banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 03:58 Danas je 28 Jun 2026, 03:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 17674 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 884  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Jul 2013, 20:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Milsim da se u skautingu i te kako obracalo paznje na radnu etiku i ponasanje, Nelson, Dzenkins kao i Silb, svi su mirni likovi.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Jul 2013, 12:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Kao sto je Brigate najavio :)

Citiraj:
Eurohopes ‏@Eurohopes 5m

According to @BalkanTalents Borisa Simanic ('98) is now closer to Red Star than Barcelona. He will play European Championship U16 for Serbia

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Jul 2013, 14:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Apr 2012, 15:55
Postovi: 183
Evo intervju od ranije za Glas, izmedju ostalog pise i da mu je san da zaigra za Zvezdu :)
http://www.glassrpske.com/sport/republika_srpska/Kosarkaski-biser-na-brusenju-u-Kahi-Laboral/lat/74015.html


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Jul 2013, 17:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2010, 22:01
Postovi: 613
Ovog malog sam gledao u Mejdanu na zavrsnici pionirskog, jebem ti zeno majku kako igra. Ubio makijeve klince a nijedan kos nije dao ledjnom tehnikom, sve u lice i sutem. Mali ce biti cudo ako nastavi..samo mi drugacije izgleda nego na slici ali nemaju dva ovakva u R.S


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Jul 2013, 22:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
Dženkins: Košarka mi je bila beg u bolji život

Ovaj sport mi je omogućio da ne rintam od jutra do sutra kao roditelji, ne završim tragično kao brat, vidim da svet postoji i dalje od rodnog Bruklina – pričao je novi košarkaš Crvene zvezde

Crvena zvezda Telekom je potpisala jednogodišnji ugovor sa Čarlsom Dženkinsom.

A ko je momak koji je rođen pre 24 godine u Bruklinu (zanimljivo rođendan mu je 28. februara)? Statistike kažu najbolji strelac u istoriji univerziteta Hofstra sa 2463 poena, drugi stralac svih vremena u konferenciji CAA, posle legendarnog Dejvida Robinsona, igrač koji je odigrao 110 mečeva u najjačoj svetskoj ligi...

Gledajući intervjue koje je davao tokom koledž i NBA karijere, može se zaključiti da je Dženkins igrač koji je naparno i mnogo radio da bi postao igrač kakav je danas. Odrastajući u Bruklinu, nije imao mnogo izbora...

- Košarka je za mene sve u životu. Pre nego što sam počeo da igram za univerzitet nisam nigde optutovao iz Njujorka. Košarka mi je to omogućila. Sećam se da mi je otac govorio, ako se baviš sportom uspećeš da stigneš i na koledž, znači uspećeš da se obrazuješ. Kada sam počinjao, želeo sam da uspem da ne bih gledao moju majku kako ustaje u zoru da bi išla na posao, oca kako se umoran vraća sa drugog posla. Znao sam da ako uspem u košarci, moji roditelji neće više morati tako da se bore i da možda neće morati nikada više i da rade – Dženkins otkriva motive koji su ga terali da ne prestane da se usavršava.


RAZLIKA IZMEĐU DOBRIH I SJAJNIH

Pravilo koje Dženskins često citira može da nam objasni o kakvom igraču je reč.
- Naučen sam da poštujem rečenicu - dobri igrači rade dobre stvari za sebe, ali sjajni igrači rade dobro i za tim.
Gotovo iz svake priče koja nije direktno vezana za dešavanja na parketu možete da zaključite da je Čarls momak koji je upoznao mnogo ružnih strana života u Njujorku. Jedna od njih je i razlog zbog čega je tokom karijere najčešće igrao u dresu sa borojem 22.

- Kada sam imao 11 godina brat mi je ubijen. Imao je 22 godine. Zbog toga sam odučio da ću uvek nositi broj 22. I on je bio košarkaš, nikada nije dobio šansu na velikoj sceni, ali je igrao na turnirima...Trenirao sam sa njim otkada znam za sebe, radio sam vežbe sa pet ili šest godina...Kada je preminuo, znao sam da ću biti košarkaš, da ću nastaviti njegov put...

Dženkins košarku vidi kao igru, put koji je odabrao, ali ne i kao nešto čega bi morao da se plaši...

- Košarka nije zastrašujuća stvar. Borba za život jeste, ali ne i košarka. Ona je zabava. Kada odrastaš u Bruklinu, zvuk košarkaške lopte je jedna od stvari koje čuješ svaki dan...Čak i kada ne igraju basket, ljudi se šetaju sa loptom u rukama ili ih tapkaju... Moj otac je igrao košarku, brat isto, a ja sam samo želeo da radim isto što i oni... - objašnjava Dženkins.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Avg 2013, 07:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 09 Jul 2010, 09:50
Postovi: 309
Citiraj:
... zanimljivo rođendan mu je 28. februara...


Bem li ga i novinara, šta li je zanimljivo u tome što je rođen 28. februara?! Da je 29-og, pa da i shvatim.

Inače, mislim da bi Dženkins mogao biti pun pogodak za CZT. Puno sam lijepih stvari pročitao o njemu, a sudeći i po nekim klipovima, koliko god da je po klipovima nezahvalno suditi, mogao bi biti od velike koristi za tim.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Avg 2013, 08:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Ovaj Simanić satra. Navija za nas, ali prije određenog vremena se pričalo da će u Barsu, poslije ove priče o Kahi. Bilo bi dobro da dođe u Zvezdu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Avg 2013, 11:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Pa dosao je. :) Lik sa 15 godina ima 203 a ima konrolu lote kao bek :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Avg 2013, 13:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Nisam skontao. :D
Znam za lika, kažu da je dobar šuter iako je toliko visok.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Avg 2013, 23:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Doveli smo supertalentovanog Slobodana Jovanovica iz Zemuna 97 i Vujadina Radovica 96 iz Flesa

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Avg 2013, 09:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2010, 22:01
Postovi: 613
Stai, mozda sam retardiran pa nisam skontao. Je li ovaj mali iz Buducnosti Bijeljina dosao kod nas ili nije? ja sam cuo da ga je Barsa


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Avg 2013, 09:49 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
treba doci 5 avgusta

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Avg 2013, 14:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
lexander raskovic ‏@alexraskovic 27m
Top prospect Marko Radovanovic F/PF (DOB 1996) from BC Mladost Cacak, signed with BC Red Star Telekom, Belgrade


Plus Danilo Ostojic, 96.

Brigate, pokupise ovi nasi Boga oca? :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Avg 2013, 20:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Milan Macvan je dobio ponudu Zvezde, ali jos uvek nije odgovorio... :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 06:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
skeva je napisao:
Milan Macvan je dobio ponudu Zvezde, ali jos uvek nije odgovorio... :)

Стварно не видим који ће нам коњска глава?

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 08:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Nemoj Mačvana života ti.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 13:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7118
Mačvan meni mnogo, mnogo gotivniji igrač od Savovića. Možda Savović ode jer nema košarkaško državljanstvo, a ako se nađe način da obojica igraju, još bolje.
Jedino što mi smeta u dolasku Mačvana je što to može ispasti prst u oko Partizanu, a ne volim da se bavimo njima... mada je jasno da je takav igrač potreban, čisto igrački, a razlog više je to što je domaći.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 13:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Milan moze odigrati na niskom postu, moze odigrati na 5, mlad je i domaci je igrac. Nemam nista protiv da potpise visegodisnji ugovor i da sledecih sezona cini tandem sa Mitrovicem.
Sto se tice Savovica i drzavljanstva, mislim da to nece biti problem.

Inace, kakav je ovo zadnji krik mode kod Savovica? :lol: :lol: :lol:

Spoiler:
Slika

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 13:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Милан Мачван је играч добрих предиспозиција, просјечне биографије и момак без кошаркашке интелигенције. Кад му ограничиш дјеловање, тад је добар, солидан. Дати му слободу у нападу, значи не постићи ништа.
Такође, доказано гробарско г***. Од Савовића није бољи, нити нам је преко потребан.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 13:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Apr 2012, 15:55
Postovi: 183
Nije fazon da dodje macvan... propade nam pjesma onda. Daj Milicica,moze Rasko na sve pozicije pa i na 4 :D


Vrh
  
 
 [ 17674 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 884  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Apple [Bot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs