banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 23:40 Danas je 26 Jun 2026, 23:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 4197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 210  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 09 Okt 2016, 20:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Džile apsolutno u pravu kad je rekao da je Žižić najbolja napadačka petica u ligi. Meni je nevjerovatno da Zubac osta u NBA a Ante ne.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 09 Okt 2016, 22:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2978
Dovoljno je reci - Ante Zizic. 35 poena, 20 skokova uz index 56 za momka koji je 1997. godiste. Nevjerovatno !


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 09 Okt 2016, 22:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
enc0re je napisao:
Džile apsolutno u pravu kad je rekao da je Žižić najbolja napadačka petica u ligi. Meni je nevjerovatno da Zubac osta u NBA a Ante ne.


Drugačiji su stil igre, trenutno je Zubac potrebniji u NBA, u smislu da od njega prave igrača, više nego Ante.
Mišljenja sam da će Ante imati bolju karijeru.
Biće komšije jake pod košem, enormno jaki, ali bez playa dobrog mogu svirati u frulu. Dobro nama će uvijek duvati, kompleksa zbog :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 10 Okt 2016, 07:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Moralni pobjednik ovosezonske ABA lige će biti ekipa koja uspije izvući ispod 20 razilke...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 10 Okt 2016, 09:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Вјероватно сте примјетили да су пооштрена стара правила око фаулова у контра нападу. Овако стоје ствари, бар би требале...

- кад играче остане лицем у лице са протовником, није намјеран фаул, тачније не би га судије требале тако свирати

- фаул са бока ил са леђа је намјеран, на било којем дјелу терена, ако се установи да је покушај сјече контре

Одлично правило, ако се буде примјењивало како треба, ако буде селективно, ето фртутме...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 10 Okt 2016, 17:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Poslije nepuna 4 kola najbolji strijelac ABA je Zizic sa nesto preko 24 poena po utakmici, prate da Sakic i Marinkovic sa 22 i 10,7 poena.
Najbolji skakac je Zizic takodje (zbog 20 skokova u zadnjoj utakmici) sa 10,25 skokova, prati ga Lazarevic sa 10 skokova po utakmici dok je treci Jankovic iz Olimpije.
Sto se tice asistencija vodeci igrac lige je Covic sa 8,3 asista po utakmici, iza njega su dva majstora dodavanja, Markus Vilijams i rekorder EL u asistencijama na jednoj utakmici Stefan Jovic. Tu je i Jones iz Mornara cije asistencije nisu pomogle da njegova ekipa zabiljezi prvi trijumf u ovoj sezoni.
Najbolji bloker je Uros Lukovic iz Partizana, slijede ga Zizic i Dzejms iz Buducnosti.
Kradljivce lopti predvode Stefan Jovic i Valer iz Mornara.

Do sada po indeksima najbolji tim prvenstva (7-5)
Niski:
Hacer, Dzeferson, Jovic, Robinson, Zizic, Sehovic, Vranjes
Visoki:
Zizic, Sakic, Marinkovic, Jankovic, Bilan

Sto se tice kolektiva, najbolja ekipa lige po indeksu je Crvena zvezda koja biljezi 114,5 po utakmici, druga je Buducnost sa 110 a FMP ima 98,3.
Zvezda je prva i u poenima i to 94.5 po utakmici, prati je Buducnost sa 90,25 a Cedevita ima 84 (uglavnom zbog demoliranja Zadra)
Najbolje skace FMP (veoma zanimljivo uzevsi u obzir da nemaju pravi peticu) sa 38 skokova, koliko ima i Olimpija, treca je Cibona.
Najvise asistencija ima Zvezda, 24 po utakmici, tu je i Buducnost sa 23,25 dok Cedevita ima 21,5
Najaktivniju odbranu ima Zvezda sa skoro 10 kradja po utakmici, druga je Mega a treca Cedevita.

Eto malo statistike :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 10 Okt 2016, 18:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Ko je hobit u dresu Karpoša s brojem 8? :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 10 Okt 2016, 18:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Jakimovski? :lol: I ja sam primjetio, morao sam otici na sajt provjeriti :) Solidan je, 178cm

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 10 Okt 2016, 18:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Sudije svirlnule 4600 faulova, pola nepotrebno.
Javor je teški duduk od sudije, ko tu budalu delegira da mi je znati.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 10 Okt 2016, 23:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 09 Jul 2010, 09:50
Postovi: 309
skeva je napisao:
Jakimovski? :lol: I ja sam primjetio, morao sam otici na sajt provjeriti :) Solidan je, 178cm

Inače, tata mu je predsjednik opštine Karpoš. A mislim da su mu i tih 178 navukli, naoko je Jan Močnik za po glave viši. A Jan je 174 cm.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 11 Okt 2016, 08:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2978
Iznenadio me Robinson sinoc. Nisam znao da je toliko prodoran i eksplozivan. Nekad mi se cini da i prebrzo razmislja za svoje tijelo, ne znam, nekako mi cudno izgledaju ti njegovi pokreti, ali dok god pogadja i onako dominira, moraju biti prezadovoljni s njim. Da im nije njega sinoc bilo, ne bi nikad dobili onu utakmicu, jos na sve to FMP je djelovao prilicno traljavo...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 11 Okt 2016, 12:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
https://en.wikipedia.org/wiki/Kimani_Ffriend

kakav igrač sa 40 godina igra za okk bg :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 11 Okt 2016, 12:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Ma nije cudo za FMP, mlada su ekipa, normalno je da nekad podbace kao sinoc.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 11 Okt 2016, 14:12 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Upravo posebno jer se i klipa pogubio skroz ...Lose bas lose je vodio mec, previse je mijenjao kao trayio tim a u sustini prekinuo je nekoliko puta igraca u naletu za razliku od Baje

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 11 Okt 2016, 23:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Mislili su staviti Dzikica prvog ali onda se ova dvojica ne bi vidjela :D

Slika

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 12 Okt 2016, 13:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
ФМП је киксо јер сам ставио Лазаревића за капитена у фантасију. Стрпићу се још сљедеће коло, а онда ако се нешто не промијени правим радикалан рез у тиму, раван отпуштању Мекела, Томпсона и Софоа.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 18 Okt 2016, 00:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Ljubicic pojacao FMP, Vukasovic otpusten. 95% je da je Volters novi igrac Zvezde na poziciji Rebe :) . Partizan probao dovesti Jankovica, ovaj nije pristao. Cedevita je dovela jos jednog pleja, to je vjerovatno neko vec napisao.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 18 Okt 2016, 06:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Očekivao sam pokušaj na Jankovića čim sam vidio da je katovan :D. Pristaće ako ne bude boljih ponuda a nadam se da ih neće biti.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 18 Okt 2016, 09:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Veoma zanimljiv visoki igrac, stvarno ga vrijedi probati.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 18 Okt 2016, 14:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Pierre Jackson potpisao za Cedevitu. Nije li on PG? A oni već imaju 2 Amera na toj poziciji... :confused4:


Vrh
  
 
 [ 4197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 210  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs