banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 00:45 Danas je 23 Jun 2026, 00:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 17674 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 884  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Feb 2013, 10:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Napisacu poslije,ne mogu sad sa telefona kuckati dugacke postove


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 10:21 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Nadam se da ces napisati nesto smisleno...
Pljuvati po Katicu jer igra ostro (u granicama dozvoljenog) je smijesno...
Kad je tukao u Partizanu bio je kralj, sad kad isto radi za nas onda nije sportista :)

Koliki je sportista dokazao je sto za razliku od Raduljice vam nije pustio menicu zbog neisplacenih plata a njemu su pare puno potrebnije od onog picopevca...
Na Kupu u Kragujevcu je on predlozio zajednicko zagrijavanje..o nekim ljudskim osobinama mimo terena necu...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 10:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Ma da, radi bukvalno isto sto i u Partizanu samo sto kod nas ima neuporedivo vecu slobodu u napadu. Malo stipa, malo lakta, ali he gets the job done :D

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 11:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Rakočević i Katić propuštaju Galatu
IZVOR. B92 | JT
Kapiten Crvene zvezde Igor Rakočević i centar Raško Katić neće otputovati sa timom na meč poslednjeg kola druge faze Evrokupa sa Galatasarajem.




kkcrvenazvezda.rs
Rakočević i Katić će propustiti taj duel da bi se odmorili pred odlučujuće mečeve u ABA ligi, pošto su ’crveno-beli’ još prošle nedelje, porazom od Ulma, ostali bez šansi za plasman u četvrtfinale Evrokupa.

Duel između Galatasaraja i Crvene zvezde igra se u utorak od 20 časova po srednjeevropskom vremenu. Kao Zvezda, i turski tim nema šansu za plasman u narednu fazu, pošto su mesta u četvrtfinalu iz grupe L već obezbedili Uniks i Ulm.

Rakočević i Katić su, inače, bili najzaslužniji za trijumf ’crveno-belih’ u ’večitom’ derbiju, odigranom u nedelju uveče. Zvezda je u „Pioniru“, pred svojim navijačima, slavila sa 84:76 i tako ostala u konkurenciji za prvo mesto u ABA ligi i direktan plasman u Evroligu.

Umesto Rakočevića i Katića u timu Vlade Vukoičića na meču protiv Galatasaraja biće Ivan Smiljanić i Luka Mitrović.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 11:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
I treba, sto ljude umarati. Neko ovi sto igraju manje dole ganjaju one igrace.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 11:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Bas.
Dobro ce im doci da malo predahnu.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 11:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Sa kim mi jos imam kuci igrati?


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 11:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Cibona, Buducnost... U gostima Krka i Siroki.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 11:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
I Radnicki u gostima, zadnje kolo.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 11:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Kontam da cemo uzeti sve, malo samo pripaziti na Buducnost, a Radnicki moramo dobiti ako nam bude trebalo za prvo mejsto. Mislim da ce Igosi izgubiti dvije do kraja.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 11:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Mislim da će Zvezda na prvo mesto. Dobiće sve do kraja. Igokea gubi u pioniru od PArtizana, a vjerovatno od MZT-a ili Cibone na strani.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 11:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Od Partizana je realno da izgube, imaju jos gostovanja MZT-u i Ciboni. Kuci laganica Krka i Solnok i vecaras Zadar.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 11:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
I ja mislim da od Grobara gube sigurno. U Skoplju ce vrlo tesko, pa i tu ocekujem da izgube. Cibona vise manje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 15:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Ja ne znam zbog cega (vjerovatno sto sam bio mrtav pijan) ali ni u trenutku kad smo imali minus 15 nisam sumnjao u pobjedu. Znao sam da mora krenuti sut a da njih mora stati ono sutersko ludilo. Uzeli smo na cisti kvalitet, DV je takticki uzeo VV, ali nas trener je imao srece sto ima bolje igrace. Inace prava utakmica, evroligaska, ne bi je se postidili ni mnogo kvalitetniji timovi. Mislio sam da ce derbiji ove sezone biti festivali slobodnih bacanja i utakmice na sto poena, ali eto, na srecu pogrijesio sam :D
Idemo dalje, moramo do prvog mjesta, nekako moramo :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 16:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Slika

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 17:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Citiraj:
Stručni štab Crvene zvezde Telekom više ne računa na Eltona Brauna. Američki centar stavljen je na transfer listu, više ne konkuriše za prvi tim i biće slobodan da napusti klub u slučaju primamljive ponude. Braun neće putovati sa ekipom u Istanbul na meč 6. kola L grupe Last 16 faze Evrokupa sa Galatasarajem.


http://kkcrvenazvezda.rs/index.php/arti ... sfer-listi

Lose je ovo.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 18:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Pa nije ni protiv partizana nesto preterano igrao, ne znam da li je sakupio 5 minuta... Nije on meni neki igrac


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 18:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Nije igrao vise, zato sto je VV forsirao Samardziskog, uz standardnog Katica. Glupo mi je da sami sebe skracujemo u rotaciji kad ima jos dva mjeseca da se igra ABA koja i najbitnija, onda nek ga skartaju.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 18:12 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2010, 22:01
Postovi: 613
Veci je problem imati igraca koji je doveden da bude jedan od nosilaca igre na klupi. Atomska bomba


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Feb 2013, 09:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Dobro rjesenje po meni. Davno sam govorio da ne igra dobro.


Vrh
  
 
 [ 17674 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 884  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs