banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 14:55 Danas je 28 Jun 2026, 14:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 17674 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200 ... 884  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Avg 2013, 08:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2010, 22:01
Postovi: 613
skeva je napisao:
Gledam Simanica na ovo EP U16, jebote, kakve fizikalije za klinca :oops:


Gdje to gledas? Ja bih malog volio opet pogledati


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Avg 2013, 09:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Mar 2010, 17:38
Postovi: 221
Kad sam bio u CG starta me lik da mu prebacim Zurnal i pita ima li izvjestaj sa kadetskog u kosarci, sin mu igra tamo. Upadnem s njim u pricu i Simanic mu sin, pitam ga hoce li kod nas, kaze on da ode mali u Barsu. Je li on zvanicno potpisao za nas ili je to samo prica bila da bi mozda mogao doci.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2013, 22:31 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
potpisao je prije dva dana...Tako je rekao njegov menadzer
inace Blazic odlican protiv BiH barem po statistici i zanimljivo igrao malo na trojci (kolega mi gledao mec tako da ne znam sta je jos pokazao )

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2013, 22:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
eto kad si tu brigate

kolike su šanse da ta petica koja se navodno traži bude darko miličić?
naime, čovjek koji je sa njim svaki dan u novom sadu reče da od toga nema ništa. neće darko, smatra da nije u formi. on kao nešto individualno trenira, ali nije zadovoljan sa svojim stanjem. sad da dalje ne širim, kakve su tvoje informacije?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2013, 23:37 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Momak koji mi javlja informacije kad su gotovi transferi Darku nijednom nije spomenuo cak ni u zezi

Dva prijatelja i jedan momka iz klub tvrde da dolazi a njegov prijatelj iz Sipova da nema govora o tome tako da ja ne znam kome da vjerujem. Iskreno ne dodje li do 20 avgusta kad ce doci Amerikanci nema od toga nista...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Avg 2013, 18:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Slika

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Avg 2013, 20:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7118
Spoiler:
Slika

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Avg 2013, 17:19 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Ne priznajem sliku bez Kalabica hahah
inace mu to nikad necu oprostiti cuj pored Djujica on istetovirao Kalabica :)

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2013, 00:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Opet neke patkice, sada sa Sheldenom :) . Mislim, takav nam treba, ali nerealan je vjerovatno.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2013, 08:54 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Mislim da Ristovic jos nije dosao sebi kad mu je ovaj rekao koliko trazi :lol:
IMa jos jedan spomenula je stela sa kkcz foruma koledz djuk ja sve gledam ko ima na njemu :)

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2013, 14:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Nisam primjetio da je Djuk spomenu, samo je rekao da je koledz u pitanju :) . Ma vjerovatno cemo cekati rez u NBA, sada je to voma vjerovatno.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2013, 15:07 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
A ja mrtav ladan pisem u zenkom rodu iako je u pitanju muskarac hahaha

Nije on spomenuo neko drugi je ali smo odustaliod tog momka....

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2013, 17:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7118
Slika

Sunce ti žarko :evil:

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2013, 18:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7118
http://www.mojacrvenazvezda.net/70448/2 ... heYMX8l-O4

Citiraj:
Da li si imao neke ponude pre nego što si se dogovorio o produžetku saradnje sa Zvezdom?

“ Jesam. Imao sam dosta pažnje, imao sam ponuda i iz NBA i od velikih timova iz Evrope. Ali, prvo sam hteo da vidim sa Zvezdom. Zavoleo sam i Beograd i klub, i hoću da opravdam očekivanja navijača i uprave. Želeo sam da igram još jednu sezonu ovde i da radimo jako za trofeje i osvajamo ih. Imam još jednu sezonu da se trudim, takmičim i dam sve od sebe.“


Nije čudo što onako igra, vidi se da je momak takmičar prije svega. Sigurno je negdje mogao dobiti nešto bolji keš, ali ima ispravan stav po pitanju karijere :)
Super što je ostao. Ove sezone će zbog jačeg rostera morati manje da forsira i troši se pa očekujem da mu kvaliteti još više dođu do izražaja.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2013, 12:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Ako dovedemo neku zvijer na 4, mogli bi imati izuzetno misicavu prvu petorku :) . Katic iz dana u dan sve veci i veci, puca se hemijom, siguran sam 8) :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yvSk7HFrZQ0[/youtube]

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2013, 14:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Mitrovic u pocetnoj petorci reprezentacije danas, da vidimo kako ce se pokazati.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2013, 11:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7118
Počelo sa stilom http://kkcrvenazvezda.rs/index.php/arti ... la-stotkom 8)

Ček' samo da se uigraju :usa2:
Volio bih da centar Ristić ostane sa prvim timom i krade minute.
Vjerujem da Luku Mitrovića, naročito nakon reprezentativnog iskustva, očekuje sezona proboja.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Avg 2013, 20:38 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Zvezda asesoft 92 74
Bobi odlican, kao i Mitrovic i Djenka, Cvele se lakse povrijedio...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Avg 2013, 21:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Jebo ga konj, kao da je od stakla! Jel to Mitrovic napredovao uz reprezentaciju 8)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Avg 2013, 17:41 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Ako je vjerovati izvjestajima jeste...
Cvele opet problemi sa zbglobom... Silb se i dalje cuva

za divno cudo nismo uopste igrali zonu ...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
 [ 17674 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200 ... 884  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs