banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 06:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 44 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Okt 2003, 12:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 1155
Lokacija: dajte Hajduk da se igramo...
DROGBA srbine!!!!

_________________
Slika
14.02.2000-14.02.2007


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Okt 2003, 19:31 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Sep 2003, 16:16
Postovi: 20
Lokacija: Banjaluka
Hej djeco hajmo ovako:
Ako iko od vas stisne otici u Sa i navijati za bilo koga drugoga osim nase drzave a da mi to dokaze(ne vazi ono u potpunoj tajnosti-pa se vratiti sa dozivljajima tipa "sta sam radio turcima") a da neprodje poput onoga sto je izgubio oko na tekmi BIH-YU,ja cu objaviti svoju potpunu adresu(zivim u mjestu sa ogromnom vecinom srba),obuci dres rep Bosne i doci na najposjeceniju Borcevu utakmicu u B.L.Normalno je da necu ziv ostati isto kao i svaki onaj koji bude dosao u Sa da navija protiv Bosne(svaka cast Dancima)
Zato djeco draga :BUDIMO REALNI!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Okt 2003, 21:39 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 02 Mar 2002, 01:00
Postovi: 20
Lokacija: Republika Srpska
koje vase drzave..cega..Bosna drzava ..hahhaha popisam vam je uzduz i poprijeko na celu sa Pederom Ashdown

_________________
Drina tece kroz Centralnu Srbiju


AKO NE SUTRA ONDA ZA KOJU GODINU ALI IDEMO U TOM PRAVCU I NISTA NAS NECE ZAUSTAVITI!!!

DRINA NIKAD NIJE GRANICA ZA SRBE BILA!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Okt 2003, 14:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
Bas me zanima ko su ti "Vulturesi",da nisu neki iz Srpskih Toplica (Sehera)???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Okt 2003, 15:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Sep 2003, 10:16
Postovi: 238
ti ces da mi kazes kad su osnovani vulturesi,a de ti meni reci odakle si ti?
ako toliko imas veze sa mojim gradom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Ha!
PostPoslato: 05 Okt 2003, 22:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Nema veze ako i odu (mada čisto sumnjam), ostalih 99,9999% stanovnika Republike Srpske (myself included) će biti svim srcem uz Dansku.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Okt 2003, 01:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
hehe, dobar vic...sigurno su ovo predratni vulturesi, kao oni sto su bili u svedskoj
ne, mozda ce ipak ovi vulturesi koji sad dolaze na borceve utakmice sa srpskim zastavama i majicama ravne gore i srpskog heroja radovana karadzica doci sa istom opremom na kosevo da svim srcem navijaju za bosnu :lol: :lol: :lol: :lol:
vidim da nekima ovde tesko pada sto je borac srpski klub. jebiga ljudi, sta da vam kazem...vremena se mijenjaju...i zelju je osnovo srbin, pa su sad balijski klub, i to ce i ostati...ista ti je situacija i sa borcem...nije bitno kakav je bio prije rata, bitno je da je sad srpski i da ce takav i ostati. shvatate?

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Okt 2003, 10:37 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Sep 2003, 13:48
Postovi: 14
Lokacija: gornja skakava
Pazi,zeljo sa tim nema veze i nemoj da ga navodis.
Zeljo nije balijski klub u klubu ima i drugih naroda zastupljenih.
Na tekmama su zastave kluba ne nacionalne.

To sto vi smatrate Borac srpskim klubom to je vasa stvar,doveli ste ga tu gdje jeste.

Na tekmi u subotu ce biti srba,to je sigurno.Ti ako se neosjecas Bosancem navijaj za Dansku.

_________________
nemoj da pljujes okolo,moze ti pljuvacka za nekog zatrebati........


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Okt 2003, 11:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Nov 2002, 12:58
Postovi: 353
Lokacija: BIHAC
Dodjite svi da uveliccate spektakl ,osjetite malo i bosansku atmosferu ako hocete navijajte i za dansku ,svima nama tvrdim bosancima (ko se tako osjeca )zelim da u subotu ako dragi bog da shirom bosne slavimo odlazak na ep . Nadam se da ce nasi ratnici pruziti dobru partiju pa i ako se ne plasiramo (ne daj boze )necemo biti razocarani.BOSNA ,BOSNA ,BOSNA .

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Okt 2003, 18:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2003, 17:30
Postovi: 195
Lokacija: N.V., B.Luka
Gdje god okrenes svadja!!! :lol: :lol: :lol:
1. Sabit ...Zeljo nije balijski klub? Smijesno...ako nije, sto manijaci na utakmicama sa Leotarom i Borcom...uzvikuju islamske parole, j**u chetnicku m***u itd..daj ne lupetaj.. jesu takav klub ..i neka su..imaju pravo... Osim toga dacu ti link za jedan forum pa vidi sta manijaci misle o Srbima
2. Borac..srpski klub..definitivno jeste!!!
Biscaninu...hoce biti Srba na utakmici..i ja sam siguran...na kraju krajeva svako ima pravo da odluci sta ce i koga ce da gleda..ali JA KAO SRBIN ne mogu da svojom reprezentacijom zovem reprezentaciju ciji navijaci..uzvikuju Ubij Srbina i sl., nose ljiljane itd..isto kao sto ti ne mozes da navijas za reprezentaciju sa srpskom trobojkom i grbom...
Tako je kako jeste....
Stvarno je besmisleno se prepucavati!!!!!!

_________________
Upravi u inat, uvek uz PARTIZAN!!!
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Okt 2003, 11:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Nov 2002, 12:58
Postovi: 353
Lokacija: BIHAC
Medju navijacima imas neodgovorne stoke ,govana koja uzvikuje i psuje 90% navijaca to osudjuje i ogradjuje se od tih propaliteta . To su govna koja reprezentaciji zele samo zlo na njih ne treba obracat paznju . Bitno je da politika klubova poput zelje i reprezentacije nije nacionalisticka i za to ne stoji da je zeljo balijski klub.

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Okt 2003, 10:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Nov 2002, 12:58
Postovi: 353
Lokacija: BIHAC
MAJKU IM JEBEM ŠIBICARSKU NEMA KARATA , PORED SVEG TRUDA NISMO MOGLI OBEZBIJEDITI KARTE.

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Okt 2003, 10:46 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 22 Okt 2001, 01:00
Postovi: 745
Citiraj:
Na hiljade građana BiH u glavnom gradu države čekalo je preko 4 sata kako bi kupili ulaznicu po legalnim cijenama (zapadna tribina 20, istok 15, jug i sjever 8 KM). Ipak, šverceri su iskoristili stampedo među ljudima i već prvog dana, karte na crno prodavali od 70 KM za zapad, 50 KM istok, a po 35 KM tražili od onih koji utakmicu žele gledati sa sjevera i juga Olimpijskog stadiona "Koševo". Ne mali broj građana kupio je ulaznice kod preprodavača, a ovim povodom redakciji "Nezavisnih novina" u Sarajevu obratili su se i zaposleni u N/FS BiH.

Iz N/FS BiH, upozoravaju građane da se karte prodaju odlično, te da očekuju da će biti sve i rasprodane u cijeloj BiH, možda još i do srijede ujutro. Ipak, iz Saveza apeluju da se ne kupuju karte kod švercera, jer kako ističu, u intervalima ih puštaju u prodaju. Dakle, ukoliko na jednom od prodajnih mjesta i nestane karata, u N/FS BiH tvrde, da prema istoj poslovnici "Centrotansa" šalju novu pošiljku sa ulaznicama, te da će tako biti i u današnjim jutarnjim satima.


_________________
'ajd u zdravlje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ...
PostPoslato: 08 Okt 2003, 11:23 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 76
Lokacija: -Prnjavor-
Јел' људи...о чему је овдје ријеч? :drinking:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Okt 2003, 19:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
Sto se tice Borca sta reci jadno istina je da je danas Borac srpski klub ali istina je da mu negine zonska liga u kojoj ce ka da bude iso u Modricu na trening utakmici biti isto sto Partizanu kad bude iso igrati protiv Reala (sve zbog tog srpkog).


istina je da je borac zadnje dvije sezone u krizi, kao sto je istina i da svi klubovi prolaze kroz krizni period. ali, uz pomoc srbijanaca (trenera i igraca), siguran sam da ce se borac izdici iznad svega, ove sezone biti u sredini tabele, a sljedece se boriti za sampionsku titulu. mnogo bolji primjer za propadanje kluba je vas vehlez, koji nezadrzivo grabi prema zonskim ligama koje ti spominjes. ne cudi sto je tako, jer sad u njemu igraju samo muslimani, koji su prirodni antitalenti za fudbal, da budemo realni



Citiraj:
Za tebe Grobaru sto se igras procenata i tih 99% ce navijati za Dansku nemoj bre da si smesan/kevemi mnogi si smesan. Nauci se jednom zauvjek da govoris u svoje ime i tu manu sto jedan dio srba ima urodjeno u sebi da sve svojata i govori u ime svih srba izbaci jednom zauvjek jel vidis da nije kako ti kazes.


evo, ja naprimer podrzavam grobara u tim procentima. a, kao sto mozes da vidis, i ogroman dio srba na ovom forumu misli isto tako. sad, to sto je tebi tesko da prihvatis da srbi nece da navijaju za vasu islamsku reprezentaciju, to je tvoj problem. ali i sam znas da vecina srba, ako ne navija za dansku, onda ce im biti potpuno svejedno ko ce pobijediti. samo jos reci da nije tacno da 100% srba navija za srbiju i crnu goru, pa da znam da se zajebavas.


Citiraj:
Uostalom pustite jednom zauvjek da svako navija za koga hoce kao sto vi navijate zakoga hocete jer je to pravo svakoga.


vrlo zanimljivo. problem je sto ste VI ti koji stalno insistiraju na tome da srbi treba da naviju za islamsku reprezentaciju, a ne za srbiju i crnu goru. na kraju krajeva, i ovu temu je pokrenuo musliman, ako se ne varam. ja te podrzavam potpuno, vi navijajte za svoj propalitet od reprezentacije, a ovakve teme postavljajte na forumima pitara i manijaka, dok cemo mi "zaludjeni" i dalje svim srcem da navijamo za srbiju i crnu goru (kad kazem zaludjeni, mislim na nas, 99% srba)



BISCANIN2 je napisao:
Medju navijacima imas neodgovorne stoke ,govana koja uzvikuje i psuje 90% navijaca to osudjuje i ogradjuje se od tih propaliteta . To su govna koja reprezentaciji zele samo zlo na njih ne treba obracat paznju . Bitno je da politika klubova poput zelje i reprezentacije nije nacionalisticka i za to ne stoji da je zeljo balijski klub.


cudno, ti kanda nisi bio na utakmicama sarajeva ili zelje protiv srpskih klubova. npr. na utakmici zeljo-leotar je 95% navijaca slozno citavu utakmicu vikalo "ubi ubi ubi srbina", dok se na utakmici sarajevo-sartid taj procenat popeo na 99%. pusti taj supljak da 90% navijaca to osudjuje, ja ni na jednom forumu nisam vidio da se neko usprotivio protiv takvog navijanja. dakle, budi realan.


Citiraj:
Dodjite svi da uveliccate spektakl ,osjetite malo i bosansku atmosferu ako hocete navijajte i za dansku ,svima nama tvrdim bosancima (ko se tako osjeca )zelim da u subotu ako dragi bog da shirom bosne slavimo odlazak na ep . Nadam se da ce nasi ratnici pruziti dobru partiju pa i ako se ne plasiramo (ne daj boze )necemo biti razocarani.BOSNA ,BOSNA ,BOSNA .


eto, ja bi vrlo rado doso da uvelicam spektakl navijanjem za dansku, ali me malo strah "demokratije" muslimana, tako da vjerovatno ne bi izaso ziv sa stadiona. tako da cu kod kuce u subotu uvece slaviti krah jos jednog pustog sna propale reprezentacije.

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Okt 2003, 19:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
ah, zaboravih da repliciram na jos nesto
dajgle mova je napisao:
Dovoljno je reci Marselj TRI KOMADA cekaj dok ZIDAN dodje bice vam KALAMEGDAN zabavni park.


hehehehe...dovoljno je reci da srpski klub igra u ligi sampiona. siguran sam da ti nikad neces docekati da real deklasira tvoje sarajevo ili zelju, jer i do reala treba stici, a vama je jedan sartid prevelik zalogaj, pa vas lako deklasira. sta reci nego: jedite se jadnici!!!!!

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Okt 2003, 22:18 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Sep 2003, 13:48
Postovi: 14
Lokacija: gornja skakava
E moj milanko pa zar su ti Sasa Papac,Vladan Grujic i Branislav Krunic balije.

Je...ga Bisco, da si prije reko ja bi ti je nabavio,sad je nema ni za lijeka.


KAD BRANKO STRUPAR asistira za Belgiju, ili Mark Viduka za Leeds, to je vijest za treću stranicu Sportskih Novosti. Kad tri Hrvata s reprezentacijom BiH dođu do senzacionalne pobjede u Danskoj, to spada u rubriku "ostali rezultati".

Već sama činjenica da je reprezentacija BiH u gostima s 2:0 svladala Dansku zanimljiva je. Zbog činjenice da se radi o velikoj pobjedi naših susjeda vijest je još zanimljivija, a iznimno zanimljiva je jer uz sve navedeno za tu reprezentaciju igraju tri Hrvata, a i izbornik i njegov pomoćnik su Hrvati.

Na jedan segment ovog medijski nepravedno zanemarenog uspjeha reprezentacije naših susjeda komentarom osvrnuo kolumnist Globusa Boris Dežulović.

"Povijesni događaj nije, međutim, bio niti Bolićev gol u 22. ni Barbarezov gol u 29., ni sučev zvižduk u 90. minuti. Historija se dogodila usred drugog poluvremenu u 67. minuti kad je selektor BlažBaka Slišković odlučio uvesti novog igrača.

Valja taj trenutak detaljno opisati, jer jednom će djeca to učiti u školi: kod rezultata 2:0 za BiH Marko Hrgović, Hrvat, nogometaš Širokog Brijega izlazi s terena križajući se slijeva nadesno, onako kako su se njegovi katolički preci vazda križali, a u teren ulazi Vladan Grujić, Srbin, fudbaler Borca iz Banja Luke, krsteći se s tri prsta, onako kako su se njegovi pradjedovi od vajkada krstili; susrevši se kod aut-linije na centru, Hrgović i Grujić pozdravljaju se i ljube, onako kako se, zamjenjujući jedan drugog, suigrači kod aut-linije, pozdravljaju i ljube otkako je svijeta i vijeka, ili barem otkako je uvedena institucija rezervnog igrača.


Citat iz hrvatskih sportskih.

PS.Ja sam lud ja sam jak...

_________________
nemoj da pljujes okolo,moze ti pljuvacka za nekog zatrebati........


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Okt 2003, 23:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
Milenko vidim da citiras pravo dali ti je mozda poznato kada su Manijaci u proljetnoj sezoni bili u Trebinju njih par stotina da su tada razmjenili na desetine salova sa navijacima Leotara a isto tako bili pocasceni sendvicima i picem od strane domacina.


ako je tako bilo, to samo govori kolke su manijaci picke, ako su ih ljudi u trebinju tako docekali, a ovi njima na onakav nacin uzvratili na kosevu u finalu kupa bih. jebiga, ljudi nisu mogli da podnesu sto je srpski klub osvojio prvenstvo, pa su pokazali svoje pravo lice, lice nacionalista, sovinista i picki...

ja i nisam govorio o svim srbima, nego samo o 99%, a ostaje taj 1% koji ti spominjes. gruju nemoj uzimat kao primjer nekog zajednistva, jer njega dosta ljudi u banjaluci zna i znaju njegovo misljenje o igranju u repki. ne bih da ga iznosim sad ovde, al je malo drugacije nego sto bi ti to pomislio :roll:

taj igrac leotara koji je uzo drzavljanstvo...jel ti stvarno mislis da je on uzo drzavljanstvo zato sto voli bosnu i zato sto se osjeca bosancem, iako je rodjen u srbiji? ako to mislis, stvarno si smijesan. ljudi uzimaju drzavljanstvo i igraju za tu smijesnu repku samo zato da bi u klubovima jos malo vise zaradili na racun toga sto su reprezentativci. boli njih neka stvar za bosnu i za to oce li se ona plasirati na ep ili nece.

sabite, kad u reprezentaciji od 22 igraca bude 9 muslimana, 8 srba i 5 hrvata, onda mozes nesto srat o multietnicnosti. ovako, kad je od 22 igraca, 18 muslimana i 4 nemuslimana, i to od njih jedino gruja ponekad i zaigra za reprezentaciju (mozda hrgovic i papac, ali urijetko). dakle, to nista ne znaci, i u ratu je bilo srba na vasoj strani (divjak), pa se ne bi moglo reci da ste imali multietnicku vojsku...isti slucaj i sa reprezentacijom.

NAPRIJED DANSKA!

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Okt 2003, 09:44 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 22 Okt 2001, 01:00
Postovi: 745
Citiraj:
ja bi vrlo rado doso da uvelicam spektakl navijanjem za dansku, ali me malo strah "demokratije" muslimana, tako da vjerovatno ne bi izaso ziv sa stadiona

Sto BA strah, pa bio bi u KAVEZU sa ostalim "Dancima" ( :lol: , tamo ti je i mjesto)
Citiraj:
tako da cu kod kuce u subotu uvece slaviti krah jos jednog pustog sna propale reprezentacije

:lol: , bas kao sto si slavio i KRAH one reprezentacije za koju navijas.

DA CE BITI LAKO - NECE
DA JE NEMOGUCE - NIJE
U svakom slucaju FORZA BOSNA.

_________________
'ajd u zdravlje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Okt 2003, 09:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Pjevajte borbene ali pobjeda nad dancima je i odlazak na prvenstvo a VI cekajte jos cetiri godine.

_________________
sve za SEX


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 44 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs