banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 07:33 Danas je 22 Jun 2026, 07:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 17674 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 884  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
srdjanBL je napisao:
Tesko je to prepricati i kroz pisanu rijec iskazati sarkazam i podsmijeh upucen Zvezdi, narodu koji je platio tu Igokeu. Nesto ovako je rekao:
"Kako je Igokea pravi, jaki tim kako je euroliga u laktasima sigurnu (a meni se zeludac okrece na pomisli kuda su nase pare otisle). Kako Zvezda nije tim vec napumpana od strane novinara itd." U svakom slucaju previse i za njega.


ko je to rekao?

ja sam gledao na pocetku onog njihovog generalnog direktora i covjek je bas fino govorio o cz


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Apr 2012, 15:55
Postovi: 183
Jeste da nema veze sa ovom temom al koliko zalim sto sam glasao za onog Vucka na ovim izborima a on sad udara bubnjeve za igokeu i njene navijace... to su ti banjalucki trubaci :x


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Mile je govorio na poluvremenu.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Mar 2012, 19:56
Postovi: 796
Igokea zasluzeno.Cijelo vrijeme su vodili.Pred kraj malo voda u usima ali ipak su dokazali da zaista imaju kvalitet i da nisu slucajno vodeci na tabeli.Zvezda primi dva samara u par dana i ispostavilo se kako mogu biti itekako slabasni ako Rakocevic ne ubaci 20+ poena.
Ne kontam kakve opet veze velike ima neko sa strane,Dodik,njegov brat,sin,daidza,amidza...
Nisu oni igrali kosarku niti su bitni za krajnji rezultat.Svasta.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=MIcAh1b1On4

Jao majko primi ga i Rajko,k'o onomad majmuncina Bajko!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 23:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Apr 2012, 15:55
Postovi: 183
Pa njegov brat ti je predsednik kk igokea ...pravo ponasanje predsednika kluba... vratice im se taj seljacki mentalitet


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 23:08 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2011, 14:14
Postovi: 1512
Sjecam se kao danas Igokee (ili kako se vec pise to smijesno ime) u vrijeme dok su domace utakmice igrali u OS Borisav Stankovic u Budzaku, pa tog uspona tokom prvog Milinom madata, vrtoglavi uspijeh od 3 lige RS do prvaka BIH pa ode Mile sa vlasti pa nisu imali ni za dresove nego su imali raspar dresove u Boriku protiv Borca i pisanje brojeva hemijiskom olovkom (Nikolic, mislim da je bio br. 12). Tako ce i sada, Evroliga jednu sezonu pa mile ode sa vlasti pa opet PAD!

Nadam se da krmak nece izdrzati ni tu godinu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 23:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 19:38
Postovi: 2478
Lokacija: Крајишка љепотица
sony3 je napisao:
Pa njegov brat ti je predsednik kk igokea ...pravo ponasanje predsednika kluba... vratice im se taj seljacki mentalitet


А да то случајно није онај исти Горан Додик који се након побједе ИгокеЈе у Борику над Борцем окренуо према публици и рекао ''Јебу сељаци, а?'' :roll: па један момак исто контао да га пребије?

_________________
d.a. je napisao:
ја нисам сељак, ја сам права српска сељачина :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 23:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
sony3 je napisao:
Jeste da nema veze sa ovom temom al koliko zalim sto [b]sam glasao za onog Vucka na ovim izborima a on sad udara bubnjeve za igokeu i njene navijace[/b]... to su ti banjalucki trubaci :x

izjava godine na forumu, hahhahahahahahahhaha

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 23:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2011, 14:14
Postovi: 1512
Ma Vucko, stara banjalucka "opozicija" :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 00:00 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Malo se smirio ..
VV je ocajno odradio utakmicu...Brkic je i protiv Partizana pogadjao trojke kao lud a on ostavlja spore Raska i brauna da ga brane
Zona nam je ocajna jebote trebas biti idiot pa to igrati...
Izbor akcija takodje mali Luka udje odigra lijepo on ga vadi Cvele pogodi trojku on opet...
Igora u odbrani nije bilo, prolazio ga je ko je stigao...
Sami smo krivi sad treba cuvati drugu poziciju ...
A sudjenje moram pogledati snimak...Ne znam jesam li bio pod utiskom pa su svaku niciju loptu dosudili njima
O G. Dodiku nemam rijeci. Moze li iko zamisliti eto Covica, Danilovica da nateze navijace i krece da tuce...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 00:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
sony3 je napisao:
Jeste da nema veze sa ovom temom al koliko zalim sto sam glasao za onog Vucka na ovim izborima a on sad udara bubnjeve za igokeu i njene navijace... to su ti banjalucki trubaci :x

Joj starac kako sam se ja valjao kad sam vidio njega na plakatu za izbore, dole kod pokojne mljekare cini mi se :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 10:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
ovo je prodana utakmica...


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 10:53 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Aha :)
toliko je prodana da gostujuca svlacionica jos odzvanja od galame predsjednika i potpredsjednika naseg kluba

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 11:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Jel ovaj sa tribine uspio bar nekoga da udari ili je glupo pao za ideale...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 11:09 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
RBA
Dodik je napao njega i udario ga a on je uzvratio i odgurnuo da a onda su utrcali branitelji lika i djela pa je momak pobjegao, nazalost prema informacijama koje imam uhvatili su ga napolju...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 11:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Jbg... Nadam se da je dobro...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 13:24 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 21 Jul 2012, 07:38
Postovi: 30
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 13:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Seljakluk


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 13:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Seljacke pi*ke :lol:

Kako se Milence izbio kada se to skandiralo na tribinama...

A i odnos njega i Covica je super, sede jedan pored drugog, a samo sto nisu okrenuli ledja :lol:

Kakvi seljaci ovi igosi :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 17:27 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 755
Jebeš više Igokeu, dosta o njima, ajmo o nečem drugom. Kakve su nam šanse u Eurokupu da prođemo grupu? Trebali bi sada u ove dve utakmice imati bolji međusobni skor od Uniksa , ali po meni ćemo mi jako teško u naredni krug, ako nas Uniks unakazi tamo


Vrh
  
 
 [ 17674 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 884  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Yandex [Bot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs