Je li treba još uvijek da glumimo realiste ili da se bacamo u optimizam :P

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Sep 2013, 20:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Dodaj Blazica u to kao dobrog atletu i vise nego solidnog odbrambenog igraca 8)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Sep 2013, 14:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Utakmica protiv Jeniseja
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_ZFywy31IlM[/youtube]

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Sep 2013, 19:06 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
UH odgledah ovo i utisak je da nam je prijeko potreban igrac na 4/5. Sadasnji sastav reketa nam je ok ali u durgim koncepcijama ovako smo strasno losi u branjenju pika. Bobi nije takav igrac, Rasko se takodje ne snalazi dok Boris ispada previse . Tu bi nam bio veliki problem posebno u pik and popu jer su nam centri spori i ne izlaze na protivnicke igrace. Takodje odbrana pik and roll ce biti problem ako se nesto drasticno ne promijeni sto je tesko ocekivati. Vanjska linija nam je paklena u odbrani, Nelson, Djenka, Lazic, Cvele svi mogu da odigraju bas agresivno

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Sep 2013, 19:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Kakav ti je Silb? 8)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Sep 2013, 20:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Na ovom mecu bio zaista veoma dobar odlicno cita igru kompletan igrac nesto losiji u odbrani ali u napadu ima sjaja arsenal / sut, asistencija kreira sebi situaciju ali i saigracima
Dobili smo megu 80 76 i imali problema upravo u onom sto sam pisao

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Sep 2013, 15:17 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
KOliko su pouzdani insajderi govori i podatak da je jedan novinar napisao da smo blizu Tadije a mi u stvari jurimo Vladimira Dragicevica. Upravo ono sto nam treba

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Sep 2013, 16:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Ima smisla, racunace se kao domaci igrac a zvijer je, nije neki kosgeter ali kida ovako :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Sep 2013, 17:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Kako odigra Jaka protiv ovih nasih... Posebno protiv Bogdana ...
Vidio sam statistiku vec me interesuje odbrana,

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Sep 2013, 19:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Nije bas mjerilo jer su se nasi raspali davno, ali odlican je, rastrcan, brz, odlicna odbrana, trci bez lopte kao lud, kontra na nivou. Taman onakav kakvog ga ocekujem u nasem dresu. Naravno nema poene u rukama tipa 15+ svaku utakmicu, ali ima potencijala da bude veliki igrac.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2013, 10:18 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Veceras pravi test protiv Bajerna..

Kari naspanovan da Covicu objasni neke stvari :)

Protiv Nantera sutirali slobodna 11/12 (samo nelson promasio)

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2013, 13:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Jel onaj Nanter bio kompletan? A jest grobarima upala kasika u med :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2013, 13:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7118
Zvezda - Nanter 78:41 (16:9, 21:14, 20:7,14:10)

Slika

Šta su ovi, juniore podmetnuli?

Večeras ide prvi poraz na pripremama, odbiće nam Kari bubrege da se malo osvijestimo, šta kažete :o

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2013, 21:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Odbili su ovi nasi :lol:
satrase u odbrani iako smo u drugom malo stali...
Dobili smo 77-73 s tim da smo veci dio meca imali dvocifrenu prednost....

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Sep 2013, 09:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7118
E, ovo je već nešto. Trebalo je voditi ovakvu ekipu 20 razlike, to što su nas stigli me ne brine previše jer sam očekivao i više oscilacija sad na pripremama. Nema šta, izgleda se ubolo sa pojačanjima, Šilb je klasa, čovjeku po svoj prilici fali samo atletika pa da bude NBA zvijezda, jbg ne može on ispratiti njihove brze trojke, a košarku jede. Dženkins se još privikava, a opet u nekom trenutku bljesne, i stalno je prisutan u poenima, ko zna, možda nakon par mjeseci bude i prva zvijezda tima. Najbolje od svega je što se u odbrani ne šalimo.
Šta kažete za Branka Lazića, momak od prosječnog domaćeg igrača postaje neko na koga se računa 8) Kažu da je na prošlim pripremama vukao Gurovića za rukav da rade na šutu, da je šutao dok mu se ne upali ruka... evo juče tri trojke protiv Bajerna.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Sep 2013, 11:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Треба ли уопште да спомињем да ћемо да освојимо и АБА лигу и Евролигу??????

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Sep 2013, 12:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Има ли негдје стрим за меч са Зеленгором?

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
 [ 17674 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 884  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs