banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 13:49 Danas je 22 Jun 2026, 13:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 17674 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 884  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Jan 2013, 21:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Racunao sam na ljubav prema klubu...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 21:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Овим свечано поручујем играчима нашег вољеног клуба да се носе у три лијепе материне.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Rivaldinho je napisao:
Trener je morao riješiti predzadnji napad kako treba, mada moguće i da je Igor ludovao, nije mu to strano. Mi, ako ne mislimo da budemo topovska municija u Evroligi, ne možemo ovako kao protiv Igokee i Galatasaraja.


Ма која црна Евролига????? Па ми се тамо нећемо ни пласирати. Ево сад је евидентно да ће Сељокеа бити прва, а нас ће у плеј офу да кркне распали Партизан и довиђења.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Katastrofa... :(


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Apr 2012, 15:55
Postovi: 183
Nema sta, igrali smo lose al opet smo mogli pobijediti....al onaj Dodikov brat :angry4: pa vratice im se to sve jednom... seljacine obicne


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Мање сам патио кад нас је Мимица разбуцао у Сплиту него сад кад гледам оно дебело лакташко лоповско крм... пардон, предсједника Додика како се радује.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
ali sto je smijesno oni su vam se nudili u zadnjih 5 minuta samo tako.edvards dva puta sam na cijelu vasu odbranu,sva slobodna promasena....


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
I kao šlag rukometaši, oću crći, u glavi mi orkestar svira.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
papučar je napisao:
I kao šlag rukometaši, oću crći, u glavi mi orkestar svira.


srecom pa ne navijam za vas,mislim da bi se sad klatio na vrhu neke osamnaestospratnice


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
kakvo sportsko vece :(

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:35 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
O utakmici ne mogu dok se ne smirim...
Oni su nam se nudili nekoliko puta a mi smo pravili takve gluposti da je to strasno..

Ali ponasanje Igora i Gorana Dodika uzas... Takvi likovi vode moju Republiku....Nadam se samo da je onaj momka sto ga je Dodik napao pobjegao policiji i da ga nisu uhvatili...
Sutra ce pisati saopstenje i pitati otkud nas. Cubri mladji kaze otkud vi toliki, rekoh pitaj svoje koji su prodavali...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Brigate BL je napisao:
O utakmici ne mogu dok se ne smirim...
Oni su nam se nudili nekoliko puta a mi smo pravili takve gluposti da je to strasno..

Ali ponasanje Igora i Gorana Dodika uzas... Takvi likovi vode moju Republiku....Nadam se samo da je onaj momka sto ga je Dodik napao pobjegao policiji i da ga nisu uhvatili...
Sutra ce pisati saopstenje i pitati otkud nas. Cubri mladji kaze otkud vi toliki, rekoh pitaj svoje koji su prodavali...

sta su radili dodikovci?


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
mandrak je napisao:
ali sto je smijesno oni su vam se nudili u zadnjih 5 minuta samo tako.edvards dva puta sam na cijelu vasu odbranu,sva slobodna promasena....


cuj mene edvards,mislio sam na hamondsa

ovaj edvards se nije vidio na utakmici


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Apr 2012, 15:55
Postovi: 183
Dodikov brat poslje utakmice isao do navijaca i pokazivao srednji prst i tako a onda momak neki skocio na njega al ne znam sta je bilo sa njim kasnije... a sin je cijelu utakmicu nesto srao


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2004, 09:01
Postovi: 4094
Lokacija: Mejdan
Brigate BL je napisao:
Ali ponasanje Igora i Gorana Dodika uzas... Takvi likovi vode moju Republiku....Nadam se samo da je onaj momka sto ga je Dodik napao pobjegao policiji i da ga nisu uhvatili...
Sutra ce pisati saopstenje i pitati otkud nas. Cubri mladji kaze otkud vi toliki, rekoh pitaj svoje koji su prodavali...

kaj se dogodilo?
gledao sam samo prvu i zadnju cetvrtinu...

edit:
aha

_________________
ZP550


Poslednji put menjao Braneee dana 19 Jan 2013, 22:43, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2011, 14:14
Postovi: 1512
Ali krmeca izjava na poluvremenu je za anale.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:48 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
sta je izjavio

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
@Brigate
Jesu ono bile okačene neke zastave i bio barjak ?
Kratko sam nešto ugledao neki transparent "Stara škola" ali nije bio iza klupe Zvezdine.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:53 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
to su simpatizeri
CIgani stara skola
ljudi od 50 plus godina....

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 22:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2011, 14:14
Postovi: 1512
Tesko je to prepricati i kroz pisanu rijec iskazati sarkazam i podsmijeh upucen Zvezdi, narodu koji je platio tu Igokeu. Nesto ovako je rekao:
"Kako je Igokea pravi, jaki tim kako je euroliga u laktasima sigurnu (a meni se zeludac okrece na pomisli kuda su nase pare otisle). Kako Zvezda nije tim vec napumpana od strane novinara itd." U svakom slucaju previse i za njega.


Vrh
  
 
 [ 17674 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 884  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Semrush [Bot] i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs