banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 12:37 Danas je 28 Jun 2026, 12:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 17674 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 884  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Avg 2013, 16:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7118
bigman je napisao:
Милан Мачван је играч добрих предиспозиција, просјечне биографије и момак без кошаркашке интелигенције. Кад му ограничиш дјеловање, тад је добар, солидан. Дати му слободу у нападу, значи не постићи ништа.
Такође, доказано гробарско г***. Од Савовића није бољи, нити нам је преко потребан.


Ma kakva sloboda u napadu pored Dženkinsa, Šilba i Jake, pa i Raška potrošača :) Trebale bi im 4 lopte.

Što se pjesme tiče, može "vrati Zvezdi slavu, Mačvaneee" :confused4: ili "karaj svinjsku glavu, Mačvaneee" :evil3: :D
Ili, da ga posebno motivišu "ti si Zvezdin crnac, Mačvanee", pošto je kao mali maštao da bude crnac :usa2:

Zadnje dvije rečenice su glupe. Ostaviću samo da se neko eventualno nasmije.































I tako dehidrira, pa da vidiš kome se smiješ...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 16:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
bigman je napisao:
Милан Мачван је играч добрих предиспозиција, просјечне биографије и момак без кошаркашке интелигенције. Кад му ограничиш дјеловање, тад је добар, солидан. Дати му слободу у нападу, значи не постићи ништа.
Такође, доказано гробарско г***. Од Савовића није бољи, нити нам је преко потребан.



Usra ga opasno :) . Pa njemu je najveci adut to sto si nabrojao kao nedostatak :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 21:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2013, 08:16
Postovi: 388
Bogami Anđus u zadnjoj emisiji opasno napljuva Čovića. Ako je i trećina onoga istina poslje njega bi mogli da ostanemo samo sa odbojkaškim klubom :).

_________________
...kme, kme, ... budžet...
Krađe koje su i slepci videli: Novi Pazar, Voždovac ...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 21:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Od tog soumena jos cemo se naslusati svakojakih zajebancija, nije mu se ispunila zelja da bude u klubu, pa sad ne zna sta ce od sebe :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2013, 07:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
skeva je napisao:
bigman je napisao:
Милан Мачван је играч добрих предиспозиција, просјечне биографије и момак без кошаркашке интелигенције. Кад му ограничиш дјеловање, тад је добар, солидан. Дати му слободу у нападу, значи не постићи ништа.
Такође, доказано гробарско г***. Од Савовића није бољи, нити нам је преко потребан.



Usra ga opasno :) . Pa njemu je najveci adut to sto si nabrojao kao nedostatak :D


Што његова каријера из дана у дан показује... :roll:

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2013, 08:34 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Razlog dovodjenja mladih je isti kao i prije dok je Covic radio sa FMP-om...
Stvaranje igraca za prodaju...
Sad u Zvezdi momci imaju mnogo veci motiv da napreduju...
Steta sto se posvadjao sa Rasom on je znao da privoli klince...

Macvan bi po meni bio dobro pojacanje ali ne ono sto nam treba. On je svoje pokazao kad je presao preko grobarskih prozivki , vjerujem da bi nase brzo zaboravio ne pali se vise...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2013, 09:28 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2010, 22:01
Postovi: 613
Macvan je jedan od najinteligentnijih mladjih kosarkasa koje sam gledao


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2013, 12:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
bigman je napisao:
skeva je napisao:
bigman je napisao:
Милан Мачван је играч добрих предиспозиција, просјечне биографије и момак без кошаркашке интелигенције. Кад му ограничиш дјеловање, тад је добар, солидан. Дати му слободу у нападу, значи не постићи ништа.
Такође, доказано гробарско г***. Од Савовића није бољи, нити нам је преко потребан.



Usra ga opasno :) . Pa njemu je najveci adut to sto si nabrojao kao nedostatak :D


Што његова каријера из дана у дан показује... :roll:


Objasni? Nije inteligentan sto nije dovoljno narastao za 5 a nema atleticizma za 4?

Inace, Radonjic najavljuje peticu :evil3:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2013, 13:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Ako se traži domaći igrač na tu famoznu 4/5 poziciju, Mačvan je za sadašnje prilike, sasvim dobro pojačanje. S obzirom da je od domaćih alternativa eventualno još samo Radenović i (nadam se da ne) Nikola Dragović, Mačvan bio bio premija. Ako se traži stranac, to je već druga priča. Mačvan je dobar finiše oko koša, ali uglavnom kad mu se izradi pozicija, sam će teško nešto da iskreira. Ima odličan šut za visokog igrača, a od onoga što se ja sjećam, previše se (za moj ukus) oslanjao upravo na taj segment, što trenutno zamjeram i Savoviću. Manjak prave leđne tehnike i uopšte kvalitetne igre pod košem, što se može postići bjesomučnim treniranjem, ali očito da naši mladi igrači, već nakon prvog jačeg ugovora, zaboravljaju da trebaju i moraju dodatno da treniraju i unaprjeđuju igru, do kraja karijere. Jedan Katić, nema probem sa tim, da sa 33 godine, i dalje individualno radi na sebi i unaprjeđuje nedostatke u svojoj igri, a mlađi igrači misle da već sa 20 godina ima sve košarkaško znanje u rukama, a ne zna da uradi lijevi dvokorak, pravilno da zagradi igrača na skoku, ili da vodi loptu u sprintu, a da pritom 3-4 puta ne napravi korake. Na stranu to, ne znam koliko je Mačvan realan. Jedino ukoliko ima želju da dođe i stvarno igra, jer sam ubijeđen da naredne sezone u Galatasaraju, neće imati previše prostora...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2013, 14:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=w_3eUGXBFqk[/youtube]

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2013, 17:56 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Tejic potpisao prvi ugovor lijepo bas

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Avg 2013, 06:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
skeva je napisao:
Objasni? Nije inteligentan sto nije dovoljno narastao za 5 a nema atleticizma za 4?

Па ја не знам како да теби дочарам нечије неимање спортске интелигенције? То се види или не види. Имаш играче који су ограничени у брзом доношењу одлука у игри (офанзивно или дефанзивно). Е сад, он за мене нема то, већ има одличну школу иза себе, има и искуства и уз борбеност то све долази на висок ниво. Када му се изгради ситуација, рутински ће је ријешити, а сваки пут кад треба он да "креира" - :confused2: . Не кажем ја да је то нешто врло лоше, нити да је пресудно (чак је чешће да није), само кажем да је то за мене чињеница.

Не знам, упореди њега и Бјелицу. Кад од Бјелице одузмеш Мачвана остане ти та, "кошаркашка интелигенција".

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Avg 2013, 13:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
E to sto ne zna da sebi kreira kos nije nedostatak kosarkaske inteligencije nego nedostatak umijeca u tom segmentu igre :) . Znam sta hoces reci ali nije to inteligencija :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Avg 2013, 13:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
Кошаркаши Црвене звезде Телеком отпутовали су на Златибор где ће до 30. августа обавити базични део припрема.

Тренер црвено-белих Дејан Радоњић у првој фази рада на Златибору на располагању ће имати 13 играча: Бориса Савовића, Марка Симоновића, Бранка Лазића, Александра Цветковића, Бобана Марјановића, Душана Ристића, Марка Тејића, Николу Ребића, Марка Гудурића, Брану Ђукановића, Николу Чворовића, Огњена Добрића и Николу Марковића. Од 20. августа екипи ће се прикључити и тројица Американаца Демаркус Нелсон, Блејк Шилб и Чарлс Џенкинс.


Fino. 7 omladinaca :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Avg 2013, 01:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Izvjestaj sa priprema, novi kondicioni trener jebe mamare, tri puta su tezi treninzi nego prosle godine. Bobi dominira :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Avg 2013, 12:56 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
MInja je stalno kukao na tog kondicionog :)
jos kad nakon burne noci dodje na trening a on unisti i ono malo krvi sto je ostalo u alkoholu :)

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2013, 16:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Gledam Simanica na ovo EP U16, jebote, kakve fizikalije za klinca :oops:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2013, 16:03 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Sta se bunis nas je :)

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2013, 16:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Ma ne, nego pozitivno sam zbunjen :D . Jel ova U16 reprezentacija ima onog trenera sto uzima pare da mu klinci igraju, pa tako ova djeca sto su otisla preko grane mu u glavnom ne igraju?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2013, 22:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Opet price da smo potpisali Medlija? :-?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 [ 17674 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 884  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs