banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 20:03 Danas je 22 Jun 2026, 20:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2682 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 135  Sledeća

Ko ce osvojiti titulu?
Arsenal 10%  10%  [ 5 ]
Manchester City 27%  27%  [ 14 ]
Chelsea 25%  25%  [ 13 ]
Liverpool 29%  29%  [ 15 ]
Tottenham Hotspur 0%  0%  [ 0 ]
Everton 0%  0%  [ 0 ]
Manchester United 6%  6%  [ 3 ]
Newcastle 4%  4%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 52
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Mar 2014, 16:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Cim sam vidio da Dawson ulazi u igru, znao sam da je utakmica rijesena.

Najgori kapiten u ozbiljnim ligama, u odnosu na nivo tima.

Dawson-Totenhem, Zaric-Borac.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2014, 17:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Koliko je Totenhem jadan, braćo moja.


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2014, 17:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3279
Schlager je napisao:
ovaj luis suarez mi se jako svidja,odlican igrac...kad god gledam,dovodi protivnicke odbrane do ludila...i to ko messi,u kontinuitetu,a ne ono zablista dve-tri,pa ga pola godine nema nigdje.

To je zvjer od igraca,ja ga isto volim gledati.Mada navijam za Manchester City u Premijeri ako bi Liverpul osvojio bilo bi mi drago samo zbog njega.


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2014, 17:44 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Mada navijam za Manchester City


MA NEMOJ! :lol: :lol: :lol:

cudi me...

prije nekih sat-dva,slusam ove bosanske utakmice,i ovaj na bh radiju ovako objasnjava ovo kolo premiershipa...prvo je dzeko pogodio stativu,pa je silva dao gol,pa je dzeko ne znam sta,pa je dzeko igrao do 80 minuta,pa je umjesto dzeke usao xy.... :lol: :lol:

eto,tako da je meni i nakon tog viseminutnog izvjestaja misterija kad je arsenal uopste dao gol,jel vodio pa city izjednacio,ili je arsenal izjednacio,a ne daj Boze da slucajno znam ko je dao gol za arsenal! :-? :-?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2014, 17:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3222
Lineker i Ronaldo dijele prvo mjesto kao top-strijelci engleske lige sa 31 postignutim golom. Suarez je za sada postigao 29 u 32 kola (a nije ni igrao od početka, zbog kazne). Nadajmo se da će u zadnjih šest utakmica postići bar još tri gola, pogotovo u važnim mečevima protiv Čelzija i Sitija, kada se bude definitivno odlučivalo o tituli, i ući u istoriju kao najbolji strijelac lige.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2014, 17:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3279
Schlager je napisao:
Citiraj:
Mada navijam za Manchester City


MA NEMOJ! :lol: :lol: :lol:

cudi me...

prije nekih sat-dva,slusam ove bosanske utakmice,i ovaj na bh radiju ovako objasnjava ovo kolo premiershipa...prvo je dzeko pogodio stativu,pa je silva dao gol,pa je dzeko ne znam sta,pa je dzeko igrao do 80 minuta,pa je umjesto dzeke usao xy.... :lol: :lol:

eto,tako da je meni i nakon tog viseminutnog izvjestaja misterija kad je arsenal uopste dao gol,jel vodio pa city izjednacio,ili je arsenal izjednacio,a ne daj Boze da slucajno znam ko je dao gol za arsenal! :-? :-?

Pa po nekom pravilu trebali su pisati Dzeki gol :D :lol: ,Silva je samo naletio u ubacio loptu u prazan gol sa pola metra :mad:


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2014, 18:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3222
BOSS66 je napisao:
Schlager je napisao:
Citiraj:
Mada navijam za Manchester City


MA NEMOJ! :lol: :lol: :lol:

cudi me...

prije nekih sat-dva,slusam ove bosanske utakmice,i ovaj na bh radiju ovako objasnjava ovo kolo premiershipa...prvo je dzeko pogodio stativu,pa je silva dao gol,pa je dzeko ne znam sta,pa je dzeko igrao do 80 minuta,pa je umjesto dzeke usao xy.... :lol: :lol:

eto,tako da je meni i nakon tog viseminutnog izvjestaja misterija kad je arsenal uopste dao gol,jel vodio pa city izjednacio,ili je arsenal izjednacio,a ne daj Boze da slucajno znam ko je dao gol za arsenal! :-? :-?

Pa po nekom pravilu trebali su pisati Dzeki gol :D :lol: ,Silva je samo naletio u ubacio loptu u prazan gol sa pola metra :mad:


Situacija identična onoj kod prvog gola protiv Uniteda, Nasri-stativa, Džeko -zicer. Na mostu dobiješ, na ćupriji izgubiš. :D

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2014, 18:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
STRATOKASTEL je napisao:
Lineker i Ronaldo dijele prvo mjesto kao top-strijelci engleske lige sa 31 postignutim golom. Suarez je za sada postigao 29 u 32 kola (a nije ni igrao od početka, zbog kazne). Nadajmo se da će u zadnjih šest utakmica postići bar još tri gola, pogotovo u važnim mečevima protiv Čelzija i Sitija, kada se bude definitivno odlučivalo o tituli, i ući u istoriju kao najbolji strijelac lige.


Širer :)

Tre'a kazati da su vec pomenuti i Endi Kol, davali i po 34 komada u Premiersipu, ali tad su bila po 22 tima u igri.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2014, 18:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Bas mi je drago da je Liverpul konacno procepio, volio bih da osvoje tu titulu konacno.


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2014, 21:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Suarez da je igrao od pocetka vec sad bi bio na 40 :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2014, 17:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Slika

:D


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2014, 18:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Samo što svi moraju u box još jednom, osim Pelegrinija :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2014, 21:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
ali onaj totenhem je najjadnija ekipa u toj ligi.umjesto da su kupili i nekog krstenog odbrambenog igraca oni nakupovali nekakvih deset polovnjaka,onaj soldado je prevara zesca. a kad vidim onog kabula i dowsona imam osjecaj da bi i ja tamo mogao igrati


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2014, 22:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Fali im veznjaka.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2014, 22:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Barem dva još


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2014, 22:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Hahaha


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2014, 13:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8PpJBR_rQJk[/youtube]

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2014, 13:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Celzi pod istragom.

http://sportsport.ba/ino_fudbal/chelsea ... ssa/128274

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2014, 22:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3222
Ташко je napisao:


Znači Cardiff i Sarajevo isto ne mogu igrati istovremeno u CL? :lol:

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2014, 13:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Povrijedi se Dzej Rodrigez. Ligamenti. Vjerovatno nema SP za njega :-?
Steta, dobijao bi sansu 100%, pored mrtvog Velbeka bez problema.

Sta rece komentator, Lambert 38 od 38 penala u karijeri?!

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 [ 2682 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 135  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs