banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 18:40 Danas je 24 Jun 2026, 18:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2370 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 119  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 14 Sep 2011, 21:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Danny ^_^ je napisao:
Svaka čast Makedoncima! Litvanci počeli da plaču :D


Mlad si da se sjecas, al' nije im to prvi put :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 14 Sep 2011, 21:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4091
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Makedonci...kapa dole. Nisu oni slucajno oavko daleko dogurali. Igraju ljudi jako dobru odbranu i sjajno se bore za poziciju u skoku. Svaka cast...

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 14 Sep 2011, 21:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jun 2010, 13:33
Postovi: 877
Свака част Македонцима! Нисам имао гдје да пратим меч, али вјерујем да је било ненормално узбудљиво. За финале са Шпанцима. Они су мало чупавија гуза, али ко зна, све је могуће кад игра онај црнац, Бо.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 14 Sep 2011, 21:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Sada vidite da bi Makedonija vrlo lako mogla dobiti i Srbiju. Mi smo od te Litvanije izgubili. Ja sam fino rekao da bi Makedonija mogla biti iznenađenje. Ej Makedonija u polufinalu! :confused2:

Srbija bi sada morala dobiti Rusiju!


Poslednji put menjao g|e@ck dana 14 Sep 2011, 22:02, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 14 Sep 2011, 21:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
petar308 je napisao:
Svaka čast Makedonijo,a Litvance šut sere samo protiv nas.


Litvance šut obično sere na početku a mi smo imali tu nesreću da prvi igramo protiv njih. Protiv Francuske ih je šut stao i stala je i Litvanija! Ja sam i dalje u šoku da je Makedonija dogurala do polufinala a mi možda nećemo.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 14 Sep 2011, 22:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Naši bi trebali analizirati utakmice koje je dosad odigrala Makedonija i protiv Rusije i protiv Litvanije. Litvanija ispade ništa posebno!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 14 Sep 2011, 22:08 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Maj 2011, 23:03
Postovi: 36
Ne mosh onako umotati citavu naciju u crno...ajmeeeee Ilijevski:)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 14 Sep 2011, 22:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Zamislite finale Srbija - Makedonija! Mada više vjerujem da bi to mogla biti borba za 3.mjesto. S obzirom kako naši igraju Srbija bi završila kao 4. plasirana. Morate priznati da igraju bolje od nas. Odbrana im je mnogo bolja od naše.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 14 Sep 2011, 22:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Ja sam još jučer rekao da je bolje što je Monija dao onu tricu na kraju. Rusi su ipak lakši protivnik od Makedonije pogotovo što bi Makedonci protiv Srbije zaigrali kao i protiv Grčke.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 14 Sep 2011, 22:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Ide ljude za nad, nema šta. Bore se nevidjno i imaju Boa. Mislim da mi možemo bolje i nadam se da ćemo to odigrati do kraja prvenstva. Odbranu svakako moramo dići na viši nivo.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 14 Sep 2011, 22:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Erazmo Roterdamski je napisao:
Ide ljude za nad, nema šta. Bore se nevidjno i imaju Boa. Mislim da mi možemo bolje i nadam se da ćemo to odigrati do kraja prvenstva. Odbranu svakako moramo dići na viši nivo.


Naši su ovako igrali na prošlom EP u Poljskoj kada su ginuli na terenu. Sada smo slabi! Makedonci će ovaj prolaz u 1/2 finale zapamtiti jer sumnjam da će zadugo nakon toga imati sličnu priliku. S obzirom da idemo na Ruse a ne na Makedonce trebamo iskoristiti priliku. Nisam ni sanjao da ću pisati da bi me bilo strah utakmice Srbija - Makedonija. Zar je dotle došlo?


Poslednji put menjao g|e@ck dana 14 Sep 2011, 22:30, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 14 Sep 2011, 22:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Ma dobili bismo ih. Mi smo u košarci jednostavno bolji od svih komšija. Dali bismo neku tricu u zadnjoj sekundi ako ništa. 8)
Šalu na stranu, dobri su, bila bi tu velika borba.
Idemo mi uzeti Ruse, pa ćemo kasnije o Makedoncim, pred finale. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 14 Sep 2011, 22:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jun 2010, 13:33
Postovi: 877
Нешто сам увјерен да ћемо узети Русе. Само да појачамо ту одбрану мало. Надам се да ће Крле бити спреман за сутра. Ослонити се на Перовића и Марјановића под кошем, не знам баш.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 14 Sep 2011, 22:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
savke-bl je napisao:
Нешто сам увјерен да ћемо узети Русе. Само да појачамо ту одбрану мало. Надам се да ће Крле бити спреман за сутра. Ослонити се на Перовића и Марјановића под кошем, не знам баш.



Igraće Krstić sutra! Tako sam barem pročitao na b92 forumu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 14 Sep 2011, 22:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Sa Rusima bi trebalo igrati na veći broj poena. Igrati brže. Rusija dosad jedina bez poraza. Bilo bi dobro da sutra dožive prvi! Naši bi sada trebali imati motiv više u susretu protiv Rusije.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 14 Sep 2011, 23:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
tensSa je napisao:
70 posto protiv nas ih je isao, eto toliko o kenjanju...


Protiv nas su imali motiv više a Makedonce su podcijenili! Naši bi zaista trebali ovu utakmicu između Litvanije i Makedonije analizirati.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 15 Sep 2011, 03:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Nevjerovatno, Makedonija dozivljava slicnu situaciju kao napr Urugvaj u fudbalu.... Svaka im cast! Zasluzili su borbenoscu i odbranom ovo sto su postigli....

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 15 Sep 2011, 06:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Hajde da čujemo prognoze!

Kakve su nam šanse protiv Ruja? Možemo li mi ovo dobiti?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 15 Sep 2011, 07:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
Makedonci su samo pokazali ono što su malo bolji poznavaoci košarke već znali, a to je da ova Litvanija nije toliko dobra ekipa koliko se to medijski predstavljalo. Da nisu domaćini, ne bi uopšte bili svrstani u favorite. Makedoncima svaka čast na uspjehu, mada njihov uspjeh na neki način karikira stanje u evropskoj reprezentativnoj košarci, gdje ekipa sa drugorazrednim Amerikancem i ne više od 2-3 dobra igrača postiže ovakav uspjeh.

Sa druge strane, kuknjava je opet počela, sad se ne bojimo samo Rusa, već i Makedonaca, a ja se pitam, dokle, majku mu? Danas padaju braća Ruje, a onda rokenrol u polufinalu, ko god bude protivnik. Ruse smo vješto zavlačili oko Krstićeve povrede, kako bi se ponadali, a on će danas da ispohuje Mozgova i pojede za večeru.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Litvanija 2011
PostPoslato: 15 Sep 2011, 08:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Popokatepetl je napisao:
Makedonci su samo pokazali ono što su malo bolji poznavaoci košarke već znali, a to je da ova Litvanija nije toliko dobra ekipa koliko se to medijski predstavljalo. Da nisu domaćini, ne bi uopšte bili svrstani u favorite. Makedoncima svaka čast na uspjehu, mada njihov uspjeh na neki način karikira stanje u evropskoj reprezentativnoj košarci, gdje ekipa sa drugorazrednim Amerikancem i ne više od 2-3 dobra igrača postiže ovakav uspjeh.

Sa druge strane, kuknjava je opet počela, sad se ne bojimo samo Rusa, već i Makedonaca, a ja se pitam, dokle, majku mu? Danas padaju braća Ruje, a onda rokenrol u polufinalu, ko god bude protivnik. Ruse smo vješto zavlačili oko Krstićeve povrede, kako bi se ponadali, a on će danas da ispohuje Mozgova i pojede za večeru.



Makedonci bi budi siguran da su igrali protiv Srbije još bolje zaigrali jer je Srbija ipak neko i kao što je rekao njihov trener željni su dokazivanja. Srbija je na prošlom EP bila željna dokazivanja kako bi pokazala da se na nju mora računati s obzirom da je od 2004-2008 bilježila katastrofalne rezultate. Ja mislim da bi mi mogli dobiti Ruje ali ne smijemo ih podcjenjivati ali ni previše respektovati. Sa Rujama treba igrati bržu igru jer oni igraju sporije i daju malo poena protiv boljih selekcija. Makedonci igraju kao mi nekada, dobra odbrana i malo poena.


Vrh
  
 
 [ 2370 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 119  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs