banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 03 Jun 2024, 17:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jan 2004, 12:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 174
Lokacija: banja lUUUUka, Bosna i Hercegovina
Citiraj:
Osim toga..ako nishta drugo 30 GROBARA je bilo u ZG!!!!!!!! nARAVNO MISLIM NA JF...a ne na Agente...

Molim sve koji su ih primjetili na TV da mi jave . Nagrada 10.000 eura..
Gostovanje je kada se ide i navija, a ne kada sutis, seres se od straha i cuva te kordon specijalaca. Zato :fist:

_________________
..politika me U zivotU Uvijek pratila u stopU...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jan 2004, 15:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
IZVJESTAJ SA UTAKMICE CIBONA-PARTIZAN OD STRANE JEDOG GROBARA IZ JUZNOG FRONTA:

U sredu u 7.30 smo cikalaza, ortka iz kg-a i ja krenuli sa glanvne autobuske stanice neki kombijem! Unutra sve neki penzosi koji su doprineli da nas na granici niko ne cima pa su nam lupili pecate u pasos a da nas nista nisu pitali/cimali! Ortaci iz grobari srbija su u to vreme vec naveliko bili u zg-u! Saznali smo da su nekih par alcatraza vratili sa grane, jer su ih cimali carinici, a oni su bili bez dinara, i koliko znam go.vnari su ih vratili U zagreb smo stigli negde oko 13.30 gde nas ceka frendica koja nas vodi do hotela Opera gde su smesteni igraci i uprava i gde su vec bili momci iz GS! Tu smo saznali da karata ce biti za nas, sve smo platili iz svog dzepa plus 6 karata koje nam je dao Sibinovic! Tako da price o nekim akreditacijama i slicno su smesne! Racunajuci koliko ce nas biti smo zakljucili da nemamo dovoljno karata ali smo imali neke sheme, tako da se nismo brinuli oko kova! Kada smo najvaznije obezbedili posli smo svi svojim putem! Neki da klopaju, da se gudriraju, da obilaze grad, da spavaju u hotelskom holu ( ) Prvo sam sa lazom i sa jednim vandalom otisli da klopamo, pa u neku pivnicu gde smo pili Ozujsko pivo! O pogledima unutar kafica necu nista da vam govorim, dovoljno znate o hrvatima (chke se samo mrste a niko rec ne kaze) dovoljno je reci da je bio gogi (ko ga zna, zna o cemu govorim)! Kasnije sam sa frendicom i ortakom iz kg-a otisao malo u obilazak grada i uz par slika pozurio nazad da stignem na vreme, a i smorio sam se (prethodno sam se "druzio" sa nasim annti strejterima) tako da sam imao probleme sa tripovima ! U svakom slucaju klasicno slikanje ispred Jelacica, a s'obzirom da je pored nas bila murija, nije bilo nacionalnog iskazivanja, ali znam momke koje su i to uradili, ali za zapisavanje nisam cuo ! Onda dolazimo u halu gde dolazi jos puno momaka, upoznao sam Solomona i ekipu, bilo je tu jos par likova cije grupe neznam, i dva alcatraza! Sve ukupno 24 coveka plus prijatelji kluba, i u holu je bila atmosfera na nivou! Dolaze igraci, sprema se za polazak, svi su toliko uberdjeni u fucking pobedu, sta da vam kazem! Cimamo se tu jos pola sata i onda se krece (price o prebijenom soferu saznajem tek ovde, i sta da kazem osim da pored nas 24 oni izgaze nekog jadnog coveka koji nema veze sa navijacima, i to dok je bio sam! SVAKA IM CAST) Ulazimo u bus gde su novinari, navijamo do hale i onda ulazimo na tkz. VIP ulaze! Onda smo cirka sat vremena cekali da udjemo, gde su nas ni zbog cega zadrzavali, sto smo iskoristili za grupno slikanje! Ulazimo unutra, jos uvek je bila poluprazna hala, izgleda da nisu ni skontali ko smo! Pocinje slikanje, opustena atmosfera, i onda pocinju sranja za koja su iskljucivo zasluzni njihovi glupi panduri! Stepa se sklonio iz kopa u majci GS da se slika, a Gogi pali cigaru (tamo je stvarno zabranjeno pusenje), i zbog toga krece hapsenje, svi skacu opsta ludnica,inspektora duplo vise nego nas, i njih dvojicu odvode! E sad sto iz price sa njima znam da su se bolje zezali od nas za vreme tekme, tako da ih ne treba zaliti! Dolazi inspektor koji pocinje da se dernja na nas u fazonu "pisnete li, pomerite li se svi letite napolje" Znaci nikad gore! Puni se hala pocinje tekma, ubise nas! Znaci tekmu necu ni kometarisati... Tako da smo razlog za radost imali samo u par navrata u prvom poluvremenu, na koje je uvek uzvracao zvizduk i prozivanje cele hale! Kako su samo piz.deli niste svesni, znaci padne trojka i mi svi pocnemo da se dernjamo a oni umiru! Nismo mogli da se sa njima direktno prozivamo jer bi usledio linc, ne od smesnih paora, nego od zandarmerije! Na poluvremenu ustajemo, sve opusteno, i pred pocetak drugog poluvremena svi sedaju mi ostajemo da stojimo i onda cela hala konta da su to Srbi! Znaci pocinje paljenje, cela hala gleda u nas, panduri par redova ispod sede a svi ostali stoje i okrenuti bulje u nas! A akcije su im bile, dodjite ovamo ( ) i sl. a pobednik je lik i jos 10 takvih kao on, koji je sedeo pored nas i kad je video ko smo, otisao jedno 20 metara od nas i poce "cetnici, jeb.acemo vam kevu" Mi smo se smejali, ostalli da stojimo, po neko ih je i pozdravljao hvatanjem za mooda i slicno, sve na kvarno da nas jedno bar 50 inspektora ne bi isteralo napolje! Situacija se opasno zakuvala, prozivaju nas bre babe iz loze, CEAL BRE HALA! Pocinje tekma i sve se smiruje, samo da nije nasa ekipa odigrala ocajno, cudo bi bilo, jer nismo imali razlog ni jednom za odusevljenje, na koje bi usledio ni ja neznam sta! Do kraja tekme smo se smorili nikad jace, sve dok se nije zavrsila tekma gde opet pocinje "dodjite ovamo i sl." Nastavlja se cimanje, ali manjim intezitetom nego na poluvremenu, pocinje gadjanje sa petardama ( ) par upaljaca i to je to! Onda ih murija tera napolje! Samo da napomenem njihovo navijanje, koje se po meni najlakse moze opisati kao klasicno navijanje navijaca BiH, gde je bitno da se pevaju nacionalisticke pesme i nista drugo! Znaci protiv srba, grobara, klasicne ruralne face, tacno vidis da su dosli zbog partizana, i stvarno ne treba trositi reci na njih! Po pitanju tuce za njih vazi ona "vuk dlaku menja a cud nikad", znaci kao sto su bili pichke pre 10-15 god tako su i sad, na prvo upozorenje pandura (posto pendreke nisu ni imali) svi brze bolje beze! Da se vratim, prazni se hala, i onda izlazimo napolje! Problem je nastao jer mi nemamo kako da se vratimo a odlazak na ulicu bi znacio samoubistvo, glupa voditeljka puta ne da da se stoji u busu! Dolaze Sibinovic i Todoric koji su regulisali da novinari predju kod igraca a mi u bus sa ostatkom novinara! Cak je i Danilovic izasao i rekao soferu da ako mu napisu kaznu, da je preda klubu! Ispali su korektni, i hvala im! U busu najjace zezanje sa novinarima, odmah je na B92 izaslo obavestenje koje je sad na home page-u sajta! Nudili nas klopom sokovima, bruka! Pricalo se celu noc o derbijima sa novinarima, no to mora da vam kaze laza jer sam ja spavao ceo put! Stizemo u bg oko 6 ujutru, svi zivi, zdravi i citavi! Dakle fenomenalna akcija, sve na nivou, jedino sto je falilo je ta pobeda igraca i da sve bude komplet! Za slike se strpite, solomon ih ima puno a ja moram da cekam ortka da ih donese jer je ostao kod frendice u zg-u! Sta sam zaboravio, dopunice Laza...

Urosh

http://www.juznifront.net/jfforum/viewforum.php?f=2

INACE OVO JE VELIKA POBEDA GROBARA I VELIKI PORAZ PARTIZANA,DE STE CIGANI,VI BORCI ZA SRBE I SRBIJU??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jan 2004, 15:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2003, 17:30
Postovi: 195
Lokacija: N.V., B.Luka
Slika

Slika

Zeleni..ako znash...imen grupa i koji bar shalovi su shalovi JF...onda skontaj sam...drugo 2 momka iz ovog izvjeshtaja su moji prijatelji...
a tim tvojim principima koje napravio gostovanje..a ko nije . da vidim purgere kad ce doci u BG i kao turisti!!!!!!!

_________________
Upravi u inat, uvek uz PARTIZAN!!!
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jan 2004, 22:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 174
Lokacija: banja lUUUUka, Bosna i Hercegovina
sestorica stoje, uz onog starijeg covu, murija okolo i divna ZG kosarkaska publika.. Svaka im cast culi su se plaho..Ipak respect. Ali to nije nista novo. Pitaj te svoje kad su im tri lika pred tekmu Partizan Dinamo dosli u klub navijaca direktno i hladno izjavili da su iz ZG..I nikom nista. kolika su onda muda kod tih likova?? Mislim da si cuo o tome.. Od ovoga ne treba praviti spektakl, zbog same cinjenice da BBB i (bar njih 80%) ne idu na Cibonu..

_________________
..politika me U zivotU Uvijek pratila u stopU...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jan 2004, 22:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 174
Lokacija: banja lUUUUka, Bosna i Hercegovina
Citiraj:
da vidim purgere kad ce doci u BG i kao turisti!!!!!!!
_________________

Pa reko sam ti. Bili su prije par godina, bez kordona policije.. 8)

_________________
..politika me U zivotU Uvijek pratila u stopU...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jan 2004, 22:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
hm. bice veselo kada cibona iduci put dodje u beograd. ali ne pred grobare, nego pred delije. spremice im razanj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jan 2004, 23:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 174
Lokacija: banja lUUUUka, Bosna i Hercegovina
Ma hoce karinu neko da serenda vise. Murije svugdje pun kurac jebote, jos malo pa ce fakat biti vise murije no gledalaca. Bez veze.

_________________
..politika me U zivotU Uvijek pratila u stopU...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jan 2004, 14:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
volio bi vidjeti da u beogradu policajac vodi ovako purgera kroz po pionira,kad se to desi zeleni,onda se mozes javljati,do tada :fist:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jan 2004, 15:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
Slika
Slika
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jan 2004, 15:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
Slika

A SAMO 10 METARA OD BBB-SRBI?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jan 2004, 18:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 174
Lokacija: banja lUUUUka, Bosna i Hercegovina
Pa ti nisi normalan. Gdje su se tol slikali. U hotelskim sobama, po hotelskim holovima, bez jakni dresova, i tako su zajebani i glasni bili da ih cak niko nije ni primjetio. A hinjaka slikali sve zivo.. Ajde covjece pogledaj sljedecu sliku sto cu postavit. prije par godina care, u po bijela dana na najprometnijem mjestu...

_________________
..politika me U zivotU Uvijek pratila u stopU...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jan 2004, 18:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 174
Lokacija: banja lUUUUka, Bosna i Hercegovina
Slika
TISHU MISHU
A ne po mrakaci kao oni tvoji!!! :fist:

_________________
..politika me U zivotU Uvijek pratila u stopU...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jan 2004, 18:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2003, 17:30
Postovi: 195
Lokacija: N.V., B.Luka
Vulture 72 je napisao:
Pa ti nisi normalan. Gdje su se tol slikali. U hotelskim sobama, po hotelskim holovima, bez jakni dresova, i tako su zajebani i glasni bili da ih cak niko nije ni primjetio. A hinjaka slikali sve zivo.. Ajde covjece pogledaj sljedecu sliku sto cu postavit. prije par godina care, u po bijela dana na najprometnijem mjestu...


E navijach...zbog tebe evo ti komentar jednog splichanina...inache je i moderator na Tribini....a evo ti i link za temu........

Citiraj:
A sta serete koju p***u m*******?
1.Koliko god upinjali,koliko god jeli govna koliko god prdili,ostaje jedna stvar.Ovo je prva navijacka posjeta bivse brace.Odjebite sa dvojicom likova i posjetom fan clubu,odjebite sa izletima prijatelja kluba i novinarima+ZTT.Prvi put navijacka grupa u broju vecem od dva je dosla na neprijateljsku teritoriju.
2.Sta serete da nisu ih mogli primjetit?Dvorana sa 6000 Hrvata i u jednom cosku milijardu pandura oko 30 ljudi.To se tesko da primjetit.
3.Nisu imali obiljezja?Ja bogami vidim i salove i majice.Jedino im je koliko vidim zastava falila,mada je nisu ni imali di kacit.
4.Zato sto nisu pivali nije neka akcija? hehehehe koje vi pizdarije govorite.A sta da jesu?Sta bi vam onda smetalo,sto nisu upotrebili baklje.

Suma sumarum,pojavili su se u Zagrebu ka organizirana grupa.Cigani,i vi ste imali prilike za ovakve akcije ali ih niste odradili.Da jeste to bi brujalo na sve strane.Itekako su bili primjeceni i imali su obiljezja na sebi.Prvi korak su napravili JF i to ce tako ostat.BBB ne idu na CIbonu,tako da njih ne tribamo ni ocekivat u Beogradu,ali cigani prate CZ,pa izvolite.Otidjite sa salovima,zastavama i navijajte cilu utakmicu.Eto pokazite da ste bolji i da u svakom momentu mozete bolje.
A vi sto pricate kako su picke cutale jer im je tako rekla murija,samo malo razmislite.Vas 25 u hali sa 6000 Hrvata,u njihovom glavnom gradu,a oni koji vas tribaju stitit uslovljavaju to vasim cutanjem.Da vidim heroja koji bi urla.
Majde pustite me te spike


http://www.tribina.co.yu/phpBB/viewtopic.php?t=1083&postdays=0&postorder=asc&start=80

_________________
Upravi u inat, uvek uz PARTIZAN!!!
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jan 2004, 18:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 174
Lokacija: banja lUUUUka, Bosna i Hercegovina
Citiraj:
Istina je da je ravno 28 grobara iz grupe "juzni front"" se zaputilo u Zagreb i da je to prvo organizovanije gostovanje od 1991.
Da se navijalo, pa i nije, da smo se peglali-nismo

To je izajva jednog Grobara, sto se tice navijanje i primjecivanja. A taj splica UFC sada radovac je Srbin iz Splita koji zivi u Srbiji i uvijek je mrzio Boyse, tako da njegova objektivnost otpada.

_________________
..politika me U zivotU Uvijek pratila u stopU...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2004, 09:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2003, 17:30
Postovi: 195
Lokacija: N.V., B.Luka
Slika

_________________
Upravi u inat, uvek uz PARTIZAN!!!
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2004, 10:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 174
Lokacija: banja lUUUUka, Bosna i Hercegovina
Ja na ovoj slici ne primjecujem nikoga od Gorobara. Gdje su obiljezja?? :o :o :o :o :o

_________________
..politika me U zivotU Uvijek pratila u stopU...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2004, 14:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Avg 2003, 10:10
Postovi: 1408
Lokacija: BL Republika Srpska
Ma daj pusti debile ,vidi glupih slika ... :oops:

_________________
mi smo ta ekipa..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2004, 16:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 174
Lokacija: banja lUUUUka, Bosna i Hercegovina
Ja fakat ne volim cigane, ali njih il ih ima il nema. Ako ih ima pokazu se, ako ih nema, nema i ne foliraju. Ovi glodari (JF) se ponasaju kao da su svi u pubertetu. Cak ih i Agenti ismijavaju

_________________
..politika me U zivotU Uvijek pratila u stopU...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs