banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 22:37 Danas je 27 Jun 2026, 22:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 12944 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 648  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Avg 2013, 17:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Vrati konju glavu ce doziviti malu prepravku cini mi se :lol:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 17:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Macvan je eksplozivan, kreativan i nadaren igrac.

Kad se sjetim da su se on i Bjelica redovno stavljali u istu recenicu, dodje mi zlo.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 19:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Ne serite matere vam.

Šta vam je Mačvan kriv i njegova igra ?


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 19:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Kriv je sto izgleda glupo, sto igra glupo.
Za svaki potez mu treba pola sekunde vise nego drugim igracima.
Nevezano za reprezentaciju, nego uopsteno.
Mentalno tromijeg igraca je tesko naci.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 19:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Nedljo sveta.

Čovjek ima dobar šut za 3 poena, dobar tajming za skok, solidna igra leđima, čak dobra. Jedino nema fizikalije, ali eto ne valja ni on zato što je ružan.

Nemoj te radi Makedonije, radi Jermenije. Čovjek igra u jednom od najbogatih klubova evrope, ali eto, slučajno je tamo.

I meni je antipatičan, ali vi ga predstavište kao Šulovića :roll:


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 21:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Macvan da je narastao jos 5cm bio bi brutalan igrac, ovako je ostao samo zvijer u najavi iz mladjih dana. Ali i kao takav je veoma dobar igrac, za ABA ligu i vise nego dobar.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 23:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Caca, ne preseravaj se.

Macvan je zapao izmedju dvije pozicije.
Nisam ja rekao da je on los igrac, nego istakao njegove nekvalitete. I pri tome ga ne volim, jer bi mogao biti puno bolji, da nije glupak. I ima ruznu frizuru. I mama mu se kupa gola.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 23:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2011, 14:14
Postovi: 1512
Ja sam cuo da se kupa u skafanderu :D
Salu na stranu, slazem se sa Taskom, po meni ostao je izmedju 5 i 4, preslab za pet prespor za 4 i to je ono sto ga zeza, ipak je samo jedan Carls Barkli. Ali nije za njega kasno, ako bi poradio na snazi mogao bi biti jako dobar i snazan centar, ako se izvuce i bude htio biti "bek suter" eto nama jos jednog Drobnjaka da puca nerezenske trice kada se lomi rezultat. ;)


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Avg 2013, 18:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
NA DANAŠNJI DAN: Moćna Jugoslavija po četvrti put postala šampion sveta!

Izvor: mozzartsport.com


Plavi posle neverovatno tesne utakmice uspeli da po drugi put na turniru savladaju Ruse rezultatom 64:62 (30:35), kada je blistao neverovatni Bananamen - Željko Rebrača.

Slika

Na današnji dan, pre tačno 15 godina košarkaška reprezentacija SR Jugoslavije osvojila je četvrtu titulu šampiona sveta! U finalu je, posle krajnje neizvesnog meča, savladana Rusija (po drugi put na tom šampionatu) rezultatom 64:62, a za najkorisnijeg igrača izabran je Dejan Bodiroga. U najboljoj petorci kompletnog turnira bili su upravo Bodiroga i Željko Rebrača, koji je blistao tokom celog prvenstva, a posebno u finalu.
Odlazak na Svetsko prvenstvo u Atinu 1998. godine bio je zapravo povratak na mesto uspeha... Tamo gde je ova košarkaška generacija ponovo rođena 1995. godine posle sankcija i potpune izolacije (setite se samo kultnog zakucavanja Saše Danilovića preko Arvidasa Sabonisa u finalu i trijumf rezultatom 96:90 vredan zlata!).
Međutim, Željko Obradović je tada bio prinuđen da promeni praktično polovinu tima – Vlade Divac je učešće u reprezentaciji zbog lokauta u NBA ligi, Zoran Savić se povukao iz reprezentacije, Saša Danilović je operisao članak, dok se Sale Đorđević oporavljao od operacije meniskusa, pa se ekipi priključio na samom prvenstvu bez treninga. Tada je Obradović u vatru bacio mlade snage – Vlado Šćepanović na poziciji beka, Dragan Lukovski je stigao kao rezervni plejmejker, dok su Predrag Drobnjak i Nikola Bulatović bili na poziciji centra.
Jugoslavija je takmičenje počela u grupi B zajedno sa Portorikom, Rusijom i Japanom, od kojih je jedino Rusija zadavala manje probleme. Plavi su kao prvoplasirani tim u grupi nastavili takmičenje. U polufinalnoj grupi E Jugoslavija je savladala Grčku i Kanadu, ali je doživela i prvi poraz od Italije, što nije puno uticalo na dalji plasman, pa su naši košarkaši u četvrtfinale otišli ponovo kao prvoplasirani tim.

U borbi za polufinale Plavi su savladali Argentinu, a u narednoj utakmici ponovo je usledio meč sa domaćinom – Grcima. Iako su naši gubili tokom gotovo svih 40 minuta, nisu klonuli duhom, već su na iskustvo stigli do produžetka, gde protivnici nisu imali šanse... Jugoslavija je slavila rezultatom 78:73, a protivnik u finalu ponovo je bila Rusija, koja je u dramatičnoj utakmici uspela da savlada drim-tim SAD.
Finale 13. Svetskog prvenstva bilo je, u najmanju ruku, izuzetno dramatično. Rusi su samouvereno vodili u periodu od 6. do 32. minuta, ali je tada Milenko Topić doneo minimalnu prednost – 50:49. U 38. minutu manji predah donela je trojka Saše Đorđevića za 53:50, a onda je na scenu stupio Željko Rebrača, koji je prvo prekinuo jedan od ključnih napada protivnika onom legendarnom rampom nad centrom Mihajlovim, da bi prilikom promašenog bacanja Topića uhvatio loptu i smestio je u koš za rezultat 60:56. Rebrača je pet sekundi pre kraja utakmice stao i sam na liniju slobodnih bacanja, a rezultat u tom trenutku bio je 62:60 za Plave. Fenomenalni krilni centar bio je precizan oba puta što je značilo samo jedno – Jugoslavija je prvak sveta, po četvrti put u svojoj prebogatoj istoriji!

SRBIJA – RUSIJA 64:62 (30:35)

Srbija: Bodiroga (MVP turnira), Šćepanović, Obradović, Lončar, Lukovski, Berić, Đorđević, Rebrača, Drobnjak, Bulatović, Tomašević, Topić.
Trener: Željko Obradović

Rusija: Karašev, Babkov, Mihajlov, Fetisov, Kisurin, Nosov, Panov, Kudelin, E. Pašutin, Z. Pašutin, Čakulin, Kurašov
Trener: Sergej Belov

Slika

Slika

http://www.mozzartsport.com/vesti/na-da ... to-i-video


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Avg 2013, 18:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Kakve su to sve igracine bile, velika vecina ovih danasnjih im nije ni do koljena, a opet im nikad nije bilo tesko doci igrati za reprezentaciju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Avg 2013, 22:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
Potkrala se greška u tekstu, Rusi u polufinalu nisu izbacili američki "Drim Tim", već reprezentaciju sastavljenu od igrača koji su igrali u Evropi, predvođenu moćnim Vendelom Aleksisom.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Avg 2013, 22:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Haha i mene zacudi otkud rusi da izbace amere.


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Avg 2013, 08:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7118
zerocool je napisao:
Kakve su to sve igracine bile, velika vecina ovih danasnjih im nije ni do koljena, a opet im nikad nije bilo tesko doci igrati za reprezentaciju.


Ovo su, sem par izuzetaka, obični klinci za njih...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Avg 2013, 14:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
U 21:00 Srbija - Ukrajina....

Valjalo bi vratiti Ukrajincima za Černomorec :lol: :iconbiggrin:

bez ljutnje romi


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Avg 2013, 15:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Pamtim to kao da je bilo danas


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Avg 2013, 20:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
al sto francuzi siluju hrvate 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Avg 2013, 20:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
joj ovih ukrajinaca jesu raspali

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Avg 2013, 20:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
i na koji fazon ovi igraju evropsko prvenstvo nikako mi nije jasno.


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Avg 2013, 20:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
bez obzira na sve, al kad vidim kalinića, gagića, markovica kao prvog pleja, pa i anđušića za koga smatram da je solidan igrač, ali debelo precijenjen... odma me neki gadni pesimizam uhvati i okonča bilo kakva nadanja

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Avg 2013, 02:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Nisam gledao, kakvi smo bili?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 [ 12944 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 648  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], motozeljo i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs