banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 09:26 Danas je 28 Jun 2026, 09:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 12944 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 648  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Avg 2013, 15:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Zahvalite se Skevi sto je iskopao stream za mladu reprezentaciju :)

http://ukrbasket.net/

Sta smo dozivili, da nas Hrvati pobjedjuju na omladinskim takmicenjima :confused1:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2013, 16:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Izgleda da su i hrvati jaki u ovom godistu,mislim da nisu imali poraza kao ni mi,ali opet nesto ne stima u tim mladjim selekcijama u kojima smo uvijek bili dominatni.samo je ova generacija micica opravdala ocekivanja


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Avg 2013, 10:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
jel arena otkupila prava na evropsko u kosarci

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Avg 2013, 10:49 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Za BiH je kupio RT RS

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Avg 2013, 12:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
prenosi li ko ovu veceras protiv francuza

1,57

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=49FUnLxten8[/youtube]


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Avg 2013, 12:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Ima prenos, postavicu kasnije neki dobar stream kad naletim na njega.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Avg 2013, 13:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 09 Jul 2010, 09:50
Postovi: 309
skeva je napisao:
Ima prenos, postavicu kasnije neki dobar stream kad naletim na njega.


Da ne znaš slučajno koja televizija prenosi? Možda bih taj neki francuski ili kakav već kanal mogao pronaći na satelitu da ne blejim u strim.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Avg 2013, 19:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
http://lsh.streamhunter.eu/static/popup ... 20940.html


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Avg 2013, 19:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Sport +. Ima dosta streamova, na streamhunteru

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Avg 2013, 19:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Katića i asistencije :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Avg 2013, 20:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7118
Otiće i Rale u NBA nakon prvenstva :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Avg 2013, 20:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Gagic je rijetko glup igrac :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2013, 07:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Ево што фали Тео, да ријеши утакмицу. Али нема везе, шта је ту је. "клинци" играју ко неслани, на -16 није ништа изгубљено. Французи играли са својих 12 изабраних за ЕП. Стало им је до побједе као да је првенство у току.

Колико смо ми талентованији од њих то је страхота. Њихов тим се не мијења од 2005 ( с мањим изуезцима), а код нас се промјенило сепет играча, а боме и тренера :roll:

Да је систем добар у Србији, осталим репрезетнацијама би било само важно учестовати, укључујући велике измислиоце кошарке (Навара, Гасола, Рејеса, Рудија - бар тако фиба каже :D )

Што се тиче саме утакмице, Анђушић оставља дилему ? Њему изгледа пријају јаче екипе и утакмице :-?

С Партизаном Милано, Сплит (јебига, рвацка је то, није лако на грипама), Пао....

Калинић позитивно изненадио, мада смо сви Дуду испљували због њега, али је још једном показао да зна знање, мада ће га Мута сатрати у радничком :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2013, 08:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
kako to Duda slaže!

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2013, 10:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
Sad već taj plasman među prvih šest možemo prilično realno očekivati.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2013, 11:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Duda možda jeste sve ono što mu kaleme zadnjih godina, ali je i dalje jebeni genije.

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2013, 11:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
ono sinoc je bilo jako dobro

jedino sto mene brine je sto igramo prvu protiv litvanaca koji su realno jaci puno od nas.da ne bude da tu padnemo psihicki

a najjaci su ovi na onooom tamo forumu,kako ljudi izjednacuju bih sa srbijom 8) ,u neku ruku su oni blagi favoriti :lol: :lol: ,a sve zavisi od toga kako ce air ball mirza biti raspolozen


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2013, 11:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
što se mene tiče sad nakon odgledanih nekoliko utakmica ovo su igrači koji itekako mogu doprinijeti:

teodosić
marković
nedović
bogdanović
anđušić
kalenić
lučić
bjelica
katić
krstić

e sad to je deset igrača, štimac me baš razočarao nakon nekoliko ovih reprezentativnih akcija - mlohavo, bez nekog učinka. gagić isto slabašno, bar za sada. al jbg, izgleda da će ići.
zvati neke od ovih mladih balvana, što će se zvati u budućnosti. pa nek popune ta dva mjesta, bice veliko iskustvo za njih. ima tih mlađahnih sa većim potencijalom od npr štimca.
duda je rekao za bobija da nema kvalitet i ne može doprinijeti, ali kontma opet da je bolji od štimca.

ima tu i visokih igrača što su sa dudom u sukobu.

ali evo npr. milutinova, a na četvorci lagano jorovica sa sjajnom sezonom.

nadam se da će se teo oporaviti, ali nisam neki optimista. micic ima šlifa, ali još je zelen. ne bih rekao da se nešto posebno plaši, ali baš zbog toga što nije navikao na ovu konkurenciju više će grešiti

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2013, 11:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
BiH je divlja i nepredvidljiva ekipa, što se vidjelo na prošlom EP, kad su dobijali objektivno bolje ekipe od sebe (Hrvatsku), a gubili od slabijih (Finska). Međutim, ta divlja košarka nikad nije prolazila protiv Dude, tako da kontam da tu neće biti problema. Poslije otkaza Pekovića, i šanse Crne Gore za drugi krug su drastično oslabile.

Ono što nije baš dobro, je što se ukrštamo sa prelakom grupom A, u kojoj jedino Francuska ozbiljno figurira za neki plasman, Njemačka bez Novickog imaće problema da se uopšte plasira dalje. No, to znači da su najbolje ekipe u drugom dijelu žrijeba, i da nas u četvrtfinalu čeka težak protivnik.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2013, 11:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
i pored toga što su oni kao nikad jači, a mi nikad slabiji, ubjeđen sam da ćemo ih uzeti
(ako neko bude išao na tu utakmicu, a bude slobodno mjestu nek me računa)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
  
 
 [ 12944 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 648  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs