banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 10:57 Danas je 22 Jun 2026, 10:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 632 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 32  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 17:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Jos jednom da pitam cega derbi ?

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 17:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
cetnika i ustasa


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 17:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
ja mislio fudbala jbg

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 17:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
ne znam za cetnike ali mi samo nogomet igramo


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 17:55 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Sep 2014, 23:56
Postovi: 9
Debilna parola delija na pocetku, malo je reci. :lol:

Cosa Nostra je napisao:
Jos jednom da pitam cega derbi ?


RS derbi, Bojac protiv radnika, bice bas uzareno veceras. :lol:
A uvijek bude ovih bojcevih pacijenata sa istocne tribine sto se upinju da objasne nesto oko derbija..isss...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 17:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Koliko dominiramo sa ofsajd zamkama :D

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 18:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Ko ovdje juri rezultat?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 18:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
brani se zvezda ko bihac


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 18:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
joj ovih navijača velikana iz platonove... pa kako možete komentarisati bilo šta... ti igraš derbi "klubova bez navijača" protiv olimpica i znaš srati... pogledaj u svoje dvoriste pa onda morališi

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 18:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
desavanje na terenu i van njega neopravdava rijec derbi danasnjeg fudbala,sta sam sporno rekao

kakav te olimpik napada

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 18:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7114
Lalatović iznemač pojma, ali Milinković ipak suviše dominantno pizda da to iskoristi. Partizan se trebao prošetati ovdje...

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 19:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Zvezda izvuce bod, fudbaleri Partizana mnogo brzi i jaci.

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 19:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
vratite mi 105 minuta života

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 19:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Bas su unistili Zvezdu u odnosu na proslu sezonu. Prosjecan partizan da ovako dominira pa to je necuveno.

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 19:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Uzima Partizan ligu.

A nije da CZ nije imala sanse.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 19:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7114
Citiraj:
Bas su unistili Zvezdu u odnosu na proslu sezonu. Prosjecan partizan da ovako dominira pa to je necuveno.


Ma, čini ti se, sad će Terza da spasi, samo tetki lek da odnese.

Citiraj:
A nije da CZ nije imala sanse.


Ajd' ne moraš baš da prcaš...

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 20:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Meni samo nije jasno(salim se,jasno mi je)kako je ova ekipa druga na tabeli.pa onaj cukaricki je za ovo barsa iz doba tika taka.sramota sta se radi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 20:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2937
Realno Partizan dominirao,Zvezda treba biti zadovoljna ovim rezz.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 20:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10580
nisam gledao, ocekuje li se kuknjava na sudjenje? je l' gospodin gospodski odradio tekmu?

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DERBI CZ-PFC
PostPoslato: 25 Apr 2015, 21:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 18:57
Postovi: 429
Ma one navijacke grupe zabraniti u Srbiji kao i Obraz i slicne gluposti. Leglo kriminala i klinaca bez ikakvog kucnog odgoja. Koji ce nam to djavo? Ako nismo u stanju da pokupimo od Engleza nista dobro sta ce nam onda ono najlosije od njih?

ps Simpatizeri su iz raja izasli


Vrh
  
 
 [ 632 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 32  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs