banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 14:07 Danas je 24 Jun 2026, 14:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1182, 1183, 1184, 1185, 1186, 1187, 1188 ... 1224  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 13:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5746
Lokacija: 78000
Ja da sam na njegovom mjestu, davno bih se sam od sebe spakovao i napustio Australiju. I nikad vise ne bih krocio na njihovo tlo.

Al u globali, poceli su smarati i oni i on.. ili ga pustajte da se takmici ili ga deportuj..

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 14:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Eto, sreća pa nisi. Možda sad nešto naučiš o principu i borbi.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 14:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 9054
Imaš ljudi koji odustaju na prvoj prepreci, a imaš i onih koji se bore do kraja pa šta bude - bude.
Novak je etalon ovih zaguljenih.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 14:03 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40517
Lokacija: Месечева икра
Koji princip? Da se guraš tamo gdje te očigledno neće?

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 14:04 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
Etalon sponzorskih ugovora :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 14:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5746
Lokacija: 78000
O cemu ti pricas ? Ljudi rade sa njim sta hoce, malo u hotel, malo na teren, malo uhapsen, malo ce ga deportovati.. pljuju po njemu tamo ko da je najgori lopov.
Da li bi ti ostao na zurci recimo, gdje od 30 ljudi, 25 hoce da te otjera, svasta ti govori, gura te, pljuje ? Bi malo sutra..
Kakvi su to klosari dole, jos samo treba da dozivi to da dodje do finala, da uzme ao i na kraju da mu oduzmu titulu.. ljudi su teske sirovine i to je to

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 14:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Odeš na turnir i svako hoće da te pobijedi. Ti se spakuješ i odeš, jer te ne žele.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 14:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5746
Lokacija: 78000
Oni otvoreno iskazuju mrznju prema njemu, to nije realno. Evo sad citam, da su valjda i neki dio zakona mijenjali da bi ga mogli zajebavati dok se on spremao da dodje u australiju… nema in tu sta traziti vise, ni sad ni u buduce.
A sama Australija i taj open njihov i sport ce biti najveci gubitnici zbog ovoga..

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 14:20 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40517
Lokacija: Месечева икра
Pošteni Srda je napisao:
Odeš na turnir i svako hoće da te pobijedi. Ti se spakuješ i odeš, jer te ne žele.
Ne seri.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 14:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2937
supersonic je napisao:
O cemu ti pricas ? Ljudi rade sa njim sta hoce, malo u hotel, malo na teren, malo uhapsen, malo ce ga deportovati.. pljuju po njemu tamo ko da je najgori lopov.
Da li bi ti ostao na zurci recimo, gdje od 30 ljudi, 25 hoce da te otjera, svasta ti govori, gura te, pljuje ? Bi malo sutra..
Kakvi su to klosari dole, jos samo treba da dozivi to da dodje do finala, da uzme ao i na kraju da mu oduzmu titulu.. ljudi su teske sirovine i to je to
Po covjek hoce da ostane na toj zurci i da odvede sa sobom najbolju ribu i popisa im se svima u lice.

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 14:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5746
Lokacija: 78000
Zivi bili pa videli.. i ja se nadam da ce je dovesti, al tesko..

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 15:00 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 30 Mar 2011, 17:05
Postovi: 67
Štp bi rekao veliki Del Boy
Da vam se babe nisu kurvale i dalj bi bili englezi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 15:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5084
Lokacija: Banja Luka
Slika

Jedna topla ljudska priča, kakvih naš Nolo ima na pretek...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 16:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 12 Jan 2007, 00:30
Postovi: 263
Njegova borba ima smisla ukoliko će ovo da vodi ka kažnjavanju Teniske Federacije Australije i Australian Opena od strane ITF-a i eventualno od strane ATP i WTA zbog diskriminacije. Koliko je realno da se tako nešto ostvari na kraju teško je reći. Lično bih volio tako nešto da vidim. Ukoliko osim češke teniserke koja je izbačena postoji još neko možda imaju šanse da se udruže. Interesantno je što smo uz antivaksere dobili i vaksere ekstremiste te se Novak sada razapinje po zapadnim medijima, spinuju se razne laži. Nadam se da ovo neće značiti kraj njegove karijere i da će uzeti još bar jedan grend slem.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 17:06 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1826
Borba ima smisla jer mu to dozvoljava australijski zakon, kao sto mu je isti zakon dozvolio da udje u australiju i oborio prvu odluku o ukidanju vize. Zasto onda da se ne bori? Koga boli klinac sto ga ne vole, bori se za sebe ne za australijance.

Djokovic je iskoristio ono sto je bilo ponudjeno kao i cehinja, sletio je u australiju nakon stoje mala cehinja vec usla i igrala sa istim papirima i tek kad je sletio su ebeni politicari promjenili pravila jer su u Djokovicu najdenom vidjeli ono sto u cehinji nisu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 17:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29905
Lokacija: Banjaluka
Psychonaut je napisao:
Njegova borba ima smisla ukoliko će ovo da vodi ka kažnjavanju Teniske Federacije Australije i Australian Opena od strane ITF-a i eventualno od strane ATP i WTA zbog diskriminacije. Koliko je realno da se tako nešto ostvari na kraju teško je reći. Lično bih volio tako nešto da vidim. Ukoliko osim češke teniserke koja je izbačena postoji još neko možda imaju šanse da se udruže. Interesantno je što smo uz antivaksere dobili i vaksere ekstremiste te se Novak sada razapinje po zapadnim medijima, spinuju se razne laži. Nadam se da ovo neće značiti kraj njegove karijere i da će uzeti još bar jedan grend slem.


Nije turnir kriv, oni su mu dopustili da igra, drzava pravi probleme.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 17:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Tačnije, par političara. Ali prošle godine kada je bila mnogo gora situacija u svijetu, igra se AO. Sada imaš preko 5.3 miliina vakcinisanih sa dvije doze u državi od ukupno 6.6 miliona. Uhvatili se Đokovića da pokažu, kako nema izuzetaka oko mjera... Sve ok da nije bila ona situacija sa Tomićem. Mogli bi njemu oduzeti državljanstvo :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 17:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 12 Jan 2007, 00:30
Postovi: 263
zerocool je napisao:
Nije turnir kriv, oni su mu dopustili da igra, drzava pravi probleme.

Nije turnir kriv, slažem se, ali neka krovna sportska organizacija mora da plati kaznu i preuzme odgovornost. Kao što kod nas UEFA lupa po ušima fudbalske saveze.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 17:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5746
Lokacija: 78000
Na kraju krajeva, gdje je sad taj sindikat igraca koji izmedju ostalih vodi i Djokovic, da stane na njegovu stranu ?
Ja koliko sam skontao, niko se zvanicno nije oglasio.. ni oni, ni itf ni ao.. svi sute

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ATP/WTA Tour
PostPoslato: 14 Jan 2022, 18:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1826
Ajoj pa gdje je, odmah bi ga optuzili da ga je privatizovao iste sekunde ali sto ova govna iz ATP-a cute a on je na njihovoj listi broj jedan.


Vrh
  
 
 [ 24472 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1182, 1183, 1184, 1185, 1186, 1187, 1188 ... 1224  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], ByteDance [Bot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs