banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 22:38 Danas je 27 Jun 2026, 22:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 4008 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 201  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Mar 2013, 16:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Pa posto ovaj lupa gluposti. :D Postavi video neka vidi..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yhxW5cmFb7E[/youtube]

Dao prvi gol, ok to je bio zicer ali opet je dao. A onda pogledaj sta je uradio kod drugog. Ne vidim da se tu ista pitalo Xavia, Inieste i ostalih.. I jos pogledaj sta su mu radili komplet utakmicu, gazili su ga i udarali svako malo i opet je bio odlican.

I cisto da ga jos malo zajebavam ovde je ona famozna situacija sa Alvesom kad se okretao kao prase na raznju a Pepe ga promasio i za to dobio crveni. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2013, 16:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Ziri, postigao je on prije par sezona protiv Hetafea gol kada je sam prošao 7-8 igrača od centra. Postigao je još dosta takvih golova. Ali to su sve utakmice gdje je većina igrača bila raspoložena, Ćavi i Inijesta u formi. Odlični Alveš po desnoj strani. Nije bilo mrtvilo u igri kao sada. Tačnije, ovaj posljednji mjesec dana je najgori u zadnjih 5 godina po igri Barse. E sada se trebaš izdvojiti i podići ekipu kao najbolji igrač na Svijetu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2013, 16:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
Ajde, da se ne raspravljamo dalje oko tih stvari oko koji smo već krvili :D ali za ono je Pepe zaslužio crveni svakako više nego Nani prošle sedmice, tim prije što je vidio gdje ide, u cjevanicu protivnika, na način na koji se lako lomi noga. Kontam da je Alves trebalo da ne povuče nogu, zadobio bi povredu u rangu od zajebane do teže, ali bi bar "opravdao" crveni karton.

Inače, sad čitam da je Mesi izjavio za medije iz Barselone da će večeras dati sve od sebe, kako bi pokazao pojedinim fanovima da griješe :D

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2013, 16:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Pa trazio si veliku utakmicu zato sam pomenuo ovo, znam i ja da on ima dosta takvih golova. A tesko da ima puno vecih utakmica nego protiv Reala u 1/2 finalu LS na njihovom stadionu..
A nema veze kakvi su oni tad bili, poenta je da je on kod ovog gola sve sam uradio.
Popo ne kazem da nije zasluzio ali prilicno sam siguran da je sudio stvarno mislio da ga je udario i da je zato i dao crveni. A za sve to je zasluzna odlicna gluma, covjek se okrenuo pedeset puta i previjao se kao da ga je u najmanju ruku Tajson bubnuo a ono nije ga ni zakacio..


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2013, 16:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Popokatepetl je napisao:
Inače, sad čitam da je Mesi izjavio za medije iz Barselone da će večeras dati sve od sebe, kako bi pokazao pojedinim fanovima da griješe :D

:lol: :lol:

Nemoj samo da bude ono sutra "je l' igrao Mesi sinoć"? :D


Čitao sam ja izjave i Ćavija, Alveša, Pikea i Valdeza da prolaze 100% dalje. Kao kada je Ćaća davao izjave po forumu prije prve utakmice. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2013, 17:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Ziri, šta misliš za Šalke - Galata? Još se nismo te utakmice dohvatili. :D

Možemo raditi večernje utakmice na Areni ili Sportklubu. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2013, 17:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Realno, koliko smo nasrali ovde mogli smo pricati barem sat vremena na Areni. :lol:
Tu tacno nisam pametan. Kontam Salke ali opet kad vidim da u Galati igraju Drogba, Snajder onda ni sam ne znam. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2013, 17:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Ja bih sada poslao poruku ovima na Areni da nas dvojicu kao "specijalne" goste večeras pozovu da damo komentar o utakmici, ali se bojim da se ne svađamo pred milionima ljudi koji prate program i da nas ne istjeraju iz studija. :lol: :lol:
A posebni gosti da nam budu Popke i Herco (u dresu Barselone). :D

Jesi igrao 1 na Šalke ili golove?


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2013, 17:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
To bi bila najgledanija emisija u istoriji Arene. :D
Nisam jos nista, odigracu malo kasnije nesto. Moram prvo skontati sta cu. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2013, 17:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3879
Нова Варош je napisao:
Barsa boriš se protiv vetrenjača.

Ziri, Hertzog, Skeva, Richa, Elvis, Shakal i još poneki forumaši nikad neće čestitati Barsi na prolasku, uvijek će se uhvatiti za nešto da drugo,


Ko kaze? Ja uvijek cestitam boljoj ekipi, ali Barsa mi je nekako iritantna ekipa u zadnje vrijeme (gotivio sam ih dok je gospodin Zuba igrao za njih), pogotovo sa silnim simuliranjem i na svaki malo jaci start svi ko osovi lete prema sudiji zahtjevajuci pitajbogasta.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2013, 18:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 31 Jul 2011, 10:31
Postovi: 458
Večeras uzima Milan 2:0 ili 2:1 :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2013, 18:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20527
Lokacija: SAO Krmine
Neuk sam, a tome ne pomazu ovi nasi kablovski operateri - na kojoj TV veceras se moze gledati utakmica? :oops:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2013, 18:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 31 Jul 2011, 10:31
Postovi: 458
V@nja je napisao:
Neuk sam, a tome ne pomazu ovi nasi kablovski operateri - na kojoj TV veceras se moze gledati utakmica? :oops:


ArenaSport 3 i RTRS.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2013, 19:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Ajde dobro, da završim raspravu...

Nadam se večeras prolasku na ovaj ili "onaj" način. Ako bude 0-0 do neke 80-te, i onda povedemo biće svašta do kraja. Naravno, volio bih da povedemo u prvih 20-ak minuta, onda ćemo se razletiti.
Nadam se početnom sastavu ovakvom (ograđujem se oko Čavija)

...............Crna rupa..................

...Dani....Pique.....Maskerano...........Alba....

.....................Buskets.......................

..............Xavi..................Inieesta..........

.....Pedro..........Messi......Vilja......

Ako ne budem ČAvi mogao igrati, onda Fabregas.

Mislim da je red da Vilja odigra jednu utakmicu kako je Bog rekao. A Maskerano je brži od pujola + bolji sa loptom, bio bi od veće koristi nego ovaj.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2013, 19:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Neće taj napad biti. Ćavi bi trebao početi utakmicu, doktori su rekli da može igrati od početka.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2013, 19:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Jebiga, bilo bi dobro da krenu rukati s 20-25 metara po golu, Abiati i nije neki gošo, moglo bi to ući.

Jebiga, Barsa i ja ne vjerujem da će ovi izaći, ali bilo bi dobro. Može i Alexis mjesto Davida.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2013, 19:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Težak je ovo rezultat, ako Milan postigne gol, ovi naši ne mogu 4.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2013, 19:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Odigrao sam na tiketu, za ovu utakmicu 1&GG , CK1, PK1, ZK vise, plus na drugoj utakmici GG&3+, i Vise kornera.... Ljudi mi se smiju a ja u fazonu, ko se zadnji smije najsladje se smije 8) :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2013, 19:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
skeva je napisao:
Odigrao sam na tiketu, za ovu utakmicu 1&GG , CK1, PK1, ZK vise, plus na drugoj utakmici GG&3+, i Vise kornera.... Ljudi mi se smiju a ja u fazonu, ko se zadnji smije najsladje se smije 8) :D

Svidja mi se tiket, i ja sam mislio nesto tako odigrati... GG na obe utakmice svakako zuti preko, a moze i da ce milan imati vise zutih


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2013, 19:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Koja je granica za žute i kornere?


Vrh
  
 
 [ 4008 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 201  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], motozeljo i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs